Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια 11/3/2014 και ωρα 12:50 γεννήθηκε η μπεμπουλα μου 2750 με καισαρική σημερα βγήκαμε απο το νοσοκομειο μολις μπορέσω θα μπω να σας πω τα νεα μας ειμαστε πολυ κουρασμένες και οι δυο μας ελπίζω να είσαστε ολες καλα σας καλυνηχτουμε :)


waY5p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτςια μου καληςπερα κι απο εμενα

Ντινακι μου να σας ζησει η μπουμπουκα σας και να ειναι παντα γερη και τυχερη στη ζωη της!!!!

Οταν ξεκουραστειτε και βρειτε τους ρυθμους σας περιμενουμε να μας πεις την εμπειρια σου!!!

Λοιπον σημερα επισκεφθηκα στο μαιευτηριο την Ιωαννα Joannako η οποια γεννησε την Τριτη την μπεμπουλα της και μου ειπε να σας γραψω τα νεα της μεχρι να μπορεσει εκεινη να μοιραστει την εμπειρια της μαζι μας!

Η Ιωαννα αφου προσπαθησε αρκετα για φυσιολογικο τοκετο τελικα εκανε καιςαρικη, σημερα πονουσε αλλα ηταν πολυ καλυτερα απο χθες! Η μπεμπα της ειναι πολυ καλα και ειναι μια κουκλιτςα!!! δυστυχως δεν την εχει μαζι της οπως θα ηθελε και στεναχωρηθηκε αρκετα γιατι η μπεμπουλα μολις γεννηθηκε ειχε πολυ χαμηλο σακχαρο και την εβαλαν σε θερμοκοιτιδα με ορο μεχρι αυριο το απογευμα που θα γινουν αυτοκολλητες!!! Ευτυχως σημερα αφησαν την Ιωαννα να την παρει αγκαλιτσα και να την θηλασει! Οποτε τελος καλο ολα καλα!!!

Της ευχομαι κι απο εδω να της ζησει η μπεμπουλα της και να ειναι καλοτυχη γερη και ευτυχισμενη!!!!!

Εγω δεν εχω νεα... Μου εμειναν πολυ λιγες μερουλες μεχρι την ΠΗΤ κι ως τωρα οδηγω κανονικα, περπαταω αρκετα, γυρναω ολη μερα σε δουλειες και υποχρεωσεις και δεν βλεπω φως προς το παρον.

Δεν βιαζομαι! Οποτε θελει να βγει ο μονακριβουλης μου αρκει να ειναι γερός!!!!!!!

Σας φιλω ολες!!!!!!!!!!!


1vKsp2.pngcountdown-1371186000z1395378000zb.png
Link to comment
Share on other sites

6a00e553a7b4ae88340163001e8825970d-450wi

:-D...Μανουλες Μαρτιου-Απριλιου 2014...:-D

χαρα25--> 26/01/2014--> Γεννησε ενα κοριτσακι 1.150 gr.. 27η εβδομαδα

Dms2310 --> 6/2/2014 --> Κ.τ... Γεννησαμε εναν αντρα 4.000 gr

Anaida --> 6/2/2014 -->Κ.τ ... Γεννησαμε ενα Κοριτσαρο 2.100 gr

Τονια89-->15/2/2014 --> ... Γεννησαμε μια μπουμπου 2,770 gr

ValentinaSp-->25/2/2014--> ...Γεννησαμε εναν αντρακλα 3380 gr

Myrina--> 5/3/2014--> ...Γεννησαμε μια κουκλα 3870 gr

Konna82 --> 6/3/2014--> Κ.τ... Γεννησαμε μια κορουλα 3200 gr

Αριαδνη89 --> 10/3/2014 --> Κ.τ .. Ηρθε στον Κοσμο ενας αντρακλας 3200 gr

joannako--> 11/3/2014 --> Κ.τ .. Γεννηθηκε μια Κουκλα 3330 gr

Ntinaki04 -->25/03/2014--> Κ.τ.. Γεννηθhκε μια ζουζουνα 2,750 gr

lenachania ----> 6/3/2014

bmcie --------> 7/3/2014

βροχερή------>11/3/2014

Linaki1988 ----->17/3/2014

KMG! -------> 21/3/2014 (Προγραμματισμενη Κ.Τ)

Εκλεράκι ----> 22/3/2014

sspyr82 ------>1/4/2014(Προγραμματισμενη Κ.τ)

Sunflower5000->5/4/2014

dinask -- -------> 7/4/2014

georgia-kak --> 09/4/2014

Tsoupina ------>12/4/2014

MarilenaDim --> 13/4/2014

aphrodite1978 ---->14/4/2014

evhgiorgos --> 14/4/2014

elenitsamou --> 16/4/2014

Isigs--> 16/4/2014

stavr77 -------> 17/4/2014

kristy25-------> 25/4/2014

emilyp--------->25/4/2014

i want to be mama ----> 19/5/2014


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ντινακι να σου ζήσει γερό και καλότυχο να είναι!!!

