Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Angot εγω αυτο που εχω διαβασει για το επίδομα γέννας είναι οτι οι δικαιουχοι πρεπει να εχουν  ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα κάτω των 40.000 ευρώ ετησίως.

      Και παραθετω τον υπολογισμο:

      "Ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα είναι το συνολικό οικογενειακό εισόδημα, πραγματικό ή τεκμαρτό, από οποιαδήποτε πηγή στην ημεδαπή ή στην αλλοδαπή, προ φόρων και εξαιρουμένων των ασφαλιστικών εισφορών και άλλων επιδομάτων, διαιρεμένο με συγκεκριμένη κλίμακα ισοδυναμίας.

       

      Στην περίπτωση μας, η κλίμακα ισοδυναμίας ισούται με το άθροισμα των μελών της οικογένειας, για καθένα από τα οποία ισχύει η εξής στάθμιση:

       

      α. δικαιούχος γονέας: στάθμιση 1,

       

      β. σύζυγος δικαιούχου γονέα ή συνδεόμενος με αυτόν δυνάμει συμφώνου συμβίωσης: στάθμιση 1/2 και

       

      γ. κάθε εξαρτώμενο τέκνο: στάθμιση 1/4."

      Στην ουσια δεν μιλανε για 40000 ευρω μεικτα αλλα έπειτα απο συγκεκριμένους υπολογισμους σε σχεση με την οικογενειακη κατάσταση.

Γαμος Στο Καστρο Ριου


Kat82

Recommended Posts

Γεια σας,

Σας παρακαλώ χρειάζομαι επειγόντως βοήθεια!!Παντρεύομαι στις 14 Ιουνίου του 2014 στο εκκλησάκι της Ζωοδόχου Πηγής στο Ρίο Πάτρας αλλά λόγω το ότι ειναι αρχαιολογικός χώρος δε μας αφήνουν να τελέσουμε το μυστήριο αργότερα από τις 2 το μεσημέρι. Οπως καταλαβαίνετε αυτό μας καταστρέφει όλη την ημέρα μιας και το γλέντι θα είναι κατά τις 7- 8 το απόγευμα.Σας παρακαλώ βοήθεια .Πληροφορίες με ποιόν θα μπορούσα να μιλήσω!!!!!!

Να σας πω οτι θα ταξιδέψουμε απο Αυστραλία για να παντρευτούμε εκει.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Γεια σας,

Σας παρακαλώ χρειάζομαι επειγόντως βοήθεια!!Παντρεύομαι στις 14 Ιουνίου του 2014 στο εκκλησάκι της Ζωοδόχου Πηγής στο Ρίο Πάτρας αλλά λόγω το ότι ειναι αρχαιολογικός χώρος δε μας αφήνουν να τελέσουμε το μυστήριο αργότερα από τις 2 το μεσημέρι. Οπως καταλαβαίνετε αυτό μας καταστρέφει όλη την ημέρα μιας και το γλέντι θα είναι κατά τις 7- 8 το απόγευμα.Σας παρακαλώ βοήθεια .Πληροφορίες με ποιόν θα μπορούσα να μιλήσω!!!!!!

Να σας πω οτι θα ταξιδέψουμε απο Αυστραλία για να παντρευτούμε εκει.

Ευχαριστω

καλησπερα σας μπορειτε να κανετε τον γαμο σας το πρωι κατα της 11,00-12,00 το μεσημερακι ετσι ωστε να κανετε την δεξιωση αμεσως μετα το μεσημερι....γινονται και αυτα...αλλιως παρε τλφ στον δημο εκει μηπως μπορουν να σε βοηθησουν....μπες και στην σελιδα GlykoBiskotaki αναλαμβανει στολισμους, γλυκα γαμου - βαπτισης σε προσιτες τιμες....με το καλο

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι όντως είναι αρχαιολογικός χώρος το εκκλησάκι αυτό και μάλιστα είναι και αυστηροί οι αρμόδιοι φύλακες που είναι εκεί πέρα. Είχα πάει σε μια βάφτιση πριν από λίγο καιρό στο εκλησσάκι αυτό, ήταν πολύ ωραία, γραφικά και όμορφα, αλλά δεν μας άφηναν να βάλουμε το αυτοκίνητο μέσα και μάλιστα μερικούς που είχαν προλάβει να τα βάλουνε μέσα στο χώρο και δεν τους πήρανε χαμπάρι τους ανάγκαζαν κακήν κακώς να τα βγάλουνε έξω. Συμφωνώ και εγώ ότι είναι καλή ιδέα να κάνετε το γάμο το μεσημεράκι κατά τις 12 και τη δεξίωση μετά κατά τις δύο ας πούμε! θα είναι και πρωτότυπα και ωραία!!! Με το καλό σας εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας,

Σας παρακαλώ χρειάζομαι επειγόντως βοήθεια!!Παντρεύομαι στις 14 Ιουνίου του 2014 στο εκκλησάκι της Ζωοδόχου Πηγής στο Ρίο Πάτρας αλλά λόγω το ότι ειναι αρχαιολογικός χώρος δε μας αφήνουν να τελέσουμε το μυστήριο αργότερα από τις 2 το μεσημέρι. Οπως καταλαβαίνετε αυτό μας καταστρέφει όλη την ημέρα μιας και το γλέντι θα είναι κατά τις 7- 8 το απόγευμα.Σας παρακαλώ βοήθεια .Πληροφορίες με ποιόν θα μπορούσα να μιλήσω!!!!!!

Να σας πω οτι θα ταξιδέψουμε απο Αυστραλία για να παντρευτούμε εκει.

Ευχαριστω

kat εγω περυσι πηγα σε βαφτιση εκει απογευμα.τωρα εσενα γιατι σε δουλευουνε...δεν μπορω να καταλαβω.μηπως ειναι κλεισμενο το απογευμα με αλλο γαμο;


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

δεν μπορώ να καταλάβω προς τι όλος αυτός ο πανικός?!?!?

ή αλλάζεις εκκλησία αν θες σώνει και καλά να κάνεις το γάμο σου απόγευμα, ή απλά, κάνεις το γάμο σου μεσημέρι που είναι και πολύ ιν και σικ!!

κι εγώ μεσημέρι παντρεύτηκα, κυριακή στις 12,30 και πολύ το χάρηκα, γιατί κάναμε και τη δεξίωση μετά σε εξωτερικό χώρο και ήταν όλα απίστευτα όμορφα!

14 Ιουνίου είναι η επέτειός μου


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...