Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      @DizzyツMommy έκανες την ωοληψια ; Πως πήγε ;

      @Antonia_ πως πάει η προετοιμασία ; Ποτέ θα κανείς υπερήχο ;;

      Καλημέρα κορίτσια, όχι τελικά δεν έκανα την ωοληψια. Θα πάμε σε επόμενη προσπάθεια. Θα χρειαστώ gonal καθώς δεν μπορώ να ξαναπάρω απ' την επιτροπή τόσο σύντομα. Αν γνωρίζετε κάτι το εκτιμώ πάρα πολύ!

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

ποτε αρχιζει να φαινεται η κοιλια ρε κοριτσια? εγω τιποτα ακομη

Εμενα φαινεται εδω και 2 βδομαδεσ αλλα ειμαι πολυ κοκαλιαρικο μαλλον γιαυτο.....λενε μετα την 16 μεγαλονει αποτομα..... θα δειξει... σημερα ακριβοσ 16 ειμαι...:mrgreen::mrgreen::mrgreen: περναει ο καιροσ!!!!Και γω θελω να μεγαλοσει η κοιλιτσα και να κανει μπαμ οτι θα γινω μανουλα....:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κ απο μενα κοριτσια!!!!!τι μου κανετε;;;;!!!!!!!

εδω εχει ηλιο σημερα!!!!!

εμενα η κοιλια φαινεται λες κ ειμαι 7μηνων.....:(:(:(:(:(:(ολοι το καταλαβαινουν χωρις να τους το πω..........


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααααα..... !!!!!

Μολις γυρισα απο την γιατρο μου.. Τελεια τα νεα μας... !!!

ειμαστε 11w+1d... ειμαστε μεγαλητερα απο οτι περιμεναμε.. !!

εχουμε φτασει τους 4 ποντους.. και εχουμε μια πολυ καλη θεση.. χερακια και ποδαρακια φαινοντουσαν.. και η καρδουλα μας χτυπαει 177 χτυπους.. ειλικιρινα ενθουσιαστηκα.. Σε μια βδομαδα παμε και για την αυχενικη..

παντως η γιατρος μου ειπε οτι πλεον οι πιθανοτητες εχουν μειωθει στο ελαχιστο και να ευχαριστηθω πλεον την εγκυμοσυνη μου χωρις αγχος..!!!

Μας εδωσε σιδηρο και ασβεστιο.. το σιδηρο σε αμπουλα(το προτοιμω απο το χαπι).. και το ασβεστιο σε αναβραζον.. το οποιο αν δεν μου κανει.. θα το γυρισουμε σε χαπι...!!

αχ κοριτσακια μου.. δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο ηρεμισα.. Επιτελους μπορω να κανω σχεδια και ονειρα.. τοσο καιρο.. ουτε καν που κοιταζα μωρουδιακα.. ειχα τον φοβο.. δεν σκεφτομουν.. και περιμενα να περασει το πρωτο τριμηνο.. μου αλλαξε και την ΠΗΤ... πλεον ειμαι 9/4/14...!!!

εγω παντως κοριτσακια μου.. κοιλιτσα εχω κανει... ειμαι πολυ κοκκαλιαρα.. και τωρα 1 βδομαδα φαινετε η κοιλιτσα μου .. κανει μπαμ...!!!

α σας ειπα..ουτε κιλα εχω παρει... ειμαι 54 κιλα παρακαλω.. ξεκινησα με 53 την εγκυμοσυνη.. και εχω παρει 1.. που στην ουσια η γιατρος μου ειπε οτι δεν θεωρειτε,.. γιατι πριν παω ειχα φαει σαν το βοδι...!!! κυριολεκτικα...!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλως μας ηρθες! Στην αυχενικη να ξερεις οτι δεν "φαινεται" κατι, πιο πολυ εκτιμησεις κανουν απο τους χτυπους της καρδιας κ κατι αλλο που δε θυμαμαι...

Τωρα οσον αφορα τον υπερηχο, δεν ξερω να σου πω γιατι εμενα ο γιατρος μου στη Συρο που ειμαι μου τον εκανε δωρεαν, βασανιστηκα πολυ ομως κ βρηκα οτι οι αιματολογικες (papp-a) συνταγογραφουνται και πληρωσα εξω στη μικροβιολογο 10 ευρω. Οποτε δεν νομιζω να σου παρουν παραπανω.... ;)

Είχα την εντύπωση ότι κάτι φαίνεται- ειδικά αν είναι αγόρι βέβαια- αλλά εντάξει δεν σκάω κιόλας να μάθω άμεσα, απλά είμαι αλήθεια περίεργη και θέλω να φτιάξω παιδικό δωμάτιο.....

