Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Η patousitsa μας είναι εγκυουλα!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσακι μου γλυκο σου ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου η Παναγια που γιορταζε πριν λιγες μερες να σου χαρισει το πιο υγιες ,ομορφο,γλυκο πλασματακι!!!

Σου αξιζει και εσενα και του αντρα σου!!!

Ολα θα πανε καλά και ειμαι διπλα σου 100%!!!

Σε φιλω γλυκα!!!!!!!!

62YK000Z.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε συ! Με κάνεις και κλαίω από χθες!!! :rolleyes:Είσαι απίστευτη!!! Πραγματικά σε λατρεύω!!! Δεν ξέρεις πόση δύναμη και αισιοδοξία μου δίνεις!!!! :P Να είσαι καλά κοριτσάκι μου και να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!:P Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!!!:P


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ! Με κάνεις και κλαίω από χθες!!! :rolleyes:Είσαι απίστευτη!!! Πραγματικά σε λατρεύω!!! Δεν ξέρεις πόση δύναμη και αισιοδοξία μου δίνεις!!!! :P Να είσαι καλά κοριτσάκι μου και να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!:P Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!!!:P

εγω πάλι γελαω απο χτες που το εμαθα!!!!!!

ειμαι πολυ χαρουμενη για εσας!!!!!!

και εγω με την σειρα μου ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!Με το καλο να περασουν οι μηνες και να κρατησεις στην αγκαλια σου τον πιο ομορφο αγγελο!!!!Τον δικο σου!!!Ολα θα πανε καλα!Καλη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!Με το καλο να περασουν οι μηνες και να κρατησεις στην αγκαλια σου τον πιο ομορφο αγγελο!!!!Τον δικο σου!!!Ολα θα πανε καλα!Καλη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!

Μακάρι!! Δε θέλω τίποτα άλλο!!! Μόνο να δω αυτή τη φατσούλα!!!:rolleyes: Να είσαι καλά και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!:P


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μέσα από την απόλυτη λύπη, θα έρθει η απόλυτη χαρά.....

Patousitsas, ήρθε η ώρα για την απόλυτη χαρά!!!!!

Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και έναν άγγελο να θρονιάσει στην αγκαλιά σου σε 8 μήνες....:tongue:

Ο Θεός μαζί σου, κοπέλα μου! Να προσέχεις!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ουπς!! Τώρα είδα το θέμα!!

Κατ' αρχήν Χρόνια πολλά και ό,τι επιθυμείτε!!

Patousitsas συγχαρητήρια ΚΑΙ δημοσίως!! Να μην ανησυχείς για τπτ!! Όλα καλά από εδώ και μπρος!!

Σε φιλώ!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ!!!:P Παίρνω απίστευτο κουράγιο από τις ευχές σας και αυτό με κάνει να ελπίζω ότι όλα θα πάνε καλά ως το τέλος!! Να είστε καλά!!!:P


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα!χριστος ανέστη!με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Ουπς τόπικ για την πατουσίτσας μας :D.

Καλή μου πατουσίτσας θα σου στείλω και μια και δυο και τρεις και τέσερεις και χίλιες ευχές για μια καλή εγκυμοσύνη και το Δεκέμβριο να πάρεις στην αγκαλιά σου ένα υγειέστατο και χαριτωμένο μωράκι. Να τη χαρείς και να είσαι η πιο γελαστή εγκυούλα που μπορεί να υπάρξει.

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα!χριστος ανέστη!με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!

Kisha μου σ' ευχαριστώ τόσο πολύ!! Σε παρακολουθούσα καιρό και πραγματικά χάρηκα με την εγκυμοσύνη σου!! Με το καλό ο γάμος σου, να είσαι ευτυχισμένη και να υποδεχθείς λίγο αργότερα το γλυκό σου κισοσποράκι στην αγκαλιά σου!!


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ουπς τόπικ για την πατουσίτσας μας :D.

Καλή μου πατουσίτσας θα σου στείλω και μια και δυο και τρεις και τέσερεις και χίλιες ευχές για μια καλή εγκυμοσύνη και το Δεκέμβριο να πάρεις στην αγκαλιά σου ένα υγειέστατο και χαριτωμένο μωράκι. Να τη χαρείς και να είσαι η πιο γελαστή εγκυούλα που μπορεί να υπάρξει.

Γλυκό μου κοριτσάκι μέσα από την καρδιά μου σ'ευχαριστώ!!!:P Σου εύχομαι σύντομα να μου πεις νέα που θα γιορτάσουμε ανοίγοντας επιτέλους εκείνες τις σαμπάνιες!;)


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...