Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Καλή τύχη! 2
      • Ευχή 3

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

βρε κορίτσια δεν ξέρω τι καιρό έχει στα μέρη σας,εδώ κάνει ψιλοκρύο κ ετοιμάζεται να βρέξει!!!!!!μου αρέσει παρά πολυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!χειμώνας,τζάκι,χαλαρααααααααα!!!!!!!!!

Καλημερα κοοριτσια!!! εμασ εδω εβρεξε και εκανε κρυο την δευτερα το βραδυ...... ητανε τελια!!!!!!!!Αλλα χθεσ και σημερα εχει παλι ηλιο και ζεστη!!!:(Θελω να ερθει ο χειμονασ!!!!!ενασ μηνασ ακομα και κλεινουμε!!!!! αντε να περασει πιο γρηγορα ο καιροσ!!!!

Πωσ εισαστε βρε κοριτσακια σημερα?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαλημερα στα κοριτσια! Εγω, τι να σας πω, δε τον θελω τον χειμωνα καθολου! Περισσοτερα εξοδα, βενζινες, πετρελαιο, μεχρι κ πιο πολλα πλυντηρια βαζουμε επειδη φοραμε πιο πολλα ρουχα, απαπα δε βολευει! Καλοκαιρακι να παιρνω τα μωρα μου να καθομαστε στην παραλια με τις ωρες!!!! :tongue:


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα στα κοριτσια! Εγω, τι να σας πω, δε τον θελω τον χειμωνα καθολου! Περισσοτερα εξοδα, βενζινες, πετρελαιο, μεχρι κ πιο πολλα πλυντηρια βαζουμε επειδη φοραμε πιο πολλα ρουχα, απαπα δε βολευει! Καλοκαιρακι να παιρνω τα μωρα μου να καθομαστε στην παραλια με τις ωρες!!!! :tongue:

αχ ασε οσο σκεφτομαι τη θερμανση παλι:(


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

αχ ασε οσο σκεφτομαι τη θερμανση παλι:(

Εμεισ ολη μερα το χειμονα αναβουμε το τζακι και λιγο πριν το υπνο τα καλοριφερ....... ετσι δεν θελουμε πολυ πετρελαιο..... καλα εδω δεν κανει και τοσο κρυο.... καποιεσ φορεσ δεν αναβουμε ουτε τζακι ουτε τα καλοριφερ.... ΠΟΟΟΟΟ ανα μενο τζακι με ενα κομματι κρεασ μεσα να ψηνεται, εγω στον καναπε απεναντη με το πουπουλενιο παπλομα και τον σκυλο μου στα ποδια και ενα φλιτζανι ζεστο τσαι με λεμονι............ποποοοοοο :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: δεν αντεχω αλλο............ θελω χειμονα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμεις παλι μονο καλοριφερ εχουμε....κ εκτος αυτοθ οποιοσδηποτε αλλος τροπος θερμανσης ειναι απαγορευτικος για νεογεννητο...

Τζακι-σκονη

Ξυλοσομπα-αναθυμιασεις

Υγραεριου/kerosun-ουτε λογος

Οποτε.......

Ας ελπισουμε οτι θα κραταει το σπιτι τουλαχιστον, ευτυχως δεν ειναι πολυ μεγαλο κ ειναι αρκετα "γεματο" ωστα να παραμενει ζεστο ελπιζω (πρωτος χειμωνας που περναμε εδω.....)

Ας ελπισουμε οτι θα κανουν κατι με το επιδομα, φετος λεει θα ειναι πιο "ευελικτοι"


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κοριτσακια μου..

Πως εισαστε...?? εγω ποτε μπαινω ποτε οχι..

Προχτες το απογευμα ειχα εναν καυγα με τον αντρα μου.. βασικα εγω ημουν η παραλογη και αυτος καποια στιγμης δεν αντεξε τα πηρε στο κρανιο... με επιασαν πονακια χαμηλα... και ακομα με κρατανε, ενω μου ειχαν περασει...!! και εχτες ημουν ολη μερα με αναγουλες.. και ετσι μου εφυγε το αγχος...

αυριο εχω να παω στον γιατρο.. αντε να δω οτι ειναι ολα καλα.. θα σκασω κοριτσια μεχρι αυριο... !!!

δυσκολευομαι πολυ να βαλω την προγεστερονη.. ειλικρινα με ζοριζει και δεν την βαζω μεσα μεσα οπως πρεπει.. λογικα αυριο που θα παω στην γιατρο αν ειναι ολα καλα θα μου πει να την κοψω...!!!

