Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

τα σκυλοπαιδια μας!!!


gogopo

Recommended Posts

τι ωραια!! πολυ μωρακι ειναι!! σας ειπε απο τι ρατσες ισως να προερχεται??

εμεις μεγαλωνουμε μερα με την μερα!!

παντως λιγες σκυλομανουλες ειμαστε η μου φαινεται?? :|:-|

δεν μου ειπε ουτε κ αυτη ηξερε επαθε μολις την ειδε.

χτες σηκωσαμε το ενα μας αυτακι τελειως!!!

καλημερα κοριτσια.σημερα πρεπει να δωσω το χαπι για τα σκουληκακια!!να δω πως θα τα καταφερω παλι!την τελευταια φορα της ειχα βαλει 2 δικα της σοκολατακια κ στη μεση το χαπι.της επεσαν τα σοκολατακια αλλα το χαπι το εφαγε!!:shock:βεβαια εχουν περασει 3 μηνες απο τοτε κ δεν ξερω αν θα την ξεγελασω παλι!!

βαλτο σε σαλαμι μεσα,η το αλλο που κανει η κτηνιατρος μου της βαζει το χαπι κ της κλεινει το στομα κ της πιεζει λιγο το λαιμο για να αναγκαστει να καταπιει..

Καλησπέρα κορίτσια!!

Εχω και εγώ σκύλο και δεν ήξερα ότι υπήρχε και αυτό το καφέ για τα ζωάκια μας:tongue: τί ωραία!! θα έχω κάπου να πω τα σκυλονέα μας:tongue:

Να σας συστηθούμε:

3108005.jpg

πολυ ομορφος πως τον λενε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θ Ε Ο Σ !!

να τον χαιρεστε!καλα πώς τον καταφερατε να ποζαρει ετσι? δεν μπορω να σταματησω τα γελια!! :P:p:D:D:D:D

επειδη βιαζομαι, θα επανελθω αλλη ωρα με φωτο απο τον δικο μας ταρζαν!

πειτε με τρελη αλλα οποτε βλεπει το κινητο μου στηνεται!!σε 2 λεπτα θα σας ανεβασω κ τα αποδεικτικα στοιχεια! :mrgreen:


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πειτε με τρελη αλλα οποτε βλεπει το κινητο μου στηνεται!!σε 2 λεπτα θα σας ανεβασω κ τα αποδεικτικα στοιχεια! :mrgreen:

χαχαχαχα

συγχωρεστε με κοριτσια, δεν εχω μαθει να το χειριζομαι ακομα!!

<a  href=http://img266.imageshack.us/img266/3180/img40051.jpg' alt='img40051.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

συγχωρεμενη!!!!!!

αχ κοριτσια ερωτευτηκα!!!!!!!!!!!!

που μενει αυτος ο κουκλος?

πειτε μου που μενει?

με θελετε για νυφη?

Link to comment
Share on other sites

θεσσαλονικη μενουμε!! εσεις?? λες να συμπεθεριασουμε??!!! :D

αχ τι ειναι αυτα τα πλασματα!! μονο δεν μιλανε, σε ολα τα υπολοιπα ειναι σαν να εχεις μωρο στο σπιτι απλα με παραπανω τριχες!! τωρα κοιμαται στην αγκαλια της ''μανας'' του!! :-P:razz:


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ακριβως σαν μωρα!!!κλαινε ζητανε κ πρεπει να καταλαβεις τι ζητανε αστα να πανε..

εμεις καταγωγη απο σερρες αλλα ,μενουμε δυστηχως αττικη..

σας χασαμε γαμωτο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια σου είστε καλέ? Χάθηκατε

Εμάς χτες ο αδέσποτος ο κανέλός που ταιΖουμε μπήκε στην αυλή και εκεί που έπαιζε με την μεγάλη κόρη μου ξαφνικά έβαλε κάτω την μικρή και την μάτωσε στην μουσουδα μιλάμε έπαθα εγκεφαλικό,η μικρή φοβήθηκε τόσο πολύ σου έκλαιγε για 5 λεπτά πολύ δυνατά τι αγκαλιά την είχα την έβαλα στο πρόσωπο μου να δει ότι είμαι δίπλα της τίποτα δεν σταματούσε,η μεγάλη χοροπηδάγε σαν τρελή ιανχ μου για να δει τι έχει η μικρή και κλαίει.

Στεναχωρήθηκα τόσο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα σκυλομανες!!

gogopo το τι μου εκανες με το βιντεακι!! πρωτον λατρεψα αυτο το πλασμα κ δευτερον ζηλεψα γιατι κ εμεις εχουμε περιπετειες με το κοκερ!! αν δεν γινω μουσκεμα δεν γινεται!!ενω το yorki περιμενει παντα υπομονετικα απλα μισει το σεσουαρ!!

λοιπον να σας πω τα δικα μου γιατι θα σκασω....

