Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Agxomeni μαρμελαδες κ γλυκα ε!εχεις καμια καλη συνταγη!!!περσυ λογω διαβητη κυησης με ειχε πιασει στερητικο κ εφτιαξα 10 βαζα μαρμελαδα!!!!!!εννοειται οτι ακομα εχω!!!!!!χιχιχιχιχι!!!

τα υπολοιπα κοριτσακια που ειστε?οεο??????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!Τι κανετε?????

Πως παει η τρελοπαρεα μας??????

Χαθηκα το ξερω αλλα ειμαστε ολοι μερα υπ'ατμον.Το απογευμα απο τις 8 εως τις 11 κατεβαινουμε θαλασσα μετα υπνο και μετα εγω ξεκατινιαζομαιστις δουλειες και κοιμαμαι αργα.Κοριτσια μεγαλη ταλαιπωρια εκεινα τα δοντια.Μετα τα δυο κατω βγαλαμε το ενα πανω και σκαει μυτη και το δευτερο επανω και ειμαστε στην επανω σκαλα.Τα χερια και γενικως οτι βρουμε ειναι μονιμως μεσα στο στομα.Οταν δεν εχουμε φαγακι μεσα γιατι οταν εχουμε φαγακι οτι και να ειναι αυτο το μονο που κανουμε ειναι μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ ααααααααααααααμμμμμμμμμμμμμμ μμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!Μουγκανιζουμε απο ευχαριστηση και δεν αφηνουμε ουτε μισο κουταλακι ακομα και μεσα απο το μουλτι τρωμε.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχχα!!!!!!Τωρα τρωμε εναλαξ στην εβδομαδα 2 μερες χορτοσουπα 2 κοτοσουπα και 3 μοσχαροσουπα το πρωι αχλαδι μπανανα πορτοκαλι και το απογευμα ρυζαλευρο και γαλα πρωι βραδυ.Δεν τον προλαβαινω.Ναααααααααααααα τα κανει που λεει και η συμπεθερα μου,ζωη να εχει το παιδακι μου απο την μερα που γεννηθηκε δεν εχω πεταξει σταγονα γαλα και φαγακι.Γενικαως ομως ειμαστε μεγαλα νουμερα,αγκαλιαζουμε τη μαμα και τον μπαμπα ολη μερα κουβεντιαζουμε και κακαριζουμε και οταν δεν ποναμε ειμαστε πολυ χαρουμενοι.Τον αλλο μηνα μπαινουμε και θαλασσα.Θα μας τα πει η ντοκ που θα ερθει την Δευτερα για εμβολιο.

Εσεις τι κανετε καλεεεεεεε???????

ΖΩΗ μου να σου ζησει η πρηγκιπισσουλα σου.Να ειναι γερη κι ευλογημενη.Πολυ ομορφα συναισθηματα μας περιγραφεις κοριτσακι μου.Υπομονη κι εσεις πονανε μαλλον πολυ τα μωρακια μας!!!!!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ μουυυυυυυυυυ ειστε μια χαρουλα απ'οτι βλεπω ε???Και τα καλυτερα ερχονται!!!!!

ΝΕΦΕΛΗ μου καλως ηρθες στο παρεακι μας.Να σου ζησει ο μπεμπουλης σου.Σιγα σιγα πιστευω θα τα καταφερετε.

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μαρηηηηηηηηηηηηηη τι κανετε???Κι εγω εχω κατεβασει τις ντουλαπες ολες κατω και γινεται χαμοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!!!!!!!απ'οτι βλεπω τα παιδια μας το τρωνε οοοοοοοοοολο το φαι τους.χαχαχαχχαχαχχαχαχα!!!!!!!!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυυυυυυυυυ που σαι μαρηηηηηηηη?????τι κανετε?Η φμ μας???

Κοριτσια και το Χρηστινακι δεν βαφτισε την μπεμπουλα της αν θυμαμαι καλα?

ΧΡΗΣΤΙΝΑΚΙ μουυυυυυυυυυυυυυ να σου ζησει το αστερακι σου.

Αντε κοριτσια να μαζευομαστε παλι σιγα σιγα αν και καλοκαιρι και θα ειμαστε ολο στη γυρα αλλα θα το παλεψουμε.

