Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Καλησπέρα! Σου εύχομαι καταρχήν καλή επιτυχία, με όποιο τρόπο κι αν επιλέξεις να συνεχίσεις.. με τα στοιχεία που δίνεις δεν είναι εύκολο να σου πει κάποιος γνώμη, γιατί παίζει ρόλο και η ηλικία σου, πως ανταποκρίθηκε ο οργανισμός σου στη διέγερση, για ποιο λόγο σου είπε ο γιατρός ότι μπορεί α απέτυχαν οι ετ σου.. και σίγουρα παίζει και ρόλο πόσο κουράγιο, ψυχικά και οικονομικά έχεις , ώστε να κάνεις και άλλη προσπάθεια με δικά σου.. η αλήθεια είναι ότι η fsh σε αυτή την τιμή δεν είναι και πολύ καλός δείκτης, αλλά οι ορμονολογικες δείχνουν πως πήγε ο κύκλος εκείνο το μήνα. Μμαλλπορεί δλδ να έχεις και καλύτερους κύκλους..

      Η δωρεά απ' την άλλη είναι μια μέθοδος που σου δίνει πολύ υψηλά ποσοστά επιτυχίας. Σίγουρα πολύ υψηλότερα απ' ο,τι έχει μια γυναίκα με ΠΩΑ με δικά της ωάρια. Είμαι ομοιοπαθης, δεν έφτασα ποτέ σε ετ με δικά μου, έκανα και ελάχιστες προσπάθειες έτσι κι αλλιώς. Αυτή τη στιγμή έχω δίδυμα,με την πρώτη προσπάθεια με δανεικά και δεν τα αλλάζω με τίποτα... Μίλα με τον εξωσωματικό σου να δεις τι σου προτείνει και εδώ είμαστε αν χρειαστείς πληροφορίες!

      Ευχαριστώ πολύ..είμαι 37..πρώτη διέγερση το 21 2 ωοθυλάκια το ένα άδειο το άλλο έφτασε 3ης μέρας αρνητικό..το 22 διέγερση με ένα ωάριο πάλι τον επόμενο μήνα κάναμε με 2 ωοθυλάκια το ένα δεν γονιμοποιηθηκε κ βάλαμε τα δύο μαζί πάλι αρνητικό.μαλλον απέτυχαν λόγω εμβρύων.α έχω ένα ινομυωμα που δεν ενοχλεί.εχω κ κάποια αυτοάνοσα κ προδιάθεση για ζάχαρο..ο σύζυγος εχει κιρσοκήλη κ δεν είναι καλά τα σπερμοδιογραμματα.γιαυτο δεν κάνω συνέχεια εξωσωματική δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα κ σκέφτομαι τη δωρεά..με τον γιατρό είχα μιλήσει τον Νοέμβριο κ μου είχε πει πάλι για διέγερση οπότε σκέφτομαι να πάρω κ άλλη γνώμη.Να σου ζήσουν τα μικρακια σου!!!

τα σκυλοπαιδια μας!!!


gogopo

Recommended Posts

Και εμένα έτσι έκανε η δικιά μου, χοροπηδουσε σαν τρελή στην κοιλιά μου.

Είναι σοβαρά τα μικρό προβληματάκια?άμα θες το λες? Πόσο περίπου είσαι τώρα?

ειμαι 5εβ κ 5 ημ αλλα πριν λιγες μερες εμφανισα καφε κηλιδες κ επειση ετσι ημουν κ τις προηγουμενες φορες ανησυχησα για το χειροτερο!ο γιατρος βεβαια ειναι ηρεμος κ μου λεει οτι δεν εχω κατι να ανησυχω.''χαπακωνομαι'' κανονικοτατα κ σηκωνομαι μονο να παω για μαθημα κ αυτο πολυ προσεκτικα!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έτσι μπράβο πολύ ξεκούραση και ηρεμία μην στεναχωριέσαιχοριακη έκανες?άντε να πας στο γιατρό σου να ακούσεις καρδούλα να ηρεμήσεις

δοξα το θεο δεν με εβαλε να κανω γιατι με ξερει!! ειναι πολυ αγχωτικη διαδικασια για μενα!6 μερουλες μεινανε!!θα περασουν που θα παει??

εσυ τι νεα??εισαι σε φαση προσπαθειας??


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια.

Αρχίσαμε να φαφουτευουμε σιγά σιγά.

Κρίστι μου σε 30μέρες θα δεις το Σποριδιο σου!!!:-D μην μας ξεχάσεις περιμένουμε νέα.

Εσύ τώρα πως είσαι?ολα καλά?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σκυλομανες!!

gogopo βρισκεις κανενα δοντακι;; ο χαζουλης μου επαιζε μαζι τους κ ετσι καταλαβαινα οτι ηταν δοντακια κ μαζεψα 4!!

ναι 3 μερουλες μεινανε. αμαρτια αυτο που θα πω με πιανει μια απαισιοδοξια ωρες ωρες...μακαρι να πανε ολα καλα αλλα κραταω κ μια πισινη να μου ερθει κατακεφαλα!!

