Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Kαλημερα στα κοριτσια! Μη φοβαστε για τους πονους, κ εγω εχω ενα σωρο. Το σωμα αλλαζει (ακομα κ οταν ε φαινεται), οι ορμονες επηρεαζουν και κραμπες κ νευροπονοι θα κανουν αισθητη την παρουσια τους καθε μερα! Εγω δε τολμαω να αλλαξω πλευρο αμεσως η σουβλια! Δεν ειναι ανησυχητικο εκτος αν ειναι πολυυυυ εντονο φυσικα!


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ναι κανονικα γμτ

οχι ακομη σε 2 βδομαδες μας εκλεισε ραντεβου

η αυχενικη ειναι σαν τον υπερηχο?

Υπερηχος κ αιμα μαζι, συνδιασμενα αποτελεσματα κ η ληψη του αιματος γινεται αμεσα μετα τον υπερηχο ή λιγο πριν. ;)


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Υπερηχος κ αιμα μαζι, συνδιασμενα αποτελεσματα κ η ληψη του αιματος γινεται αμεσα μετα τον υπερηχο ή λιγο πριν. ;)

αχ ασχετη! το ανακοινωσα κ στη δουλεια ολα οκ


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι κανονικα γμτ

οχι ακομη σε 2 βδομαδες μας εκλεισε ραντεβου

η αυχενικη ειναι σαν τον υπερηχο?

υπομονη κουκλα μου....να προσεχεις να μην κουραζεσαι....

αυχενικη οπως λεει κ η μαρια ειναι υπερυχος κ ληψη αιματος, μονο που ο υπερυχος δεν κραταει 5λεπτα, αλλα σχεδον μιση ωρα!!!!!ειναι αναλυτικη εξεταση κ βλεπεις αν λειτουργουν ολα καλα!!!!!!!!

Kαλημερα στα κοριτσια! Μη φοβαστε για τους πονους, κ εγω εχω ενα σωρο. Το σωμα αλλαζει (ακομα κ οταν ε φαινεται), οι ορμονες επηρεαζουν και κραμπες κ νευροπονοι θα κανουν αισθητη την παρουσια τους καθε μερα! Εγω δε τολμαω να αλλαξω πλευρο αμεσως η σουβλια! Δεν ειναι ανησυχητικο εκτος αν ειναι πολυυυυ εντονο φυσικα!

βρε μαρακι ξερω κ γω.....ωρες ωρες τους φοβαμαι πολυ τους πονους.....ειναι δεν ειναι εντονοι.....

Υπερηχος κ αιμα μαζι, συνδιασμενα αποτελεσματα κ η ληψη του αιματος γινεται αμεσα μετα τον υπερηχο ή λιγο πριν. ;)

θυμασαι μετα απο ποσες μερες βγαινουν τα αποτελεσσματα των αιματαλογικων;;;


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπραβο μπραβο!!!!!αφου ειναι ολα οκ με τη δουλεια, ειναι αυκαιρια να προσεχεις ακομα περισσοτερο!!!!!!!!!!!!!!

ναι μου πε αν με δει με τσιγαρο θα μου κοψει τα ποδαρια!


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι μου πε αν με δει με τσιγαρο θα μου κοψει τα ποδαρια!

κ μενα ετσι μου ειπε!!!!!!!!οποτε κ εγω δεν καπνιζω στη δουλεια!!!!!!!!

αν κ γενικα κανω μονο 2-3 την ημερα....δυστυχως....


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

κ μενα ετσι μου ειπε!!!!!!!!οποτε κ εγω δεν καπνιζω στη δουλεια!!!!!!!!

αν κ γενικα κανω μονο 2-3 την ημερα....δυστυχως....

ασε το πρωι ειμαι να σκοτωσω ανθρωπο στα 4-5 ειμαι την παλευω:(


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ασε το πρωι ειμαι να σκοτωσω ανθρωπο στα 4-5 ειμαι την παλευω:(

εγω το εχω συνδυασει κ με την ''τουαλετα'' (συγνωμη...).....δυστυχως....οσο για τα νευρα, πρωι,μεσημερι,βραδυ θελω να σκοτωσω ανθρωπο...καπνισω δεν καπνισω....


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω συνδυασει κ με την ''τουαλετα'' (συγνωμη...).....δυστυχως....οσο για τα νευρα, πρωι,μεσημερι,βραδυ θελω να σκοτωσω ανθρωπο...καπνισω δεν καπνισω....

να ρωτησω κατι μια κ ειπες τουαλετα συγνωμη κιολας

οταν κανετε κακακια σας μυριζουν διαφορετικα? γιατι εγω μποχα sorry κιολας:Dμηπως ειναι απ το σιδηρο?


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι μια κ ειπες τουαλετα συγνωμη κιολας

οταν κανετε κακακια σας μυριζουν διαφορετικα? γιατι εγω μποχα sorry κιολας:Dμηπως ειναι απ το σιδηρο?

NAI NAI!!!!!!!!!!!απο το σιδηρο ειναι ολα αυτα!!!!!!κ η δυσκοιλιοτητα μεσα!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

NAI NAI!!!!!!!!!!!απο το σιδηρο ειναι ολα αυτα!!!!!!κ η δυσκοιλιοτητα μεσα!!!!

α δεν εχω ακομη, θκατοσυζητηση ε? πρεπει να παρω κ φορμες για τη δουλεια για πιο ανετα

απο μηνα κ αυτες που θα πληρωθω:(


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

α δεν εχω ακομη, θκατοσυζητηση ε? πρεπει να παρω κ φορμες για τη δουλεια για πιο ανετα

απο μηνα κ αυτες που θα πληρωθω:(

αστα....κ εγω μια απο τα ιδια...φοραω κατι τζιν κ τα εχω ξεκουμπωτα οταν καθομαι.....κ οταν σηκωνομαι τα κουμπωνω.....χαλια σου λεω!!!!!!!!!!!!!

βεβαια εχω απο παλιοτερα ρουχα εγκυμοσυνης, αλλα δεν θελω να θα βαλω....τα συγκεκριμενα μου προκαλουν στεναχωρια.......χωρις λογο, ετσι!!!!!!!λεω να παρω παντελονες....

ξερει καμια σας, αν υπαρχουν παντελονες, σαν τις καλοκαιρινες, αλλα σε χειμωνιατικο υφασμα;;;;;δεν εχω ιδεα......θα με βολευε πολυ κατι τετοιο!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...