Φιλιαααααααααααααα!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααα μου καλησπερα τι κανετε!!! Επιτέλους τα κατάφερα κ μπηκα!! Δεν είχαμε internet και επιτέλους μας το φτιάξανε!!!

Ζωούλα μου να σας ζήσει η κορούλα σας και καλή φωτιση να εχει! Να ναι πάντα ευτυχισμένη! Χαίρομαι που ολα πήγανε όπως τα είχατε ονειρευτεί με την βάφτιση!!

Αγχωμένη μου τι κανετε;; Τι κανει ο κουκλος σας!! Αντε Μπήκατε και σε σειρουλα με το φαγητακι μια χαρά!! Στείλε μου κ μένα αυτό για τον ύπνο!! Με ενδιαφέρει πολυ μιας κ έχουμε ακομα τα θέματακια μας!!

Koalaki μου τι κανει η φμ σου;; Καλη δύναμη με τις δουλειες και να ξεμπέρδεψετε γρήγορα να φτιάξει ο καιρός κ να αρχίσετε παλι τις βολτουλες!!!

Νεφελη μου καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Η μετάβαση απο το στήθος στο μπιμπερο θελει πολυ υπομονή κ οχι πίεση! Δοκίμασε εκπαιδευτικό ποτηράκι, καλαμακι η ακομα κ κουταλάκι μεχρι να συνηθίσει την καινούργια γεύση!!καλη δύναμη!!

Πατουσα μου τι κανει η πείναλιτσα σου;;

Μποτακι μου τυχερουλα εισαι που πάτε καθε μέρα Θαλασσιτσα κ ξεφευγετε!! Αντε και καλα μπανακια μετα τις ευλογίες κ του Γιατρουλη!!

Χριστινακι μου να σου ζήσει κ σένα το μωρακι σου και καλόγερος το να ειναι !!!!!

Εμεις είμαστε αρκετά καλα! Τρώμε καλα!! Ακομα κ την κρεατοχορτοσουπα που δεν της πολυ άρεσε έβγαλα το κολοκυθάκι κ κατι γινεται! Είμαστε ακομα φαφουτακια αλλα κανουμε συνέχεια κουβαρακια κ τουμπιτσες,καθομαστε στον πωπο μας και σπρώχνει για να σηκωθεί οταν την κρατάω!!! Και η καψούρα μεγαλώνει!!!!!! Τις προάλλες με το που έφυγα για μαθημα μου είπανε οτι ξαναειπε μαμα κ πήγα να τα μπηξω!!!την λατρευω!!!!

Μολις κοιμήθηκε κ εχω εχω χυθεί στον καναπέ γιατι ειμαι κ αδιάθετη κ δεν μπορω να κούνησω!!!

Φιλια πολλα

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε??

μωρε δικιο εχετε αντε να μαζευομαστε να μαθαινουμε κανενα νεο για τα βλασταρια μας!!!

εμας κατι μου λεει οτι θα ακολουθησει κ το διπλανο δοντι!σημερα δεν ειχε καθολου ορεξη για φαγητο μονο απο δυο κουταλιες φρουτο κ μεσημεριανο το απογευμα που της εκανα κρεμα μηπως και....ουτε να τη δει!!!ολη μερα την εχουμε βγαλει με γααααλαααααα......!!!!!οσο για τα σαλια δε το συζητω........χαμος!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααααααα μουυυυυυυ που ειστε καλε??? τι κανετε εσεις και τα μπεμπακια σας???

Εμεις καλα, επιτελους εφτιαξε ο καιρος (δεν ξερω για ποσο ομως) και βγηκαμε απο το καβουκι μας, αυριο τελειωνω με τις δουλειες και θα ειμαστε μονιμως εξω τα απογευματα!!! Σημερα πηγαμε παιδικη και μετα βολτα στον πεζοδρομο, ειχε δροσουλα και ηταν τελεια!!! Μολις κοιμηθηκε η φμ και εγω καθομαι, τα ποδια μου πονανε καλεεεεεεεε!!!!!!!!

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ, καλα ειναι η φμ μου, ευχαριστω!!! Αντε επιτελους εχεις internet και ηρθες παλι στο παρεακι μας!!!

Ναι καλεεεεε, για μαζευτειτεεεεεεεεε........για οσο μπορειτε!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε koalaki ποσο σας χαιρομαι δε λεγετε!!!μπραβο μαμα κ κορη (κ ο μπαμπας σας φυσικα) να χαρειται βολτουλες.....!!!η κουκλα σου σταθερο προγραμμα στον υπνο ε?μπραβο κ παλι μπραβο φτου φτου φτου!!?

