Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια!

Agxomeni σωστα το σαββατο ειναι η βαπτιση μας κσι την παρασκευη φευγουμε.

εμας το θεμα μας ειναι λιγο πιο ρομαντικο!το φορεματακι της μικρης ειναι με δαντελα που εχει μαργαριτες ,της εχω παραγγειλει μπισκοτα με ζαχαροπαστα σε σχημα μαργαριτας και πεταλουδας,θα εχουμε cake pops με γευση φραουλα εξωτερικα και ροζ χρωμα ,οι προσκλησεις μας ειναι μπουκαλακια που στο "λαιμο "εχουν κορδελα δαντελα και 3μαργαριτουλες και τελος οι μπομπονιερες μας ειναι χειροποιητα καδρακια με ορυχαλκο που σαν σχεδια θα εχουν καρουζελ,κοριτσακι και πεταλουδα και τα κουφετα θα ειναι δεμενα σε ροζ τουλι με δαντελα.αυτα!τι αλλο?

λεω να παω να κοιμηθω γιατι θα ξυπνησει συντομα η μικρη.

καληνυχτα!φιλια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακια μου τι κανετε??? ο καιρος εδω οτι να ναι!!!

Εμεις καλα ειμαστε, κοιμαται η φμ και εμεις βλεπουμε τηλεοραση.

Σημ: εγω παντως τη φμ την αφησα 3 μερες με το λαδι, απλα μολις επιστρεψαμε απο το μυστηριο τη στεγνωσα υπερβολικα πολυ καλα, τοσο στο σωμα οσο και στο κεφαλι και δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα, αλλα επιπλεον φροντισα να αλλαζω καθε μερα σεντονακι και οτι χρειαστηκε προκειμενου να αισθανεται πιο καλα!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια τσουπρες!!τι κανετε;;

Ζωη μου πολυ ωραίο το θέμα σας!! Όντως ρομαντικό κ με ωραίες λεπτομέρειες!! Θα κανετε κ τραπέζι ; Εγω τωρα τα ψάχνω ολα κ εχω πελαγώσει λιγο!! Αυτό που σκέφτηκα κ άρεσε κ στον άντρα μου ως ιδέα ειναι αντί να εχω γλυκάκια να κλείσουμε παγωτατζη παραδοσιακό με καροτσάκι να κερνάει παγωτό μπορεί κ μαλλί της γριάς θα δούμε!!

Αγχωμένη μου το διάβασμα προχωράει πολυ αργά γιατι δεν προλαβαίνω!! Συνήθως Κοιμόμουνα νωρίς για να ξυπνάω μετα τον πολυ πρωινό θηλασμο κ να διαβάζω αλλα τωρα με τα ταξίδια του άντρα μου ξενυχτουσα κ τον περίμενα η καθόμασταν να πούμε κ μεις μια κουβέντα οπότε το πρωί βαραγα ντακλες!! Πφφφφ!! Να σταματήσουμε τουλάχιστον να ξυπνάμε κάποια στιγμή τόσες φορες το βραδυ μπας κ ισιωσουμε! Τωρα για τις ποσότητες μου χε πει μονο για την κρεμα σιγα σιγα μου χε δώσει κ χαρτι, 1 μέρα 2 μεζουρες, 2 4 μεζουρες κοκ! Οπότε με τις φρούτοκρεμες κ τις χόρτο σούπες εφάρμοσα τα Αντίστοιχα ! 2-3 κουταλιτσες την πρώτη μέρα κ μετα όσο έτρωγε!!!απλα απ οτι εχω καταλάβει κ γω απο το ψάξιμο θελει συνδιασμους για να δεις τι αρέσει στο παιδάκι σου! Ξέρεις βγάλε το κολοκυθάκι βάλε λιγο παραπάνω η λιγο λιγότερο λεμόνι κλπ!! Μεχρι να δούμε τι τους αρέσει!! Όσο για τον χαμό με την κρεμα άστα!! Καθε μέρα αλλάζουμε 5 φορμάκια, σεντονακια Ριλαξ κ δεν συμμαζευεται!! Δεν πειράζει ! Φτάνει να τρώνε κ να συνδιαζουν το φαί με μια διαδικασία αναζήτησης ήρεμη κ ευχάριστη!! Λερωθειτε κ απολαύστε το!!

Χθες για να κανω μπάνιο την έβαλε στο καρέκλα κι φαγητού με παιχνιδακια κ με παρακολουθούσε!! Χαχαχ παντού θα χουμε θεατές!!