Αντε κορίτσια κοντεύουμε και οι υπόλοιπες περασε ο καιρός και μας δίνουνε κουράγιο τα κορίτσια μας που γέννησαν. Το Πασχα και λίγο μετα κάποια κορίτσια της λίστας, θα έχουμε τα ζουζουνακια μας αγκαλιά και θα είναι το ωραιότερο Πάσχα της ζωής μας! Κορίτσια και μενα για καισαρική με βλέπει ο γιατρός μου και δυστυχώς δεν έχω ξανακάνει καμία επέμβαση ποτέ και με τρομοκρατεί αυτό. Αλλά τα μωράκια μας να βγούνε γερά και καλά! 35+2d

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6a00e553a7b4ae88340163001e8825970d-450wi

:-D...Μανουλες Μαρτιου-Απριλιου 2014...:-D

χαρα25--> 26/01/2014--> Γεννησε ενα κοριτσακι 1.150 gr.. 27η εβδομαδα

Dms2310 --> 6/2/2014 --> Κ.τ... Γεννησαμε εναν αντρα 4.000 gr

Anaida --> 6/2/2014 -->Κ.τ ... Γεννησαμε ενα Κοριτσαρο 2.100 gr

Τονια89-->15/2/2014 --> ... Γεννησαμε μια μπουμπου 2,770 gr

ValentinaSp-->25/2/2014--> ...Γεννησαμε εναν αντρακλα 3380 gr

Myrina--> 5/3/2014--> ...Γεννησαμε μια κουκλα 3870 gr

Konna82 --> 6/3/2014--> Κ.τ... Γεννησαμε μια κορουλα 3200 gr

Αριαδνη89 --> 10/3/2014 --> Κ.τ .. Ηρθε στον Κοσμο ενας αντρακλας 3200 gr

joannako--> 11/3/2014 --> Κ.τ .. Γεννηθηκε μια Κουκλα 3330 gr

Ntinaki04 -->25/03/2014--> Κ.τ.. Γεννηθhκε μια ζουζουνα 2,750 gr

lenachania ----> 6/3/2014

bmcie --------> 7/3/2014

βροχερή------>11/3/2014

Linaki1988 ----->17/3/2014

KMG! -------> 21/3/2014 (Προγραμματισμενη Κ.Τ)

Εκλεράκι ----> 22/3/2014

sspyr82 ------>1/4/2014(Προγραμματισμενη Κ.τ)

Sunflower5000->5/4/2014

dinask -- -------> 7/4/2014

georgia-kak --> 09/4/2014

Tsoupina ------>12/4/2014

MarilenaDim --> 13/4/2014

aphrodite1978 ---->14/4/2014

evhgiorgos --> 14/4/2014

elenitsamou --> 16/4/2014

Isigs--> 16/4/2014

stavr77 -------> 17/4/2014

kristy25-------> 25/4/2014

emilyp--------->25/4/2014

i want to be mama ----> 19/5/2014

Georgia καλημερα κοριτσαρα!!!

Αν μπορεσεις καποια στιγμη ανεβασε στην πανω μερια της λιστας τα κοριτςια που εχουν περασει την ΠΗΤ τους πολυ καιρο μιας και θα εχουν γεννησει απλα δεν εχουν ενημερωσει... ισως με αλλο χρωμα...

Νομιζω πως ετσι θα φαινεται πιο καθαρα ποια κοριτσια ειμαστε ακομα στην αναμονη και ποσες ειναι ηδη μανουλιτσες!!!

Φιλια


1vKsp2.pngcountdown-1371186000z1395378000zb.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα κ απο μενα!!!!!!!!πω πω!!!!μικραινει η λιστα της αναμονης!!!!!!!!!μπραβο!!!!!!

