Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοριτσιαααααααααααααα!!!!!!!!!!Ηρθαααααααααααααααα!!!!!!1

Τι κανετε καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε????????

Εμεις καλα ειμαστε γυριζουμε τα απογευματα καροτσαδες στην παραλια,απο Κυριακη μαλλον ξεκιναμε μπανακια τρωμε το καταπετασμα κι εχουμε βγαλει 8 δοντια καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!

Καναμε και το εμβολιο μας ειμαστε 9200 κι 72 ποντους και γενικα δεν στεκομαστε πουθενα.Απ'οπου βρουμε πιανομαστε για να σηκωθουμε ορθιοι για μπουσουλημα δεν το κοβω.Κατευθειαν ορθιο τον βλεπω να σηκωνεται

Οσον αφορα τον υπνο Ζωη μου κοιμοστε την νυχτα ενα 8ωρο πινουμε γαλα και μετα ενα δυωρο και το μεσημερι 2-3 ωρες αναλογα και καμια φορα κτα τις 9 το βραδυ ενα μισαωρακι,ζωη να εχουμε.Αλλα μην ανησυχεις ειναι και στο παιδακι.Και το κοαλακι μας τρομαξε να κοιμηθει με την φουρτουνα!!

Κοριτσια οπως ειπατε απιστευτα συναισθηματα δεν περιγραφονται.Οταν μας πιανει το προσωπο και βαζει το στοματακι του στο μαγουλο μας για να μας κανει μα τι να σας πω.Δεν εχω λογια μονο στα ματια μου μπορειτε να διαβασετε την ευτυχια!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ??????ΑΦΗΝΕΙ ΜΑΡΗ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΜΠΩΩΩΩΩΩ?5 ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ.ΘΑ ΡΕΨΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!

ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗ!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΟΛΑ ΚΑΤΩ Ο ΤΑΛΙΜΠΑΝ!!!!!!!

Κοριτσακια μου χανομαι αλλα σας σκεφτομαι και τωρα ξεκιναω και προβες γιατι ειμαι σε μια θετρικη ομαδα αλλα οποτε μπορω θα μπαινω.Θα παιρνω και τον σπορο μου μαζι.Θα πεσει πολυ γελιο!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακια μουυυ τι κανετε καλε??? τα μπεμπακια σας???

Εμεις καλα, πηγαμε σημερα για εμβολιο, πλανταξε στο κλαμα η φμ αλλα μετα την πηγα βολτα και το ξεχασε!!! Μια χαρα μας βρηκε ο γιατρος γενικα!!! Και εμεις μπανακια θα ξεκινησουμε σε λιγες μερες, τοσο στη θαλασσα οσο και σε ιδιωτικη πισινα ξενοδοχειου (εδω στη περιοχη που εχουμε) η οποια ειναι σε πολυ καλη κατασταση!!!

ΖΩΗ ΜΟΥ, συνηθως μετς τον χρονο κοιμουνται τα μωρακια ικανοποιητικα και φυσιολογικα. Ειναι και θεμα ιδιοσυγκρασιας, αλλα σε γενικες γραμμες μετα το ετος μπαινουν σε φαση ελεγχομενη και σταθερη οσον αφορα τον υπνο!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα-καλημερα κοριτσια!!!

Ολες κοιμαστε και γω τωρα μπηκα να σας πω μια καληνυχτα!!!!!

Μπλεξαμε τα μπουτια μας!!!!

Πολυ τρεξιμο,πολυ κουραση αλλα με ενα χαμογελο της Δεσποινας μου

φευγουν ολα!!!

Ξεκινησατε μπανακια κορες???

Αχ εμεις εχουμε θαλασσα αλλα.....δεν ειναι και απο της καθαρες...

μπαινεις με 2 ποδια και βγαινει με 2 κεφαλια!

Τοσο καλα δλδ!!!!

Μετα τη βαπτιση θα κατεβουμε προς Κιατο μερια για 1 βδομαδουλα

δικοπουλες...ε,εκει θα κανουμε μπανακια!

Αυτα τα νεακια μου..

Παω να την πεσω...κομματια ειμαι....

Καλο κημερωμα σε ολες!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μουυυ τι κανετε καλε??? τα μπεμπακια σας??? πως περνατε???

