Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

εντωμεταξυ δεν ξερω η μανα μου αν ψιλιαστικε κατι

την τελευταια φορα που πηγα μου λεγε η ταδε ειναι εγκυος,η αλλη γενναει,

μακαρι η παναγιτσα να σας βοηθησει,εσυ σαν να αλλαξες.

αν δεν μπορειτε υιοθετειστε τι το σκεφτεστε:rolleyes:

ααααααα, καλααααααααα!!!!!!!η μαμα σου το εχει καταλαβει κ σε ψαρευει!!!!!!!!!αρε οι μαναδες, δεν τους ξεφευγει ποτε τιποτα!!!!!!;););););););););););)

Κοιτα να ειμαι ειλικρινεις.. δεν με νοιαζει καθολου.. οτι θελει ο θεουλης ας ειναι... αλλα.. προτοιμω τον γιο.. γιατι ετσι θα ειναι και ποιο ευκολη η μεταβαση για τα κοριτσια.. Μην ξεχναμε οτι τοσα χρονια ηταν οι δυο τους.. και ειχαν τα πρωτεια.. ξαφνικα να μπει αλλο ενα κοριτσακι στην οικογενεια.. που στην ουσια ναι μεν ειναι αδελφακι του αλλα απο διαφορετικη μηταρα, θα υπαρξει προβλημα.. και θα αρχισουν πολλες ζηλιες.. γιατι θα μπουνε στο ιδιο δωματιο, και γενικα σαν εδελφες δεν τα πανε καλα.. οποτε καλητερα εχω πρωτα τον γιο.. και μετα την κορη.. μονο και μονο για αυτον τον λογο...!!

Εμεις το ειπαμε απο την αρχη.. με το μεινει και εγκυος η συνηφαδα μου.. εχουμε δυο μερες διαφορα.. αυτη εκατσε και το ειπε σε ολη την οικογενεια.. οποτε το ειπαμε και εμεις αναγκαστηκα..!!!

και στην οικογενεια μου.. και καποιοι φιλοι μας το ξερουν..

γενικα ειμαι της αποψης οτι εαν ειναι να παει καλα.. θα παει.. ειτε το πουμε ειτε οχι...!!!

ειναι μεγαλα τα κοριτσια, δεν ειναι;;;;οποτε δεν νομιζω να το παρουν στραβα....καταλαβαινουν πια....βεβαια η ζηλεια ειναι ζηλεια!!!!!!

συμφωνω, αν ειναι να παει καλα θα παει....κ γω στο δευτερο δεν το ελεγα μεχρι τον 3ο αλλα δεν ευδοκιμησε.....


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ελενη μου ειχατε θεμα..??? και για αυτο δεν το περιμενουν...??

καλα εε οπως ειπε η σπυυριδουλα.. θα πρεπει να τους παρετε πανες..

αν ειχαμε λεει αστα,μεγαλη ταλαιπωρια

και οταν ειχα την καθυστερηση ο συζυγος πηγε κ πηρε το τεστ εγκυμοσυνης γιατι φοβομουν την απογοητευση

κ στο γιατρο οταν πηγαμε,δε μας πιστευε

κ μεις δεν το πιστευουμε δλδ ακομη


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

αν ειχαμε λεει αστα,μεγαλη ταλαιπωρια

και οταν ειχα την καθυστερηση ο συζυγος πηγε κ πηρε το τεστ εγκυμοσυνης γιατι φοβομουν την απογοητευση

κ στο γιατρο οταν πηγαμε,δε μας πιστευε

κ μεις δεν το πιστευουμε δλδ ακομη

αν επιτρεπεται, τι θεμα ειχατε;;;; προσπαθουσατε καιρο;;;;

παντως τελος καλο ολα καλα!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Στην μαμα μου ειπα κατευθιαν με το που ακουσαμε την καρδουλα... γιατι αυτη η κακομοιρα απο οταν ειχα εξωμητριο ειχε τρελαθει και καθε τρεισ και λιγο με ρωτουσε, μα δεν προσπαθειτε?????:D:D:D:D:D:Dοποτε..... δεν μπορουσα να την βασανιζω αλλο..... απο τωρα εχει κανει προικα, κεντιματα, σεντονακια, πετσσετακια..... αστα να πανε.... εδω στην κρητη ετσι κανουν... και η πεθερα μου δεν παει πισο..... χαχαχαχ....;););)

Link to comment
Share on other sites

αν επιτρεπεται, τι θεμα ειχατε;;;; προσπαθουσατε καιρο;;;;

παντως τελος καλο ολα καλα!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ολιγοασθενοσπερμια

να σας τα πω περιληπτικα

εγω ολα οκ ο συζυγος προμπλεμ,χαλια η ψυχολογια

ολοι οι γιατροι μας στελναν για εξωσωματικη

κλεισαμε για εξωσωματικη,περασαμε ικα

μονο που θα την καναμε στο παπαγεωργιου κ ηταν χρονοβορα

ραντεβου καθε τριμηνο φαντασου

εξετασεις στις εξετασεις κ παλι απ την αρχη


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειναι μεγαλα τα κοριτσια, δεν ειναι;;;;οποτε δεν νομιζω να το παρουν στραβα....καταλαβαινουν πια....βεβαια η ζηλεια ειναι ζηλεια!!!!!!