δεν ξερω γιατι.. αλλα σε αυτην την εγκυμοσυνη δεν θελω να παρω αερα και να ελπιζω οτι ολα θα πανε καλα.. εχω πει οτι μετα τι αυριανο ραντεβου θα λεω οτι ειμαι εγκυος.. αν και λογικα ειναι ολα καλα.. γιατι το νοιωθω το μπεμπε μου..

τεσπα.. εχτες ο πασας μου, για να εξιλεωθει απο το σοκ που μου προκαλεσε(αν και εφταιγα εγω) μου κανονισε μια τουρτιτσα .. ηρθε ολη η οικογενεια και μου εκαναν εκπληξη.. πολυ ομορφα ηταν... !!!

σας ειπα οτι αισιος πλεον ειμαι 28 ετων.. και νοιωθω υπεροχα...!!! μονο μπαμπας μου με ξεχασε.. αλλα δουλευε δυο μερες συνεχομενα.. τον πηρα τον βραδυ στις 11 τηλεφωνο και του λεω...

-Μπαμπα.. θυμασαι ποτε εχει η κορη σου γενεθλια...??

-ε, καπου τον Σεπτεμβρη δεν τα εχεις..??

-Ναι μπαμπα.. αλλα θυμασαι ποτε..??

-Ναι...17 σεπτεμβρη .. γεννηθηκες μερα τριτη.. και ωρα 11:45...και 3000Kg

-Μπραβο μπαμπα.. θυμασαι σημερα τι μερα ειναι...???

-Ωχ παιδι μου.. σημερα ειναι 17..??? 1000 συγνωμη.. να χαιρομαστε... Μα καλα ο Αντνης δεν μπορουσε να με παρει να μου το πει..???

Καλα ε με πηραν τα κλαμματα και το παραπονο..


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα τι κανετε??

εγω εχω τη μαμα εδω και ειμαι ολοι μερα ξαπλα φοβαται μη παθω τιποτα και δε μ αφηνει να κανω τιποτα την αλλη τεταρτη εχω γιατρο και ανυπομονω

λοιπον α τεστ στο μεγαλο μου το 2009 δεν εκανα στο μικρο περσι με εβαλα και εκανα

γιωργια χρονια πολλα να τα εκατοστησεις κοριτσι μου παντα γερη και δυνατη να εισαι

κοριτσια οσες ειστε αθηνα που γεννατε??


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε ??? ανυπομονείτε οι περισσότερες να έρθει ο χειμώνας?? κ μένα μου αρέσει πολύ.....

Γεωργία μου χρόνια πολλά κοριτσάρα μου, να τα εκατοστήσεις κ ότι επιθυμείς!!! Με το καλό να αγκαλιάσεις το μωράκι σου!!!!!!

Το κλάμα κ όλα αυτά τα νευράκια, είναι μέσα στο πρόγραμμα τώρα με την εγκυμοσύνη.....μην ανησυχείς.....θα περάσουν.....κ εγώ κάπως έτσι είμαι..... κλαίω ευκολα κ τα νευρα μου τσατάλια....... ελπίζω τώρα στο δευτερο τρίμηνο να έρθει η ηρεμία......

Χαρά είσαι έγκυος στο τρίτο??? μπράβο κοριτσάρα μου!! πες μου ότι είσαι μόνο 25 χρονών ??? θα τρελαθώ..... να σου ζήσουν τα αγγελούδια σου.....

Εγώ έχω γιατρό την άλλη Πέμπτη κ μου φαίνεται ήδη πολύ μακρινό......

Σήμερα παίρνω τα αποτέλεσματα αίματος...... για να δούμε τι κάναμε.....

Σας φιλώ όλες.......


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!τι μου κανετε;;;!!!!!

λοιπον κ γω τρελαινομαι για χειμωνα, οπως ειπα!!!!!κ επειδη το σπιτι μας ειναι ολο ξυλο, μονο τζακι εχουμε για θερμανση!!!!!κ ειμαστε με τα κοντομανικα!!!!!!!οσο για το μωρο κ τη σκονη, δεν παιζει σε μας...εχει πολυ καλη καμιναδα κ δεν καπνιζει ΠΟΤΕ....

τζωρτζια μου,χρονια σου πολλα κ προπαντων καλα!!!!με το καλο το μωρακι σου!!!!!μην αγχωνεσαι τοσο ομως για το γιατρο....γιατι να μην ειναι ολα οκ!!!!θα ειναι!!!!

