Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 7/5/2024 at 5:16 ΜΜ, Bluee19 είπε:

      Για ετ μ τα ξεκινάμε 1η μέρα εμένα μόνο στην διέγερση με ξεκίνησε 2η 

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε ??? ανυπομονείτε οι περισσότερες να έρθει ο χειμώνας?? κ μένα μου αρέσει πολύ.....

Γεωργία μου χρόνια πολλά κοριτσάρα μου, να τα εκατοστήσεις κ ότι επιθυμείς!!! Με το καλό να αγκαλιάσεις το μωράκι σου!!!!!!

Το κλάμα κ όλα αυτά τα νευράκια, είναι μέσα στο πρόγραμμα τώρα με την εγκυμοσύνη.....μην ανησυχείς.....θα περάσουν.....κ εγώ κάπως έτσι είμαι..... κλαίω ευκολα κ τα νευρα μου τσατάλια....... ελπίζω τώρα στο δευτερο τρίμηνο να έρθει η ηρεμία......

Χαρά είσαι έγκυος στο τρίτο??? μπράβο κοριτσάρα μου!! πες μου ότι είσαι μόνο 25 χρονών ??? θα τρελαθώ..... να σου ζήσουν τα αγγελούδια σου.....

Εγώ έχω γιατρό την άλλη Πέμπτη κ μου φαίνεται ήδη πολύ μακρινό......

Σήμερα παίρνω τα αποτέλεσματα αίματος...... για να δούμε τι κάναμε.....

Σας φιλώ όλες.......

Σου ευχομαι καλεσ απαντησεισ!!!! Εγω εχω την τριτη γιατρο και κοντεβω να τρελαθω......χαχαχ ολεσ ημαστε ετσι εεε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σου ευχομαι καλεσ απαντησεισ!!!! Εγω εχω την τριτη γιατρο και κοντεβω να τρελαθω......χαχαχ ολεσ ημαστε ετσι εεε???

Ο αιματοκρίτης μου πήρε τον κατήφορο κ ανησυχώ......33 έφτασε.....πόσο θα κατέβει ακόμη.....:rolleyes:

κ κάτι άλλες τιμούλες είναι τσιμπημένες....... νομίζω τα ερυθρά κ μία τιμή συκωτιού..... δεν τα πήρα ακόμη στα χέρια μου, πετάχτηκε ο άντρας μου κ πήρε τα αποτελέσματα κ δεν γύρισε ακόμη σπίτι.....είναι στην δουλειά.... τηλεφωνικά μου είπε κάποια..... ουφ..... τι άγχος πια για όλα.....

εσείς κάνατε κορίτσια πρόσφατα εξετάσεις ?? ο αιματοκρίτης σας πως είναι ???


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites

και ναι..... νομίζω Βαλεντίνα μου πως πολύ μακρινά είναι τα ραντεβού μας με τους γιατρούς μας..... χαχαχαχα...δεν μπορούσε να είναι καθημερινά τα ραντεβού ??? για λίγα λεπτάκια έστω ???? :rolleyes:


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυυυυ κοριτσακια μου... Μισο να σας βαλω το κειμενακι που εγραψα στο fb... σας το αφιερωνω...

Αλλος ενας χρονος Περασε... !!!!

αισιος πλεον ειμαι στα 28... Μια χρονια για μενα με πολλες εμπειριες..... Μια χρονια που μου εμαθε πολλα... !!!

Μια χρονια που καταλαβα οτι με ''ΠΙΣΤΗ'' μπορουμε να καταφερουμε πολλα...μπορουμε να κανουμε το αδυνατο, δυνατο...!!!

Μια χρονια που η ''ΕΛΠΙΔΑ'' μου εδωσε πολυ δυναμη τις ωρες που επεφτα.. και τις ωρες που δεν ημουν καλα...και με σηκωνε παλι, πιο δυνατη !!!!

Μια χρονια που πηρα τοση ''ΑΓΑΠΗ'' που δεν ηξερα οτι υπηρχε...Γιατι η αγαπη τελικα ειναι κατι που δυσκολα δινουν οι ανθρωποι.. ομως εγω την πηρα απλωχερα...

