Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Παρουσίαση Lucky Club E-Shop


Lucky Club

Recommended Posts

Αρχικά θα ήθελα να ευχαριστήσω το forum που στηρίζει τη γυναικεία επιχειρηματικότητα για επιχειρήσεις που βρίσκονται σε αρχικά στάδια!

Είμαι ιδιοκτήτρια του Lucky Club E-Shop (www.luckyclub.gr) το οποίο είναι online κατάστημα από τον Οκτώβριο 2009. Κύριο μέλημά μου είναι να προσφέρω πρωτότυπα και ποιοτικά προϊόντα βρεφικά και εγκυμοσύνης τα οποία δεν υπάρχουν σε αφθονία στην ελληνική αγορά.

Όλα τα προϊόντα είναι δοκιμασμένα από εμένα προσωπικά ή τον μικρό μου και μοναδικό κριτήριο για την περαιτέρω προώθηση αυτών, είναι η πλήρης ικανοποίησή μου.

Στο κατάστημά μου θα βρείτε τα εξής:

1. Ζώνες αυτοκινήτου εγκυμοσύνης

2. Ρούχα εγκυμοσύνης

3. Ξύλινες αλυσίδες πιπίλας

4. Κρεμαστά διακοσμητικά mobilo

5. Δερμάτινες σαλιάρες

6. Ξύλινες αλυσίδες καροτσιών & ξύλινες κουδουνίστρες

7. Ζώνες προστασίας μωρών

8. Κλεψύδρες βουρτσίσματος δοντιών

9. Κούνιες για τον κήπο

Θα χαρώ πολύ να σας καλωσορίσω στο Lucky Club!

Ζωή Μπουμπούλη

Blog: www.luckyclubshop.blogspot.com

Facebook: Lucky Club E-Shop


Ξύλινα βρεφικά αξεσουάρ & ρούχα εγκυμοσύνης

www.luckyclub.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Δημοσιεύτηκαν (επεξεργάστηκε)

Το προϊόν αυτής της εβδομάδας είναι η μοναδική χειροποίητη δερμάτινη σαλιάρα μαϊμουδάκι της Mally Bibs. Η σαλιάρα αυτή είναι το ιδανικό δώρο της μαμάς στον εαυτό της μιας και καθαρίζει τέλεια μετά από κάθε γεύμα με ένα νωπό πανί. Επισκευτείτε το κατάστημά μας για να δείτε την αναλυτική περιγραφή του προϊόντος και να πραγματοποιήσετε απευθείας την παραγγελία σας!

E-shop: www.luckyclub.gr

Επεξεργάστηκαν by Lucky Club

Ξύλινα βρεφικά αξεσουάρ & ρούχα εγκυμοσύνης

www.luckyclub.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Ο καιρός είναι τέλειος για να πάμε μια βόλτα με τα μικρά μας...προϊόν της εβδομάδας που διανύουμε είναι οι αλυσίδες δραστηριοτήτων για το καρότσι με έκπτωση φυσικά που ισχύει όλη την εβδομάδα!

www.luckyclub.gr

glitterfy-flpbk0084255255434.gif

Επεξεργάστηκαν by Lucky Club

Ξύλινα βρεφικά αξεσουάρ & ρούχα εγκυμοσύνης

www.luckyclub.gr

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η εβδομάδα είναι αφιερωμένη στο μικρό ιππότη και τη μικρή πριγκίπισσα (ξύλινες κουδουνίστρες & ξύλινες κρεμάστρες)...η έκπτωση ισχύει ως τη Κυριακή!

glitterfy-flpbk0181510452434.gif

Περάστε από το www.luckyclub.gr ή ελάτε στο γκρούπ μας στο facebook Lucky Club E-shop για να ενημερώνεστε άμεσα για νέα προϊόντα αλλά και προσφορές!


Ξύλινα βρεφικά αξεσουάρ & ρούχα εγκυμοσύνης

www.luckyclub.gr

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την εβδομάδα έχει τη τιμητική της η χειροποίητη δερμάτινη σαλιάρα "μαϊμουδάκι" της Mally Bibs από τον Καναδά. Καταλήξαμε ότι είναι το ιδανικό δώρο της μαμάς στον εαυτό της μιας και καθαρίζει τέλεια με ένα νωπό πανί μετά από κάθε γεύμα.

Θα τη βρείτε μόνο στο ηλεκτρονικό κατάστημά μας www.luckyclub.gr!

glitterfy0020545445D31.gif

Επεξεργάστηκαν by Lucky Club

Ξύλινα βρεφικά αξεσουάρ & ρούχα εγκυμοσύνης

www.luckyclub.gr

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προϊόν της εβδομάδας που διανύουμε είναι οι ξύλινες αλυσίδες πιπίλας της γερμανικής εταιρείας Hess. Στο κατάστημά μας θα τις βρείτε σε 4 φανταστικά σχέδια (πριγκίπισσα, λουλούδια, πόλη και πειρατή) και μόνο για αυτή την εβδομάδα ισχύει η έκπτωση!

www.luckyclub.gr

glitterfy-flpbk0100401155734.gif

Επεξεργάστηκαν by Lucky Club

Ξύλινα βρεφικά αξεσουάρ & ρούχα εγκυμοσύνης

www.luckyclub.gr

Link to comment
Share on other sites

Το www.luckyclub.gr προσφέρει όλα τα ρούχα και αξεσουάρ εγκυμοσύνης με έκπτωση 10% όλη την εβδομάδα.

Είναι πολύ σημαντικό κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης να νιώθουμε όμορφες και αυτό μας το προσφέρουν τα ρούχα εγκυμοσύνης της αγγλικής εταιρείας Funmum. Έχουν άψογη εφαρμογή, επίκαιρο σχεδιασμό, απαλά-ελαστικά υφάσματα που αγκαλιάζουν το σώμα αλλά και προσαρμόζονται στις αλλαγές του.

Η ζώνη ασφαλείας αυτοκινήτου για εγκύους της αγγλικής εταιρείας Clippasafe είναι απαραίτητη από το δεύτερο μήνα εγκυμοσύνης και προστατεύει το έμβρυο μιας και όλη η πίεση από το φρενάρισμα ασκείται κάτω από τη κοιλιά.

glitterfy-flpbk0021948901634.gif

Επεξεργάστηκαν by Lucky Club

Ξύλινα βρεφικά αξεσουάρ & ρούχα εγκυμοσύνης

www.luckyclub.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Άξιζε η αναμονή για την προσφορά της εβδομάδας γιατί είναι μια *έκπτωση 20% που προσφέρεται για αγορές 3 προϊόντων και σεις απλά στις παρατηρήσεις πριν αποστείλετε την παραγγελία σας θα σημειώσετε parentscafe και μεις θα αφαιρέσουμε το ποσοστό

*αυτό ισχύει μόνο για παραγγελίες με αντικαταβολή

Επίσης αυτή την εβδομάδα σκεφτήκαμε ότι θα θέλαμε πιο πολύ επικοινωνία με τον έξω κόσμο οπότε προσφέρουμε *έκπτωση 10% σε οποιονδήποτε μας στείλει μέσα στον Ιούλιο σχόλια σχετικά με το site μας, τα προϊόντα μας, τις τιμές μας κτλ. Στις παρατηρήσεις της παραγγελίας μην ξεχάσετε να σημειώσετε το parentscafe.

*ισχύει για email που θα λάβουμε μέσα στον Ιούλιο και σε όλα τα προϊόντα

([email protected])

Σας περιμένουμε!


Ξύλινα βρεφικά αξεσουάρ & ρούχα εγκυμοσύνης

www.luckyclub.gr

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...