Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Η DIMITRA83 ΕΙΝΑΙ ΕΚΓΥΟΥΛΑ


koufetaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ σας ευχαριστω!!!(βρε τρελοκουφετο!!!:lol::lol:)

με συγκινησατε!!!

Νουνου μου να σου στειλω τον μικρο βρε για λιγο καιρο!:lol::lol: εκτος κ αν δε σου παει ο ζουρλομανδυας:lol::lol::lol:

σας ευχαριστω κοριτσια κ να χαιρεστε κ εσεις τα μωρακια σας!!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κρατηθηκα κρατηθηκα αλλα δεν αντεξα ηθελα να σου ευχηθω και απο δω να εχεις μια καλη τελιομηνη εγκυμοσυνη καλος ηλθες στο κλαπ των τριτεκνων ειναι ζουπεεερρρρρρρρρ!!!!!:P


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

δημητρουλα!με το καλο το τριτο μπεμπεεεεεεεε!ω ρε μανα μουυυυυυυυυυυ!!!αχαα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

κρατηθηκα κρατηθηκα αλλα δεν αντεξα ηθελα να σου ευχηθω και απο δω να εχεις μια καλη τελιομηνη εγκυμοσυνη καλος ηλθες στο κλαπ των τριτεκνων ειναι ζουπεεερρρρρρρρρ!!!!!:P

να σαι καλα βρε κοπελα μου αντε κ με το 4ο σου ευχομαι!καποια στιγμη ειπες οτι θελεις γιαυτο το λεω:D

δημητρουλα!με το καλο το τριτο μπεμπεεεεεεεε!ω ρε μανα μουυυυυυυυυυυ!!!αχαα

κισακιιιιιι σε ευχαριστω κ εσυ με το καλο κουκλα μου!σου ευχομαι ενα γερο κ χαρουμενο μωρακι!εχουμε κ ιδια ΠΗΤ αντε θα εχω παρεα!:lol::lol:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

αληθεια?αχαχχαχα!το σαιτ εβγαλε 4 νοεμβριου,να δουμε τι θα πει και ο γιατρος την πεμπτη!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με το καλο βρε Δημητρουλα!! Ολα να πανε καλα και να κρατησετε γερο το 5ο μελος της οικογενειας σας! Κι αν το επιθυμειτε κι εσεις, ευχομαι καποτε να γυρισετε στα πατρια εδαφη!

Ολα να πανε καλα!! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

890797ziar5xjlyo.gif

Συγχαρητηρια Δημητρα μου!!!!!

Δεν εχουμε ξαναμιλησει αλλα εχω διαβασει πολλα ποστς σου και χαρηκα πολυ με τα ευχαριστα νεα σου!!!

Ολα θα πανε καλα!!!

Φιλια

χχχ

Link to comment
Share on other sites

Καλα Δημητρα το σκεφτηκες πολυ για να κανεις και αλλο παιδι μετα τονα Αλεξανδρο???????? Μπραβο εισαι Θηριο !!! Συγχαριτηρια κοπελα μου μια ομορφη εγκυμοσυνη να εχεις !!!


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...