Μια τοσο Ομορφη χρονια.. που προσθεσε τοση ''ΣΟΦΙΑ'' σε εμενα , που καθε μερα με εκανε καλητερη.. και δυνατοτερη...και φυσικα πιο αντικειμενικη σε πολλους τομεις..!!!!!

Ευχομαι καθε χρονος που μας μεγαλωνει , να προσφερει σε ολους οσα προσφερε σε εμενα Φετος... και ευχομαι καθε χρονος να συνεχισει να ειναι ετσι...

με ''ΠΙΣΤΗ''....''ΕΛΠΙΔΑ''.... ''ΣΟΦΙΑ''.... και πολυ ''ΑΓΑΠΗ''...!!!!

Να εισαστε ολοι καλα, και παντα να χαμογελατε... Κανετε τους αλλους να ανησυχουν...ΦΙλια...

το πρωι ειχα ορεξη... χε χε χε.....!!!!

Λοιπον.. εγω πριν απο δυο βδομαδες ειχα αιματοκριτη.. 43.. και ξεκινησα την εγκυμοσυνη με 41... φοβερο εεε..??? μονο εγω τα κανω αυτα...!!!

Κοριτσια, απο οταν εγινα αιμοδοτρια.. ο αιματοκριτης μου πηρε τα πανω του.. πριναπο 4 χρονια ποτε δεν ειχε περασει το 36...!!!

Μην Αγχωνεσαι Βροχερη... θα δεις οτι ολα ειναι καλα.. ισως απλα να χρειαζετε καποιο συμπληρωμα.. εχω ακουσει, αλλα δεν ξερω αν ειναι αληθεια.. οτι εαν φτιαξεις το σιδηρο, ανεβαινει και ο αιματοκριτης.. ομως δεν ξερω αν ισχυει.. μπορεις να ρωτησεις τον γιατρο σου..!!

Εμεις κοριτσια εχουμε Πυρινα... !!!

αλλα φετος θα γυρισουμε τον Λεβητα να παιρνει και πετρελαιο και πελετ.. !!! γενικα μας συμφερει.. ο νονος της μεγαλης μας, εχει εργοστασιο που φτιαχνει λεβητες.. !!!

το καλο με τον Πυρινα ειναι οτι μπορεις να ριξεις και ξυλα μεσα.. το κακο ειναι οτι βρωμαει πολυ κατω...!!!

εμεις γενικα εχουμε πολυ ζεστο σπιτι τον χειμωνα.. και κρυο το καλοκαιρι.. !!! οποτε βολευομαστε ευκολα...!!!

αχ Κοριτσια.. πρωτα ο θεος την αλλη βδομαδα.. εχω την αυχενικη.. ευχομαι να παω αυριο και να ειναι ολα τελεια.. !! και με το καλο να οαμε την αλλη βδομαδα.. !!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και ναι..... νομίζω Βαλεντίνα μου πως πολύ μακρινά είναι τα ραντεβού μας με τους γιατρούς μας..... χαχαχαχα...δεν μπορούσε να είναι καθημερινά τα ραντεβού ??? για λίγα λεπτάκια έστω ???? :rolleyes:

Θα ηταν τελια!!!!χαχαχ εμενα ο αιματοκριτησ μου ειναι 39 τωρα απο 42, αλλα ειμαι αιμοδωτρια χρονια.... και εχω σταματισει και το σηδιρο γιατι με πειραζει.... περιμενω το ραντεβου με τον γιατρο και θα δουμε ποσ θα το παρω το σηδιρο γιατι λεει ειναι απαρετιτο...:(:(:(

κοριτσια δεν θελει αγχος με τους γιατρους κ τις εξετασεις!!!!!!!ολα καλα θα πανε!!!!!ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!

Κοπελα μου, μαλλον δεν ειναι απο αγχοσ,,,χαχαχ πιο πολυ απο περιεργια ειναι μου φενεται...χαχχα πωσ εχει μεγαλοσει, πωσ ειναι.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: παντοσ μετα που γιριζω απο γιατρο για δυο μερεσ ειμαι αρνακι....χχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυυυυ κοριτσακια μου... Μισο να σας βαλω το κειμενακι που εγραψα στο fb... σας το αφιερωνω...

