Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια εχω ερωτηση.. εχω ακουσει οτι ο σιδηρος προκαλει ανακατωσουρες, καλυτερα με αδειο στομαχι η μετα απο το πρωινο για να μην γινει αυτο?

εμενα μου ειπε ο γιατρος το πρωι με αδειο στομαχι κ να μην φαω μετα για μια ωρα.....

κοριτσια στην αυχενικη που εκανα στις δυο προηγουμενες εγκυμοσυνες μου, ποτε δεν ειδα τιποτα απο αυτα που περιγραφετε....μονο κατι περιεργα πραγματα που δεν καταλαβαινα...κ φυσικα ο γιατρος ηταν αποροφημενος στη δουλεια του κ εγω δεν τον ενοχλουσα με ερωτησεις....το cd στο δινουν μονο οι ιδιωτικοι εξεταστες η κ στο δημοσιο....παντως κ σε ιδιωτικους που πηγαινα ποτε κανεις δεν μου ειπε να παρω κανενα cd....


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχω ερωτηση.. εχω ακουσει οτι ο σιδηρος προκαλει ανακατωσουρες, καλυτερα με αδειο στομαχι η μετα απο το πρωινο για να μην γινει αυτο?

Η δικη μου συμβουλη πριν το υπνο..... δεν καταλαβενεισ τιποτα.... εγο στην αρχη που ημουν χαλια ετσι εκανα.... τωρα δεν καταλαβενω τιποτα.....

Κοριτσια καλο μεσημερι, παω να φτιαξω το δωντακι μου και μετα να δω και το νινι μου!!!!!! θα σασ πω αυριο τα νεα!!! φιλακια πολλα!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Η δικη μου συμβουλη πριν το υπνο..... δεν καταλαβενεισ τιποτα.... εγο στην αρχη που ημουν χαλια ετσι εκανα.... τωρα δεν καταλαβενω τιποτα.....

Κοριτσια καλο μεσημερι, παω να φτιαξω το δωντακι μου και μετα να δω και το νινι μου!!!!!! θα σασ πω αυριο τα νεα!!! φιλακια πολλα!!!:D:D:D

καλη επιτυχια με το δοντι...κ περιμενουμε νεα απο το μωρακι σου!!!!!

σας αφηνω κ γω προς το παρον!!!!!!!!!φιλακια σε ολες!!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι μου κάνετε? Πήγα στο γιατρό, όλα καλά, η αποκόλληση έχει μικρύνει πολύ, το σποράκι μεγάλωσε 1,9 εκατοστά και η καρδούλα του χτυπούσε δυνατά....επιτέλους, πήρα το γιόκα μου από την πεθερούλα, γιατί είχα τρελαθεί.....πήγαινα στο δωματιό του και έκλαιγα, μου έλειπε......τώρα είμαι τόσο χαρούμενη:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!!!!!!!!

Οι ανακατωσούρες συνεχίζονται, εχθές λιποθύμησα και ευτυχώς ήταν βράδυ και με μάζεψε ο άνδρας μου από κάτω, όπου έκανε μια απότομη κίνηση και τον έπιασε η μέση του....σουρεαλιστικές καταστάσεις:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:. Και να πεις ότι είμαι χοντρή..53 κιλάκια......

Για προίκες ακούω και χαίρομαι...τελικά είστε πολύ προκομένες.....εγώ από το γιο έχω απ' όλα, οπότε όλα καλά. Όσο για προαισθήματα, νομίζω ότι είμαι πάλι αγόρι, αν και η εγκυμοσύνη είναι διαφορετική......ο σύζυξ θέλει κόρη.....ο γιος αγόρι να παίζουν.......αλλά να είναι γερό και όλα τα άλλα είναι περιττά!!! Εμείς το έχουμε πει μόνο σε γονείς και σε 2-3 φίλους, γιατί η προηγούμενη φορά που τελείωσε άδοξα με πλήγωσε πολύ...δεν είναι θέμα προλήψεων, απλά αν κάτι δεν πάει καλά, δεν μπορώ να δίνω σε όλους εξηγήσεις....το πέρασα και υπέφερα........