χαρα απολαυσε την βοηθεια της μαμας σου κ ξεκουρασου οσο μπορεις!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

εμας στην οικοδομη κοψαν το πετρελαιο απο περισυ

αγορασαμε θερμοπομπο για σαλονι κ aircondition κρεβατοκαμαρα

ΔΕΗ στο φουλ

Περισυ που δεν ειχαμε για πετρελαιο, ειχα παρει ενα πανελ για το δωματιο του παιδιου μονο κ εμεις την βγαζαμε με υγραεριου. Και τα κλιματιστικα δεν ειναι καλα λενε γτ ξεραινουν την ατμοσφαιρα κ θες κ υγραντηρα και...και...και...

Απο παντου μεσα στο ανθυγιεινο ειμαστε ρε γμτ....κ εχεις κ τη Δεη, οπως τα λες ακριβως! :?


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κοριτσακια μου..

Πως εισαστε...?? εγω ποτε μπαινω ποτε οχι..

Προχτες το απογευμα ειχα εναν καυγα με τον αντρα μου.. βασικα εγω ημουν η παραλογη και αυτος καποια στιγμης δεν αντεξε τα πηρε στο κρανιο... με επιασαν πονακια χαμηλα... και ακομα με κρατανε, ενω μου ειχαν περασει...!! και εχτες ημουν ολη μερα με αναγουλες.. και ετσι μου εφυγε το αγχος...

αυριο εχω να παω στον γιατρο.. αντε να δω οτι ειναι ολα καλα.. θα σκασω κοριτσια μεχρι αυριο... !!!

δυσκολευομαι πολυ να βαλω την προγεστερονη.. ειλικρινα με ζοριζει και δεν την βαζω μεσα μεσα οπως πρεπει.. λογικα αυριο που θα παω στην γιατρο αν ειναι ολα καλα θα μου πει να την κοψω...!!!

δεν ξερω γιατι.. αλλα σε αυτην την εγκυμοσυνη δεν θελω να παρω αερα και να ελπιζω οτι ολα θα πανε καλα.. εχω πει οτι μετα τι αυριανο ραντεβου θα λεω οτι ειμαι εγκυος.. αν και λογικα ειναι ολα καλα.. γιατι το νοιωθω το μπεμπε μου..

τεσπα.. εχτες ο πασας μου, για να εξιλεωθει απο το σοκ που μου προκαλεσε(αν και εφταιγα εγω) μου κανονισε μια τουρτιτσα .. ηρθε ολη η οικογενεια και μου εκαναν εκπληξη.. πολυ ομορφα ηταν... !!!

σας ειπα οτι αισιος πλεον ειμαι 28 ετων.. και νοιωθω υπεροχα...!!! μονο μπαμπας μου με ξεχασε.. αλλα δουλευε δυο μερες συνεχομενα.. τον πηρα τον βραδυ στις 11 τηλεφωνο και του λεω...

-Μπαμπα.. θυμασαι ποτε εχει η κορη σου γενεθλια...??

-ε, καπου τον Σεπτεμβρη δεν τα εχεις..??

-Ναι μπαμπα.. αλλα θυμασαι ποτε..??

-Ναι...17 σεπτεμβρη .. γεννηθηκες μερα τριτη.. και ωρα 11:45...και 3000Kg

-Μπραβο μπαμπα.. θυμασαι σημερα τι μερα ειναι...???

-Ωχ παιδι μου.. σημερα ειναι 17..??? 1000 συγνωμη.. να χαιρομαστε... Μα καλα ο Αντνης δεν μπορουσε να με παρει να μου το πει..???

Καλα ε με πηραν τα κλαμματα και το παραπονο..

Χρονια πολλα κουκλιτσα μου!!!

Σε "ζηλευω" με την καλη εννοια και σε θαυμαζω! Εκανες το καλυτερο που εχεις σε αυτη την ηλικια τα παιδακια σου, ειναι οτι καλυτερο να μην εχεις μεγαλη διαφορα με τα παιδια σου, θα εισαι μια σουπερ μαμα!!!

Ο,τι καλυτερο με υγεια κ με το καλο να κρατησεις κ το μωρακι σου!!


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

οχι δυστυχως ειμαι 28 μακαρι να ημουν ακομα 25

αχ και εγω θελω να χειμωνιασει παρα πολυ

και εμεις εχουμε τζακι και δεν εχουμε προβλημα με σκονη και καπνο και το βραδυ που πεφτουμε για υπνο βαζουμε καλοριφερ

καλε θα μου πειτε που γεννατε οι αθηναιες η να αρχιζω να φωναζωω??? :P


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...