Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Πίνακας ανακοινώσεων - Δελτία Τύπου


Recommended Posts

Πρώτα Βήματα στη Χαρακτική : Ελάτε να χαράξουμε και να διασκεδάσουμε!

—————————————————————————————————————

06/03 - 12/06/2010 Δημοτικό Κέντρο Τεχνών Λευκωσίας Nicosia Municipal Arts Centre

(English follows below...)

Μαθήματα Χαρακτικής στο Εκπαιδευτικό Κέντρο Παιδιών

Απογεύματα καλλιτεχνικής δημιουργίας στο Εργαστήρι Χαρακτικής για παιδιά ηλικίας 6 – 12 χρονών.

Το Σάββατο 6 Μαρτίου 2010 αρχίζει νέα σειρά μαθημάτων Πρώτα Βήματα στη Χαρακτική

Η σειρά αποτελείται από 15 εβδομαδιαία μαθήματα

και τελειώνει στα μέσα Ιουνίου 2010.

Ο εξειδικευμένος χαράκτης Ευκλείδης Παπαδόπουλος θα δώσει τη δυνατότητα στα παιδιά να μάθουν και να εξασκήσουν όλα τα στάδια της δημιουργίας ενός χαρακτικού έργου χρησιμοποιώντας την ειδική πρέσα για παιδιά.

Τα μαθήματα είναι δωρεάν!

Μέρες και ώρες μαθημάτων:

Πέμπτη: 15.30 – 17.00 / Σάββατο: 15.00 – 16.30 ή 17.00 – 18.30

Για πληροφορίες και κρατήσεις θέσεων:

Κυρία Τζένη, τηλ. 22 797 393 ή 22 797 400

Εκπαιδευτικό Κέντρο Παιδιών, Δημοτικό Κέντρο Τεχνών Λευκωσίας

Γωνία Πενταδακτύλου και Τεμπών 1016

---------------------------------------------------

First Steps in Engraving Letʼs enjoy printmaking!

Printmaking workshops at the Educational Centre for Children at The Nicosia Municipal Arts Centre for children aged 6 – 12 years of age.

A new series of the lessons: First Steps in Engraving starts on Saturday 6th March 2010.

The series consists of 15 weekly lessons and will finish mid June 2010.

The experienced engraver Efklides Papadopoulos will offer to children the opportunity to learn and practice all the stages in printmaking by using the special printing press for children.

Lessons are free! and take place every Thursday 15:30 -17:00 & Saturday 15:00 – 16:.30 or 17:00 – 18:30

For information and booking: Ms. Jenny, Tel. 22 797 393 or 22797400 /

Educational Centre for Children, Nicosia Municipal Arts Centre

Corner Pendadaktylou and Tembon St. 1016 Lefkosia

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...