Καλησπερα κοριτσια 11/3/2014 και ωρα 12:50 γεννήθηκε η μπεμπουλα μου 2750 με καισαρική σημερα βγήκαμε απο το νοσοκομειο μολις μπορέσω θα μπω να σας πω τα νεα μας ειμαστε πολυ κουρασμένες και οι δυο μας ελπίζω να είσαστε ολες καλα σας καλυνηχτουμε :)

κουκλα μου, να σας ζησει η πριγκηπισσα σας!!!!!!να ειναι παντα γερη κ καλοτυχη!!!!να πατε σπιτι σας με το καλο κ καλο σαραντισμο!!!!!!

εσυ πως εισαι;;;οποτε μπορεσεις περιμενουμε νεα σας!!!!!

αντε κοριτσια, περναει ο καιρος!!!!!πλησιαζουμε ολες στο τελος!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε;

Εμεις βγήκαμε απο το νοσοκομειο χτες έπρεπε να κάτσουμε μεχρι σημερα αλλα υπογράψαμε και φύγαμε γιατι προχτές μπήκαν στο νοσοκομειο 2 γιφτοι που σκότωσαν κάποιον και μπήκαν στο νοσοκομειο να κρυφτούν τρόμαξα πολυ οπότε φύγαμε και ήρθαμε σπιτι μας στην σιγουριά μας..

Δευτερα στις 3 τα χαράματα με πιάσανε οι πονοι κατα τις 4 πήγαμε στο νοσοκομειο μεχρι τις 6 δεν ειχα κανει διαστολή ουτε ειχε κατευει η μπεμπα μου λενε πηγενε φέρε τα πραγματα σου και ξανα ελα σε καμια ωρα που θα εχει ερθει και ο γιατρος έφυγα και ξανα πηγα κατα τις 8 περιπου ο γιατρος δεν ειχε ερθει ακομα με κοιτάξανε 3-4 μαίες και 2 ιδικευομενοι η μια μαία μάλιστα ελεγε οτι δεν ειναι η ωρα μου ακομα γιατι δεν εχω κανει διαστολή ουτε εχει κατευει η μπεμπα ερχετε ο γιατρος μου λεει κανε βόλτες στο νοσοκομειο και να περνάς να σε βλέπουμε καθε μισή ωρα ξεκινάνε τη διαδικασία εισαγωγής και αυτη η μαία να λεει συνεχεια οτι δεν σύμφωνη να μείνω αφου ειναι πολυ νωρίς και δεν ειναι η ωρα μου.. Ο γιατρος που με παρακολουθούσε ελεγε και αυτος οτι δεν ειναι ακομα η ωρα να γεννησω μεχρι που ερχετε και με κοιτάει ο υποδιευθυντής και είδε οτι το παιδι δεν ειχε αμνιακα υγρά γιατι πριν 2 βδομαδες που ειχα πταίει στο νοσοκομειο επηδη μου είχαν τρέξει νερά είχαν σπάσει τα νερά και δεν το ειχε καταλάβει η ιδικευομενη που με ειχε δει τοτε με αποτέλεσμα να κανουμε καισαρική με ολική νάρκωση για να πάρουν γρηγορα την μπεμπα ο γιατρος που με ξεγεννησε ειπε οτι αν ηταν αγόρι δεν θα ειχε αντέξει.. Δεν μπόρεσα να δω την μπεμπα μου μολις γεννήθηκε την ειδα ομως μετα όσο ήμασταν στο νοσοκομειο δεν μπόρεσα να θηλασω γιατι δεν ειχα φάει τιποτα με είχαν με τσάι μονο και δεν ειχα κατάβαση γαλα τωρα αρχίζω να κατευαζω γαλα αλλα λιγο τόσες μερες χωρις να φαω εκλεισε το στομάχι μου και τρωω πολυ λιγο σιγά- σιγά θα παρω τα πανω μου.. Παλι καλα εχω την πεθερα μου που με βοήθεια σε παρα πολυ.. Τέλος καλό ολα καλα εχω την πριγκίπισσα μου στην αγκαλια μου και ολα μου φενονται σαν ενα κακό όνειρο.. Ειναι σκέτη γλυκα και πολυ ήσυχη δεν γκρινιάζει για τιποτα μονο άμα θελει άλλαγμα χτες το βράδυ την τάισα στις 2 και την ξύπνησα να φαί στις 6 και δεν ήθελε έφαγε πολυ λιγο μετα ξύπνησε μονη της στις 8 και έφαγε.. Αυτα τα νεα μας ..

Σας ευχαρισω πολυ για της ευχές :)


waY5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολες τις μανουλες!

