Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Συγχαρητήρια!!!!!! Με το καλό να αγκαλιάσεις το γιόκα σου!

Αχ θα δεις, είναι μια μοναδική σχέση αυτή η σχέση μάνας-γιου....εγώ που στην αρχή ήθελα κορίτσι για να το ντύνω και να του βάζω κορδελάκια ροζ (σοβαρός λόγος:tongue::tongue::tongue::tongue:), τώρα δεν αλλάζω το αγόρι μου με τίποτα.....είναι έρωτας. Όταν με φιλάει στο στόμα, λιώνω...:tongue:...

μπραβο κοριτσακι μου.αγορομανα ποιος στη χαρη σου:)


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα στα κοριτσια! Με το καλό το αγορακι σας κοπέλα μου!Η αλήθεια είναι ότι ο,τι και να θέλουμε, μολις δουμε τα μωρα μας δε τα αλλάζουμε με τίποτα φυσικα!!! ;)


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω κ επισκεπτη κ θα κατσει 10 μερες,τα νευρα μου

Κορίτσι, δεν ξέρει ότι είσαι έγκυος? Διαβάζω ότι δουλεύεις και πολύ και πιέζεσαι......πάρ' το πιο χαλαρά και πρόσεχε.....και εγώ μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα δούλευα πάρα πολύ (σερβιτόρα) + το παιδί + δουλειές

και την έπαθα την αποκολληση.....δεν στο λέω για να τρομάξεις, αλλά να προσέξεις. Αλήθεια, πόσων εβδομάδων είσαι?


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι, δεν ξέρει ότι είσαι έγκυος? Διαβάζω ότι δουλεύεις και πολύ και πιέζεσαι......πάρ' το πιο χαλαρά και πρόσεχε.....και εγώ μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα δούλευα πάρα πολύ (σερβιτόρα) + το παιδί + δουλειές

και την έπαθα την αποκολληση.....δεν στο λέω για να τρομάξεις, αλλά να προσέξεις. Αλήθεια, πόσων εβδομάδων είσαι?

8η οχι δεν το ξερει

κ δεν τρωει απ ολα ειναι κ επιλεκτικος

μωρε θα τον ταισω φασολι :tongue:


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8η οχι δεν το ξερει

κ δεν τρωει απ ολα ειναι κ επιλεκτικος

μωρε θα τον ταισω φασολι :tongue:

Αυγουλάκια, σαλάτες και στο τσακίρ κέφι και καμιά μακαρονάδα!!!!!!!!

Μόλις τον κόψει η λορδίτσα, όλα θα τα φάει. Αλλιώς, υπάρχουν και τα εστιατόρια......


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Σασ ευχαρηστω κοριτσια!!!!!! τωρα αλο θεμα εχουμε....πωσ να το βγαλουμε...... χαχαχαχ για κοριτσι το ειχαμε ετοιμο....... τωρα ομωσ..... πολυ σκεψη.......

Link to comment
Share on other sites

Αυγουλάκια, σαλάτες και στο τσακίρ κέφι και καμιά μακαρονάδα!!!!!!!!

Μόλις τον κόψει η λορδίτσα, όλα θα τα φάει. Αλλιώς, υπάρχουν και τα εστιατόρια......

εγω το ειπα στο συζυγο θα μαγειρευω κανονικα κ αν δε θελει τα γυραδικα θα πεθανουν?

εσυ τα νεα σου


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρεσ μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue: Ειναι ΑΝΤΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D;-):wink:;-)

Και για την αυχενικη που λεγαμε, παιζει μεγαλο ρολο το μηχανιμα, εμενα ο δικοσ μου γιατροσ ειχε στειλει σε εναν αλλο γιατι αυτοσ εχει λεει πιο καλο μηχανιμα..... ειναι και σε ποια βδομαδα την κανεισ, εγω την εκανα 12+6 και ητανε το μωρο 7,3 ποντουσ...... αρκετα μεγαλο διλαδι...... τωρα ειναι πανω απο 10 μου ειπε ο γιατροσ χθεσ γιατι δεν χορουσε να το μετρισει, το μετρουσε χωριστα κεφαλι,κοιλιτσα...... Βεβαια εγω ειμαι 1,78 και ο αντρασ μου 1,86 οποτε ξερω τι με περημενει..... χαχχααχ χαλαλι!!!!!!!!!!!! πο πο ρε κοριτσια, ειμαι τοσο χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:roll::roll::roll::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

μπραβο κοριτσι μου!!!!!!!!!τελεια τα νεα σου!!!!!!!!!!!!

κοριτσια εχω κ επισκεπτη κ θα κατσει 10 μερες,τα νευρα μου

δεν του λετε οτι εισαι εγκυος κ εχεις αναγκη απο ξεκουραση;;;;;καλυτερα θα ηταν απο να τον εχετε εκει κ να εχει κ απαιτησεις........

καλημερα σε ολα τα καριτσια!!!!!!!!!!!!!τι μου κανετε;;;;;!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι πως εισαι σημερα;;;;!!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπραβο κοριτσι μου!!!!!!!!!τελεια τα νεα σου!!!!!!!!!!!!

δεν του λετε οτι εισαι εγκυος κ εχεις αναγκη απο ξεκουραση;;;;;καλυτερα θα ηταν απο να τον εχετε εκει κ να εχει κ απαιτησεις........

καλημερα σε ολα τα καριτσια!!!!!!!!!!!!!τι μου κανετε;;;;;!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι πως εισαι σημερα;;;;!!!!!!!!!

1,78 ε? αχ το δικο μου στουμπος θα βγει:(


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

1,78 ε? αχ το δικο μου στουμπος θα βγει:(

Κοιτα, δεν εχει να κανει απο τι ειδα και πολυ το υψοσ... η πεθερα μου εχει 4 παιδια το μικροτερο που γενιθηκε ητανε 4 κιλα, και το μεγαλιτερο 4,900 ειναι 1,56 υψοσ..... φαντασου.... και μενα η μαμα μασ εκανε 4,600 εμενα και 4,200 τον αδερφο μου.... αχαχαχ βασανα που με περιμενουν...... :D:D:D:D χαχχα δεν πιραζει ο γιατροσ μου ραβει καλα...... δωκιμασμενο.... ουφ θεε μου τι λεω..... μαλλων προετοιμαζω απο τωρα τον εαυτο μου...

Και για το ονωμα//// θελω ενα αρχεο να βγαλω.......

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, δεν εχει να κανει απο τι ειδα και πολυ το υψοσ... η πεθερα μου εχει 4 παιδια το μικροτερο που γενιθηκε ητανε 4 κιλα, και το μεγαλιτερο 4,900 ειναι 1,56 υψοσ..... φαντασου.... και μενα η μαμα μασ εκανε 4,600 εμενα και 4,200 τον αδερφο μου.... αχαχαχ βασανα που με περιμενουν...... :D:D:D:D χαχχα δεν πιραζει ο γιατροσ μου ραβει καλα...... δωκιμασμενο.... ουφ θεε μου τι λεω..... μαλλων προετοιμαζω απο τωρα τον εαυτο μου...

Και για το ονωμα//// θελω ενα αρχεο να βγαλω.......

αλεξανδρος, ιασωνας,κιμωνας

εμας ειναι ταμενο οποτε το ονομα ειναι ετοιμο


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...