Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσακια!!!

patoysitsa με το καλο κοριτσακι μου!!θυμισε μου ποτε βαπτιζετε?

anxomeni μου εισαι το αντρακι σου καλα?

Καλησπερα Ζωη μου!!!!

Καλα εισαστε?τι κανει η μπεμπουλα σου?

Εμεις μια χαρα ειμαστε!ξυπνησαμε στις 8 ηπιε το γαλατακι της

μετα φρουτοκρεμα μπανανα,μηλο,αχαδι,νεκταρινη και φυσικα

αβοκαντο που το λατρευει η λιχουδα!

Και μεσημεριανο κοτοπουλο με λαχανικα την εκανε ΝΑΑΑΑΑ!!!

Το απογευματινο της τωρα στις 17:30!

Της φρεζυλακ εχω παρει τωρα για αλλαγη κρεμουλα.;)


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαστε κ εμεις !δε κοιμηθηκαμε πολυ καλα ....παλι!!κοιμηθηκε 21,30 βρηκα ευκαιρια να δω λιγη tv με τον αντρουλι και 00,00 πηγα να πεσω για υπνο και με μυριστηκε το καμαρι μου,ε!παιζαμε μεχρι τις 2 για να κουραστει κ να κοιμηθει γιατι το ματι ηταν γαριδα.ασε που τωρα που καθεται στον πωπω της κ γενικα φερνει σβουρες ,δε τη ξαπλωνεις με τιποτα αμα δε θελει!!!!ξυπνησε ξανα 4 , 6, (για κανενα μισαωρο την καθε φορα) κ 8,30 !!!

ηπιε γαλατακι(με εχει ξεζουμισει) παιξαμε εφαγε πολυ λιγο φρουτο πεπονι,μπανανα συμπληρωσαμε γαλατακι κ κοιμηθηκε στις 12,15 και ξυπνησε στις 15,00 πριν απο λιγο φαγαμε το φαγητακι μας μοσχαρακι,πατατα.αρακα κ καροτακι κ τωρα ξανα παιχνιδι!!!απογευματινο εμεις κατα τις 19,00 φρουτακι,τις κρεμες τις εχω κοψει αντε να δωσω μια φορα την εβδομαδα!!

απο εβδομαδα ξεκιναμε κ γιαουρτακι μια-δυο φορες!!!!

αυτα απο μας!!

patoysitsa αντε πλησιαζει κ εσας η μερα σας!!!θα δεις ειναι υπεροχα!!αξεχαστη μερα κ για εσας αλλα και για το Δεσποινακι σας!!!εισαι ετοιμη απο ολα?

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαστε κ εμεις !δε κοιμηθηκαμε πολυ καλα ....παλι!!κοιμηθηκε 21,30 βρηκα ευκαιρια να δω λιγη tv με τον αντρουλι και 00,00 πηγα να πεσω για υπνο και με μυριστηκε το καμαρι μου,ε!παιζαμε μεχρι τις 2 για να κουραστει κ να κοιμηθει γιατι το ματι ηταν γαριδα.ασε που τωρα που καθεται στον πωπω της κ γενικα φερνει σβουρες ,δε τη ξαπλωνεις με τιποτα αμα δε θελει!!!!ξυπνησε ξανα 4 , 6, (για κανενα μισαωρο την καθε φορα) κ 8,30 !!!

ηπιε γαλατακι(με εχει ξεζουμισει) παιξαμε εφαγε πολυ λιγο φρουτο πεπονι,μπανανα συμπληρωσαμε γαλατακι κ κοιμηθηκε στις 12,15 και ξυπνησε στις 15,00 πριν απο λιγο φαγαμε το φαγητακι μας μοσχαρακι,πατατα.αρακα κ καροτακι κ τωρα ξανα παιχνιδι!!!απογευματινο εμεις κατα τις 19,00 φρουτακι,τις κρεμες τις εχω κοψει αντε να δωσω μια φορα την εβδομαδα!!

απο εβδομαδα ξεκιναμε κ γιαουρτακι μια-δυο φορες!!!!

αυτα απο μας!!

patoysitsa αντε πλησιαζει κ εσας η μερα σας!!!θα δεις ειναι υπεροχα!!αξεχαστη μερα κ για εσας αλλα και για το Δεσποινακι σας!!!εισαι ετοιμη απο ολα?

Μαναρι εχω πολυ τρεξιμο ακομη................

με αγχωνει και το σπιτι!

