Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Απλά το καλοκαίρι πιστεύω δεν είναι τόσο καλή περίοδος με ζεστη κλπ άντε να δούμε

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

τα σκυλοπαιδια μας!!!


gogopo

Recommended Posts

Καλέ ίσα ίσα χαιρόμαστε όταν ακούμε τους άλλους που καμαρώνουν για τα σκύλοπαιδιά τους.

Πολύ χάρηκα που του περνάει,ευτυχώς.

Λοιπόν να σου ζήσει. Κ ο διποδός γιος σου,να βγει υγιές και δυνατός,στην ζωή του να είναι ολα ευθεία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλέ ίσα ίσα χαιρόμαστε όταν ακούμε τους άλλους που καμαρώνουν για τα σκύλοπαιδιά τους.

Πολύ χάρηκα που του περνάει,ευτυχώς.

Λοιπόν να σου ζήσει. Κ ο διποδός γιος σου,να βγει υγιές και δυνατός,στην ζωή του να είναι ολα ευθεία.

σε ευχαιστω πολυ!ευχομαι ταχιστα καθε σου ονειρο να γινει πραγματικοτητα!.σου στελνω πμ


Παναγίτσα μου Τσαμπίκα και Πανορμίτη σας ευχαριστώ!

Γιοκα μας,καλως ορισες στην ζωη μας ,λατρεια μας!!!:D:D

4TSMp3.png?R0gWxqoz

Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε στην κτηνίατρο μας,έχουμε ψώρα θα κάνουμε κάθε εβδομάδα ένεση.

Το είχε από μωρό αλλά την βγήκε τώρα.

Νόμιζα η κτηνίατρος ότι γένουσε αλλά έκανα λάθος η βοηθός της ήταν έγκυος κ πήγε χτες να γεννήσει,και εγώ έλεγα καλά γεννάει κ τόσο καιρό δεν παρατήρησα την κοιλιά της.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε στην κτηνίατρο μας,έχουμε ψώρα θα κάνουμε κάθε εβδομάδα ένεση.

Το είχε από μωρό αλλά την βγήκε τώρα.

Νόμιζα η κτηνίατρος ότι γένουσε αλλά έκανα λάθος η βοηθός της ήτ!αν έγκυος κ πήγε χτες να γεννήσει,και εγώ έλεγα καλά γεννάει κ τόσο καιρό δεν παρατήρησα την κοιλιά της.

εχω συνταγη για την ψωρα.στο χωριο μου που κυκλοφορουν πολλα αδεσποτα ,εμφανιζεται συχνα ψωρα!σου στελνω πμ


Παναγίτσα μου Τσαμπίκα και Πανορμίτη σας ευχαριστώ!

Γιοκα μας,καλως ορισες στην ζωη μας ,λατρεια μας!!!:D:D

4TSMp3.png?R0gWxqoz

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

janneta μολις κουρεψα την κορη με την μηχανη που πηρα απο τα τζαμπο,την ευχαριστηθηκα παρα πολυ ειναι πολυ καλη και δεν παιδεψε ουτε το σκυλι ουτε εμενα στην συνιστω

Link to comment
Share on other sites

janneta μολις κουρεψα την κορη με την μηχανη που πηρα απο τα τζαμπο,την ευχαριστηθηκα παρα πολυ ειναι πολυ καλη και δεν παιδεψε ουτε το σκυλι ουτε εμενα στην συνιστω

γεια σου γωγω!τωρα μπηκα εδω κ ειδα το μηνυμα σου!εχουν τα τζαμπο μηχανη για σκυλους??πεσ μου πως την λενε και ποσο πηγε?εγω χτες δοκιμασα τη μηχανη του αντρα μου μια φιλιπς με 5.6βατ και πηγαινε φερτι,αλλα χωρις χτενακι μπροστα και το εκανε γουλι.εχει μονο 2χτενακια και αυτα δεν κανουν δουλεια γιατι προοριζονται για ανθρωπινο μαλλι!

τωρα μου προεκυψε αλλη αγωνια.τον βλεπω να ξυνεται κατω απο τα αυτια,τι να εχει ρε γαμωτο .εντωμεταξυ του κοβω τις τριχες απο τα αυτια για να αεριζεται ο ακουστικος πορος μην μου πιασει καμια ωτιτιδα,να τον φαγουριζουν οι τριχες που μεγαλωνουν??καπου διαβασα οτι τον ξυνονται κατω απο τα αυτια ,προκειται για μια παθηση ,αλλα δεν θυμαμαι ποια??ξερει καμια κοριτσια??


Παναγίτσα μου Τσαμπίκα και Πανορμίτη σας ευχαριστώ!

Γιοκα μας,καλως ορισες στην ζωη μας ,λατρεια μας!!!:D:D

4TSMp3.png?R0gWxqoz

Link to comment
Share on other sites

Για τα αυτιά όντως κ εγώ για ωτίτιδα έχω ακούσει.

Από τα τζάμπο θα πας στο διάδρομο με τα είδη για σκύλους και θα την δεις 10 ευρώ την πήρα,της έβαλα λίγο λαδάκι που έχει μέσα,και την κουρεψά,έχει κ σκάλες για να κουρεψεις σε διάφορα μεγέθη είναι καταπληκτική η μηχανή.

Εάν η κουρευτικη που τον κουρεψες είναι κ ξύριστήκή μηχανή τότες τον τρώει επειδης βγάζει τρίχες.