ο ξεδερφος του συζυγου μου κ η γυναικα του ερχονται συχνα σε μας ,σχεδον 1-2 φορες την εβδομαδα, μαζι με τα παιδακια τους(το ενα οχι πολυ συχνα επειδη ειναι 5 μηνων)τα οποια λατρευω....απο τοτε που πηραμε τον μικρουλη μου ειχαν να ερθουν 2-3 βδομαδες μπορει κ παραπανω αλλα μετα συνεχισαν κανονικα να ερχονται....συνηθως εκλεινα τον μικρο μου στο κλουβακι του να μην ενοχλει αλλα δεν γινεται να το κανω κ καθε φορα...σημερα ομως νευριασα κ στεναχωρηθηκα τοσο πολυ που ειλικρινα κ να μην ξαναπατησουν δεν με ενδοιαφερει καθολου(μπορει βεβαια να φταινε κ οι ορμονες της περιοδου:rolleyes::rolleyes: )... να σημειωσω οτι το μικρο μου οταν ερχεται καποιος απο την χαρα του ριχνει μερικες σταγονιτσες κ γυριζει ο ξαδερφος με ενα υφος κ λεει : πω πω κατουρισε ολον τον κοσμο :evil: εγω ημουν πολυ αποσχολειμενη κ δεν μπορουσα να ασχοληθω μαζι τους κ τους το ειπα στο τηλ αλλα ηρθανε.μετα το παιδακι τους αρχισε να λεει ποσο βρωμαει το σκυλι κ αυτοι γελουσανε σαν να λεει την μεγαλυτερη εξυπναδα του κοσμου :evil::evil::evil: την ιδια στιγμη που οσοι τον εχουν δει μου δινουν συγχαρητηρια για το ποσο καθαρο κ προσεγμενο τον εχω(μεχρι κ παιδικη πουδρα του βαζω στα αυτακια για να μην λαδωνουν που ειναι συνεχεια κλειστα κ καθαρισμος με μωρομαντηλα μετα απο... ;) ).δεν δινω σημασια μεχρι λεει αυτη : καθε φορα που τον βλεπω πιο μεγαλος ειναι ποσο θα φτασει?? της απανταω τριπλασιος κ λεει :ααα κ θα τον εχεις παλι μεσα στο σπιτι?κ πως μπορεις? κ δεν θα μπορουμε να ερχομαστε εμεις μετα γιατι θα τον φοβαμαι :evil::evil::evil::evil:

ουτε η κουμπαρα μου εχει ερθει με το βαφτιστηρι της απο τοτε που τον πηραμε....

κ σας ρωταω σας εχουν συμβει αυτο σκυλομανουλες??κ αν ναι πως αντιδρατε?? ειμαι υπερβολικη που με πειραζει τοσο?? σφιγγεται η καρδια μου οταν το πλασματακι μου δειχνει την αγαπη του κ τον απορριπτουν ετσι.κ τι ηταν αυτο με το αν θα τον κρατησω σπιτι...πως μπορουνε να τα λενε αυτα...στο κατω κατω ειναι το σπιτι μου κ αυτο το πλασματακι ειναι υπο την προστασια μου κ θελω να το σεβονται...ειναι κακο αυτο???δεν ζητησα ουτε να το αγκαλιαζουν ,ουτε να το χαιδευουν ,ουτε να το αγαπανε αλλα οταν βλεπω με τα κ@λ@ποδαρα τους κανουν πως το χαιδευουν μου αναβουν τα λαμπακια....

ειμαι πολυ στεναχωρημενη..... :cry::cry::cry:


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σκυλομανες!!

gogopo το τι μου εκανες με το βιντεακι!! πρωτον λατρεψα αυτο το πλασμα κ δευτερον ζηλεψα γιατι κ εμεις εχουμε περιπετειες με το κοκερ!! αν δεν γινω μουσκεμα δεν γινεται!!ενω το yorki περιμενει παντα υπομονετικα απλα μισει το σεσουαρ!!

λοιπον να σας πω τα δικα μου γιατι θα σκασω....