Αληθεια koalaki δουλευεις η ασχολεισαι αποκλειστικα με το Μαριαννακι σου???

Αχ ετσι θελω να ειμαι κ εγω με τη Ζωουλα μου οταν μεγαλωσει....βολτουλες,παιχνιδακια κ επιτελους να μαθει να κοιμαται σερυ το βραδυ για να ξεκουραζεται σωστα το ψυχακι μου!!!!

φιλια πολλα,να εχετε ολες μια ομορφη νυχτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μικρα κ μεγαλα κ αγορακια βεβαιως βεβαιως!!!!!!

τι κανετε?εχετε αρχισει μπανακια??

εμεις μια απο τα ιδια ...δεν προκειται να κοιμηθουμε ποτε σ'αυτο το σπιτι!!!!!α!δε σας ειπα ....μου αλλαξε το προγραμμα στη δουλεια κ εκει που θα γυρναγα τελος αυγουστου ,θα με χρειαστει μια εβδομαδα τελος ιουλιου!!!

η αληθεια ειναι οτι με επιασε τρομος οταν το ακουσα!!!εχω ενα μηνα να εκπαιδευσω το μπαμπα μου στο αλλαγμα κ τον μεσημεριανο υπνο!!!κ εμενα βεβαια στο να το παρω αποφαση κ να ξεκολλησω να μπορεσω να απομακρυνθω απο διπλα της εστω κ μιση ωρα!!!μου ειναι τρομερα δυσκολο .......!!!!!την εχω αφησει μονο μια φορα στον αντρα μου για δυο ωρες κ αυτο οταν ηταν 3ων εβδομαδων!!!απο τοτε ειμαστε συνεχεια μαζι!!!!αφου να φανταστειτε ειχαμε παει για καφε την κυριακη με τον αντρα μου κ το μπαμπα μου κ του την αφησαμε ,εκει που καθομασταν στην καφετερεια,για δεκα λεπτα να δουμε πως θα αντιδρασει κ εμεις καναμε μια βολτα ε!!στα πεντε λεπτα απλα με πηραν τα "ζουμια"λες κ εφευγα μεταναστης.....!για ενα περιεργο λογο νιωθω τρομερες τυψεις,νιωθω οτι την "εγκαταλειπω"!!!το ξερω δεν ειμαι καλα,ειμαι του "γιατρου"!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κουκλιτσες μου. Τι κανουν τα βλαστάρια σας;

Εμεις βγάζουμε δοντακια και δυστυχώς υποφέρει το μωρο μου. Ευτυχώς το βράδυ ειναι σχετικά καλα οπότε ξεκουράζεται λιγο. Ειναι συνεχεια αγκαλια. Ο γιατρός μας ειπε πως δεν θ αργήσουν. Κάναμε εμβολιο. Ειναι ενθουσιασμένος με την αναπτυξη του μικρου. Ξεκινήσαμε και μεσημεριανό. Καταδίκασε λαχανικα και απο σημερα τραχανα για απογευμα. Τρελαθηκε με το κρέας αλλα του πέφτει βαρυ...

Αυτα πανω κατω τα νεα μας. Εγω τρέχω να κανω όσες δουλειές μπορω τωρα που κοιμάται οπότε αγάπες μου σας αφήνω. Οταν μπορέσω θα ξαναμπω.

Σας φιλω!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!!

Καλα εισαστε???

Εμεις μια χαρουλα ειμαστε,χαθηκα αυτες τις μερες εχουμε

μαστορια στο σπιτι.κανω μια ανακαινιση(δεν θυμαμαι αν σας το ξαναπα)

και παραλληλα εχω και τη βαπτιση τα τρεχαματα!

Δουλειες με φουντες!

Εσεις καλα εισαστε????????????

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΜΑΡΗ ΜΠΗΚΕΣ

ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΣΑ????

ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ!!!!

ΘΑ ΣΥΝΤΟΣΝΙΣΤΟΥΜΕ!!!!!!!!

ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου πως ειστε, ολες καλα??? τα νινια σας???

