Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Μακιγιάζ- Μαλλιά Πάτρα


Simpsina

Recommended Posts

Καλησπέρα, θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν ξέρετε κάποια κοπέλα στην Πάτρα επαγγελματία που να αναλαμβάνει μακιγιάζ για πολιτικό γάμο και αν η ίδια κοπέλα κάνει και χτένισμα. Αν όχι, ξέρετε κάποια κομμώτρια καλή; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επ!παλι εγω θα σε ''σώσω''χεχε.Ναι γνωρίζω 2 πολυ πολύ καλες και οικονομικες,αμα σε ενδιαφερει πες μου να σου δωσω τηλεφωνα.ευχομαι ολα να πανε καλα κ να μην αγχωνεσαι!:)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Maeve σε ευχαριστω πολυ για την απάντησή σου ναι θα το εκτιμούσα πάρα πολύ αν μπορούσες να μου στειλεις ονόματα και τηλέφωνα να επικοινωνήσω με τα κορίτσια αυτά. Και πάλι ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...