Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοριτσακια μουυυ τι κανετε??? καλο μηνα!!!

Εμεις καλα, το σαββατο βραδυ ημουν κουρασμενη και εχθες ειχαμε παει σε γαμο στη θεσσαλονικη γιαυτο λιγο χαθηκα, περασαμε καλα αν και ταλαιπωρηθηκαμε!!! Τωρα η φμ κοιμηθηκε και εμεις καθομαστε...

ΖΩΗΤΣΑ ΜΟΥ περαστικα σας!!! Να γινεται γρηγορα καλα μανα και κορη, τωρα οσον αφορα το δαγκωματακι υπομονη κοριτσι μου, ειναι ευαισθητο σημειο και χρειαζεται προσοχη!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα σε ολες σας!

Γράφω βιαστικα γιατι δεν εχω μπαταρία.

Ζωη για τισ θηλεσ με έσωσε το εξής: βάζω δυο επιθεματα που εχω βάλει μπόλικο ελαιόλαδο και τα κολλάω σαν να ηταν σκετα άδεια. Το πρωι ειναι άψογες. Το στήθος δεν χρειάζεται πλύσιμο σε περιπτωση που χρειαστει να θηλασεις.

Ξέρω πως ειναι δύσκολο αλλα κανε υπομονη.

Φιλια πολλα σε ολες!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!

koalaki σ'ευχαριστουμε και οι δυο!

agxomeni σ'ευχαριστω για το tip θα το προσπαθησω γιατι το μικρο μου πιρανχας το βραδυ δε ξερω τι παθαινει και με κανει πιπιλα!τα ιδια εκανε και σημερα ξυπναει πινει δυο γουλιες μετρημενες και ξανακοιμαται.σε 1,5-2 ωρες παλι τα ιδια!

βρε κοριτσια μια απορια...μετα τη βαπτιση που λενε οτι το παιδι πρεπει να το κανεις μπανιο μετα απο 3 μερες,τι δηλαδη 3 μερες να το κυκλοφορω το μπεμπε σα λαδοποντικα?ουτε αντιλιακο δε θα μπορω να της βαλω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια και απο μενα!!!!

Καλα εισατε???

Εμεις μια χαρουλα,αν και κομματια........

Ζωη μου,πως εισαστε σημερα????

Ναι απ οτι λενε 3 μερες δεν το κανουμε μπανακι μετα τη βαπτιση!

Αντιλιακο γιοκ!

αχχαχααχχαχαχαχχαχχαααααα!!!!

Αγχωμενη μου,καλησπερα!!!πως τα πατε με τον μπεμπακο?????

Που εισαστε ω,ρε ολες σας??????

Μαρη συμπεθερααααααααααα!!!!!!!!!!κωλοπιπαλα μαρηηηηηηηη???????

Οποτε μπορεσεις μπες να μας πεις νεακια!!!!!!!

Δωσε φιλακια στον γαμπρουκο μουυυυ!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα πατουσιτσα!ο βηχας μας ειναι εντονος ακομα,ο γιατρος ειπε οτι μπορει να κρατησει μεχρι και 15 μερες!κατα τα αλλα απο διαθεση δε πιανετε,μες στην ενεργεια!

για το μπανιο κ εγω αυτο εχω ακουσει αλλα 3 μερες,αλλα μου φαινεται πολυ.καντηλες θα βγαλει το παιδακι με τοσο λαδι μες στη ζεστη,ασε που εχουμε και ταξιδι με καραβι μετα,δραμα μου φαινεται!

agxomeni πως παει το φαγακι σας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα γκαγκανιασουν τα μωρα!!!!

χαχαχαχαχαχχχαχαχχααααααααα!!!!!

ασεεεεεεεε!!!

Δεν πειραζει...τι να κανουμε....

Θα τρεχουν οι αλλες!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυ!!!!!!τι κανετε???

Εμεις ειμαστε μια χαρα καλοτρωμε καλοπινουμε και ζουζουνευουμε!!!

Βγαινει και τριτο δοντακι αλλα μαλλον κατω διπλα στα αλλα κι οχι πανω οπως περιμεναμε!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

Ο καιρος βροχερος και ψυχρος κοινως ΧΑΛΙΑΑΑΑΑ!!!!!

Απο χθες ξεκινησαμε και κοτοπουλακι και το κανουμε νααααααααααααα!!!!!

Εμας κοριτσια δεν μας ειπε γραμμαρια μας ειπε να τρωμε οσο θελουμε και το θελουμε ολο ως συνηθως.Μηλακι κι αχλαδακι προς το παρον και την αλλη βδομαδα μπανανα.Τωρα τα βραζω λιγο για να γλυκαινουν γιατι τον ξυνιζουν τον καημενο.Μολις μπει η μπανανα πιστευω δεν θα χρειαζεται.

ΑΓΧΩΜΕΝΗ μουυυυυυυ ειδες το βλασταρακι σουυ????

Ολα θα παρουν την σειρα τους θα δεις.

ΖΩΟΥΛΑ μου ππεραστικα σας.Ευτυχως δεν την αρπαξε γερα.Θα περασει!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μου που σαι μαρηηηηηηηηηηηηηη??????