Τα νεα από τη μαχη του θηλασμου ειναι θετικα! Ορμαμε σαν τρελες στο στηθος και ακομα και οταν κοιμομαστε το θελουμε για πιπιλα!!!! Αυτο το τελευταιο ειναι κουραστικο και να δω πως θα της το ξεμαθω. Το πρωι ημασταν στο στηθος απο τις 4:30 εως τις 5:40! Στην αρχη τρωγαμε, μετα μας επαιρνε ο υπνος, εβγαινε η θηλη απο το στοματακι και 2 λεπτα μετα γκρινιαζαμε μεχρι να την ξανααρπαξουμε με μανία!!! Ε κατα τις 6 επιτελους κοιμηθηκαμε!!!

Τρελαινομαι απο αγαπη ομως! Οτροπος που κουναει με παθος το κεφαλακι της και ανοιγει διαπλατα το στοματακι μεχρι να πιασει το στηθος με κανει και λιωνω! Οσες το εχετε ζησει ή το ζειτε καταλαβαινετε! Οι μανουλες που περιμενουν ακομα το μωρακι τους τους λεω οτι ο θηλασμος ειναι τόσο μεγαλη υποθεση που αξιζει το αρχικο πονο και την ελλειψη υπνου! Παλεψτε το, θα νιωσετε τετοια αγαπη που δεν εχω λογια να σας την περιγραψω!!! Φιλακια σε ολες σας!!!

Κοννα μου, ειναι οντωσ απιστευτο αυτο... και γω το ζω, και εχεισ δικαιο οτι αξηζει να πολεμισεισ για υτο!!!!! ειναι και οτι καλυτερο για το μωρακι μασ!!!! Εμενα τωρα ειναι 18 μερων και αρχησε να κανει λιγουσ κολικουσ.... μου ειπε ο παιδιατροσ να του δωσω Infacolik .... το ξερει καμια σασ????

Καλησπερα κοριτσια 11/3/2014 και ωρα 12:50 γεννήθηκε η μπεμπουλα μου 2750 με καισαρική σημερα βγήκαμε απο το νοσοκομειο μολις μπορέσω θα μπω να σας πω τα νεα μας ειμαστε πολυ κουρασμένες και οι δυο μας ελπίζω να είσαστε ολες καλα σας καλυνηχτουμε :)

Ντινακη μου, να σου ζησει η μπεμπα!!!!!!!!!!!!!!! Ολεσ εχουμε και μια περιπετια οπωσ βλεπω...τελοσ καλο, ολα καλα!!!! προσπαθησε να την θηλασεισ, ειναι δωρο θεου!!!!!!!!

Εγω σημερα εκανα απονευροση στο δοντι, και θα ξαναπαω την τριτη για σφραγισμα... με πεθανε χθεσ.... ειναι και ο μικροσ που ποναει... ολα μαζι....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολες τις μανουλες!

Τα νεα από τη μαχη του θηλασμου ειναι θετικα! Ορμαμε σαν τρελες στο στηθος και ακομα και οταν κοιμομαστε το θελουμε για πιπιλα!!!! Αυτο το τελευταιο ειναι κουραστικο και να δω πως θα της το ξεμαθω. Το πρωι ημασταν στο στηθος απο τις 4:30 εως τις 5:40! Στην αρχη τρωγαμε, μετα μας επαιρνε ο υπνος, εβγαινε η θηλη απο το στοματακι και 2 λεπτα μετα γκρινιαζαμε μεχρι να την ξανααρπαξουμε με μανία!!! Ε κατα τις 6 επιτελους κοιμηθηκαμε!!!

Τρελαινομαι απο αγαπη ομως! Οτροπος που κουναει με παθος το κεφαλακι της και ανοιγει διαπλατα το στοματακι μεχρι να πιασει το στηθος με κανει και λιωνω! Οσες το εχετε ζησει ή το ζειτε καταλαβαινετε! Οι μανουλες που περιμενουν ακομα το μωρακι τους τους λεω οτι ο θηλασμος ειναι τόσο μεγαλη υποθεση που αξιζει το αρχικο πονο και την ελλειψη υπνου! Παλεψτε το, θα νιωσετε τετοια αγαπη που δεν εχω λογια να σας την περιγραψω!!! Φιλακια σε ολες σας!!!

Καλησπέρα σε ολα τα κορίτσια! Αν παρέλειψα να ευχηθώ σε καποια νέα μανούλα,να σας ζήσουν τα μωράκια σας μέσα απ'την καρδιά μου!!!

