Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Εξέταση Ινωκυστικής νόσου - HELP!


ElenaCrete

Recommended Posts

Καλημερα κορίτσια!

Θα ήθελα μια βοήθεια εαν γνωρίζετε κάτι. Η γιατρός μου μου ζήτησε να κάνω εξέταση για κυστική ίνωση ή αλλιώς ινωκυστική νόσο. Δεν καλύπτεται από ταμείο λέει δυστυχώς... Μήπως την έχει κάνει καμιά σας; Κι αν ναι για τί κόστη μιλάμε; Κάπου διάβασα ότι κάποτε το Λαϊκο νοσοκομείο την έκανε δωρεάν αλλά δεν ισχύει αυτό πια... Γνωρίζετε κατι ή που είναι το πιο οικονομικό μέρος για να την κάνεις; Δυστυχώς τα οικονομικά μας είναι αρκετά στριμωγμένα... Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!;)


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κορίτσια!

Θα ήθελα μια βοήθεια εαν γνωρίζετε κάτι. Η γιατρός μου μου ζήτησε να κάνω εξέταση για κυστική ίνωση ή αλλιώς ινωκυστική νόσο. Δεν καλύπτεται από ταμείο λέει δυστυχώς... Μήπως την έχει κάνει καμιά σας; Κι αν ναι για τί κόστη μιλάμε; Κάπου διάβασα ότι κάποτε το Λαϊκο νοσοκομείο την έκανε δωρεάν αλλά δεν ισχύει αυτό πια... Γνωρίζετε κατι ή που είναι το πιο οικονομικό μέρος για να την κάνεις; Δυστυχώς τα οικονομικά μας είναι αρκετά στριμωγμένα... Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!;)

Όντως είναι ακριβή και δεν γράφεται στον ΕΟΠΥΥ. Εγώ έδωσα 200 ευρώ...

Θεωρώ όμως ότι αξίζει να την κάνεις. Είναι πολύ σοβαρή ασθένεια! Δυστυχώς δεν ξέρω αν γίνεται κάπου δωρεάν!


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι ακριβή και δεν γράφεται στον ΕΟΠΥΥ. Εγώ έδωσα 200 ευρώ...

Θεωρώ όμως ότι αξίζει να την κάνεις. Είναι πολύ σοβαρή ασθένεια! Δυστυχώς δεν ξέρω αν γίνεται κάπου δωρεάν!

Καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου!

Δεν περιμένω για δωρεαν (κάποτε γινόταν πάντως), αλλά με χαμηλή χρέωση... Άκουσα για 110 ευρώ στο Λαϊκό, πήρα τηλέφωνο σε κάποιο κέντρο, αλλά δεν υπάρχουν λέει απλώς ραντεβού. Δυστυχώς το μήνυμα είναι όλο ηχογραφημένο οπότε δεν μπορώ καν να ρωτήσω....


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και με το καλό το νινί σου....θα πάρεις στο τηλ. κέντρο του Λαϊκού και θα ζητήσεις να μιλήσεις με την αιμοδοσία εκεί θα σε κατευθύνουν. Καλό αιματολογικό τμήμα έχει και το Αρεταίειο. Μην παίρνεις να κλείσεις μέσω του ΕΟΠΥΥ δεν θα το καταφέρεις. Να μιλάς απ ευθείας με το τμήμα αιμοδοσίας!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και με το καλό το νινί σου....θα πάρεις στο τηλ. κέντρο του Λαϊκού και θα ζητήσεις να μιλήσεις με την αιμοδοσία εκεί θα σε κατευθύνουν. Καλό αιματολογικό τμήμα έχει και το Αρεταίειο. Μην παίρνεις να κλείσεις μέσω του ΕΟΠΥΥ δεν θα το καταφέρεις. Να μιλάς απ ευθείας με το τμήμα αιμοδοσίας!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!!


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...