Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοριτσιαααααα μουυυυ τι κανετε καλε???

Εμεις καλαααα, επιτελους σημερα ειχε καλο καιρο (αν και ψιχαλησε) και βγηκαμε εξω. Τωρα η φμ κοιμαται και εγω καθομαι βλεπω τηλεοραση με τον ανδρουλη μου. Πλησιαζουν τα γεννεθλια της φμ και ειμαι υπ' ατμων και για την οργανωση αλλα και για πιθανη αναβολη τους λογω καιρου, θα δουμε πως θα παει...


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλε κοριτσιααα μουυυ τι κανετε??? τα νινια σας???

Εμεις καλα ειμαστε, και σημερα ο καιρος βροχερος, αλλα πηρα τη φμ και πηγαμε στη πολη σε ενα μερος με πολλα νερα, μετα στη παιδικη χαρα και στο τελος μαρκετ για ψωνια. Ηρθαμε, πλυθηκαμε, ηπιαμε γαλα και τωρα νανι η φμ, ενω εγω και ο ανδρας μου καθομαστε και βλεπουμε τηλεοραση. Σε λιγο θα φτιαξω κατι να φαμε!!! Τελικα ακομα δεν αποφασισα αν κανω τα γεννεθλια του μωρου αυτη την κυρικακη, παρολαυτα τα εχω οργανωσει ολα και βλεπουμε πως θα παει ο καιρος, στην τελικη θα αναβληθουν για την επομενη κυριακη αν δεν καταληξω σε παιδοτοπο.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μουυυυυυ τι κανετε μααααρες?????

Εμεις καλα, σημερα ο καιρος χαλια και δεν πηγαμε βολτα, τελικα τα γεννεθλια αναβαλονται γιατι περναμε εδω και μερες πλακακια κατω στον κηπο και λογω καιρου δεν προλαβαινουν να τελειωσουν, οποτε την αλλη εβδομαδα θα τα κανουμε, καλυτερα γιατι και ο καιρος ειμαι χαλια.

Καλεεε διακοπες πηγατε??? εμεις ακομα αργουμε!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου που ειστε καλε, τι κανετε???

Εμεις καλα ειμαστε, σημερα δεν πηγαμε βολτισα γιατι καναμε ενα μινι παρτυ γεννεθλιων στη φμ και σε λιγες μερες θα κανουνε και το κανονικο :D;) !!! Ανυπομονωωω...!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Koalaki μου χρονια πολλα να χαιρεσαι την κοριτσαρα σου,να τα χιλιασει!!να ειναι παντα υγιεις κ χαμογελαστη η ζουζουνα σου!!!

Patoysitsa να χαιρεσαι το Δεσποινακι σου να ειναι καλοφωτιστη!παντα γερη κ ευτυχισμενη οπως σημερα!!πως ηταν η βαπτιση??εκλαψε η μπουμπου?

Εμεις καλα!!εχω να μπω μερες γιατι αυτη την εβδομαδα γυρισα εκτακτως στη δουλεια(μου εσπασε την αδεια για 10 μερες γιατι κατι σοβαρο τους προεκυψε)!!

πολυ χαλια οι πρωτες μερες το μυαλο μου ηταν συνεχεια στο σπιτι κ η Ζωη δεν εχει προσαρμοστει καθολου!!!μου ελεγε ο μπαμπας μου οτι γκρινιαζει συνεχεια κ οταν την εχει κατω μπουσουλαει σε ολα τα δωματια κλαιγοντας κ με ψαχνει το ψυχακι μου !!οτα γυρναω σπιτι βεβσια το κλαμα "κορομηλο"τα δαρκυα σταζουν στο πατωμα απο το παραπονο,ισα που προλαβαινω να πλυνω τα χερια μου κ να την παρω!!μετα βεβαια δε παει πουθενα ουτε καν στον πατερα της ,αφηστε που τα απογευνατα γινετε ενας αγγελος!!πολυ ησυχη!κ το βραδυ??ζυζι,ζυζι κ ξανα ζυζι αναπληρωνει τις ωρες που της ελειψα!στην κουνια εχεξ να παει καμια δεκαρια μερες,ισως κ παραπανω,πρεπει να τους ξανα συστησω!!!χαχαχα!!!

Τα υπολοιπα κοριτσακια που ειναι??ερημωσε το θεματακι μας!!

Agxomeni τι κανει ο γαμπρουλης μου?εσυ?ολα καλα?πες κανενα νεο!δοντακια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου τι κανετε??? ολες καλα???

Εμεις καλα, πηγαμε βολτιτσα, ξεποδαριαστηκαμε και ηρθαμε :D !!! Τωρα η φμ κοιμαται και εγω ξεκουραζομαι!!!

ΖΩΗΤΣΑ ΜΟΥ, ευχαριστω πολυυυ για τις ευχες, και φυσικα ανταποδιδω!!! Αχου μωρε το ψυχακο σου, σε ψαχνει??? μου ερχεται να βαλω τα κλαματα...:(, καταλαβαινει μωρε το μωρακι σου την απουσια σου και σε αναζητα, μην στεναχωριεσαι ομως, παρολαυτα ειναι εκει και σε περιμενει :P !!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες με τα ομορφοπαιδα σας!!!