Konna μου το πιπιλισμα να μην της το κοψεις οπως λες,ασε που δεν κόβεται. Ειναι κ αυτο μέσα στις θηλαστικες κινήσεις που κάνουν για να ενεργοποιείται το στήθος κ να αυξάνει την παραγωγή. Να είσαι προετοιμασμένη οτι μπορει να θηλαζετε ως και 18 ωρες τη μερα! Θέλει πολλή υπομονή κ το πρωτο 40ημερο δεν κανεις τιποτα μα τιποτα αλλο!!!

Που να δεις εγω που εχω παραμελησει το αλλο μου το παιδάκι εντελως!

Μεχρι όμως να εδραιωθεί ο θηλασμος δε γίνεται διαφορετικά....


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε ολα τα κορίτσια! Αν παρέλειψα να ευχηθώ σε καποια νέα μανούλα,να σας ζήσουν τα μωράκια σας μέσα απ'την καρδιά μου!!!

Konna μου το πιπιλισμα να μην της το κοψεις οπως λες,ασε που δεν κόβεται. Ειναι κ αυτο μέσα στις θηλαστικες κινήσεις που κάνουν για να ενεργοποιείται το στήθος κ να αυξάνει την παραγωγή. Να είσαι προετοιμασμένη οτι μπορει να θηλαζετε ως και 18 ωρες τη μερα! Θέλει πολλή υπομονή κ το πρωτο 40ημερο δεν κανεις τιποτα μα τιποτα αλλο!!!

Που να δεις εγω που εχω παραμελησει το αλλο μου το παιδάκι εντελως!

Μεχρι όμως να εδραιωθεί ο θηλασμος δε γίνεται διαφορετικά....

Κι εγώ αυτή την σκέψη κάνω: πως θα χρειαστεί να παραμελήσω λιγάκι το παιδάκι μου όταν πρώτα ο Θεός γεννηθεί το δεύτερο μέσα στη μάχη του θηλασμού. Όμως δεν γίνεται αλλιώς, έτσι δεν είναι; Ήδη νιώθω τύψεις πως την παραμελώ που όλο και βαραίνω και δεν έχω αντοχές!:|


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μου!!!!καλο σκ να εχουμε!!!!!!

Καλησπέρα σε ολα τα κορίτσια! Αν παρέλειψα να ευχηθώ σε καποια νέα μανούλα,να σας ζήσουν τα μωράκια σας μέσα απ'την καρδιά μου!!!

Konna μου το πιπιλισμα να μην της το κοψεις οπως λες,ασε που δεν κόβεται. Ειναι κ αυτο μέσα στις θηλαστικες κινήσεις που κάνουν για να ενεργοποιείται το στήθος κ να αυξάνει την παραγωγή. Να είσαι προετοιμασμένη οτι μπορει να θηλαζετε ως και 18 ωρες τη μερα! Θέλει πολλή υπομονή κ το πρωτο 40ημερο δεν κανεις τιποτα μα τιποτα αλλο!!!

Που να δεις εγω που εχω παραμελησει το αλλο μου το παιδάκι εντελως!

Μεχρι όμως να εδραιωθεί ο θηλασμος δε γίνεται διαφορετικά....

μαρακι μου συριανο πως εισαι;;;πως τα πατε;;;!!!!!

Κι εγώ αυτή την σκέψη κάνω: πως θα χρειαστεί να παραμελήσω λιγάκι το παιδάκι μου όταν πρώτα ο Θεός γεννηθεί το δεύτερο μέσα στη μάχη του θηλασμού. Όμως δεν γίνεται αλλιώς, έτσι δεν είναι; Ήδη νιώθω τύψεις πως την παραμελώ που όλο και βαραίνω και δεν έχω αντοχές!:|

ευη μου, ποσο πολυ σε καταλαβαινω....νιωθω κ γω ακριβως το ιδιο...τυψεις που δεν μπορω να ασχοληθω με το παιδι μου επειδη εχω βαρυνει καθως κ τυψεις που μετα δεν θα εχει την "αποκλειστικη" προσοχη μου......

πως ειναι οι υπολοιπες κοπελες;;;καποιες λογικα θα εχου γεννησει κ δεν το ξερουμε!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια πως ησαστε;

Εμεις ήμαστε πολυ καλα η μπεμπα ειναι πολυ ήσυχη οταν ξυπνάει δεν γκρινιάζεις για να φάει απλα πιπιλαει τα χέρια της το βράδυ ξυπνάω συνεχεια να δω αν ειναι καλα ή αν εχει ξυπνήσει πολυ άγχος το χω μην ξυπνήσει και δεν το παρω χαμπάρι..