εσυ κοριτσι μου εκανες την σαλπιγγογραφια;; ακουω ευχαριστα!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι,θα κλείσω ραντεβού με έναν καλό γιατρό στο ιδιωτικό του ιατρείο μήπως κ καταφέρω να κάνω κ την Σαλπιγγογραφια.

Μην ακούω ότι είσαι απαισιόδοξη θέλω να είσαι έτσι:-D:-D:-D γιατί το μεταφέρεις κ στο μπέμπέ.

Καλέ πως έπαιζε ο δικός σου με τα δόντια του?εμένα έχει πολύ μικρά κ λεπτά δοντάκια σαν γάτας να φανταστείς. Μάλλον τα καταπίνει η δικιά μου γιατί δεν έχω βρει πουθενά δόντι

Link to comment
Share on other sites

τα μπορστινα σιγουρα τα καταπινε γιατι ηταν πολυ μικρουτσικο αλλα τα πισω ηταν αρκετα μεγαλα!!αφου οταν το πρωτοειδα λεω αποκλειεται!!

παντως ενα θα σας πω με σιγουρια οτι τα σκυλακια κ φρονιμιτες να αλλαξουνε δεν ηρεμουνε!! σιφουνας ο δικος μου, δεν τον προλαβαινω!!

βρηκες τουλαχιστον γιατρο που να εμπιστευεσαι;; μηπως λεω μηπως εχεις αγχος κ εμποδιζεται η συλληψη;;

γιατι εγω 4 μηνες ημουν μεσα στο αγχος με τεστακια οωρηξιας, με συμπτωματα φαντασματα κ αλλα τετοια κ οταν ο αντρουλης μου ειπε σταματαμε τις προσπαθειες μεχρι τον σεπτεμβριο για να μπορεσουμε να παμε διακοπουλες τσουπ ηρθε το θετικο τεστακι απο κει που δεν το περιμενα!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι σίγουρα είχα ανχος κ δεν το ξέρω πολύ καλά ότι φταίει κ αυτό

Αλλά έχω σταματήσει της προσπάθειες από τον προηγούμενο μήνα θέλω να δω άμα υπήρχε κάποιος λόγος για της προηγούμενες 2 αποβολές.

Καλέ αυτά δεν ηρεμούν κ ο κόσμος να γκρεμιστεί εμένα η μίνι που είναι μεγάλη κ πριν έρθει η μπέμπα είμαστάν ένα βήμα πριν το Δαφνί

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας κοριτσακια μου!ειμαι και γω σκυλομανα!και λατρευω το σκυλοπαιδι μου το πρωτοτοκο,το χιλιολατρεμενο!το μωρακι μου ειναι γκριφον-κανις και εχει πυκνο τριχωματακι,οποτε θελουμε συχνα κουρεματακι .ηθελα να σας ρωτησω εχετε καθολου ιδεα απο κουρευτικες μηχανες?ποια μαρκα ειναι καλη?και ποσα βατ πρεπει να εχει?περιμενω με αγωνια.φιλακια πολλα και στα σκυλακια σας!


Παναγίτσα μου Τσαμπίκα και Πανορμίτη σας ευχαριστώ!

Γιοκα μας,καλως ορισες στην ζωη μας ,λατρεια μας!!!:D:D

4TSMp3.png?R0gWxqoz

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες..

να χερεσε το πρωτοτοκο σου,και το αδερφακι του που ερχετε σε λιγο καιρο..

εγω την δικια μου την κουρεύω με την κουρευτικη μηχανη του δικου μου,και μια χαρα κουρευει δεν εχουμε καποιο προβλημα..δεν μας ειπες ποσο χρονων ειναι κ πως το λενε

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες..

να χερεσε το πρωτοτοκο σου,και το αδερφακι του που ερχετε σε λιγο καιρο..

εγω την δικια μου την κουρεύω με την κουρευτικη μηχανη του δικου μου,και μια χαρα κουρευει δεν εχουμε καποιο προβλημα..δεν μας ειπες ποσο χρονων ειναι κ πως το λενε

σε ευχαριστω πολυ γωγωι και συ οτι επιθυμεις να εχεις και μαλιστα ταχιστα.τον λενε fred και ειναι 4,5χρονων!εεελα και τον κουρευεις με την κουρευτικη του συζυγου?σημερα το λεγα στον αντρα μου για αστειο,αλλα κατσε να δοκιμασω αυριο!!αν και δεν πιστρευω γιατι εχει διπλο τριχωματακι.να σαι καλα που μου το ειπες

υγ ρε κοριτσια και κατι αλλο γιατι γλυφει τον κολακο του συνεχεια τον τελευταιο καιρο,του δινω το ντρονταλ κανονικα!


Παναγίτσα μου Τσαμπίκα και Πανορμίτη σας ευχαριστώ!

Γιοκα μας,καλως ορισες στην ζωη μας ,λατρεια μας!!!:D:D

4TSMp3.png?R0gWxqoz

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...