Χαθηκαμε... Δυστυχώς ο μικρός μου ειναι απο τα " ατυχα" μωρα που βγάζουν δύσκολα τα δόντια τους. Ακομη δεν εχουμε αλλα ειναι συνεχεια αγκαλια και κλαίει...οταν ηρεμει κανω τις δουλειές μου.. Δύσκολη περίοδος...

Δυστυχώς δεν εχω καμια βοήθεια και η αληθεια ειναι πως δεν ειμαι κι εγω στα καλυτερα μου. Αφήστε που θελει συνεχεια να ειναι όρθιος... Τρέλα!!!

Εχω και τα της βαφτισης και τρέχω σαν την τρελη...

Πατουσιτσα μου να σας ζήσει η Δεσποινουλα!! Καλοτυχη να ειναι και γερη!

Για πες πως πήγε η βάφτιση;;

Κοαλακι μου να χαίρεστε τη φμ σας!! Γερη να ειναι!

Κάνατε πάρτυ;

Μποτσακι μου ο μικρός εκτος οτι ετοιμάζεται να φάει κοψιδια με οκτώ δόντια προβλέπω να τα παραγγελνει κιόλας!!! Πολυ ανεπτυγμένος!! Μπράβο σας! Εμεις κιχ δεν βγάζουμε!!

Ζωη μου δακρυσα με την μικρούλα σου! Ειναι πολυ τρυφερη η νυφουλα μου!το καλο ειναι πως οταν ειναι ξανα στην αγκαλια της Μαμας τα ξεχνάνε ολα!!

Ο Μπαμπας σου πως τα πηγαίνει με τη φροντίδα της;;


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!

agxomeni μου η αληθεια ειναι οτι προσπαθει ο κακομοιρης...ενω τα κανει ολα σωστα....οταν τον βλεπει εχει αρχισει κ γκρινιαζει πολυ,δε θελει να παει ευκολα!!μαλλον εχει συνδιασει πως οταν ερχεται ο παππους φευγει η μαμα,δε ξερω τι αλλο να υποθεσω!!!

σημερα ειναι η τελευταια μερα στη δουλεια απο δευτερα φευγουμε διακοπουλες κ δουλεια απο 20 αυγουστου παλι!!!

τα υπολοιπα κοριτσακια που ειναι καλε?????

φιλια σε ολες σας!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ζωη μου σίγουρα το εχει συνδυάσει ετσι το μωρο ομως σιγα σιγά θα συνηθίσει. Ειναι μεγαλη η αλλαγη και για τις δυο σας. Το καλο ειναι πως στις διακοπές θα χορτασετε η μια την αλλη!εγω τον άφησα μιση μερα στη Μαμα μου και εκτος του οτι εκλαιγε πανω απο δυο ωρες εκανε μια ημερα να ξεκολλήσει απο πανω μου. Φυσικα το μυαλο μου δεβ δούλευε μακρια του. Πραγματικά σε ποναω που το περνάτε αυτο το στάδιο. Θα συνηθισετε σιγα σιγα. Απο τη μια ειναι δύσκολο να εργάζεται η μαμα και απο την αλλη ειναι καλυτερα για εκεινη γιατι αλλάζει λιγο παραστάσεις. Θα ήθελα κι εγω να δούλευα ξανα. Νομίζω πως εχω ξεχάσει να μιλάω. Σε λιγο θα σας μιλάω με α μπαααα μππππππ μπααα...

Και πανω που έλεγα πως ο μικρός δεν κανει κιχ το απογευμα τα εκανε ολα μαζι!!! Μμμμμμμ μμαααμμμμμ μπαααααααα μμμμμμμ μααααμμμμμμ!!! Και γελούσε!!! Αχ τα πονηρουλικα ποσα καταλαβαίνουν!!! Ευτυχώς ειχε και ήρεμη ημερα και κοιμήθηκε και καλα οπότε ειναι ήρεμο το πουλάκι μου. Ειναι πολυ τρυφερος και με τρελαίνει αυτο!! Τα ξέρετε, ολες σας τα εχετε περάσει και τα περνάτε. Πόσες ευτυχισμενες στιγμές να μετρήσεις;;;; Τα υπόλοιπα κορίτσια μας; Θα πάτε-πήγατε διακοπές; Εμεις ακομη δεν αποφασίσαμε τι θα κανουμε.

Τι καιρο σας κανει; Σε εμάς έβρεξε καλα και εχουμε τωρα πολυ ωραία δροσιά!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερααααααα κοριτσιααααα μου!!!!!

Καλα εισαστε?????

Εμεις ειμαστε μια χαρουλα!!!!

Βαπτισαμε τη Δεσποινα μας,ολα ητανε τελειααααααα!!!!!

Ειχαμε λιγο κοσμο και καλο,και τα περασαμε ομορφα!!!

Η Δεσποινα μου,εκλαψε αρκετα!!!!Ειχα ξεχασει να την ταισω,μες την αναμπουμπουλα μου!!!