Καλή επιτυχία στα κοριτσάκια που έχουν σήμερα γιατρό......έυχομαι να σας πάνε όλα καλά και να ακούσετε δυνατές καρδούλες

Πολλά φιλιά


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλη επιτυχια με το δοντι...κ περιμενουμε νεα απο το μωρακι σου!!!!!

σας αφηνω κ γω προς το παρον!!!!!!!!!φιλακια σε ολες!!!!!!!!!

εγω το παιρνα πρωι κ μου φερνε αναγουλα ,τωρα το παιρνω λιγο πριν το μεσημεριανο


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι μου κάνετε? Πήγα στο γιατρό, όλα καλά, η αποκόλληση έχει μικρύνει πολύ, το σποράκι μεγάλωσε 1,9 εκατοστά και η καρδούλα του χτυπούσε δυνατά....επιτέλους, πήρα το γιόκα μου από την πεθερούλα, γιατί είχα τρελαθεί.....πήγαινα στο δωματιό του και έκλαιγα, μου έλειπε......τώρα είμαι τόσο χαρούμενη:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!!!!!!!!

Οι ανακατωσούρες συνεχίζονται, εχθές λιποθύμησα και ευτυχώς ήταν βράδυ και με μάζεψε ο άνδρας μου από κάτω, όπου έκανε μια απότομη κίνηση και τον έπιασε η μέση του....σουρεαλιστικές καταστάσεις:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:. Και να πεις ότι είμαι χοντρή..53 κιλάκια......

Για προίκες ακούω και χαίρομαι...τελικά είστε πολύ προκομένες.....εγώ από το γιο έχω απ' όλα, οπότε όλα καλά. Όσο για προαισθήματα, νομίζω ότι είμαι πάλι αγόρι, αν και η εγκυμοσύνη είναι διαφορετική......ο σύζυξ θέλει κόρη.....ο γιος αγόρι να παίζουν.......αλλά να είναι γερό και όλα τα άλλα είναι περιττά!!! Εμείς το έχουμε πει μόνο σε γονείς και σε 2-3 φίλους, γιατί η προηγούμενη φορά που τελείωσε άδοξα με πλήγωσε πολύ...δεν είναι θέμα προλήψεων, απλά αν κάτι δεν πάει καλά, δεν μπορώ να δίνω σε όλους εξηγήσεις....το πέρασα και υπέφερα........

Καλή επιτυχία στα κοριτσάκια που έχουν σήμερα γιατρό......έυχομαι να σας πάνε όλα καλά και να ακούσετε δυνατές καρδούλες

Πολλά φιλιά

Μπράβο κούκλα και τώρα ήρεμα ε???? οχι βάρη και ξεκούραση να εξαφανιστει η αποκολησουλα

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ειπε ο γιατρος το πρωι με αδειο στομαχι κ να μην φαω μετα για μια ωρα.....

κοριτσια στην αυχενικη που εκανα στις δυο προηγουμενες εγκυμοσυνες μου, ποτε δεν ειδα τιποτα απο αυτα που περιγραφετε....μονο κατι περιεργα πραγματα που δεν καταλαβαινα...κ φυσικα ο γιατρος ηταν αποροφημενος στη δουλεια του κ εγω δεν τον ενοχλουσα με ερωτησεις....το cd στο δινουν μονο οι ιδιωτικοι εξεταστες η κ στο δημοσιο....παντως κ σε ιδιωτικους που πηγαινα ποτε κανεις δεν μου ειπε να παρω κανενα cd....

Μηπως εχει να κανει με το μηχανημα που χρησιμοποιουν? Αν ειναι 3d δηλαδη η δεν παιζει ρολο? Δεν ξερω κι εγω.. Οσο για το cd εμεις θα το ζητησουμε κι οτι γινει!!


WBCAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμεις το έχουμε πει απο τον πρώτο μήνα κιόλας. ...

Ο γιατρός απο την αυχενικη μου ειπε να μη το δεσω αλλα μαλλον ειναι αγορακι.

Εγω του ειπα οτι δε με νοιάζει αλλά κ εγω υπόνοιες για αγόρι εχω....


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η δικη μου συμβουλη πριν το υπνο..... δεν καταλαβενεισ τιποτα.... εγο στην αρχη που ημουν χαλια ετσι εκανα.... τωρα δεν καταλαβενω τιποτα.....