Εμεις καλα, πηγαμε το απογευμα παιδικη και παιξαμε πολυυυ!!! Γυρισαμε, πλυθηκαμε, ηπιαμε γαλα και νανιιι!!!

ΖΩΗΤΣΑ ΜΟΥ, ουτε και εγω την εχω αφησει ποτε τη φμ (πλην ορισμενων εξαιρετικα δυσκολων καταστασεων, αντε να ηταν 2-3 φορες) γιατι μου λειπειιι :( !!! Οσον αφορα εμενα, ναι, ασχολουμαι με τους υπολογιστες (καθως αυτο ειναι το στοιχειο μου) απο το σπιτι, οποτε εχω πολυ περισσοτερο χρονο να διαθεσω για τη φμ μου αφου ειναι μονιμως διπλα μου, τι και αν εχω να κανω ενα σωρο σχεδιααα!!! Απλα απο τη γεννηση της και μετα "αφησα" τη δουλεια για να αφοσιωθω αποκλειστικα στη φμ (αλλωστε δεν ειχα αλλη επιλογη, ο συζυγος μου ελειπε, ηρθε πριν απο 4 μηνες) και αρχισα παλι να δουλευω σιγααα-σιγααα μεχρι να μπω και παλι στη ρυθμο μου!!!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΟΥ, υπομονηηη κοριτσι μου με τα δοντακια, ειναι μεγαααλο θεμα (απο προσωπικη εμπερια μιλαω)!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μουυυυυυυυυ τι κανετε καλεεεε????? εμεις δεν ειχαμε διαδικτυο λογω κακων καιρικων συνθηκων, εκαψε ολα τα router της περιοχης και χρειαστηκε να κανω αιτηση αντικαταστασης!!! Απο τα κεραυνους πηραν φωτια πολλοι πυλωνες της δεη, ειμαι 30 χρονων και πιο τρομακτικη (απο αποψη καιρικων φαινομενων) νυχτα δεν εχω περασει ξανα στη ζωη μου!!!

Κατα τα αλλα ειμαστε καλα, εχθες πηγαμε και βολτα για φαγητο στους διπλα που μας ειχαν καλεσμενους και τωρα παρεγγειλαμε απο εξω, εχει δροσια σημερα και ειναι ωραια!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιααααα!!!καλα εισαστε???

χαθηκαμε κορες εμεις,τρεχουμε και δε φτανουμε.

Το απογευμα θα παω να παρω τα προσκλιτηρια και της μπομπονιερες και να της στειλω σιγα σιγα!

Κλεισαμε και φωτογραφο και το κειτερινγκ!

Χθες πρωτη φορα εδωσα στην Δεσποινα μου,μοσχαρι!

το κανε ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Εγλυφε και το πιατακι της!

Σημερα ειχαμε λαχανικα!

Τα δικα σας τα νεα???


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Μανουλες μου όμορφες τι κανετε;;

Χαθηκαμε. Λιγο με τα δόντια λιγο με τις αγκαλιές και τις βόλτες δεν προφταινω η καψερη ουτε να φάω. Σε γενικές γραμμές ειμαστε καλα. Ακομη δεν φάνηκε καποιο δοντακι αλλα δυστυχώς ο καλός μου ταλαιπωρείται. Στριγγκλιζει ολη την ημερα! Ειμαι μονη μαζι του και υπαρχουν στιγμές που λέω πως θα με ξεκιυφανει!!!!! Φωνάζει και γελάει. Αχχχχ μια τρέλα ειναι! Πόση αγαπη μπορει να νιώσει μια μαμα;;! Νομίζω πως εχω το πιο καλο έξυπνο όμορφο και γλυκο παιδι!! Και μετα του κανω κουκουβααααα!!! Καιξεκαρδιζεται!! Μου φαινεται πως μεγάλωσε πολυ!! Πιάσαμε τους 75 πόντους και σχεδον οκτω κιλα! Μια σταλιτσα ήτανε πριν λιγο καιρο και τωρα απλώνει τα χερια να τα πιάσει ολα, τραβάει τραπέζομαντηλα και οτι βρει που του κινεί τη περιέργεια! Φωνάζει μπααααααα και μετα αναστενάζει! Γενικά με τρελαίνει οπως εχετε καταλάβει! Τρελαινομαιιι που λεει και ο Μιχάλης ο σταβεντος! Α! Κάθεται υπό στηριζόμενος απο τα χεράκια του και ειναι μες την τρελή χαρα! Αχ εχω την εντυπβση πως οταν αρχίσει να περπατάει θα τρέχω και δεν θα φτάνω!!!