Αλλος ενας χρονος Περασε... !!!!

αισιος πλεον ειμαι στα 28... Μια χρονια για μενα με πολλες εμπειριες..... Μια χρονια που μου εμαθε πολλα... !!!

Μια χρονια που καταλαβα οτι με ''ΠΙΣΤΗ'' μπορουμε να καταφερουμε πολλα...μπορουμε να κανουμε το αδυνατο, δυνατο...!!!

Μια χρονια που η ''ΕΛΠΙΔΑ'' μου εδωσε πολυ δυναμη τις ωρες που επεφτα.. και τις ωρες που δεν ημουν καλα...και με σηκωνε παλι, πιο δυνατη !!!!

Μια χρονια που πηρα τοση ''ΑΓΑΠΗ'' που δεν ηξερα οτι υπηρχε...Γιατι η αγαπη τελικα ειναι κατι που δυσκολα δινουν οι ανθρωποι.. ομως εγω την πηρα απλωχερα...

Μια τοσο Ομορφη χρονια.. που προσθεσε τοση ''ΣΟΦΙΑ'' σε εμενα , που καθε μερα με εκανε καλητερη.. και δυνατοτερη...και φυσικα πιο αντικειμενικη σε πολλους τομεις..!!!!!

Ευχομαι καθε χρονος που μας μεγαλωνει , να προσφερει σε ολους οσα προσφερε σε εμενα Φετος... και ευχομαι καθε χρονος να συνεχισει να ειναι ετσι...

με ''ΠΙΣΤΗ''....''ΕΛΠΙΔΑ''.... ''ΣΟΦΙΑ''.... και πολυ ''ΑΓΑΠΗ''...!!!!

Να εισαστε ολοι καλα, και παντα να χαμογελατε... Κανετε τους αλλους να ανησυχουν...ΦΙλια...

το πρωι ειχα ορεξη... χε χε χε.....!!!!

Λοιπον.. εγω πριν απο δυο βδομαδες ειχα αιματοκριτη.. 43.. και ξεκινησα την εγκυμοσυνη με 41... φοβερο εεε..??? μονο εγω τα κανω αυτα...!!!

Κοριτσια, απο οταν εγινα αιμοδοτρια.. ο αιματοκριτης μου πηρε τα πανω του.. πριναπο 4 χρονια ποτε δεν ειχε περασει το 36...!!!

Μην Αγχωνεσαι Βροχερη... θα δεις οτι ολα ειναι καλα.. ισως απλα να χρειαζετε καποιο συμπληρωμα.. εχω ακουσει, αλλα δεν ξερω αν ειναι αληθεια.. οτι εαν φτιαξεις το σιδηρο, ανεβαινει και ο αιματοκριτης.. ομως δεν ξερω αν ισχυει.. μπορεις να ρωτησεις τον γιατρο σου..!!

Εμεις κοριτσια εχουμε Πυρινα... !!!

αλλα φετος θα γυρισουμε τον Λεβητα να παιρνει και πετρελαιο και πελετ.. !!! γενικα μας συμφερει.. ο νονος της μεγαλης μας, εχει εργοστασιο που φτιαχνει λεβητες.. !!!

το καλο με τον Πυρινα ειναι οτι μπορεις να ριξεις και ξυλα μεσα.. το κακο ειναι οτι βρωμαει πολυ κατω...!!!

εμεις γενικα εχουμε πολυ ζεστο σπιτι τον χειμωνα.. και κρυο το καλοκαιρι.. !!! οποτε βολευομαστε ευκολα...!!!

αχ Κοριτσια.. πρωτα ο θεος την αλλη βδομαδα.. εχω την αυχενικη.. ευχομαι να παω αυριο και να ειναι ολα τελεια.. !! και με το καλο να οαμε την αλλη βδομαδα.. !!!

Καλα, εισαι απιστευτη!!! Βουρκοσαααα!!!! μπραβο!!!!

