Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      λοιπόν κορίτσια να σας κάνω ενημέρωση! σήμερα μπήκα 33 , εχω λίγα πονάκια αλλά μάλλον είναι έντερο! ο γιατρός είπε δευτέρα θα μ σταματήσει τον όρο και αν παω καλα και σταματήσουν οι συσπασεισ θα με στείλει σπίτι να πάρω όσες μέρες με κρατήσει! αν την δευτέρα χωρίς όρο δεν τα παω καλα και αρχίσω πάλι πανηγύρια θα πάμε σε τοκετό! είπε δεν θέλει να πάρω άλλο τοκολυτικο! άρα 33+3 περίπου θα γεννάω , να ναι καλα το μωράκι; λογικά θα είναι κοντά στα 2100! εκανα κ άλλο σετ κορτζιονες προχθές 

      Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου! Το βάρος είναι κατά προσέγγιση... αλλαμοπως και να εχει αν χρειαστεί να μείνει στη μονάδα θα είναι για πολύ λίγο!

      Η μπουμπου από τα δίδυμα που γεννήθηκε 2 κιλά ακριβώς έμεινε μόνο μια εβδομάδα στην απλή παρακολούθηση!

      Εύχομαι βέβαια να κρατήσεις λίγο ακόμη γιατί όπως και να έχει ο χρόνος στη μήτρα ειναι αναντικαταστατος!!!

Λευκη μπλουζα


Recommended Posts

Καλημέρα,

ψάχνω για λευκή μπλουζα για κοριτσάκι 5 ετών αλλα τη θελω καπως ιδιαιτερη

Δλδ δεν θελω απλη κοντομανικη ή ραντα αλλα να εχει καποια "τσαχπινιά".

Την θέλω για την γιορτούλα στο σχολείο αλλα οσες είδα στα μαγαζια δεν μου άρεσαν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα,

ψάχνω για λευκή μπλουζα για κοριτσάκι 5 ετών αλλα τη θελω καπως ιδιαιτερη

Δλδ δεν θελω απλη κοντομανικη ή ραντα αλλα να εχει καποια "τσαχπινιά".

Την θέλω για την γιορτούλα στο σχολείο αλλα οσες είδα στα μαγαζια δεν μου άρεσαν.

Έχει και ο Ζάρας με 6-7 ευρώ μερικές πολύ όμορφες. Πήγες προς τα εκεί?

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...