Εμεις καλααα ειμαστε, σημερα δεν βγηκαμε γιατι ο καιρος ηταν ετοιμος για μπορα, κατσαμε σπιτι μας, παιξαμε, εκανα μπανακι τη φμ και κοιμηθηκε σαν πουλακι. Εμεις βλεπουμε τηλεοραση.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας! Τι κανετε;;; Εμεις καλα! Δεν βγάλαμε δοντακια αλλα ταλαιπωρείται. Μάλλον θ αργήσει... Απο υγεια καλά βγαίνουμε καμια βόλτα να ξεχνιέται δέχομαι κοσμο σπίτι που δεν ειχε ερθει τον χειμώνα οπότε δυσκολευομαι να μπω! Εχει γινει ιδιαίτερα ζωηρος, φωνακλας και απαιτητικος... Η μέση μου ηδη διαλύθηκε!!

Πατουσιτσα μου καλοριζικο το παλάτι σας! Να το γεμισετε με αγαπη και γέλια!!η φουσκιτσα σου τι κανει;;

Κοαλακι μου δύσκολα τα πραγματα... Εχουμε σίγουρα πανω απο μηνα που κλαιει και τα ούλα του δεν φουσκώσαν ακομη. Η φμ μας πως ειναι; Θα κολυμπήσει το δελφινακι μας; Ξέρει;

Ζωη μου ο γαμπρουλης θυμώνει και ζηλεύει!!! Καλε με τετοια αναπτυξη εσείς θα μας δειρετε!!!απαπαπα!!! Αχ το κορίτσι μου που το φορατε και μπικινι!!!!!!!!ετσι τη θέλω τη νυφουλα μου δυναμική και μοντέρνα και ας ζηλεύει ο ταρζαν!!!

Καλε μποτσακι μου!!!!!!!! Εμεινα με το στόμα ανοιχτό!! Εσείς είστε έτοιμοι για κοψιδια και βόλτες!!! Απαπαπα!!! Μια σταλιτσα και οχτώ δοντακια!!! Γερος να ειναι!! Καλε λες να σου περπατήσει τόσο νωρις!!! Ολα νωρις νώρις θα τα κανει ο Χρηστακης μας!!! Απο ποτε κάθεται; Ο δικός μου μένει με τα πόδια τεντωμένα και τα πατάει και νομίζω πως βλέπω κουκλιτσα!!!

Ζωη μου ο μικρός μου κοιμάται περίπου 12 σύνολο ολη την ημερα. Δέκα το βράδυ με οκτω το πρωι και κανά δυο 45λεπτα μεσα στη μερα. Το βράδυ οχι συνεχόμενα φυσικα. Αν και τωρα τελευταια ξυπνάει άνα 3-4 ωρες. Να ΔΟΥ προτείνω αυτο που κανω κι εγω οταν μου ξυπνάει στα μαύρα χαράματα. Δεν του μιλάω κι ας γελάει και τον βάζω στο καρότσι και τον κουναω.. Κοιμάται ξανα. Οταν ξυπνάει απο πεινα τον θηλαζω και στο τέλος κουνιεμαι ρυθμικά, νανουριζεται και κοιμάται παλι! Αγαπη το βιβλιο ουτε εγω πρόλαβα ν το τελειώσω. Εχω πολυ ακομη..


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλησπερα σας!

patoysista πως πατε με τις ετοιμασιες ?κοντευεται ε?αντε να δεις που μπορει να κουραζεσαι τωρα λιγο παραπανω αλλα το χαμογελο της Δεσποινουλας σου θα σε αποζιμιωσει εκεινη την ημερα!!

koalaki τι μπορες ειναι αυτες καλε?ακομα σας ταλαιπωρει ο καιρος?τι καλοκαιρι ...!!αληθεις δε θυμαμαι αν σε εχω ξαναρωτησει το φμ απο που βγαινει?

μποτσακι ξεχασα να σχολιασω...8 δοντιααα?????????καλε εσεις σε λιγο θα ξεκινησετε τα παιδακια!!χιχιχιχι!!!!!φτου φτου φτου μπραβο στο μπεμπε!!!

agxomeni μου να δωσεις ενα τερααααστιο φιλι στο ταρζανακι σου!!ειναι μικρη εμενα ειναι τσαουσα αλλα θα στρωσει που θα παει!

