Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Καλε που χαθηκατε ολες!! Ελπίζω να περνάτε καλα οτι κι αν κανετε και να εισπρατετε χαμογελά ικανοποίησης!!!

Εμεις ειμαστε καλα. Χθες ξεκινήσαμε λαχανικά τα οποια δεν μας ξετρελαναν!

Θα δουμε σημερα πως θα τα δεχθεί. Ισως να μην του άρεσε το λάδι που ηταν ωμο γιατι ειναι τοπικό άρα έντονο αν και καθαρό.

Που θα παει! Ο υπνος μας δεν άλλαξε τελικα. Ξυπναμε παλι 5-6 φορες αλλα τι να κανουμε.. Τουλάχιστον τρώει! Ηδη παχυνε και ειναι για ζουληγμα οτι πρεπει!!!

Σματσσσσσς!!!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσακια μου!εμεις καναμε τη βουτια μας πηραμε επισημα το ονοματακι μας κ τωρα ειμαστ στι καραβι κ επιστρεφουμε!!!το αγγελουδι μου δεν εκλαψε σχεδον καθολου!λιγο την ενοχλησε η πρωτη βουτια γιατι με το νερακι ετρεξε κ το λαδακι στο προσωπο της ε!ετριψε λιγο τα ματακια της κ μετα ολα ηταν οκ!α!μουρμουρισε πολυ λιγο κ στο ντυσιμο γιατι δεν ηθελε να ξαπλωσει να της βαλω το pampers!

Καλα περιττο να σας πω οτι την ερωτευτηκαμε ακομα περισσοτερο!ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ!!!!τοσο υπεροχη με το στεφανακι της κ το δαντελενιο της φορεματακι!!!τι εχω παθει παναγιτσα μου μ'αυτο το παιδι???καθε μερα που περνα την κοιταζω κ λιωνω ακομα περισσοτερο!!!

Εσεις καλα ειστε μανουλες κ μπεμπακια????

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?τα μπεμπακια σας?

Εμεις καναμε τη βουτια μας πηραμε κ επισημα το ονοματακι μας κ τωρα ειμαστε στο καραβι κ επιστρεφουμε!!!

Το αγγελουδι μου δεν εκλαψε σχεδον καθολου μονο λιγο ενοχληθηκε στην πρωτη βουτια γιατι μαζι με το νερακι επεσε κ λιγο λαδακι στα ματια της ε!τα ετριψε λιγο κ μετα ολα ηταν οκ!!α!μουρμουρισε λιγο κ οταν πηγα να της βαλω το pampers γιατι δεν ηθελε να ξαπλωσει!

Τι εχω παθει παναγιτσα μου μ'αυτο το παιδι?καθε μερα που περναει την κοιταζω κ λιωνω ακομα περισσοτερο!!!

την ερωτευτηκαμε ακομα πιο πολυ ηταν μια ΚΟΥΚΛΑ με το στεφανακι της κ το δαντελενιο φορεματακι της!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μουυυ τι κανετε??? τα μπεμπουλινια σας???

Εμεις καλααα, το σκ ειχαμε γαμο και βαφτιση και περασαμε υπεροχααα!!! Η φμ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ εκατσε και στα 2 events ησυχη (σχετικα, μην παιρνω και θαρρος :tongue:) και ετσι το ευχαριστηθηκαμε :D !!! Σημερα ειχε πολυυυ ζεστη και δεν βγηκαμε καθολου, την εκανα μπανακι το απογευμα και τωρα κανει νανι!!!

ΖΩΗΤΣΑ ΜΟΥ, να σου ζησει το μωρακι και καλοφωτιστο!!! Οπως επιθυμεις να το δεις μα πανω απο ολα ΓΕΡΟ και ΔΥΝΑΤΟ (για ολα τα μωρακια ισχυουν τα ιδια) !!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μουυυ τι κανετε??? ολες καλα, τα μπεμπακια σας???

Εμεις καλα, σημερα εκανε πολυυυ ζεστη και δεν βγηκαμε βολτα, κατσαμε σπιτι με το κλιματιστικο και παιξαμε!!! Τωρα κανει νανι η φμ και εγω εχω λιγες δουλιτσες!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Τι κανετε; Τα παιδάκια σας;

Εμεις ειμαστε καλα! Γελάμε με την ψυχη μας, χαιδευουμε και ξεκινήσαμε τα μπα μπα!!! Ο μπαμπάς μας ειναι φυσικα κατενθουσιασμενος!!

Τρώμε σχετικά καλα. Τα παει καλα με τα φρούτα, τρώει 170γρ ενώ με τα λαχανικά ζοριζεται 80-100 γρ. Μίλησα με τον γιατρο και θα βάλουμε και παντζαρι!!! Σημερα ηταν ολόκληρος κιτρινος έφαγε 100 γρ αυτός και 200γρ τα ρόυχα του! Εβαζε το χερι στο στόμα και μετα έπιανε τα ρουχα του!! Μια ομορφιά!!!! Χαχαχα!!! Αυριο θα ειναι κόκκινος!

Ζωη μου να σας ζήσει η κορούλα σας! Γερη να ειναι, καλοτυχη και καλοφωτισμενη! Να είστε πάντα χαρούμενοι, δεμένοι και ευτυχισμένοι όσο εκείνη την ημερα!και εκείνη πάντα το ιδιο κούκλα!! Μπράβο το κορίτσι σας που ηταν ήσυχη! Φαντάζομαι πως ολοι την χαρηκανε! Εμεις παραγγειλαμε παμπερς σε μεγαλο μέγεθος, θέλετε;;;;; Χαχα πλάκα κανω! Ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις!

