Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Χορτοφάγοι Vegetarians


Recommended Posts

παντως η κορη μου γεννημενη το 2004 εμβολιο χολερας δεν γραφει και επειδη εχω και το δικο μου το γραφει!!οπως επισης το αντιτετανικο δεν γινεται μονο του!!

επισης χαρωπο μωρακι μας λες οτι στην 1 σελιδα λεει 1 τοκος και οτι δεν ξερεις τι σημαινει αυτο σωστα?και μας μιλας για της κορης σου το βιβλιαριο....σωστα?εγω δεν θα πω οτι δεν εχεις παιδια δεν θα το κρινω αυτο.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 460
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και οσο αναφορα την συνταγη!κοριτσι μου αν ηξερες που την εγραφες!αν ηξερες την σημασια της παλλινδρομης,αν ηξερες ποσο μα ποσο ευαισθητο θεμα ειναι σε αυτο το φορουμ δεν θα το ακουμπουσες το θεμα!!

ντροπη σου !

σου ειπα δεν θα κρινω αν εχεις παιδια εχω νοημοσυνη και ξερω αλλα εχεις ξεπερασει τα όρια!!

Link to comment
Share on other sites

POU EISAI,,,,,???????SE EXASA BRWMERO XARWPO TERAS,,,,,,,,,ELA NA SE DWSW KATALILES SYNTAGES,,,,,,,,,TIN APANTISIS SOU PERIMENW,,,OXI FILOSOFIA GIA TA ZWA SOU,,,,,,,EIDES MWRI ARWSTI NA KATIGORI TA ZWA KANEIS??????THA SE SOUBLISO,,,,,,TA ZWA MPAINOUN STO INTERNET?????MIPWS PLIGWTHOUN KAI AYTA??????OI PROSBALTHOUN???????ESY MWRI ARWSTI EXEIS PROSBALEI ENA SWRO KOSMO,,,,,,,GIA DESIMO EISAI,,,,,,,,,,,,,,,,EXEIS KAI PAIDIA LES,,,,,,OUTE POU ME NIAZEI TI EXEIS,,,,,,,OUTE PSIXOPATHIS ARWSTOS ANTHRWPOS DEN GRAFEI AYTA POU EGRAPSES ESY,,,,,,,PWS SE EXOUN AFISEI KAI KIKLOFOREIS DEN MPORE NA KATALABW,,,,,,,OUTE GIA PLAKA KANEIS DEN GRAFEI TOSO PROSBLITIKA,,,,,,,,,,,,,ESY GIA DESIMO KAI KREMASMA EISAI

Link to comment
Share on other sites

POU EISAI,,,,,???????SE EXASA BRWMERO XARWPO TERAS,,,,,,,,,ELA NA SE DWSW KATALILES SYNTAGES,,,,,,,,,TIN APANTISIS SOU PERIMENW,,,OXI FILOSOFIA GIA TA ZWA SOU,,,,,,,EIDES MWRI ARWSTI NA KATIGORI TA ZWA KANEIS??????THA SE SOUBLISO,,,,,,TA ZWA MPAINOUN STO INTERNET?????MIPWS PLIGWTHOUN KAI AYTA??????OI PROSBALTHOUN???????ESY MWRI ARWSTI EXEIS PROSBALEI ENA SWRO KOSMO,,,,,,,GIA DESIMO EISAI,,,,,,,,,,,,,,,,EXEIS KAI PAIDIA LES,,,,,,OUTE POU ME NIAZEI TI EXEIS,,,,,,,OUTE PSIXOPATHIS ARWSTOS ANTHRWPOS DEN GRAFEI AYTA POU EGRAPSES ESY,,,,,,,PWS SE EXOUN AFISEI KAI KIKLOFOREIS DEN MPORE NA KATALABW,,,,,,,OUTE GIA PLAKA KANEIS DEN GRAFEI TOSO PROSBLITIKA,,,,,,,,,,,,,ESY GIA DESIMO KAI KREMASMA EISAI

ελενη μου ηρεμησε!δεν κανει κουκλα μου!δεν αξιζει για κανεναν να χαλας την ζαχαρενια σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και οσο αναφορα την συνταγη!κοριτσι μου αν ηξερες που την εγραφες!αν ηξερες την σημασια της παλλινδρομης,αν ηξερες ποσο μα ποσο ευαισθητο θεμα ειναι σε αυτο το φορουμ δεν θα το ακουμπουσες το θεμα!!

ντροπη σου !