τα δικα μας νεα ειναι οτι δε βρισκει ησυχια πουθενα πια!πολλες φορες δε θελει ουτε αγκαλια μονο κατω ,ειναι με τις ωρες της!!αφηστε που παιρνει πρωτοβουλιες πια κ φευγει μονη της κ αλλαζει δωματιο κ η μανουλααα απο πισω φυσικα!!

καναμε κ δευτερο μπανακι ηταν πολυ ωραια ...τοπλες αυτη τη φορα με ενα μαγιω minnie...agxomeni μη το μεταφερεις αυτο στο γαμπρο κ μας διωξει...χιχιχιχι!δε μειναμε για πολυ ετσι βαλαμε μπλουζα.!

α!δε σας ειπα εχουμε βρει ενα super συνδιασμο φρουτων κ τα εξαφανιζει για πλακα το πρωι 190gr & το απογευμα 170gr!νεκταρινι-βερυκοκο-πεπονι!επιτελους!!

καλε ξεχασα να σας πω οτι πριν απο 2 εβδομαδες φαγαμε κ επισημα την πρωτη τουμπα απο το κρεβατι στο παρκε....οντως απιστευτη τρομαρα...χειροτερα απο το να το σκεφτεσαι απλα!

την ταισα κοιμηθηκε κ πηγα να πλυθω(εχει παντα μαξιλαρια γυρω γυρω σε ολο το κρεβατι)ε!σε λιγοτερο απο ενα λεπτο θα ειχα επιστρεψει κ ακουω ενα γκντουυυυπ!!!γυρναω κ τη βρισκω κατω μαζι με το μαξιλαρι η μιση επανω στο μαξιλαρι κ η αλλη μιση στο παρκε μπρουμυτα κ ν τσιριζει!!!πρεπει να τρομαξε πολυ η ζωη μου!!

προσεχετε οσο μπορειται κοριτσια γιατι τωρα πια δεν πιανονται πουθενα!!!

αληθεια η elenababis που ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μουυυυυυ τι κανετε????

εμεις καλα, πηγαμε τη βολτα μας το απογευμα και γυρισαμ σπιτακι μας, πλυθηκαμε, ηπιαμα γαλα και τωρα νανι. Αυριο σκεφτομαι να παω να παρω τη φμ πεδιλα θαλασσης. Αααα σημερα κατεβηκαμε στη πισινα τη φουσκωτη, καλεεεεεεε δεν μπηκα καθοοοοολου η φμ, εκλαιγε, μονο μας εκανε λουτσα με το να πεταει τα παιχνιδια της μεσα στο νερο και αυτο ηταν ολο, δεν πειραζει, αυριο θα ξαναπροσπαθησουμε να μπουμε.

ΖΩΗΤΣΑ ΜΟΥ, το φμ βγαινει απο το φουρτουνα-μαριαννα :mrgreen: !!!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΟΥ, παλι θα σου πω υπομονη!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μουυυ τι κανετε καλε, που ειστε, βολταρετε και κουραζεστε???

Εμεις καλα, εχει πολυυυ δροσια αποψε, ο καιρος χαλασε παλι καπως, γιαυτο και σημερα μειναμε σπιτι, επιπλεον ποναει και η μεση μου γιατι περιμενω να αδιαθετησω :evil: !!! Αυριο θα εχουμε τραπεζι και θα ειμαστε ολη μερα σχεδον κατω στον κηπο!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Καλη εβδομαδα να εχουμε. Τι κανετε; Τα παιδάκια σας τι κανουν;

Εμεις καλα. Τρέχω να προλάβω τις δουλειές, να παίξουμε και να πάμε καμια βόλτα. Οπως ολες μας. Δύσκολο το να μην έχεις βοήθεια. Το καλο ειναι πως το παιδάκι μου μου χαρίζει απλόχερα τα χαμογελά του και συνερχομαι!!! Δοντακια ακομη δεν εχουμε. Οταν ειναι μπρουμυτα κανει φιλότιμες προσπάθειες να μπουσουλησει αλλα δεν τα καταφέρνει και γυρνάει απότομα κάνοντας και θόρυβο! Μπουφ!! Και ξεκαρδιζεται! Πόση ευτυχία μπορει να νιώσει κάποιος που εχει παιδια! Αλλα τι να σας τα λέω! Τα ξέρετε! Τα ζείτε κι εσείς! Προσεύχομαι να ειναι γερά και εμεις γεροι να τα μεγαλώσουμε και να τα κανουμε σωστούς ανθρώπους.

