Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

γκρετόνιον on the way!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


el79

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συγχαρητήρια:D:D

Τις καλύτερες μου ευχές για μία ομαλή και ήρεμη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα πανέμορφο υγιές παιδάκι.

Το θαύμα τώρα αρχίζει απόλαυσε κάθε στιγμή!!

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!:P:p:p:p

Α ρε Γκρετακι μπραβο!!!!!!!!!

Να εχεις μια ηρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!

Συγχαρητηρια κ για την αδερφουλα σου!!!!Τελεια εεε;;;;...μαζι θα φουσκωνετε!!!!!!!!!!!!:D:D:D


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

τι βλέπουν τα ματακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

γκρετάκι μου γλυκό τι όμορφα νέα είναι αυτάααααααααααααααααα

συγχαρητηριαααααααααααααααααααα

ευχομαι να εχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη χωρίς πολλά νεύρα χιχιχι

και να φουσκώνεις παρέα με την αδερφούλα σου!!

με το καλό να υποδεχτείτε τα μπεμπάκια σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γκρετάκιιιιιιιιιιι:D:D:D:D:D:D:D:D

ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ!

Μπράβο κουκλίτσα μου, χάρηκα πάρα πολύ!

Τα υπόλοιπα στα έγραψα στο πμ!!!

Πολλά φιλάκια και να μου προσέχεις το σποράκι στην κοιλίτσα!

Link to comment
Share on other sites

τωρα ειδα οτι ευχομαστε εδω!

αγαπακιιιιιιιιι μουουουουουου συγχαρητηριαααααααααααααααα ματια μου!

ευχομαι να πανε ολα τελεια , να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και σε λιγο καιρο να εχεις ενα καταπληκτικο μωρακι στην αγκαλια σου!!!!!!!!!!!!τρελοκομειοοοοοοοο σαν εσενααααααααααααααα!!!!!!!χαχαχαχα

αντε η σαλονικη το εκανε το θαυμα της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να προσεχεις!!!!

Επεξεργάστηκαν by ermina

ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites

ρε κορίτσιααααα!!!Με συγκινείτε και δεν κάνει...:tongue:

Kishaκι!!!Σαν ψέμματα δεν θα πει τίποτα!Ζω ένα όνειρο!Κι εύχομαι να το ζήσεις κι εσύ σύντομα!:D

Αθηνούλαααα μου!Σ ευχαριστώωωωωω!!!Μόνο θετικές σκέψεις κάνω!Τώρα πια το τσάκωσα!;)

ΤΑΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙ!!!!Κοριτσάκι μου σ ευχαριστώ για τις ευχές σου!!:Dόσες φορές κι αν έτυχε να "βρεθούμε" νοιώθω μια απίστευτη θετική ενέργεια και ηρεμία να με κατακλύζει.Σ 'αγαπάω πολύ!Να περνάς πάντα καλά!

Το SAMούλι μουυυυυυυυυυ!!!!!:DΣ ευχαριστώ αγαπάκι μου!Ναιιιιιιι το θαύμα άρχισε!Θα το απολαύσω δεν θα πει τίποτα.Είσαι η μασκώτ μου και το γούρι μου!Τα παμε!Σ αγαπώ πολύ πολύ!!!

Τheolvas!:DΣ ευχαριστώ κι εσένα πάρα πολύ!!!Με το καλό και το...4ο:shock::shock::P:p:D!!!!Α,όταν κάνεις ένα μετά δεν σταματάς ε?Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και είσαι πολύ δυνατή μανούλα!;)

Nikijακοοοοοο μου!!!:D:D:DΣ ευχαριστώ!!!Κι ήμουν κάτω από σένα στη λίστα...είδες?Η αδερφή μου κι εγώ σ ευχαριστούμε πολύυυυυ!!!Θα μοιραζόμαστε εμπειρίες τώρα!

nenούκοοοοο!!!!:DΣ ευχαριστούμε πολύ καρδούλα μου!Εύχομαι σύντομα κι εσύ να τσακώσεις το μπεμπάκι σου!Νεύρα εγώ?:rolleyes:αχχχχαααα!!!Ποτέ!:mrgreen:

Βρε Ιολάκι μου!!!!:DΣ ευχαριστώ πολύυυυ!!!Ειλικρινά το πμ σου με ηρέμησε πολύ!Θα τα πούμε σίγουρα με την ησυχία μας κάποια στιγμούλα.Και πού σαι?Τώρα που το διάφραγμα καπούτ...εύχομαι να μας ανακοινώσεις σύντομα τα ευχάριστα!;)

Ερμινινάκιιιιιιιιιιιιιιιιιι μου!!!:DΕίσαι γλύκα!Σ ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!!Εύχομαι να πάνε και με σένα όλα καλά και θα πάνε!;)Κι όπως είπες...Σαλόνικα θαυματουργή!Δεν έρχεσαι κατά δω μεριά να μας επισκεφθείς?Πού ξέρεις μπορεί ο πελαργός να ναι γλυκατζής και να χει ξεμείνει στου Χατζή!!!:lol::lol::cool::cool::cool:


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites

γκρετακι συγχαρητηρια!!! Σου αξιζει πολυ να γινεις μανουλα!!! Σου ευχομαι μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη,και να κρατησεις ενα γερο μωρακι! Αχ,εγινε το θαυμα! Τωρα απολαυσε το! Πολλα φιλακια!!!


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γρετα μου συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε τωρα ηρεμια και ολα να πανε καλα!!!

καποια μου κλεβει τις ατακες:confused::confused::confused::confused:

αθηνααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα. . . . . . . . . . .


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μηλίτσα σ' ευχαριστώ πολύ!!!Και στα δικά σου κοριτσάκι!Να έρθει και το δεύτερο γρήγορα!:D

ΣΟΦΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!:D:DΑχ βρε κοριτσάκι μου!Με συγκίνησες!!!Έκανες guest εμφάνιση κι από δω!!:lol::lol:Σ 'αγαπώ πολύ πολύ.Σύντομα να έχεις κι εσύ χαρές Σοφάκι μου!!!:D

Ρενιβαααααααααααα!!!:DΣ ευχαριστώ πολύ πολύ!!Κοντοζυγώνουν οι μέρες ή μου φαίνεται?:cool:Με το καλό!


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites

ειδατε?πρωτα η κρισ τωρα η γκρετα ανεβηκε η γκαστρωιοση στα βορεια!!!!!!! ελ79 μην απομακρυνεσαι ειναι κολητικο!!!!! μπραβο γκρετακι.ευχομαι τα καλυτερα.να σου πανε ολα τελεια και να το απολαυσεις.


 

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερακι μου γλυκο σου ευχομαι και απο εδω να εχεις μια τελεια ...τελεια εγκυμοσυνη γλυκια μου....και ενα υγιεστατο ζουζουνι να μπει στην αγκαλια σας σε 8 μηνες περιπου....

τωρα ζουζουνα να προσεχεις παρα πολυ και πες του γκρετινου να σε εχει σαν τη βασιλισσα,γιατι αλλιως θα εχει να κανει με την συμπεθερα και το συμπεθερο...χαχαχα

αχ κοριτσακι μου χαρηκα παρα παρα παρα παρα παρα παρα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...