Αντε να περασουν γρηγορα οι μερεσ για ολεσ μασ.....

Και με το σηδιρο εχεισ δικαιο ανεβαινει και ο αιματοκριτησ....

Link to comment
Share on other sites

Θα ηταν τελια!!!!χαχαχ εμενα ο αιματοκριτησ μου ειναι 39 τωρα απο 42, αλλα ειμαι αιμοδωτρια χρονια.... και εχω σταματισει και το σηδιρο γιατι με πειραζει.... περιμενω το ραντεβου με τον γιατρο και θα δουμε ποσ θα το παρω το σηδιρο γιατι λεει ειναι απαρετιτο...:(:(:(

Κοπελα μου, μαλλον δεν ειναι απο αγχοσ,,,χαχαχ πιο πολυ απο περιεργια ειναι μου φενεται...χαχχα πωσ εχει μεγαλοσει, πωσ ειναι.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: παντοσ μετα που γιριζω απο γιατρο για δυο μερεσ ειμαι αρνακι....χχαχαχαχ

ναι κοριτσι μου σε καταλαβαινω!!!!!!κ γω ανυπομωνω για την αυχενικη!!!!αν κ μαλλον θα παω μονη μου, γιατι ο αντρας μου μαλλον θα δουλευει....κ η αδερφη μου το ιδιο....πολυ με στεναχωρησε αυτο....:(:(:(:(:(:(


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι κοριτσι μου σε καταλαβαινω!!!!!!κ γω ανυπομωνω για την αυχενικη!!!!αν κ μαλλον θα παω μονη μου, γιατι ο αντρας μου μαλλον θα δουλευει....κ η αδερφη μου το ιδιο....πολυ με στεναχωρησε αυτο....:(:(:(:(:(:(

Εμενα παντως Σπυριδουλα μου.. ειναι επιλογη μου να πηγαινω τωρα στον γυναικολογο μονη μου.. ειπα οτι μεχρι και το ραντεβου πριν την αυχενικη θα πηγαινω χωρις τον αντρα μου..

περυσι.. οταν ακουσαμε μαζι καρδουλα, φρικαρε και τρελαθεικε και επεσε η διαθεση του γιατι ελεγε οτι ηταν κορη...

μετα στο ραντεβου πριν την αυχενικη...πεθανε το μωρο μας την ωρα του υπερυχου...!!!!

οποτε ειπα και εγω, οτι ο,τι εκανα την πρωτη φορα δεν θα το κανω τωρα.. !!! στην αυχενικη ομως θα παμε μαζι.. !!! Ορωτα ο θεος αν ειναι ολα καλα..!!

που θα ειναι δηλαδη.. Αχχχ αυριο στις 12.30 θα ξερω τι γινετε.. αγωνιωωωω...!!!! ειλικρινα αγωνιω...!!!! να κλεισω αυτο το πρωτο τριμηνο.. να μεγαλωσει και η κοιλιτσα μου.. και ολα θα πανε τελεια.. !!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως Σπυριδουλα μου.. ειναι επιλογη μου να πηγαινω τωρα στον γυναικολογο μονη μου.. ειπα οτι μεχρι και το ραντεβου πριν την αυχενικη θα πηγαινω χωρις τον αντρα μου..

περυσι.. οταν ακουσαμε μαζι καρδουλα, φρικαρε και τρελαθεικε και επεσε η διαθεση του γιατι ελεγε οτι ηταν κορη...

μετα στο ραντεβου πριν την αυχενικη...πεθανε το μωρο μας την ωρα του υπερυχου...!!!!

οποτε ειπα και εγω, οτι ο,τι εκανα την πρωτη φορα δεν θα το κανω τωρα.. !!! στην αυχενικη ομως θα παμε μαζι.. !!! Ορωτα ο θεος αν ειναι ολα καλα..!!

που θα ειναι δηλαδη.. Αχχχ αυριο στις 12.30 θα ξερω τι γινετε.. αγωνιωωωω...!!!! ειλικρινα αγωνιω...!!!! να κλεισω αυτο το πρωτο τριμηνο.. να μεγαλωσει και η κοιλιτσα μου.. και ολα θα πανε τελεια.. !!!

