Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Παντως παιζει πολυ σημαντικο ρολο η ελαστικοτητα του δερματος μας στην εμφανιση των ραγαδων! εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη παρολο που εβαζα κρεμες,δεν καταφερα να τους ξεφυγω τελειως :D με βρηκαν..... ;)

KMG Καλοσ μασ ηρθεσ!!!!:tongue::tongue::tongue: Με το καλο το νινι!!!!!:D:D:D για να μην κανουμε ραγαδεσ μου ειπε ο γιατροσ οτι πρεπει να πινουμε και πολυ νερο...... εκτοσ απο την ενιδατοση του δερματοσ.....

Elenitsamou προσεχε στην δουλεια!!!! μην κουραζεσε... γραψε τα ολα!!!:roll::roll::roll::rolleyes::rolleyes::rolleyes:......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσια!Λοιπον για τις ραγαδες μου ειπε ο γιατρος αμυγδαλελαιο και μια αλλη κρεμα της weleda για ραγαδες η οποια ειναι πολυ καλη και φυσικη.Παιζει παντως τρομερο ρολο η ποιοτητα του δερματος οπως ειπατε...Πριν 6-7χρονια εχασα περιπου 30 κιλα δλδ απο 87 πηγα 58..και εννοειται πως εκανα ραγαδες στην κοιλια χανοντας κιλα..Χαμηλα μεν αλλα υπαρχουν κ φαινονται..Οποτε τυχερη σ αυτο δεν ειμαι κ ο γιατρος μου ειπε να προσεχω λιγο παραπανω...θελω να πιστευω πως δε γινονται τοσο ευκολα.Ο Θεος βοηθος!

Eχω κ εγω κατι λιγες απο παρομοια κατασταση απωλειας κιλων αλλα ημουν Λυκειο που τα εχασα....παρ'ολα αυτα μου εμειναν κατι πολυυυυυυ μικρες στο στηθος. Απο την εγκυμοσυνη παρ'ολο που πηρα πανω απο 20 κιλα (στα 20 κιλα με το που μπηκα στον 9ο σταματησα να ζυγιζομαι) δεν εκανα ουτε μια κ ειχα μονο μια απλη κρεμα απο το σουπερ μαρκετ.Πολυ καλη ειναι κ η παιδικη της johnsons.Να εχετε το νου σας ομως να βαζετε κ στη μεση πισω γιατι εστιαζουμε στην κοιλια κ μπορει να δημιουργηθουν πισω στην μεση χωρις να τις παρουμε ειδηση!


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

:-D ..Μωρακια Μαρτιου-Απριλιου 2014...:-D

Dms1912 --> 19/2 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

Linaki1988 -->10/3/2014

ValentinaSp --> 5/3/2014

lenachania --> 6/3/2014

KMG! --> 21/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

sspyr82 --> 28/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

dinask -- > 7/4/2014

MarilenaDim --> 13/4/2014

georgia-kak --> 14/4/2014

elenitsamou --> 16/4/2014

stavr77 --> 17/4/2014

χαρα25-->

__________________


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Κοριτσακια Μου... Τωρα Μαζευτηκαμε...!!

Ουφ.. τουλαχιστον σημερα ξεκουραστηκαμε λιγακι.. γιατι αυριο παλι εχουμε μπολικα πραγματα να κανουμε...!!!

εγω παντως κοριτσια στα 20 μου εχασα 30 κιλα.. δεν εκανα ουτε μια ραγαδα σε κοιλια και μεση, παρολο που δεν εβαζα κρεμες.. ισως επειδη τα εχασα νωρις.. το μονο σημειο που εκανα ραγαδες ηταν το στηθος και η γαμπες.. στις γαμπες μου ειχε κανει πολυ εντυπωση...!!!

παντως το καλητερο ειναι το αμυγδαλελαιο...!!!

Λινα και εμενα μου μυριζει το αμυγδαλελαιο..εχει μυρωδια, δεν ειναι αοσμο...!!

σπυριδουλα ρωτησε μηπως υπαρχει αοσμο...

Παντως πιστευω οτι το καλητερο ειναι το αμυγδαλελαιο...

εμενα με βοηθαει και στην δυσκιλιοτητα να φανω ειλικρινεις.. Βαζω πριν να παω τουαλετα.. μετα πλενομαι και ξαναβαζω.. Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη, εβγαλα αιμοραοιδες απο το ζορισμα.. !!! Τραγικο..

Καλως ορισαν οι νεες Μανουλιτες...!!! Αντε κοριτσακια μου.. Με το καλο να εχουμε ομορφες και τελειομηνες εγκυμοσυνες... !!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ είχα μια εβδομάδα αδεια και από αύριο δουλειά πάλι..άστα. Και το απλό ελαιόλαδο κάνει πολύ καλή δουλειά απ'οσο ξέρω.

αχ πως σε καταλαβαινω, κ γω μετα απο 2 βδομαδες πηγα, πικρααα


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ηταν χάλια το στομαχι μου, είπα να φαω λιγάκι μπας και...εκανα λιγα μακαρονακια σκετα με τυρι, μιση ωρα μετα ειμαι χειρότερα...... τι βασανο κ αυτο, παει θα το κοψω το φαγητο να τελειωνουμε! :/

Οσο για τα λαδακια καλα ειναι αλλα αν θες να ντυθείς κ να φύγεις τι γίνεται; :/


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ηταν χάλια το στομαχι μου, είπα να φαω λιγάκι μπας και...εκανα λιγα μακαρονακια σκετα με τυρι, μιση ωρα μετα ειμαι χειρότερα...... τι βασανο κ αυτο, παει θα το κοψω το φαγητο να τελειωνουμε! :/

Οσο για τα λαδακια καλα ειναι αλλα αν θες να ντυθείς κ να φύγεις τι γίνεται; :/

τοτε βαζεις μια ενηδατικη κρεμουλα.. το λαδακι μπορεις να το βαζεις το βραδυ.. οταν κανεις το μπανιο σου.. και φορας τις πυτζαμουλες σου.. εγω δηλαδη ετσι κανω.. το βραδυ το λαδι.. και το μεσημερακι που κανω ενα ντουζ.. βαζω κρεμουλα... μια απλη ενυδατικη...!!!

οσο για τις ναυτιες.. ετσι ειμαι συνεχεια.. εχω μια συνεχη αναγουλα, λες και ειμαι στο αυτοκινητο 10 ωρες.. μαυρα χαλια.. αλλα για χαρη του μπεμπε.. κανω υπομονη.. 1 τριμηνο ειναι θα περασει.. αντε δυο.. μετα λογικα θα ειμαι καλητερα...!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!!!!!!Εγω νυσταζω πολυυυυυυυ!!!!! περιμενω πωσ και πωσ να παει 2 να σχολασω και να παω στον οδωντιγιατρο να φτιαξει το δωντακι μου..... και μετα τα ευχαρηστα στισ 17,00 θα παω στον γυναικολωγο μου να με δει..... μπασ και μου πει με συγουρια το φυλο.......:D:D:D:D:D:D:D:D Αυταααα.... εσυ? τι νεα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...