συμφωνω, αν ειναι να παει καλα θα παει....κ γω στο δευτερο δεν το ελεγα μεχρι τον 3ο αλλα δεν ευδοκιμησε.....

Ασε.. γενικα ειναι ζηλειαρες.. η μια προς την αλλη παρα πολυ... και η μικρη εχει κακη ζηλεια.. δηλαδη εχει τον εγωισμο να μην ζητησει.. αλλα με την πρωτη ευκαιρεια θα κατασκοτωσει την μεγαλη στο ξυλο.. Οποτε φαντασου, στην αρχη που το μωρο θα θελει αγκαλιες και η μαμα φυσικα:wink::wink::wink::wink:... τι εχει να γινει εαν ειναι κοριτσακι.. που με λατρευουν και θα δινω σημασια στο μωρο.. οσο και να τους εξηγεις παλι θα υπαρχει κατι.. και ειναι φυσιολογικο.. ενω αν ειναι γιος θα ειναι αλλιως.. γιατι δεν θα εχει τσιμπιδακια, φορεματακια, φρου φρου και αρωματα.. !!!!

αν ειχαμε λεει αστα,μεγαλη ταλαιπωρια

και οταν ειχα την καθυστερηση ο συζυγος πηγε κ πηρε το τεστ εγκυμοσυνης γιατι φοβομουν την απογοητευση

κ στο γιατρο οταν πηγαμε,δε μας πιστευε

κ μεις δεν το πιστευουμε δλδ ακομη

α καταλαβα.. ειδες ομως κοριτσακι μου ππου ολα ερχονται...??? και ολα θα πανε τελεια....!!!!! και ολα ειναι τελεια.. καθε δυσκολια για καλο...!!!

Εγω παντως κοριτσια της μαμας μου της το ειπα την ωρα που οδηγουσε το μηχανακι.. ειχα κατεβει στην πολη για την δευτερη χοριακη, και ανεβεικα στο μηχανακι να παμε στην δουλεια της.. και της λεω.. Μαμα... Ειμαι Εγκυοςςςς..... !!!

Χεστηκε απο την χαρα της.... !!!! ωστοσο ειναι και μικρη σε ηλικια και κοκετα.. και την κοροιδευουν οτι θα γινει γιαγια.. και της αρεσει...!!!

Ο μπαμπας μου παλι.. μολις με δει.. πιανει την κοιλια μου...!!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στην μαμα μου ειπα κατευθιαν με το που ακουσαμε την καρδουλα... γιατι αυτη η κακομοιρα απο οταν ειχα εξωμητριο ειχε τρελαθει και καθε τρεισ και λιγο με ρωτουσε, μα δεν προσπαθειτε?????:D:D:D:D:D:Dοποτε..... δεν μπορουσα να την βασανιζω αλλο..... απο τωρα εχει κανει προικα, κεντιματα, σεντονακια, πετσσετακια..... αστα να πανε.... εδω στην κρητη ετσι κανουν... και η πεθερα μου δεν παει πισο..... χαχαχαχ....;););)

α... και μενα να δεις.. και τι δεν μου εχουν φτιαξει...γιαγιαδες , πεθερικα , μανουλα.. τα παντα..

ημουν μοναχοεγγονι μεχρι πριν απο 6 μηνες.. και τωρα θα τους κανω το δισεγγονο και ειναι ξετρελαμενη.. (με τον αδελφο της μαμας μου εχουμ ε8 χρονια διαφορα, αργησε να παντρευτει..)


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 2 χρονια που τραβηξε η ιστορια,μαθαμε για εναν πολυ καλο ανδρολογο θεσ/νικη εντελως τυχαια κ απο ασχετο ατομο,γι αυτο λενε αν θελει ο αλλος να σε βοηθησει!

παμε μας λεει τι μαλακιες κ εξωσωματικες

κ εξωσωματικη να μεινεις 3 μηνων το πολυ θ αποβαλεις αφου δεν υπαρχει σπερμα:(

κ τελικα ειχε κιρσοκηλη,του κανε επεμβαση και σ ενα χρονο εστρωσε το σπερμα


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

ολιγοασθενοσπερμια

να σας τα πω περιληπτικα

εγω ολα οκ ο συζυγος προμπλεμ,χαλια η ψυχολογια

ολοι οι γιατροι μας στελναν για εξωσωματικη

κλεισαμε για εξωσωματικη,περασαμε ικα

μονο που θα την καναμε στο παπαγεωργιου κ ηταν χρονοβορα

ραντεβου καθε τριμηνο φαντασου

εξετασεις στις εξετασεις κ παλι απ την αρχη

Και μεισ προσπαθουσαμε 2 χρονια μετα απο αφερεση σαλπιγκασ και επιτελουσ!!!!! σε καταλαβενω απολυτα!!!!!!;);););)