Γεωργία χρόνια πολλά και καλά και δηιουργικά! Και εσύ στις 17 μαζί με το γιόκα μου και το μπαμπάκα μου....σημαδιακή ημερομηνία....

Θεωρώ ότι είσαι πάρα πολύ αγχωμένη και αυτό δεν είναι καλό....αφού όλα είναι τέλεια μέχρι τώρα γιατί ανυσυχείς τόσο πολύ?

Καταλαβαίνω ότι πέρασες αποβολή και ότι είναι το πρώτο σου,αλλά ηρέμησε.....με τόσο άγχος μόνο κακό κάνεις στο μωρό σου!

Μετά την αποβολή και μετά τις αιμορραγίες είπα στον εαυτό μου ότι ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει.....και ηρέμησα..

Κορίτσια δε θέλει άγχος....οι περισσότερες εδώ μέσα βλέπω οτι είστε μικρές...η ηλικία είναι υπέρ σας......κατανοώ το άγχος σας, και κυρίως όσες το βιώνετε.

Η εγκυμοσύνη είναι μια συγκλονιστική και υπέροχη διαδρομή στη ζωή μιας γυναίκας, μια μοναδική εμπειρία που αξίζει να τη ζήσετε ήρεμα....

Όλα θα πάνε καλά.....;);););););)


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα τι κανετε??

εγω εχω τη μαμα εδω και ειμαι ολοι μερα ξαπλα φοβαται μη παθω τιποτα και δε μ αφηνει να κανω τιποτα την αλλη τεταρτη εχω γιατρο και ανυπομονω

λοιπον α τεστ στο μεγαλο μου το 2009 δεν εκανα στο μικρο περσι με εβαλα και εκανα

γιωργια χρονια πολλα να τα εκατοστησεις κοριτσι μου παντα γερη και δυνατη να εισαι

κοριτσια οσες ειστε αθηνα που γεννατε??

Πόσο τυχερή είσαι που έχεις τη μανούλα σου! Αχ!!!!!!


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως Σπυριδουλα μου.. ειναι επιλογη μου να πηγαινω τωρα στον γυναικολογο μονη μου.. ειπα οτι μεχρι και το ραντεβου πριν την αυχενικη θα πηγαινω χωρις τον αντρα μου..

περυσι.. οταν ακουσαμε μαζι καρδουλα, φρικαρε και τρελαθεικε και επεσε η διαθεση του γιατι ελεγε οτι ηταν κορη...

μετα στο ραντεβου πριν την αυχενικη...πεθανε το μωρο μας την ωρα του υπερυχου...!!!!

οποτε ειπα και εγω, οτι ο,τι εκανα την πρωτη φορα δεν θα το κανω τωρα.. !!! στην αυχενικη ομως θα παμε μαζι.. !!! Ορωτα ο θεος αν ειναι ολα καλα..!!

που θα ειναι δηλαδη.. Αχχχ αυριο στις 12.30 θα ξερω τι γινετε.. αγωνιωωωω...!!!! ειλικρινα αγωνιω...!!!! να κλεισω αυτο το πρωτο τριμηνο.. να μεγαλωσει και η κοιλιτσα μου.. και ολα θα πανε τελεια.. !!!

δεν νομίζω κούκλα μου ότι τρελάθηκε επειδή νόμισε ότι ήταν κορίτσι το μωρό!!!!!!!θα σου φάνηκε!!!!!!!!μπορεί να το είπε για να καλύψει το άγχος του!!!!!!!!

όσο για αυτό που λες,προσωπικα θεωρώ ότι κάθε φορά,είναι νέα φορά!!!!!!αλίμονο αν μπεις σε αυτό το τριπάκι....να τα κανείς όλα αντίθετα από την προηγούμενη περίπτωση....ότι συνέβη συνέβη κ πέρασε!!!!!!τώρα παμε για νέα,καλύτερα κ με σίγουρη επιτυχία!!!!!!!!!!έτσι κοπέλα μου;;;;; ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...