Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Συγχαρητήρια σε σένα!!! 😍 εγω το 58 μια χαρα το βρίσκω. Απο οτι ξερω θεωρουν καλο πάνω από 50. Δε ξέρω αν επιτρέπεται να λέμε μάρκες έκανα το Clea****e early. Εσύ ποιο έκανες? Το αστείο είναι ότι ενω πηραμε πολύ συγκρατημένη χαρά με την αχνη γραμμη μπήκα στο skroutz να δω αξιολογήσεις για το συγκεκριμένο τεστ και έλεγαν ένα χρόνο πριν πολλές γυναίκες ότι πήραν θετικά αποτελέσματα ενώ τελικά είχαν χοριακες 0. Ίσως ήταν λάθος παρτίδα βέβαια...δε ξέρω.....

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Εφτυχοσ οπωσ ειπατε υπαρχουν ακομα ανθρωποι που μπορουν να αλλαζουν τισ ζωεσ μασ!!! ειναι ομωσ πολυ λιγοι!!!! Ολεσ καποια στηγμη θα τα καταφερουν,,,, πανω απο ολα ειναι να μην σε παρει απο κατω.....εγω ημουνα στο οριο....:(:(:(:(

Αλλα ολα καλα!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

απ οτι καταλαβα το αγχος παιζει πολυ σημαντικο ρολο.σε μας ηρθε οταν ειπαμε προσπαθουμε κ οτι γινει,αν ειναι να ερθει καλως αλλιως δε θα πεθανουμε θα βρουμε μια αλλη λυση


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εγω κοριτσακια μου.. ετσι και αλλιως ολα ουδετερα τα θελω στην προικα.. Μου αρεσει το Λαχανι-Πορτοκαλι... Οποτε πιανει και αγορακι και κορτισακι..!!

Μου αρεσει το κοκκινο, τα μπεζ.. εχω βαρεθει τα ροζ μπλε...!!!

ηταν η καλητερη στιγμη να της το πω.... στο πρωτο ειχε φρικαρει, με την κακη ενοια.. γιατι ελεγε οτι ηταν νωρις, και ειχαμε και τον γαμο...οποτε δεν ηξερα πως θα αντιδρραση...χα χα χα!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσακια μου.. ετσι και αλλιως ολα ουδετερα τα θελω στην προικα.. Μου αρεσει το Λαχανι-Πορτοκαλι... Οποτε πιανει και αγορακι και κορτισακι..!!

Μου αρεσει το κοκκινο, τα μπεζ.. εχω βαρεθει τα ροζ μπλε...!!!

ηταν η καλητερη στιγμη να της το πω.... στο πρωτο ειχε φρικαρει, με την κακη ενοια.. γιατι ελεγε οτι ηταν νωρις, και ειχαμε και τον γαμο...οποτε δεν ηξερα πως θα αντιδρραση...χα χα χα!!

και μενα το λαχανι μ αρεσει και για παιδικο δωματιο


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν μου αρεσουν τα εντονα χρωματα....

στο παιδικο εχω καφε, ειναι ολο ξυλο!!!!!κ μετα αυτοκολλητα στον τοιχο....

αλλα μου αρεσουν τα κλασσικα μπλε-ροζ!!!!οπως κ το κιτρινο!!!!!ολα απαλα, φυσικα!!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα σε ολες!! Τι μου κανετε?? Το πρωι πηγα στο γιατρο.. ολα καλα! Η καρδουλα χτυπαει τελεια!! Πριν πειπου 1 μηνα που ειχα παει στο πρωτο ραντεβου ο σακος ηταν μια σταλια και τωρα ειχε μεγαλωσει πολυ! Απιστευτο ειναι ολο αυτο!Τελος του μηνα θα παω για αυχενικη!Μου εδωσε σιδηρο και filicine.. αυτα! Κι εγω ανυπομονω να μαθω τι ειναι, πιστευω αγορακι αλλα ο,τι και να ειναι πραγματικα δεν εχω προτιμηση! Εσεις πως ειστε?


WBCAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και γω θα το κανω ανοιχτοχρομο με κανα δυο αρκουδακια ζογραφιστα στον τοιχο.....Με ενα τεραστιο φωτιστικο στην γωνια...... και χοντρο χαλι στην μεση!!!! αχαχαχχα δεν βλεπω την ωρα ποτε θα σταματησω απο την δουλεια και θα παω για επιπλα και αξεσουαρ......:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες!! Τι μου κανετε?? Το πρωι πηγα στο γιατρο.. ολα καλα! Η καρδουλα χτυπαει τελεια!! Πριν πειπου 1 μηνα που ειχα παει στο πρωτο ραντεβου ο σακος ηταν μια σταλια και τωρα ειχε μεγαλωσει πολυ! Απιστευτο ειναι ολο αυτο!Τελος του μηνα θα παω για αυχενικη!Μου εδωσε σιδηρο και filicine.. αυτα! Κι εγω ανυπομονω να μαθω τι ειναι, πιστευω αγορακι αλλα ο,τι και να ειναι πραγματικα δεν εχω προτιμηση! Εσεις πως ειστε?

μπραβο κοριτσι μου!!!!!τελεια τα νεα σου!!!!

τελος του μηνα αυχενικη;;;!!!!!αντε με το καλο!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Και γω θα το κανω ανοιχτοχρομο με κανα δυο αρκουδακια ζογραφιστα στον τοιχο.....Με ενα τεραστιο φωτιστικο στην γωνια...... και χοντρο χαλι στην μεση!!!! αχαχαχχα δεν βλεπω την ωρα ποτε θα σταματησω απο την δουλεια και θα παω για επιπλα και αξεσουαρ......:D:D:D:D:D:D

εγω φοβαμαι πια να μπω στο jumpo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

καθε φορα που παω ψωνιζω σαν την τρελη!!!!!!!!φαντασου τωρα!!!!!!!!!αν κ εχω πολλα πραγματα απο το πρωτο....


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν ξερω ακομα...τη δευτερα εχω ραντεβου με τον καινουριο γιατρο...

να δουμε τι θα μου πει...

Κοριτσια με το καλο!!! στην αυχενηκη θα δειτε αποστευτα πραγματα, θα πιπιλιζει το δαχτυλο, θα χωροπιδαει.... χαχχα μπορει να σασ πει ο γιατροσ να φατε μια σοκολατα πριν πατε για να ειναι πιο κινιτικο το μωρο!!! ειναι απιστευτη εμπιρια... ααα και οπωσ δι ποτε ζητηστε του ενα CD και για σασ!!!! σασ ευχωμαι καλα αποτελεσματα!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ακομα...τη δευτερα εχω ραντεβου με τον καινουριο γιατρο...

να δουμε τι θα μου πει...

Αντε με το καλο να περασει κι αυτο! Αν και απο οτι βλεπω δεν θα ηρεμησουμε καθολου!!Συνεχεια κατι περιμενεις!


WBCAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καπησπέρα κοριτσια,

Χάθηκα αλλα είχα τα πρωινα δουλειές και μετα έπεφτα σε κομα απο την υπνηλία.....Διάβαζα όμως τα νέα σας....

Οι δυσκολίες που έχει περάσει τελικά η καθεμία μας μας κάνει να εκτιμήσουμε καλύτερα το δώρο που μας δώθηκε:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια με το καλο!!! στην αυχενηκη θα δειτε αποστευτα πραγματα, θα πιπιλιζει το δαχτυλο, θα χωροπιδαει.... χαχχα μπορει να σασ πει ο γιατροσ να φατε μια σοκολατα πριν πατε για να ειναι πιο κινιτικο το μωρο!!! ειναι απιστευτη εμπιρια... ααα και οπωσ δι ποτε ζητηστε του ενα CD και για σασ!!!! σασ ευχωμαι καλα αποτελεσματα!!!!

Ευχαριστουμε πολυ!! Αχ δεν ξερεις ποσο ανυομονω να το δω! Η μαλλον ξερεις..;) Δεν ειναι περιεργο που ειναι τοσο μικρουλι και ομως κανει ολα αυτα??


WBCAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...