Link to comment
Share on other sites

Και μεισ προσπαθουσαμε 2 χρονια μετα απο αφερεση σαλπιγκασ και επιτελουσ!!!!! σε καταλαβενω απολυτα!!!!!!;);););)

τελος καλο ολα καλα

αλλα ρε παιδι μου πως ενας γιατρος (κ ανθρωπος)μπορει να σου αλλαξει ολη τη ζωη τι να πω,ευτυχως υπαρχουν ακομη


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μετα απο 2 χρονια που τραβηξε η ιστορια,μαθαμε για εναν πολυ καλο ανδρολογο θεσ/νικη εντελως τυχαια κ απο ασχετο ατομο,γι αυτο λενε αν θελει ο αλλος να σε βοηθησει!

παμε μας λεει τι μαλακιες κ εξωσωματικες

κ εξωσωματικη να μεινεις 3 μηνων το πολυ θ αποβαλεις αφου δεν υπαρχει σπερμα:(

κ τελικα ειχε κιρσοκηλη,του κανε επεμβαση και σ ενα χρονο εστρωσε το σπερμα

μπραβοοοοοοοοοοοο μπραβοοοοοοοοοοοοο!!!!!!ειδες;;;;;!!!!!!!δικαιωθηκαν οι προσπαθειες σας!!!!!!!τελος καλο, ολα καλα!!!!!!!!!!

Και μεισ προσπαθουσαμε 2 χρονια μετα απο αφερεση σαλπιγκασ και επιτελουσ!!!!! σε καταλαβενω απολυτα!!!!!!:wink::wink::wink::wink:

μπραβο κ σε σας κουκλα μου!!!!!!!!!!!κ συ δυσκολα θα περασες.....αλλα κ συ δικαιωθηκες!!!!!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

να σας πω τι εκανε ο αντρας μου χτες?

το δωματιο που θα γινει παιδικο με το καλο, το χουμε σαν αποθηκη τωρα

πηγε μαζεψε ολα τα αχρηστα πραγματα,συμμαζεψε,εβγαλε την κουρτινα κ την πεταξε

καλα πας καλα του λεω χωρις κουρτινα θα μαστε?

δε με νοιαζει μου λεει θα βαλουμε παιδικη ντοιιιγκ


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

α... και μενα να δεις.. και τι δεν μου εχουν φτιαξει...γιαγιαδες , πεθερικα , μανουλα.. τα παντα..

ημουν μοναχοεγγονι μεχρι πριν απο 6 μηνες.. και τωρα θα τους κανω το δισεγγονο και ειναι ξετρελαμενη.. (με τον αδελφο της μαμας μου εχουμ ε8 χρονια διαφορα, αργησε να παντρευτει..)

Μα και συ κοπελα μου, πανω στο μηχανακι ειπεσ στην μανα σου οτι θα γηνει γιαγια!!!!!! χαχαχαχα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φαντασου οτι προσ το παρων ολοι κεντανε την προικα με ουδετερα χροματα... μολισ τουσ πω το φυλο............ φαντασου τι θα γινει!!!!!!χαχαχ:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Εφτυχοσ οπωσ ειπατε υπαρχουν ακομα ανθρωποι που μπορουν να αλλαζουν τισ ζωεσ μασ!!! ειναι ομωσ πολυ λιγοι!!!! Ολεσ καποια στηγμη θα τα καταφερουν,,,, πανω απο ολα ειναι να μην σε παρει απο κατω.....εγω ημουνα στο οριο....:(:(:(:(

Αλλα ολα καλα!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

να σας πω τι εκανε ο αντρας μου χτες?

το δωματιο που θα γινει παιδικο με το καλο, το χουμε σαν αποθηκη τωρα

πηγε μαζεψε ολα τα αχρηστα πραγματα,συμμαζεψε,εβγαλε την κουρτινα κ την πεταξε

καλα πας καλα του λεω χωρις κουρτινα θα μαστε?

δε με νοιαζει μου λεει θα βαλουμε παιδικη ντοιιιγκ

αντρες παιδι μου!!!!!δεν τους βρισκεις πουθενα!!!!!!!!εμενα ο δικος μου, δεν με αφηνει τωρα να κανω σχεδον τιποτα!!!!!!κ πριν περνουσαν σχεδον τα παντα απο τα χερια μου!!!!!!!!

Μα και συ κοπελα μου, πανω στο μηχανακι ειπεσ στην μανα σου οτι θα γηνει γιαγια!!!!!! χαχαχαχα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φαντασου οτι προσ το παρων ολοι κεντανε την προικα με ουδετερα χροματα... μολισ τουσ πω το φυλο............ φαντασου τι θα γινει!!!!!!χαχαχ:roll::roll::roll:

ελα ντε!!!!!!!!δεν ελεγε μηπως απο το σοκ, της φυγει το μηχανακι απο τα χερια!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...