Koalaki μ τι κανει η φμ σου;;να σε πω ποτε αρχίσατε να κοιμάστε τα βραδιά; Είχες κόψει τον θηλασμο; Και οταν τα καταφέρατε ποιο ήταν το προγραμμα ύπνου της κ την ημέρα;;

Πατουσιτα μ τι κανει η πείναλιτσα σου , το καμάρι του φορουμ που τρώει το φαί της κ που θα θέλαμε τα μωρά μας να της μοιάσουν;; Εχεις βοήθεια τωρα που λείπει ο Αντρας σου;; Καλη δύναμη !!

Μποτσακι μ τι κανει ο πασακος σου;; Αντε με γεια το καινούργιο δόντακι! Εμεις στέλνουμε ακομα φαφουτικα χαμογελακια!!

Christinaki μου με το καλο η βάφτιση!! Εσεις τι θέματακι επιλέξατε;;

Κορίτσια με βλέπω να τα παραγγέλνω τα ψώνια γιατι με αυτόν τον βρώμικα όρο δεν βλέπω να βγαίνω έξω με το παιδι!!

Καλη μερες πολλες κ φιλια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!καλα εισαστε????

Εμεις μια χαρουλα ειμαστε εδω σπιτι κλασικα αφου ο καιρος

δεν παλευεται λεμεεεεεεεεεεε!!!!!

Ειναι τραγικο.

Καλα ειμαστε ξυπνησαμε 9,3ο το πρωι ηπιαμε 150 γραμμαρια

μετα φρουτοκρεμα μηλο αχλαδι μπανανα αβοκαντο.

μετα μεσημεριανο πατατα καροτο κολοκυθι κρεμυδι σελινο

και σε λιγο το απογευματινο μας

το οποιο δεν ξερω τι θα της φτιαξω..!

προς το παρον αυτα τα νεα μας.................

Ησυχια!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα όμορφες!!! Τι κανετε; Τα μωρακια σας;;

Εμεις μια χαρα! Ο μικρουλης ευτυχώς τρώει καλα και δειχνει να του αρέσει αυτη η εμπειρία! Πολυ χαίρομαι! Καταφέραμε να μεγαλώσουμε και τα διαστήματα ανάμεσα στα γεύματα και ειμαστε ολοι πιο ήρεμοι. Αν εξαιρέσουμε ενα πρησμενο στήθος! Θα μάθει κι αυτο!

Ζωη τι όμορφο θεμα!! Οι μπομπονιερεσ πρεπει να ειναι εντυπωσιακεσ! Σίγουρα θα ειναι υπέροχα!! Λίγες μερες μείνανε!

Ελενα μου άστα λες και εει γινει μάχη!! Ευτυχώς σημερα φαγαμε πιο συμαζεμενα και δεν εχω πολλα για πλύσιμο!

Μου αρέσει πολυ η ιδέα σου για τον παγωτατζη! Σίγουρα θα ενθουσιαστουν οι καλεσμένοι σας!

Ποτε δίνεις εξετάσεις; Υπομονη βρε κορίτσι μου θα ξαναμπεις στο προγραμμα σου.

Εμεις θα κανουμε τραπέζι στη βάφτιση οπότε δεν θα κανουμε πολλα στην εκκλησια. Κανει να ανέβασε φωτογραφίες να μου πείτε τη γνωμη σας;

Κοαλακι, μποτσακι, Χριστινα, μαυ τι κανετε; Σας έστρωσε ο καιρος για βα κανετε καμια βόλτα; Εδω χάλια...!!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γεια σας, τι κανετε???

Εμεις καλα, μολις κοιμησα τη φμ και τωρα λεω να χαλαρωσω, εχω και μια πεινα που δεν περιγραφεται!!!

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ θηλασα μονο 10 μερες, δεν ειχα γαλατακι. Τωρα, οσον αφορα τον υπνο, μετα τον χρονο κοιμηθηκε η φμ βραδυ, μεχρι τοτε δεν ειχε κλεισει ματι, κοντεψα να τρελαθω απο την αυπνια, ωστοσο οι ημερησιοι υπνοι της ηταν 3, γυρω στις 11 μετα το φρουτο, γυρω στις 2 το μεσημερι και μετα γυρω στις 6 το απογευμα για κανενα μισαωρο το πολυ καθε φορα, σταδιακα ομως εκοψε τους ημερησιους και κρατησε μονο τον μεσημεριανο μεχρι και τωρα που κοιμαται 2-3 ωρες και για βραδυ 12ωρο!!! Αυτααα...