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας και το καλωσόρισμα!!!

Αν κάποια έκανε αυχενική στο Αλεξάνδρα και γνωρίζει λεπτομέρειες ας αναφέρει...


UWvV.png

DlOQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπεραααααα..... !!!!!

Μολις γυρισα απο την γιατρο μου.. Τελεια τα νεα μας... !!!

ειμαστε 11w+1d... ειμαστε μεγαλητερα απο οτι περιμεναμε.. !!

εχουμε φτασει τους 4 ποντους.. και εχουμε μια πολυ καλη θεση.. χερακια και ποδαρακια φαινοντουσαν.. και η καρδουλα μας χτυπαει 177 χτυπους.. ειλικιρινα ενθουσιαστηκα.. Σε μια βδομαδα παμε και για την αυχενικη..

παντως η γιατρος μου ειπε οτι πλεον οι πιθανοτητες εχουν μειωθει στο ελαχιστο και να ευχαριστηθω πλεον την εγκυμοσυνη μου χωρις αγχος..!!!

Μας εδωσε σιδηρο και ασβεστιο.. το σιδηρο σε αμπουλα(το προτοιμω απο το χαπι).. και το ασβεστιο σε αναβραζον.. το οποιο αν δεν μου κανει.. θα το γυρισουμε σε χαπι...!!

αχ κοριτσακια μου.. δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο ηρεμισα.. Επιτελους μπορω να κανω σχεδια και ονειρα.. τοσο καιρο.. ουτε καν που κοιταζα μωρουδιακα.. ειχα τον φοβο.. δεν σκεφτομουν.. και περιμενα να περασει το πρωτο τριμηνο.. μου αλλαξε και την ΠΗΤ... πλεον ειμαι 9/4/14...!!!

εγω παντως κοριτσακια μου.. κοιλιτσα εχω κανει... ειμαι πολυ κοκκαλιαρα.. και τωρα 1 βδομαδα φαινετε η κοιλιτσα μου .. κανει μπαμ...!!!

α σας ειπα..ουτε κιλα εχω παρει... ειμαι 54 κιλα παρακαλω.. ξεκινησα με 53 την εγκυμοσυνη.. και εχω παρει 1.. που στην ουσια η γιατρος μου ειπε οτι δεν θεωρειτε,.. γιατι πριν παω ειχα φαει σαν το βοδι...!!! κυριολεκτικα...!!!

Ειδεσ, μια χαρα ολα!!!! Αντε με το καλο και η αυχενικη την αλλη βδομαδα με καλα αποτελεσματα!!!!:):):)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσια μου!!!!!!εισαστε καλα;;;!!!!!!!!!

βροχερη, αν ησουν εδω σημερα θα σου αρεσε παρα πολυ!!!!!!ειναι ετοιμο να βρεξει!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

tarta, συγνωμη.....:(:(:(:(:(:(εγω δεν σε καλωσορισα στην παρεα μας....:(:(:(:(:(:(:(:( καλως ηρθες λοιπον κ με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου!!!!!!!ευχομαι μια τελειομηνη κ ηρεμη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!το δευτερο ειναι ετσι;;;!!!!!σε ποια βδομαδα εισαι;;;;!!!!!!το πρωτο ποσο ειναι;;;;!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε σημερα???;)

καλημερα κοπελα μου!!!εγω στη δουλεια!!!!λειπει το boss κ ειμαι χαλαρα!!!!!!

σημερα εχω κατι πονους χαμηλα.......αν συνεχισουν θα φυγω για το σπιτι μου....ειδομεν....


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοπελα μου!!!εγω στη δουλεια!!!!λειπει το boss κ ειμαι χαλαρα!!!!!!

σημερα εχω κατι πονους χαμηλα.......αν συνεχισουν θα φυγω για το σπιτι μου....ειδομεν....

δε φευγεις απο τωρα?


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

δε φευγεις απο τωρα?

καλημερα κοριτσι μου!!!!!λεω να μην φυγω ακομα....εκανα μια ποτομη κινηση κ γι'αυτο πιστευω οτι με επιασε....πιστευω οτι θα μου περασει...αν οχι, φυσικα κ θα φυγω!!!!

εσυ πως εισαι;;;;!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσι μου!!!!!λεω να μην φυγω ακομα....εκανα μια ποτομη κινηση κ γι'αυτο πιστευω οτι με επιασε....πιστευω οτι θα μου περασει...αν οχι, φυσικα κ θα φυγω!!!!

εσυ πως εισαι;;;;!!!!!!!

καλα ειμαι κ γω παχαινω...κ κοιμαμαι α και κατουραω, αυτα.


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...