Κοριτσαρες μου ειμαι διπλα του και δεν μπορω να γράψω πολλα.

Κοαλακι μου δύσκολο αυτο που περασες και φαντάζομαι πως και η φμ πλέον καταλαβαίνει πολλα. Ελπίζω πως ηταν ήρεμη.

Πατουσιτσα μου μπαινετε κι εσείς στην ευθεία για την βάφτιση. Οι δουλειές τελείωσαν;

Ζωη μου τι κανετε; Πως τα πάτε; Είχατε καμια βελτίωση με τον ύπνο;;

Ελενα μου εσείς; Αργησα αλλα θα σου στείλω τον τίτλο.

Εμεις θα βάλουμε σε εφαρμογή το σχέδιο " κοιμησου μωρο μπάς και κλείσω κανενα βλεφαρο γιατι τα νεύρα μου γίνανε παστιτσιο" οταν βγάλει δόντια!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!

Αγχωεμνη μου,ειμαστε ολες κουκουβαγιες!!!!!!!!

χαχαχχχχαχαχαχχααχαχαχαααααααααα!!!!!

Τα συναισθηματα για τα παιδακια μας ειναι ατελειωτα!!!

Θελεις να δινεις κι αλλα κι αλλα κι αλλαααααααααααα!!!!!!!

Αλλα ποτε δεν ειναι αρκετα!!!

Τωρα τελειωσα τις δουλειες του σπιτιου...τελος και το σπιτι!

Εγινε Παλατι!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑ!!!!Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!

ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΕΧΕΙΣ ΑΠΙΣΤΕΥΕΤΕΣ ΙΔΕΕΣ!!!

ΠΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΑΡΗΗΗΗΗΗ?????

ΤΡΕΧΕΙ Η ΔΟΛΙΑ ΜΑΝΑ............

Καλο ξημερωμα κοριτσιααααααααα!!!!!

Φιλακια πολλαααααααααα!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε?ειστε ολες καλα?

λοιπον τα δικα μας νεα......την κυριακη καναμε το πρωτο μας μπανιο..ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ της αρεσε παρα πολυ το νερο ,το σωσιβιο της,ενα γλαρος που πεταγε χαμηλα,γελαγε συνεχεια κ ηταν μια ΘΕΑ με το μπικινακι της (πηρε κ τα κοπλιμεντα της απο τα αρσενικα της παραλιας!)

οσο αφορα το μπουσουλημα εχει οργωσει ολο το σπιτι,γραφει χιλιομετρα σιγα,σιγα.....κ φυσικα οτι πιανεται το πιανουμε...κ οπου μπορει να πιαστει να σηκωθει...σηκωνεται!!!!κ η μαμα ΤΡΕΧΕΙ γιατι το παρκο δε το πολυ γουσταρει πια!

συναρμογογισε κ μπαμπας μας μια υπεροχη κουνια που μας ειχαν παρει για τη βαπτιση (ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΣΤΙΑ)την εχουμε στο σαλονι μπροστα απο την μπαλκονοπορτα κα χαζευει,γελαει κανει διαφορα!

οσο για τον υπνο δεν εχει αλλαξει απολυτως ΤΙΠΟΤΑ!!κοιμηθηκε χτες στις 12 ξυπνησε 1.3 μετα 3.30 κ τελος 4.3 κ εμεινε ξυπνια μεχρι τις 8 οπου κ κοιμηθηκε για 2 μονο ωρες !

agxomeni μου τι κανει ο γαμπρος?μοντελακι,μοντελακι φτου φτου φτου!!βολτιτσες πατε?θυμησε μου ποτε ακριβως εχει γεννηθει!

τα βιβλια τα πηρα κ τα δυο αλλα δεν εχω προλαβει ακομα ουτε το ενα να τελειωσω με τη τσουραπω τη κορη μου!

πως ειναι δυνατον ενα παιδι να χορταινει κ να ξυπνα μες στη τρελη χαρα με τοσο λιγο υπνο?εσας αληθεια ποσες ποσες ωρες κοιμουνται στο 24ωρο?εχω αρχισει κ ανησυχω μηπως φταιει τιποτε αλλο........!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...