Κοννα μου, ειναι οντωσ απιστευτο αυτο... και γω το ζω, και εχεισ δικαιο οτι αξηζει να πολεμισεισ για υτο!!!!! ειναι και οτι καλυτερο για το μωρακι μασ!!!! Εμενα τωρα ειναι 18 μερων και αρχησε να κανει λιγουσ κολικουσ.... μου ειπε ο παιδιατροσ να του δωσω Infacolik .... το ξερει καμια σασ????

Ντινακη μου, να σου ζησει η μπεμπα!!!!!!!!!!!!!!! Ολεσ εχουμε και μια περιπετια οπωσ βλεπω...τελοσ καλο, ολα καλα!!!! προσπαθησε να την θηλασεισ, ειναι δωρο θεου!!!!!!!!

Εγω σημερα εκανα απονευροση στο δοντι, και θα ξαναπαω την τριτη για σφραγισμα... με πεθανε χθεσ.... ειναι και ο μικροσ που ποναει... ολα μαζι....

Ευχαριστω πολυ κοπελα μου εχουμε ξεκινήσει και θηλαζουμε και τα παμε πολυ καλα μεχρι στιγμής σημερα μάλιστα ήπιε πολυ λιγο απο το ξένο γαλα μερα με την μερα εχω περισσότερο γαλα και ειμαι πολυ χαρούμενη.. :) περάστηκα σου για το δόντι ειναι ο χηροτερος πόνος :|


waY5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοπελα μου εχουμε ξεκινήσει και θηλαζουμε και τα παμε πολυ καλα μεχρι στιγμής σημερα μάλιστα ήπιε πολυ λιγο απο το ξένο γαλα μερα με την μερα εχω περισσότερο γαλα και ειμαι πολυ χαρούμενη.. :) περάστηκα σου για το δόντι ειναι ο χηροτερος πόνος :|

Καλημερα κοριτσια!!!Ντινακη μου, και γω στην αρχη αυτο εκανα...χαχαχα τωρα με τοση κουραση ξυπνασ οταν αρχηζει και πεφτει γρινια και κλαμα.....χαχα Αλλα αξηζει... το χω πει χιλλεσ φορεσ μαλλον...χιχι ειναι το καλυτερο που μπορουμε να κανουμε για το μωρακι μασ....

χθεσ πηραμε το infacolic που μασ ειπε ο γιατροσ για τουσ κολικουσ που κανει, του εχω δωσει μεχρι τωρα τρεισ φορεσ, δεν βλεπω προσ το παρων μεγαλι διαφορα... θα δειξει την μερα, που μου κανει πολυσ!!!μακαρι να μασ κανει δουλεια, γιατι δεν μπορω να τον βλεπω να κλαιει!!!

Κοριτσαρεσ μου, πωσ παει με τοισ κοιλισεσ???

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλες!!!!τι κανουν οι μανουλες;;;!!!!

Καλημερα κοριτσια!!!Ντινακη μου, και γω στην αρχη αυτο εκανα...χαχαχα τωρα με τοση κουραση ξυπνασ οταν αρχηζει και πεφτει γρινια και κλαμα.....χαχα Αλλα αξηζει... το χω πει χιλλεσ φορεσ μαλλον...χιχι ειναι το καλυτερο που μπορουμε να κανουμε για το μωρακι μασ....

χθεσ πηραμε το infacolic που μασ ειπε ο γιατροσ για τουσ κολικουσ που κανει, του εχω δωσει μεχρι τωρα τρεισ φορεσ, δεν βλεπω προσ το παρων μεγαλι διαφορα... θα δειξει την μερα, που μου κανει πολυσ!!!μακαρι να μασ κανει δουλεια, γιατι δεν μπορω να τον βλεπω να κλαιει!!!

Κοριτσαρεσ μου, πωσ παει με τοισ κοιλισεσ???

καλημερα κοριτσι μου!!!!!μηπως τρως κατι, που ισως το πειραζει το μωρακι;;;σου ειπε να κοψεις τα γαλακτοκομικα για αρχη;;;

εδω εχει τελεια μερα!!!!!κ δεν μπορω να κουνηθω καθολου, ουτε στο μπαλκονι να βγω!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...