Σημ: τα περισσοτερα μωρακια υιοθετουν ενα στοιχειωδη προγραμμα στον υπνο (τοσο σε βραδυνο οσο και σε ημερησιο) μετα το ετος!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κανετε; Τα μαγουλακια σας τι κανουν;

Ο αγαπά κος μου κοιμάται κι

εγω εχω δύσκολη μερα. Νιώθω τόσο εξάντλημενη που δεν εχω κουράγιο να σηκωθω απο το κρεβάτι. Το σπίτι λιμπααααα!

Εχουμε ήλιο αλλα φυσάει κι ετσι δεν νομίζω πως θα πάμε βολτιτσα!

Πατουσιτσα μου εχετε πολυ ωραίο θεμα! Δύσκολο ομως δεν ειναι; Τα έχεις βρει ολα;

Εγω σκέφτομαι να εχουμε ναυτικό θεμα αρκεί να μπορέσω να βρω στολισμό σε σχετικό θεμα μιας και εχουμε συγγενή ανθόπωλη και θα αναλάβει εκείνος πολλα.


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!

εμεις ειχαμε ενα πολυ κουραστικο βραδυ.κοιμηθηκε 21:30 ξυπνησε 1:30 την πηρα στο δωματιο κοιμηθηκε στο τεταρτο εμενα με επιασε υπερενταση κοιμηθηκα στις 3:00 και το καμαρι μου ξαναξυπνησε στις 4:00.μηπως θελετε να σας πω τι ωρα την πηρε ο υπνος παλι?????

Απο τις 4 κοιμηθηκε στις 7:30 για δυο ωρες μεχρι της 9:30.

Εβγαλα απο τη καταψυξη 50ml γαλα μηπως κ πειναγε κ δεν ειχε το στηθος αλλο και το σκατοπαιδακι μου μετα απο μιση ωρα ειχε πιει μονο 30ml .επεφτε επανω μου κ προσπαθουσε να μου σηκωσει τη μπλουζα.ε!τελικα αφου δεν επιανε τιποτα ουτε γαλα,ουτε αγκαλι,ουτε κουνημα,ουτε νανουρισμα την αφησα με εκανε πιπιλα κ κοιμηθηκε!

Να δω πως θα αντεξω σημερα που πρεπει να κανω και "μετακομιση",πρεπει να φτιαξω βαλιτσες!!!ουφ!!!!!!

elenababis γι'αυτο που ειχες ρωτησει ..επειδη θα ειμαστε στη τηνο μονο οικογενεια 10-15 ατομα μη φανταστεις,θα παμε εκει να φαμε καπου.εδω ενω σκεφτομασταν να κανουμε τραπεζι για τους υπολοιπους δε κανουμε τιποτα τελικα ,ειναι πολλα τα λεφτα "αρη"πολυ συντηρητικα θα μαζευοντουσταν γυρω στα 150 ατομα οποτε καταλαβαινεις!μονο μπομπονιερες θα στειλω!!

agxomeni μου το αντρακι σου καλα ?με το φαγακι εστρωσει λιγο το προγραμμα του?μεσημεριανο ποτε ξεκινατε?κοιμαται λιγο περισσοτερο την ημερα τωρα?δοκιμασατε να πατε καμια βολτα 'η εχετε χαλια καιρο?κατεγισμος ερωτησεων.χιχιχιχιχι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανουλες! Τι κανετε;

Εμεις ειμαστε καλα!

Ζωη μου ο μικρός τρώει 150-160 γρ φρούτων αλλα του λείπει το στήθος και το γεύμα το τραβάει σε δόσεις λιγο αργοτερα. Μια μικρή διάφορα είδα στον νυχτερινό ύπνο αν και μάλλον ειναι νωρις να κρίνω. Βόλτα κανουμε στο τετράγωνο και στον κήπο εχει χάλια καιρο και βγαίνουμε για λιγο μολις ζεσταινει!

Ζωη μου μήπως η μικρή ένιωσε το άγχος και δεβ κοιμήθηκε καλα;

Αχ κορίτσι μου ξέρεις ποσο σε καταλαβαίνω! Μακάρι να μπορούσαμε να κανουμε κατι παραπανω πέρα απο υπομονη! Ας ελπίσουμε πψς θα στρωσουν τον ύπνο τους επάνω στον χρονο οπως λενε.

Τα πραγματα τα ετοιμάσες; Δεν έχεις κάποιον να σε βοηθήσει;

Πίνεις κανενα καφεδάκι να σε κρατάει;


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσακια!μαζευω μαζευω κ τελειωμο δεν εχουν!

Ποιο ανχος αυτη ξυπνησε κ ειχε ορεξη για παιχνδια!

Σημερα ειμαι κομματια,κουτουλαω!νυσταζωωωωωω!τωρα τη ταιζω μπας κ κοιμηθει λιγο για να τελειωσω!εχει πρωινο ξυπνημα στις 5!οσο το σκεφτομαι...!!!