σου ειπα δεν θα κρινω αν εχεις παιδια εχω νοημοσυνη και ξερω αλλα εχεις ξεπερασει τα όρια!!

βρε μαριαεφι αστην την κοπελα τωρα που γνωριστηκαμε ανταλλαζουμε κ συνταγες δεν ειδες εγω πες κ συ καμια που φιαχνεις συχνα:tongue:


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

βρε μαριαεφι αστην την κοπελα τωρα που γνωριστηκαμε ανταλλαζουμε κ συνταγες δεν ειδες εγω πες κ συ καμια που φιαχνεις συχνα:tongue:

οχι κουκλα μου σε εσας να πω οτι συνταγη θελετε κανενα προβλημα μιας και ειμαι παλια στο "μαγειριο" αλλα οχι σε αυτην γιατι ειναι όλες με κρεας!δεν θελω να την θιξω!!

Link to comment
Share on other sites

μην την θιξεις μιας κ αυτη δεν το εκανε

ως τωρα εχει ανοιξει το στομα της/του για να μας λεει για παιδακια μαγειρεμενα ο/η παλιοψυχοπαθης αλλα αυτο που με εκνευριζει περισσοτερο ειναι ο admin που δεν εχει επεμβει ακομα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μωρέ δεν πα να φερεις και τον πρητανη του πανεπηστιμίου,εγώ ένα ξέρω τι παλινδρομες και ιστορίες,δεν υπάρχει σημαντικότερο θέμα απ τα ζώα,και όσων αφορά το αν θα βρείς απο που στέλνω τι θα κάνεις????θα έρθεις να με δείρεις:tongue:,δημοκρατία έχουμε κοπελιάααα πάρτο απόφαση!!!!!!και εμπάση περιπτώση θέλω κάποιος μοντεράτορ να σβήσει το λογαριασμό μου γιατί είστε όλοι ανυπόφοροι και δεν θέλω ούτε να το ξέρω αυτό το φόρουμ,το χειρότερο των χειροτέρων...και ναι λοιπόν είμαι μάνα 2 παιδιών και ότι είπα είναι αλήθεια!!!ελπίζω να σταματήσετε να στέλνετε και να μη με αναγκάζετε να μπαίνω και να απαντάω μέχρι κάποιος να με σβήσει να βρώ την ησυχία μου με τα παιδάκια(γατάκια εννοείτε)μου!!!μήπως ξέρετε κανένα τρόπο να σβήσω μόνη μου το λογαριασμό μου?θα μου ήταν πολύ χρήσιμο!!!ευχαρηστώ:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ESY EXEIS DIKAIWMA NA GRAFEIS TIS DIATROFIKES SOU APOSPEIS KAI EGW EXW DIKAIWMA NA GRAFW OTI TRWO ARNIA,,,,,,,,,,,,,,,,,,KAI MIN DIANOITHIS KAI KSANA GRAPSEIS SE ALLO CAFE ME EYAISTHITO THEMA TOTES NA DEIS ,,,,,,OLO TO PARENTS THA KSESIKOSO NA SE BRW

:D:tongue:με κάνεις και γελάω ρε παιδί μου...!1ον ότι θέλω θα κάνω και δεν θα σε ρωτήσω,2ον τι θα κάνεις θα έρθεις σπίτι μου χχαχαχααχαχαχαχαχ τι άλλο θα ακούσω σήμερα!!! lol lol lol lol lol lol lol :-P

Link to comment
Share on other sites

ά και τέλος να πω πως ο μόνος λόγος που δεν θα ξαναγράψω συνταγή σε ένα τόσο ''σοβαρό'':tongue::P:D:tongue: θέμα είναι οτι δεν θα ξαναμπώ σε αυτό το ο θεός να το κάνει φόρουμ!!!γειά σας και να μου γράφετε!!!:)

Link to comment
Share on other sites

ά και τέλος να πω πως ο μόνος λόγος που δεν θα ξαναγράψω συνταγή σε ένα τόσο ''σοβαρό'':tongue::P:D:tongue: θέμα είναι οτι δεν θα ξαναμπώ σε αυτό το ο θεός να το κάνει φόρουμ!!!γειά σας και να μου γράφετε!!!:)

καλυτερα..........................και δεν θα σου γραφουμε.................

Link to comment
Share on other sites

arni_souvlas.jpgελα δεν θελω να ταραζεσε φαε λιγο αρνακι να ηρεμησεις ελενη μου

εγω θα πάρω λιγο κοκορετσι ή κοντοσούβλι είναι ?


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...