γενικα μες το αγχος!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια να σας ζήσουν τα μωράκια!! Είμαι κι εγώ μανούλα του 2013, έχω ένα αγοράκι 10 μηνών και είμαστε σε φάση που προσπαθούμε να αποθηλάσουμε!! Τεράστια ταλαιπωρία γιατί δεν παίρνει μπιμπερό, νερό πίνει μόνο από ποτηράκι και με αυτό προσπαθώ να του δώσω ξένο γάλα αλλά το μόνο που καταφέρνω είναι να τον εκνευρίζω και τελικά να μένει νηστικός!! Έχει καμιά μανούλα παρόμοια εμπειρία;


gK3op2.pngr0SLp3.png

HCpVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Nefeli μου να σου ζησει το αγγελουδι σου!δυστυχως δε ξερω να σου πω κατι καθως ειμαστε 8 μηνων κ ακομα θηλαζουμε.μπουκαλι ουτε εμενα θελει.γι αυτο επειδη η επιστροφης στη δουλεια πλησιαζει εχω αρχισει να της δινω απο τωρα μικρες ποσοτητες με το ποτηρακι της κ που κ που κ με μπουκαλι μπας και.....α!για την ακριβια αφηνω το μπαμπα της να της το δινει γιατι εμενα μαλλον με μυριζει κ δε θελει ουτε το ενα ουτε το αλλο μονο ζυζι!!!

κανε δοκιμες λιγο λιγο καθε φορα κ οταν δεν ειναι πολυ πεινασμενος!!γιατι κ εμενα οταν της το κανω κ πειναει η νυσταζει,τσαντιζεται κ γινετε "μαχη"!δε ξερω αν βοηθησα καθολου!!μαλλον οχι κ τοσο....!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια και απο μενα!!!

Καλα εισαστε?????

Νεφελη καλως ορισες στην παρεα μας!

Επιτελους κοριτσια εκλεισα σημερα μπομπονιερες,προσκλητηρια,βιβλιο ευχων..

Θεμα γοργονα!

Εκκλησια εχω κλεισει εδω και 1 μηνα.

Μου εμεινε τωρα ο φωτογραφος,και το κειτερινγκ!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Να ειμαι κι εγω κορίτσια μου!! Τι κανετε; Τα μπεμπακια σας τι κανουν;

Εμεις ειμαστε καλα. Τελικα απο μειωμένες αντοχές κοιμάμαι ξανα αγκαλιτσα με τον μικρο μου. Κοιμάται πολυυυυυ καλυτερα και μου σκάει κατι χαμογελά ικανοποίησης μεσα στα μαύρα μεσάνυχτα που με λιωνει!!!

Ζωη μου είπα μπει ξανα και είχα γράψει αλλα χάθηκε και δεν μπόρεσα ξανα γιατι εχουμε καποια δέντρα που καρποφορήσαν και ασχολιομουν με μαρμελάδες και γλυκα!διαβασα το μνμ σου για την Ζωη και τις τουρίστριες και χάρηκα εγω για την κόρη σου φαντάζομαι ποσο εσείς!! Ετοιμαστείτε για το υπουργείο τουρισμού!! Τρέμε Κεφαλογιαννη!!! Πρεπει να ειναι τρομερή ζουζουνα η μικρή σας!! Εχουμε τον κατάλληλο γαμπρό αν και λιγο πιπινακι!!! Και φαφουτης-ακομαααααα!!

Ζωη μου διαβάζω ενα τρομερα ενδιαφέρον βιβλιο για τον ύπνο. Βοήθησε παρα πολυ μια φίλη μου. Αν θες σου στέλνω μνμ τον τίτλο του.

Πατουσιτσα μου με το καλο η βάφτιση! Ολα θα γίνουν κορίτσι μου και θα ειναι υπέροχα!!!

Νεφελη καλώς ήρθες! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου! Καλη δυνη στην προσπαθεια σου. Προχθές μου συνέστησαν δυο μπιμπερο ως ειδικά σε τετοια θέματα! Τον δικο μου τον κατάφερα να παρει ενα απλό της νουκ. Αν θέλεις να σου στείλω τα ονόματα αλλα καλυτερα να μάθετε με το δικο σου γάλα για να το μάθει!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μουυυ τι κανετε καλε??? ο καιρος εδω χαααλια απο το απογευμα και μετα ολες αυτες τις μερες!!!

Εμεις καλα ειμαστε, ξεκινησα απο εχθες δουλειες (ευκαιρια ειναι τωρα που δεν πηγαινουνε βολτες λογω καιρου) και χαθηκα. Η φμ κοιμηθηκε, ο ανδρας μου ψαχνει τις πιπιλες του μωρου :tongue::D:oops: και εγω μολις εκατσα να ξεκουραστω, ειμαι και αδιαθετη :twisted: και δεν εχω καθολου κεφια!!!