Κοαλακι μου πως τα πας; Εχει και το μεσα την χαρα του. Ιδίως οταν εχει δροσιά ειναι τέλεια!! Το σημαντικο ειναι πως η κορούλα σου σε εχει κοντα της και χορταινετε η μια την αλλη! Την τσάντα τη φοράει ακομη;;; Αχ τρελαινομαι!!!

Πως τα παει με την ομιλία; Μιλάει, συννενοειστε; Ρωτάει; Σε ποια ηλικία τα κανουν; Ειναι νωρις γι αυτα;; Να μου τη φιλησεις!!

Τα υπόλοιπα κορίτσια μας έχουν καιρο να φανούν. Ελπίζω να ειναι ολες και ολοι καλα.


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!

Agxomeni μου αν σας περισευουν πολυ ευχαριστως στειλε κ απο εδω κανενα δε θα παει χαμενο!χιχιχιχι!!!η αληθεια ειναι οτι φουσκωσαμε απο υπερηφανια!!γελασαμε κ χαρηκαμε πολυ!!στις φωτο πριν τη βαπτιση ηταν δυο τουριστριες κ την εβγαζαν φωτο με το ταμπλετ,ασε πολυ γελιο!κ μετα πριν παμε για φαγητο πηγαμε στην παραλια να βγαλουμε μερικες φωτο κ σταματωσαν δυο γαλλιδες κ της μιλαγαν κ αυτη γελαγε!!!καλα εχουμε χαζεψει εντελως δεν υπαρχει πιο πολυ!!!αφου αναρωτιρεμαι οταν ερθει δευτερο θα το αγαπαμε τοσο το δολιο??

δε σας ειπα κανουμε φιλοτιμες προσπαθειες να μπουσουλισουμε!στεκεται στα γονατα κ κανει μπροστα πισω,αντε κ ενα βηματακι μπροστα!!!χιχιχι!!!αντε σε λιγες μερες ποιος μας πιανει!

καναμε κ το εμβολιο μας χτες ,στρουμπουλεψαμε 8700 παρακαλω κ 71 ποντους το καμαρι μου!μπουτακια για δαγκωμα!!!κοροιδευε απο το απογευμα κ οταν πηγαμε στο γιατρο εβγαζε τη γλωσσα κ εκανε πππρρρ το γεμισε σαλια τον ανθρωπο αλλα οταν της πατησε το εμβολιο της κοπηκε το γελιο αποτομα.ε!συντομα ξεχαστηκε κ αρχισε τα ιδια!ειναι νουνερακι το παιδι μου σας το εχω πει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γεια σας, τι κανετε???

Εμεις ειμαστε καλα, το πρωι πηγαμε στη πεθερα μου και γυρισαμε αργα το απογευμα, και επειδη ο καιρος ηταν ετοιμος για βροχη δεν πηγαμε παιδικη αλλα κατσαμε στον κηπο και παιξαμε!!!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΟΥ, ναι, καθε πρωι το πρωτο πραγμα που θα κανει οταν ξυπνησει ειναι να παει να παρει τη τσαντα απο τα παιχνιδια της. Σχετικα με την ομιλια, δεν μιλαμε κανονικα παρα μεμονωμενες λεξεις οπως (τσαο, κακα, μπαμπα κλπ...), ωστοσο συννενοουμαστε αρκετα καλα, εκτελει ολες τις εντολες και αντιλαμβανεται τα παντα!!! Ειναι στο καθε μωρακι ποτε θα μιλησει, για παραδειγμα η φμ περπατησε 10 μηνων αλλα δεν μιλαει με προτασουλες, γενικα ομως οσον αφορα τον λογο (ιατρικα) εχουν περιθωριο μεχρι τα 3 ετη τουλαχιστον να ξεκινησουν να μιλανε, οποτε δεν ανησυχω!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοπελιτσες!!!τι κανουν τα μπουμπουκακια σας?ελπιζω να ειστε ολες κ ολοι καλα κ να μη μπαινετε γιατι σας εχουν φαει οι βολτες κ οι αγκαλιτσες!!!χιχιχιχιχι!!!!!

αν βρειτε χρονο πειτε κανενα νεο!!!!

φιλια,φιλια,φιλια!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μουυυ τι κανετε??? τα μπεμπακια σας???

Εμεις καλα, χαθηκαμε αυτες τις μερες γιατι ειχαμε γεματο προγραμμα. Η φμ κοιμαται τωρα και εγω καθομαι παρεα με τον ανδρουλη μου και βλεπουμε τηλεοραση, εχει και ενα δροσερο αερακιιι ολα τα λεφτα!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου βρε koalaki!λεω κ εγω μονη εμεινα?ετσι κ εμεις κοιμηθηκε η μπουμπου στις 21:30 κ βλεπουμε tv. Αν κ ξερω οτι θα το μετανιωσω μετα γιατι συντομα θα ξυπνησει κ παλι!!!φιλια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιααααα!!!

Καλα εισαστε????

Εμεις μια χαρουλα!!!!

Ανοιξα δουλειες στο σπιτι με μαστορια εδω και μερες και χαθηκααααα!!!!!

Εχω και τη βαπτιση της Δεσποινας μου,και κανω και ετοιμασιες!!!

Μες την τρελααααα!!!!

Σημερα καναμε και το εμβολιο μας,ολα καλα!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...