Υγ. Είχα ένα κανις το οποίο τον έτρωγαν πολύ τα αυτιά του αφού έκλαιγε όταν ξυνοταν. Μου είπε η κτηνίατρος να του καθαρίζω τα αυτιά με καθαρό οινόπνευμα κ βαμβάκι εγώ έβρεχά το βαμβάκι κ τον καθάριζα κ είχε ηρεμήσει. Υπάρχει κ ένα ειδικό σε πετ μάρκετ το οποίο βάζεις κάποιες σταγόνες μέσα στο αφτί του σκύλου κ μπορείς άνετα να τραβήξεις της τρίχες επειδης μαλακώνει τους πόρους κ καθαρίζεις με βαμβάκι πολύ καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπερα σκυλομανουλες!! καιρο εχουμε να τα πουμε!!

τι κανουν τα παιδακια σας??

εμεις μεγαλωνουμε κ ψιλοωριμαζουμε!! καναμε κ μπανακι στην θαλασσα κανουμε βολτες κ ναι επιτελους κανουμε πιπι σαν αγορακια!!! το σηκωσαμε το ποδαρακι!! :tongue::tongue::tongue::tongue:

οταν τα αυτακια τους ειδικα αν ειναι κλειστα κ εχουν πολλες τριχουλες συχνα παθαινουν ωτιτιδες αλλα οταν τα ξυνουν δεν σημαινει απαραιτητα οτι εχουν κατι,απλα με αυτον τον τροπο τα αεριζουν! μου τα ειπα ο γιατρος οταν ετρεχα παλι με το ''παιδι'' μου κ του ελεγα δεν ειναι καλα κατι εχουν τα αυτακια του! τα ειδε,γελασε ο ανθρωπος κ μου εξηγησε πως εχουν τα πραγματα κ να μην ανησυχω!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια καλησπέρα..είμαι εντελώς καινούρια στην παρέα ως μέλος αν κ σας παρακολλουθώ πολύ πριν μείνω έγκυος.θα ήθελα να αναρτήσω μία ερώτηση σχετικά με αναρρωτική άδεια αλλά δεν ξέρω που..ψάχνω εδω..ψάχνω εκεί...μήπως μπορεί κάποια να με προσδιορίσει...?ευχαριστώ εκ των προτέρων.. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δέσποινα αφού είσαι έγκυος γράψε στο θέμα θέλουμε να γίνουμε γονείς(γιατί εκεί μπαίνουν πολλά κορίτσια κ θα σε βοηθήσουν)η στο θέμα θα γίνουμε γονείς το 2013 μπορείς να γράψεις όπου βλέπεις ότι υπάρχει κίνηση για να βρεις κ μια απάντηση.

Κρίστι κολυμπήσε ο γιος η έκανε αμάν κ πως να φύγει?πως του φάνηκε η πρώτη γνωριμία με την θάλασσα?εμένα η μπέμπα μου ξετρελάθηκε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας κοριτσια!ελπιζω να ειστε ολες καλα!γωγω δεν γεννησα ακομη ,εχω πητ 17/9/13 ,αντε να δουμε ποτε ακριβως.αααχ δε θελω να το πολυσκεφτομαι και αν πονεσω πολυ λεω να γεννησω φυσιολογικα και αν δω τα δυσκολα θα κανω επισκληριδιο.παναγιτσα μου βοηθα!

το σκυλακι μου ειναι μια χαρα ,δοξα το θεο,ειπα στον κτηνιατρο (που ειναι κολλητος του ξαδερφου μου)και μου φανηκε και καλος επιστημονας,για τα φαγουρισματακια που εχει και μου ειπε να του κανω 3μπανακια με hibitane scrub με διαφορα 3ημ.το καθενα και με παραμονη στο σωματακι 15min.του εκανα ηδη το ενα προχθες.μου δωσε και μια καλη αμπουλιτσα αμερικανικη και με μπολικη ποσοτητα activyl την λενε κ την πηρα 10ε.οσο για κουρευτικη αγορασα μια moser 10βατ,στα 60ε .αρκετα ευχαριστημενη εμεινα!

ρε κοριτσια σκεφτομαι να παρω μια φωτογραφια του σκυλιου μου στο μαιευτηριο για να μου δινει δυναμη οταν γενναω.εχω ενα βιβλιο που λεει παρτε αγαπημενα αντικειμενα κοντα σας που θα σας κανουν να νιωθετε ευχαριστα.μακαρι να επιτρεποταν να επαιρνα το ιδιο το σκυλακι.

αυτα κοριτσια απο μενα!καλο μεσημερι!

αυτα τα νεα απο μενα!


Παναγίτσα μου Τσαμπίκα και Πανορμίτη σας ευχαριστώ!

Γιοκα μας,καλως ορισες στην ζωη μας ,λατρεια μας!!!:D:D

4TSMp3.png?R0gWxqoz

Link to comment
Share on other sites

Janneta stefanianna γέννησατέ καλέ η είστε διακοπές?χάθηκατέ....

Ελπίζω να είστε καλά

Γεα σας κοριτσακια! Εγω αργω περισσοτερο... Μεχρι 7 Νοεμβρη ελπιζω να εχει γεννηθει το αγορακι μου!! Οσο για διακοπες δεν πηγα περα απο ενα τετραημερο τον Ιουνιο. Δεν ειχα κ πολλη ορεξη.. Ζοριζομαι κ απο τη ζεστη!

Εσεις τι κανετε;; Τα παιδακια-σκυλακια σας;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...