Κοριτσια καλο μεσημερι, παω να φτιαξω το δωντακι μου και μετα να δω και το νινι μου!!!!!! θα σασ πω αυριο τα νεα!!! φιλακια πολλα!!!:D:D:D

εμενα μου ειπε ο γιατρος το πρωι με αδειο στομαχι κ να μην φαω μετα για μια ωρα.....

κοριτσια στην αυχενικη που εκανα στις δυο προηγουμενες εγκυμοσυνες μου, ποτε δεν ειδα τιποτα απο αυτα που περιγραφετε....μονο κατι περιεργα πραγματα που δεν καταλαβαινα...κ φυσικα ο γιατρος ηταν αποροφημενος στη δουλεια του κ εγω δεν τον ενοχλουσα με ερωτησεις....το cd στο δινουν μονο οι ιδιωτικοι εξεταστες η κ στο δημοσιο....παντως κ σε ιδιωτικους που πηγαινα ποτε κανεις δεν μου ειπε να παρω κανενα cd....

Κοριτσια εχω ερωτηση.. εχω ακουσει οτι ο σιδηρος προκαλει ανακατωσουρες, καλυτερα με αδειο στομαχι η μετα απο το πρωινο για να μην γινει αυτο?

Κορίτσια ο σιδηρος το λιγότερο μιση ωρα πριν φατε κατι.πρεπει να τρωτε μετα για καλύτερη απορρόφηση! Το ξερω γιατι πινω απο 16 χρονων ανα τακτα χρονικά διαστήματα


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρεσ μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue: Ειναι ΑΝΤΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D;-):wink:;-)

Και για την αυχενικη που λεγαμε, παιζει μεγαλο ρολο το μηχανιμα, εμενα ο δικοσ μου γιατροσ ειχε στειλει σε εναν αλλο γιατι αυτοσ εχει λεει πιο καλο μηχανιμα..... ειναι και σε ποια βδομαδα την κανεισ, εγω την εκανα 12+6 και ητανε το μωρο 7,3 ποντουσ...... αρκετα μεγαλο διλαδι...... τωρα ειναι πανω απο 10 μου ειπε ο γιατροσ χθεσ γιατι δεν χορουσε να το μετρισει, το μετρουσε χωριστα κεφαλι,κοιλιτσα...... Βεβαια εγω ειμαι 1,78 και ο αντρασ μου 1,86 οποτε ξερω τι με περημενει..... χαχχααχ χαλαλι!!!!!!!!!!!! πο πο ρε κοριτσια, ειμαι τοσο χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:roll::roll::roll::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρεσ μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue: Ειναι ΑΝΤΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D;-):wink:;-)

Και για την αυχενικη που λεγαμε, παιζει μεγαλο ρολο το μηχανιμα, εμενα ο δικοσ μου γιατροσ ειχε στειλει σε εναν αλλο γιατι αυτοσ εχει λεει πιο καλο μηχανιμα..... ειναι και σε ποια βδομαδα την κανεισ, εγω την εκανα 12+6 και ητανε το μωρο 7,3 ποντουσ...... αρκετα μεγαλο διλαδι...... τωρα ειναι πανω απο 10 μου ειπε ο γιατροσ χθεσ γιατι δεν χορουσε να το μετρισει, το μετρουσε χωριστα κεφαλι,κοιλιτσα...... Βεβαια εγω ειμαι 1,78 και ο αντρασ μου 1,86 οποτε ξερω τι με περημενει..... χαχχααχ χαλαλι!!!!!!!!!!!! πο πο ρε κοριτσια, ειμαι τοσο χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:roll::roll::roll::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Συγχαρητήρια!!!!!! Με το καλό να αγκαλιάσεις το γιόκα σου!

Αχ θα δεις, είναι μια μοναδική σχέση αυτή η σχέση μάνας-γιου....εγώ που στην αρχή ήθελα κορίτσι για να το ντύνω και να του βάζω κορδελάκια ροζ (σοβαρός λόγος:tongue::tongue::tongue::tongue:), τώρα δεν αλλάζω το αγόρι μου με τίποτα.....είναι έρωτας. Όταν με φιλάει στο στόμα, λιώνω...:tongue:...


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...