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ εδω ειμαι μαρηηηηηηηηηηηη!!!!!!!Κωλοπιλαλααααααα!!!!!!Κι εγω διακοσμηση αλλαζω μαρη την κανω πιο καλοκαιρινη.Ελπιζω μεχρι τον Αυγουστο να εχω τελειωσει διοτι ο γαμπρος σου ολη μερα θελει ζουζουνιες και κουβεντες!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!

Να μου φιλησεις την νυφουλα μου μαρηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!

ΧΡΗΣΤΙΝΙΩΩΩΩΩΩΩΩ τι κανεις καλεεεεεεε?Ετοιμαζεστε για την βαφτιση?Τι κανει η μπεμπουλα?


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπερα τι κανετε;;

Χάθηκα γιατι ο Αντρας μου πήγε πολλα ταξίδια με την δουλεια του τον τελευταίο καιρό κ ο χρονο μου ήταν πολυ περιορισμένος!!! Ξεκινήσαμε χορτοσουπιτσα σημερα κΑι πήγε καλα για πρώτη επαφή!! Η βραδινή αϋπνία βαίνει καλώς! 1 ωρα το ξημέρωμα πάρτυ η μπεμπα!!! Λέμε με τον άντρα μου μηπως κανουμε την βΑπτιση Σεπτέμβρη τελικά για να μην ειναι η μπεμπα πολυ μεγάλη κ είμαστε σε μια φάση αναζήτησης!! Όσο για τον κΑιρο αντε καλο φθινόπωρο κορίτσια!! Καλομαθαμε στις βόλτες κ μας κακοφαίνεται!! Αντε να φτιάξει!!!

Σημερα το μενού εχει μακαροναδα με κόκκινη σάλτσα κ μπόλικο τυρακι ξεπετασιον!!!

Κορίτσια διακοπές θα πάτε ; Τι πλάνα έχετε για πρώτο καλοκαιράκι με τα μωρά σας;; koalaki ως πιο έμπειρη για πες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσαρες μου τι κανετε; Τα ομορφοπαιδα σας τι κανουν;

Ζωη πως είστε; Το βηχαλακι σας πως παει;

Μποτσσακι μου ξεπεταχτηκατε για τα καλα!!!

Κοαλακι μου περάσατε καλα; Η φμ σου ειναι καλα;

Ελενα τι κανετε; Το διάβασμα πως παει;

Εμεις ειμαστε καλα! Οντως με τις κρεμουλες αλλάζει το προγραμμα! Κοιμάται λιγο παραπανω και το βράδυ κοιμάται λιγο καλυτερα! Αν και η φαγούρα τον ενοχλεί λιγάκι αλλα το παλεύουμε. Μίλησα και με τον γιατρο και μου ειπε πως αν μπορει να φάει και ολη την κρέμα 180γρ τόσο το καλύτερο! Η αναπτυξη του το δικαιολογεί. Ευτυχώς την τρώμε. Λιγο μπερδευτηκαμε με το στήθος αλλα θα μάθει κι εκείνο. Το κακο ειναι πψς την υπόλοιπη μερα κανει πολλες γουλιες αλλα θα μάθει και το στόμαχακι του!!

Κορίτσια μετα το γεύμα της κρεμας ειναι σαν να εχει πέσει βόμβα!!! Ο μικρός αρπάζει το κουταλι και γινόμαστε χάλια και οι δυο! Ειμαστε για μπάνιο!! Που και να αρχίσουμε να τρώμε τρία γεύματα! Θα πρεπει να φορα με στολή!!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κι εγω ξέρω πως τρεις μερες μπάνιο γιοκ!! Πουφ!! Θα σκάσουν τα μωρακια!!αναρωτιεμαι κατα ποσο ειναι εφικτό. Ο μικρός μου οταν του ανοίγω την πάνα καμια φορα κανει τσισα που φτάνουν μεχρι το κεφάλι του! Απλυτο θα τον αφήσω;;;;;απαπαπαπα!!

Πατουσιτσα μου! Η μαγουλιτσα τι κανει;

Ελενα σε εσάς ποσο είπανε να τρώτε; Θα ξεκινήσουμε κι εμεις λαχανικα την Κυριακή.

Εμεις λέμε να αναψουμε καλοριφέρ!!!! Χαχαχα!

Ο μικρός ουρλιαζει και γελάει. Λέτε να ανησύχησω;;;


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Μποσάκι είμαστε πανέτοιμοι για την βάφτιση! Και τελικά αν και μικρούλικα... μια χαρά νομίζω θα είναι :-)

Εμένα η μαμά μου μου είπε 1 μέρες μετά την βάφτιση... οπότε δεν θα το αφήσω το παιδί 3 μέρες άπλυτο.... αλλά φαντάζομαι ότι αυτά θα μας τα πει και ο παπάς... τρεις Κυριακές μετά πηγαίνει στην εκκλησία...


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χριστινα μου τι κανετε;; Ολα έτοιμα ε; Μπράβο! Η πιο σημαντική και χαρούμενη ημερα του ζευγαριού μετα τη γέννηση!

Πως τα πάτε με το φαγακι σας;;

Ζωη μου κι εσείς στις 7 δεν εχετε τη βάφτιση;; Έκανα λάθος; Μπερδεύομαι;;; Αχχχχχχ...


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...