Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Εγώ πάντως θέλω πολύ, πάμε πρώτα στης Δήμητρας και μετά θα ρθείτε στο χωριό μου για τσίπουρα και θα βάλω και τον αντρούλη μου να μας ψήσει...

και εγώ θαφτιάξω την σαλάτα..:P

Ναι ναι. Ένα ΣΚ στη Δήμητρα ένα σε σένα και ένα σε εμένα. Εγω θα σας κάνω την σπεσιαλιτέ μου... κοτόπουλο και χοιρινό ρολό με σάλτσα απο ανανά και ριζότο.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου μάλλον δεν καταλάβατε,εχω μια ακόμα προσπάθεια με φάρμακα απο το ΙΚΑ.Όταν έρθει η ώρα θα πάω απο το φαρμακέιο του ΙΚΑ και θα πάρω τα φάρμακα

Ναι ναι το είπες αλλα λεμε αααααν χρειαστεί κατι να το πεις!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θα έρθω σίγουρα για να ζηλέψει το Αναστασακι.....

Αντε μαρη ζηλιαρα.... δεν σου την κλέβω, εγω γυναικοχωριστρα δεν γίνομαι. ... δεν θέλετε να κάνουμε τριο ......???

Τι λέω πάλι ρε γμτ? Τελικά και το πολύ γουτσου γουτσου δεν κάνει καλό. ....

Χαχαχα! :P


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α η σάλπιγγα είναι ένα θέμα. .. το σπέρμα πρέπει να είναι καλό. Δεν ξέρω ίσως να γίνεται και με μια. Ε ας κάνει κάτι και ο Τάσος. ....

Ο ΤΑΣΟΣ έχει τελειώσει για μένα,απο τώρα γιατρός μου είναι ηΕλένη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπλέξαμε τα μπούτια μας...πες το από την αρχή ρε κοριτσάκι;);)

Α καλά σαλάτα τα κάναμε. Α ρε δημητρουλα με το χοιρινό σου μας πήρες τα μυαλά. Αλλα τωρα το εχω. Έχεις αλλη μια προσπάθεια που σου δικαιολογεί το ικα. Σωστα?


url]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Αναστασία. ..

Ναι θα βγούμε στη γυρα για φάρμακα!

Και όπως εχω ξαναπεί αν χρειαζεσαι φάρμακα να στα γραψει και στο δικο μου βιβλιαριο.

Εγώ δεν εχω σκοπό να χρησινοποιησω τις άλλες δυο φορές που δικαιούμαι.

ΑΧ βρε κοριτσια ευχαριστω,ελπιζω να μην τα χρειαστω να ειναι η τελευταια μου αυτη η προσπαθεια.

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια ανυπομονώ για τη στιγμή που κάποια απο εμας εδω μεσα, έτσι στα ξαφνικά, στο ξεκάρφωτο, θα μας ανακοινώσει οτι ειναι έγκυος. ..

Όνειρο το εχω...

Κάποια, όποια θέλει ο Θεός. .

Θα κλαίω από χαρά δεκα μερες...


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Αναστασία. ..

Ναι θα βγούμε στη γυρα για φάρμακα!

Και όπως εχω ξαναπεί αν χρειαζεσαι φάρμακα να στα γραψει και στο δικο μου βιβλιαριο.

Εγώ δεν εχω σκοπό να χρησινοποιησω τις άλλες δυο φορές που δικαιούμαι.

ΑΧ βρε κοριτσια ευχαριστω,ελπιζω να μην τα χρειαστω να ειναι η τελευταια μου αυτη η προσπαθεια.

Αχρείαστα..αχρειαστα...;););)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια ανυπομονώ για τη στιγμή που κάποια απο εμας εδω μεσα, έτσι στα ξαφνικά, στο ξεκάρφωτο, θα μας ανακοινώσει οτι ειναι έγκυος. ..

Όνειρο το εχω...

Κάποια, όποια θέλει ο Θεός. .

Θα κλαίω από χαρά δεκα μερες...

Μακάρι Δημητρούλα να δώσει ο Θεός και να τα καταφέρουμε όλες...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου ρε Αναστασία. ..

Ναι θα βγούμε στη γυρα για φάρμακα!

Και όπως εχω ξαναπεί αν χρειαζεσαι φάρμακα να στα γραψει και στο δικο μου βιβλιαριο.

Εγώ δεν εχω σκοπό να χρησινοποιησω τις άλλες δυο φορές που δικαιούμαι.

ΑΧ βρε κοριτσια ευχαριστω,ελπιζω να μην τα χρειαστω να ειναι η τελευταια μου αυτη η προσπαθεια.

Ελπίζω να είναι.

Ολα θα πάνε καλά, αρκεί να είσαι ήρεμη και να νιώθεις ευτυχισμένη για αυτο που θα συμβεί (στην εμβρυομεταφορα εννοώ).


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α καλά σαλάτα τα κάναμε. Α ρε δημητρουλα με το χοιρινό σου μας πήρες τα μυαλά. Αλλα τωρα το εχω. Έχεις αλλη μια προσπάθεια που σου δικαιολογεί το ικα. Σωστα?

ΑΥΤΗ την στιγμη εγω ειμαι ντουγάνι απο την κουραση ,αλλα εσυ ρε κουμπαρα εισαι ξεκουραστη και δεν καταλαβαινεις;που το εχεις το μυαλο σου;ε;;ναι πουλι μου σωστα καταλαβες.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε συ κουμπαρουλα τώρα που πέρασα επιτροπή λέει η πρώτη με την δεύτερη προσπάθεια δεν πρέπει να γίνουν σε διάστημα μικρότερο των 4 μηνών και περισσότερο του 1 έτους.

Αναστασακι όλες θα τα καταφέρουμε. Τελειωμένα πράγματα.


url]
Link to comment
Share on other sites

Α καλά σαλάτα τα κάναμε. Α ρε δημητρουλα με το χοιρινό σου μας πήρες τα μυαλά. Αλλα τωρα το εχω. Έχεις αλλη μια προσπάθεια που σου δικαιολογεί το ικα. Σωστα?

Το χειμώνα κανω μια πολύ καλη συνταγή με χοιρινό!

Είναι βαρυ ομως δεν ειναι για τωρα.

Ειναι ψητος λαιμός χοιρινού με σαλτα απο μαυροδαφνη, βύσσινο, μηλο, καροτα κλπ και το συνοδευεις με πουρε καστανο!!

Σούπερ για χειμώνα.

Τωρα το κανω ελαφρύ, με εσπεριδοειδή κλπ.

Κλασσικό μαμαδίσιο φαγητό- all time classic!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...