ο ξεδερφος του συζυγου μου κ η γυναικα του ερχονται συχνα σε μας ,σχεδον 1-2 φορες την εβδομαδα, μαζι με τα παιδακια τους(το ενα οχι πολυ συχνα επειδη ειναι 5 μηνων)τα οποια λατρευω....απο τοτε που πηραμε τον μικρουλη μου ειχαν να ερθουν 2-3 βδομαδες μπορει κ παραπανω αλλα μετα συνεχισαν κανονικα να ερχονται....συνηθως εκλεινα τον μικρο μου στο κλουβακι του να μην ενοχλει αλλα δεν γινεται να το κανω κ καθε φορα...σημερα ομως νευριασα κ στεναχωρηθηκα τοσο πολυ που ειλικρινα κ να μην ξαναπατησουν δεν με ενδοιαφερει καθολου(μπορει βεβαια να φταινε κ οι ορμονες της περιοδου:rolleyes::rolleyes: )... να σημειωσω οτι το μικρο μου οταν ερχεται καποιος απο την χαρα του ριχνει μερικες σταγονιτσες κ γυριζει ο ξαδερφος με ενα υφος κ λεει : πω πω κατουρισε ολον τον κοσμο :evil: εγω ημουν πολυ αποσχολειμενη κ δεν μπορουσα να ασχοληθω μαζι τους κ τους το ειπα στο τηλ αλλα ηρθανε.μετα το παιδακι τους αρχισε να λεει ποσο βρωμαει το σκυλι κ αυτοι γελουσανε σαν να λεει την μεγαλυτερη εξυπναδα του κοσμου :evil::evil::evil: την ιδια στιγμη που οσοι τον εχουν δει μου δινουν συγχαρητηρια για το ποσο καθαρο κ προσεγμενο τον εχω(μεχρι κ παιδικη πουδρα του βαζω στα αυτακια για να μην λαδωνουν που ειναι συνεχεια κλειστα κ καθαρισμος με μωρομαντηλα μετα απο... ;) ).δεν δινω σημασια μεχρι λεει αυτη : καθε φορα που τον βλεπω πιο μεγαλος ειναι ποσο θα φτασει?? της απανταω τριπλασιος κ λεει :ααα κ θα τον εχεις παλι μεσα στο σπιτι?κ πως μπορεις? κ δεν θα μπορουμε να ερχομαστε εμεις μετα γιατι θα τον φοβαμαι :evil::evil::evil::evil:

ουτε η κουμπαρα μου εχει ερθει με το βαφτιστηρι της απο τοτε που τον πηραμε....

κ σας ρωταω σας εχουν συμβει αυτο σκυλομανουλες??κ αν ναι πως αντιδρατε?? ειμαι υπερβολικη που με πειραζει τοσο?? σφιγγεται η καρδια μου οταν το πλασματακι μου δειχνει την αγαπη του κ τον απορριπτουν ετσι.κ τι ηταν αυτο με το αν θα τον κρατησω σπιτι...πως μπορουνε να τα λενε αυτα...στο κατω κατω ειναι το σπιτι μου κ αυτο το πλασματακι ειναι υπο την προστασια μου κ θελω να το σεβονται...ειναι κακο αυτο???δεν ζητησα ουτε να το αγκαλιαζουν ,ουτε να το χαιδευουν ,ουτε να το αγαπανε αλλα οταν βλεπω με τα κ@λ@ποδαρα τους κανουν πως το χαιδευουν μου αναβουν τα λαμπακια....

ειμαι πολυ στεναχωρημενη..... :cry::cry::cry:

Μην στεναχωριεσαι καθολου.

Οταν ξανερθουν και ξεκινησουν να λενε παλι τις ιδιες ΠΙΠΕΣ πες απλα και ηρεμα οτι εδω ειναι το ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ και ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ μπορω να βαλω οσα σκυλια θελω,οσα γατια θελω και οτι αλλο θελω εγω.Αν σου πουν ξανα οτι ειναι βρωμικο ή οτι μυριζει ενημερωσε τους οτι πατανε το χαλι ΣΟΥ με τα βρωμοπαπουτσα τους αλλα ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΣΕΒΑΙΣΕ.

Επισης την επομενη φορα που θα σου πουν οτι δεν θα ερθουν γιατι θα φοβουνται το σκυλι σου επειδη θα εχει μεγαλωσει πες τους οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα.Ενημερωσε τους να ξερουν οτι το σκυλι δεν θα το βγαλεις απο το σπιτι ΣΟΥ γιατι ηρθαν αυτοι!ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ!!!!:evil::evil::evil::evil:Επισης ξεκοψε τους το χαιδεμα με το ποδι.Τι ειναι το σκυλι να το χαιδεψεις με το ποδι;;;Πατακι;;;;;;;;;;;Η σφουγγαρι για να σκουπισουν τα βρωμοπαπουτσα τους!Εχεις αφησει λασκα τα λουρια,καλο θα ηταν να καταλαβουν οτι ερχονται σε ξενο σπιτι και οτι δεν ειναι στο δικο τους για να κανουν κουμαντα.Τα κουμαντα αλλου!!!!;);););)


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

kristy25,εχω κ γω ενα παρομοιο θεμα με ενα προσωπο αλλα ευτυχως δεν μπαινει συχνα στο σπιτι.δεν εμπιστευομαι ανθρωπους που δεν αγαπουν τα ζωα,οποτε μη σκας.καλυτερα μακρια σου.

gogopo,πολυ στεναχωρηθηκα με τη μικρη σου αλλα δυστυχως γινονται αυτα με τα αδεσποτα.μαλλον ενιωσε οτι απειλειται απο τη νεα σου αποκτηση,το βιντεο καταπληκτικο!!η δικη μου τρεμει στο μπανιο!!να ρωτησω τις πιο εμπειρες.παει κ σκαβει με τα νυχια της τα πλακακια στις γωνιες.κυριως στη μπανιερα.σημαινει κατι??:confused::confused:


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...