Δεν πειραζει ομως.Ηπιε το γαλατακι της μετα το μυστηριο

και κοιμηθηκε σα πουλακι!

Την Κυριακη εχουμε Μεταλαβια!!!!!!!!!!!

Παει και αυτο κοριτσια.....Μες το αγχος ημουν για αρκετο καιρο!

Συμπεθερα μουυυυυυυυυυ!!!!Ευχαριστουμε πολυυυυ που μας τιμησατεεεεε!!!!!

Και για τα τελεια ΔΩΡΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Σε 2 βδομδες τα ξαναλεμε απο κοντα!!!!Θα κανουμε βουτιεεεες!!!!

Καλα κοριτσια ενα πραγμα θα σας πω.......ο μποτσακοΓΙΟΣ ειναι ενας

Θεοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρηηηηηηηηηη!!!!Τον Μπραντ Πιτ γεννησες μαρηηηηηη????????

Χ Ω Ρ Ι Σ Υ Π Ε Ρ Β Ο Λ Ε Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η Δεσποινα ειναι η Τζε Λο !!!!!!!

ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου καλα γεια σας, τι κανετε??? εδω ο καιρος χαλια, φυσαει, αστραφτει και κανει κρυο :shock: !!!

ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ ΜΟΥ, καλοφωτιστο και το μωρακι σας, να το δειτε οπως επιθυμειτε!!! Οσο για τον γαμπρο εχεις απολυτο δικιο!!!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΟΥ, αυτη την κυριακη θα κανουμε γεννεθλια (πηρε μια εβδμομαδα αναβολη) λογω καιρου και εργασιων στο σπιτι. Ευχαριστω για τις ευχες!!!

ΖΩΗΤΣΑ ΜΟΥ, ευχαριστω για τις ευχες!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μουυυυυυυυυυυ τι κανετε?????

Εμεις πολυυυυυ καλααααα, καναμε τα γεννεθλια μας εχθες και περασαμε τελειαααααααα, ειχαμε πολυυυ κοσμο (40 ατομα και αλλα 20 που δεν ηρθαν) και η φμ μου το ευχαριστηθηκεεεεε :D:D:D, μακαρι να μπορουσα να σας δειξω λιγο απο τη χαρα της, αλλα επειδη εχετε και εσεις μωρακια και ερχεται και η σειρα σας θα με θυμηθειτεεεεεεε, απεραντη ευτυχια και ικανοποιηση!!!!!!! Η τουρτα μας (γιααααααααααμι) ειχε θεμα το αρκουδακι forever friends με μια μεγαλη ανθοδεσμη!!!!!!!!!!

Ευχομαι να περνατε καλα...!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααα κοριτσιααα!!!καλα εισαστε???

Εμεις μια χαρουλα ειμαστε!

Και η Δεσποινα μου μια χαρα!!!Το μενου της σημερα κατσικακι με λαχανικα

τη ρουπωσε για τα καλα!!!!

Σημερα κλεισαμε και τον 8ο μηνα!!!

Μεγαλωνουμε λεμεεεεεεεεε!!!

Κατα τα αλλα ησυχια,πολυ ζεστη και μπανια μηδεν!

Σημερα εφτιαξα ψαροσουπα,και ητανε ΧΑΛΙΑ!!!!!!!

απαπαπααπαπα!!!Δεν τρωγοταν με τιποτα!

Αναλατη και πολυ πιπερι!!!!!!!

Χαλιαααααα!!!!Τι να σας πω.........

Εχουμε εμβολιο τωρα σε 10 μερες....

Κοαλακι μου,τελειααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!Χαιρομαι πολυ για σας!!!!!!!!!!!!

Πολυχρονη και παλι η φμ μας να την καμαρωσετε οπως εκεινη ποθει!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαααααρες που ειστε καλεεεεε???? τι κανετε???

Εμεις καλαααα, ζεσταινομαστεεεεεεε!!!!!! Σημερα κατσαμε σπιτακι μας παρα με το κλιματιστικοοοοοοο!!!!!! Η φμ μου κοιμηθηκε και εγω καθομαι και διαβαζω ενα βιβλιο καθως ο ανδρας μου πηγε για φαγητο με τον μπαμπα και τον θειο μου.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημεραααααααααα κοοοορες!!!!!!

Χαθηκαμε οοολες ε?????

Πιασαμε της παραλιες και της βολτες!!!!!!Καλα εισαστε???????

Πηγατε πουθενα διακοπες????

Κανατε της βαπτισεις σας?????

Εμεις μια χαρουλα ειμαστε,μεθαυριο θα παμε στο χωριο μας.....

Η Δεσποινα μου,καλα ειναι μεγαλωνει θηριευει!!!!!!!!!!!

Ολοκληρη κοπελουδα εγινε και μας τρελαινει καθημερινα

με τα κατορθωματα της!!!!

Πολυ ζεστηηηηηηηη μααααρες!!!!!!!!!

Λιωσαμεεεεεεεεεεε!!!!!!!

Το μενου της Δεσποινας μου ειναι κουνελακι με λαχανικα και τραχανουλι μεσα!

Και για εμας ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΗ!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...