Ζωη μου στεναχωρεθηκα με το συμβάν της μικρής. Το σημαντικο ειναι πως ειναι καλα και ελπίζω να το ξεχάσεις σύντομα. Εχει συμβεί σε πολλες μανουλες. Ειναι πολυ δραστήρια τα μωρακια μας και κανουν συνεχεια καινούργια κόλπα. Φαντάζομαι τον τρόμο σου ομως ειναι καλα και αυτο εχει σημασία. Τον ταρζανακο τον φίλησα και έστειλε κι εκείνος φιλακια και στις δυο σας!

Κοαλακι μου σε ευχαριστω για το κουράγιο. Οντωσ το χρειαζομαστε και οι δυο! Πως τε περάσατε στο τραπέζι; Η φμ μας τι κανει; Χάρηκε σημερα; Επαιξε; Σας εκανε καλο καιρο;


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!Τι κανετε???????

Εμεις καλα ειμαστε.Μεσα στην ενεργεια!!!!Τρωμε το φαγακι μας οοοοοοοοοοοοοολο σε σημειο να βαρυστομαχιαζουμε κι απο την αλλη πλευρα δεν εχουμε ησυχια,δεν μπορω να τον κανω πλεον μονη μου μπανιο.Πιανεται απο τα πλαινα και προσπαθει να σηκωθει η οταν παμε να τον βγαλουμε παιρνει και το μπανακι μαζι.χαχαχαχααχαχαχχα!!!!!Εχω ξεκινησει προβες και τον παιρνω μαζι οταν ο μπαμπας δουλευει και η μαμα μου δεν ειναι εδω και καθεται και παρακολουθει σαν μεγαλος ανθρωπος.χαχαχαααχαχαααχαχαχ!!!!!!Αφηστε που φωναζει.ααααααααααααααααααααααααα οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο κτλ.Και το βασικοτερο τοσο καιρο ακουω μπαμπαμπαμπαμπαμα καακακακακακακακακα τατατατατατατατατ και αλλα τετοια καθως επισης και στρηγκλιες.

Σημερα ακουσα και μαμα και τα εκανα πανω μου.Με ειχε αγκαλιασει σφιχτα ειχε ακουμπησει το στοματακι του στο μαγουλο μου και ελεγε μααμαμαμαμαμαμαμαμ!!!!!!!!!!!!

Τα εμπηξα η γυναικα!!!!!!!!

Οπως λες κι εσυ αγχωμενη μου απιστευτες στιγμες ευτυχιας.Μαγικες!!

Ζωη μου περαστικουλια.Ευτυχως δεν ηταν τιποτα.Καλα ειναι το μονιμο αγχος τωρα αυτο.Ετσι που κανει ο δικος μου δεν τον αφηνω λεπτο μιλαμε.Κι εμεις προσπαθουμε να ξεκινησομε μπανακι αλλα εδω και μια εβδομαδα φυσαει σαν λυσσασμενος ο καιρος.

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε που ειναι ολες?Επιασε καλοκαιρι και χαθηκαμε!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?

εμεις μια χαρουλα!την κυνηγαω ολη μερα γιατι δε καθεται πουθενα,θελει να τα δει ολα!!!επιτελους κανουμε παλαμακια κ ενα mini χορευτικο με το χερι της!χιχιχι!!!πιανεται απο παντου πια κ θελει να ειναι συνεχεια ορθια!!!!

αφηστε το τρομο που παιρνεις οταν πεσει δε το συζητω ,τωρα πια τα βραδια του για πιπι δε σηκωνομαι ,χιχιχιχι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιααααα και απο εμενα!!!

Καλα εισαστε???

Εμεις μια χαρουλα!!!!

Την αλλη Κυριακη εχουμε τη βαπτιση της Δεσποινας μας!!!!!!!!!

Επιτελους πλησιαζουν οι μερες!!!!!!!!!!

Κατα τα αλλα καλα ειμαστε,ειχαμε εμβολιο στις 16 του μηνα και μας βρηκε

μια χαρα,και υγιεστατες!!!!!!

Το μενου σημερα για μας εχει μπριζολιδια στα καρβουνα,και για τη Δεσποινα μας λαχανοσουπα!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...