ΝΕΦΕΛΗ ΜΟΥ, καλως ηρθες, να χαιρεσαι το μπεμπακι σου!!! Εγω δυστυχως δεν μπορω να σου πω τη γνωμημου σχετικα με τον προβληματισμο που μας εθεσες διοτι δεν θηλασα :-( (παρα ελαχιστες μερες), αλλα τα υπολοιπα κοριτσια μπορουν να σε βοηθησουν!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας !!!εμεις χτες ειχαμε ενα πολυ ασχημο βραδυ ποναγε πολυ η καρδουλα μου...αχ αυτα τα δοντια τι τραβανε τα μπεμπινια!!!ζητημα να κοιμηθηκα δυο ωρες στο συνολο κ αλλη μια μεσα στη μερα!!εχει καταφαει τα χερια της ,μουρμουραει κ δε τολμω να φυγω εστω κ για λιγο την πιανει το παραπονο κ αρχιζει τα μαμααα....!!!αφηστε το βραδυ για καποιο λογο την παρηγορει να πεφτει κ να κοιμαται πανω στα πλευρα μου........!!!θα μεγαλωσει το δοντακι μας κ θα ησυχασει που θα παει??

Anxomeni μου εννοειται οτι με ενδιαφερει οτι εχει να κανει με τη βελτιωση του υπνου της!

ασε προχτες εβλεπα ενα βιντεο που τραβηξε ενας φιλος απο τη βαπτιση και τι να δω η μια απο τις δυο τουριστριες ειχε μπρι κ μεσα με το ταμπλετ....χαμπαρι δεν ειχα παρει!!!!χιχιχιχι!!!!!!

για γαμπρος μας κανει ο κανακαρης σου!στην ηλικια εχουν μικρη διαφορα,οσο για τα δοντια μεχρι να παντρευτουν θα εχουν βγει!!!χιχιχιχι!!!!!

Με το φαγακι του ολα καλα?εχεις χαλαρωσει-ξεκουραστει καθολου?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και για τις συμβουλές. Χθες διάβασα όλα τα forum, μίλησα με όλες μου τις φίλες που τα έχουν περάσει, πήγαμε και στην παιδίατρο και το συμπέρασμα είναι ένα: ΥΠΟΜΟΝΗ!! Ειδικά η παιδίατρος μου είπε ότι μπορεί να μας πάρει και τρεις μήνες μέχρι να κόψουμε εντελώς το θηλασμό! Καλό; Πάντως ανακάλυψα το λάθος που έκανα... Έπρεπε από 6 μηνών να του δίνω κάθε μέρα ένα μπουκάλι γάλα για να συνηθίζει και στη γεύση και στο μπουκάλι, γιατί αλλιώς δέχεται την αλλαγή ένα μωρό 6 μηνών κι αλλιώς ενα 10 μηνών!! Απλά ηθελα να το μοιραστώ μαζί σας, μήπως και γλιτώσει κάποια από την ταλαιπωρία που τραβάμε τώρα εμείς...


gK3op2.pngr0SLp3.png

HCpVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζωη μου κουράγιο και στις δυο σας. Να της δώσεις τις πιο γλυκές σου αγκαλιές. Το καλο ειναι πως δεν θα θυμούνται τον πόνο που περνάνε. Θα τα βγάλει τε δοντακια και πλέον θα είστε μεγάλες κοπέλες έτοιμες για μπριζολες και κοψιδια!! Χιχι!

Τον τίτλο του βιβλίου θα σου τον στείλω με πμ οπως και νέες πληροφορίες που εχω. Φαίνεται η λιγότερο ψυχοφθόρα μέθοδος ύπνου που εχω διαβάσει μεχρι τωρα. Η φιλενάδα μου είδε αποτελεσμα σε δυο βραδιες.

Εμεις ειμαστε καλα, τρώει καλα αλλα εχω μια ανησυχία πως μου κόβεται σιγά σιγα το γάλα. Νιώθω καποιες ωρες της ημέρας άδεια.


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Agxomeni μου μη ανησυχεις για το γαλα ειναι λογικο να μη γεμιζει με το ιδιο ρυθμο το στηθος οπως πριν!προσαρμοζεται κ αυτο στα νεα δεδομενα με τις στερεες τροφες!!

τα λεω σε σενα για να τα ακουω κ εγω!!χιχι!κ εγω το νιωθω αδειο τις περισσοτερες φορες ειδικα απο ενα μαραθωνιο βραδυ,αλλα μετα ειναι οκ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...