βρε κοριτσια εχω αρχισει κ στρεσαρομαι τωρα με τις βαλιτσες.τελευταια φορα που ετοιμασα βαλιτσες ηταν για να παω να γεννησω.νοιωθω καπως!!

Agxomeni μπραβο ειδες το αγορι σου?αντε να φτιαξει ο καιρος να δειτε κ τι ωρσιες βολτιυλες θα πηγαινετε.θα τι ευχαριστηθειτε.το χρωστατε στους εαυτους σας!!!

Τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε?πως ηταν η μερα σας?

Link to comment
Share on other sites

Ζωη μου με ευχαριστεί πολυ το οτι τρώει. Μετα απο αυτο μπορω να κανω υπομονη όση θελει. Μακάρι να γίνουν οπως τα λες γιατι με την αϋπνία και την κλεισουρα έγινα άλλος άνθρωπος!

Μην αγχωνεσαι και ξεχάσεις τιποτα! Παλι για πολυ σημαντικο λογο ετοιμαζεις βαλίτσες! Θα βαφτιστει η κορούλα σας! Κανε κουράγιο και να σκέφτεσαι τη Ζωουλα σου με το όμορφο φορεματακι της!

Να εχετε ευχάριστο ταξίδι, να πανε ολα καλα και η μερα αυτη να ειναι οπως την ονειρευτηκατε!! Να περάσετε πολυ όμορφα!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!ξυπνησε το καμαρι μου για γαλα!καταφερα να οιμηθω στις δυο παρα,αλλα για ενα περιεργο λογο ειμαι οκ!τι να πω?

βρε agxomeni μου τι καλο παιδι πρεπει να εισαι!!!!(προς θεου κ οι αλλες κοπελες ειστε αψογες,δεν εχω κανενα παραπονο) μου βγαζεις κατι παρα πολυ θετικο σαν ανθρωπος!!!

Ευχομαι να εισαι παντα καλα με την οικογενεια σου (οπως ολες σας βεβαια) και να χαιρεσαι το ζουζουνι σου.να σου δωσει τις μεγαλυτερες χαρες!!!!

Φιλια σε ολες!θα σας γραφω νεα μας!ευχομαι η Ζωουλα μου να μη κλαψει πολυ κ να το ευχαριστηθει!!ειναι η μερα της αλλωστε!!!οπως ολες οι μερες μας πια(εμενα κ του μπαμπα της) νομιζω οτι της ανηκουν αποκλειστικα!

α!περιττο να σας πω οτι θα ηταν πιο ευκολο να βαλω ροδες στο σπιτι παρα αυτο που εκανα!παιρνω που παιρνω πολλα γενικα στα ταξιδια για να νοιωθω ασφαλεια,τωρα με το μωρο..........αφηστε τα!!!!!χιχιχιχι!!!!ολο το σπιτι σηκωσα!!!!χιχιχι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσακια μουυυ τι κανετε???

Εμεις καλααα, οοολο το απογευμα στην παιδικη, ξεπατωθηκααα σημερα!!! Αυριο εχουμε γαμο και μεθαυριο βαφτιση και ειμαστε υπ' ατμων!!! Μολις εβαλα τη φμ για υπνο και εγω δεν θα κανω απολυτως τιποτα, ειμαι ψοφιααα!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες! Τι κανετε; Τα μωρα σας;;

Εμεις είχαμε γκρίνια και κλάματα λογω δοντιών αλλα δεν δαινεται κατι στα ούλα του άρα αργουμε και δυστυχώς ειμαστε απο τους άτυχους που πονάνε πολυ. Τα καημενα τα παιδάκια μας.

Χθες ηταν σημαντική ημερα για δυο απο τις συμφορουμιτισες μας!

Κορίτσια να σας ζήσουν τα κορίτσια σας. Να ειναι γερές, να γίνουν δίκαιοι και καλοί άνθρωποι και να ζήσουν μια ευτυχισμένη ζωη. Να είστε και εσείς γέροι και αγαπημένοι σαν ζευγάρια και να καμαρωνετε τα παιδια σας!

Ζωη μου σε ευχαριστω ιδιαίτερα για τα καλα σου λόγια. Ειμαστε εδω για να βοηθάει όσο και οπως μπορει η μια την αλλη. Ολες λιγο πολυ περνάμε τα ιδια.

Κοαλακι καλα να περάσετε!!

Σας φιλω στα μούτρακια γλυκα μου μουτσουνακια!!! Ναι για τα μωρα σας λέω!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...