Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

κορίτσια sos!!!

είχε 2 μέρες να κάνει κακά αφού είχε κάνει 4 φορές σε ένα 24ωρο

κ τώρα ζοριζόταν 10΄ κ λέω θα είναι γεμάτος... είχε μόνο ένα πετραδάκι, σαν της κατσίκας!!! τι να του κάνω; αυτό με το θερμόμετρο πως γίνεται;

Κι εμείς παρά τα φρούτα και τα λαχανικά, έχουμε δυσκοιλιότητα... Έβγαλα το μήλο και πρόσθεσα ακτινίδιο, αλλά και πάλι κάθε 2η μέρα τα κάνει και αυτό με γκρίνια, ειδικά τη μέρα που δεν τα κάνει... Ίσως θέλουν ένα διάστημα να προσαρμοστεί το εντεράκι τους...:roll:


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια θέλει λίγο χρόνο να προσαρμοστεί το εντεράκι τους! να βάζετε αρκετό αχλάδι που βοηθάει να κάνουν κακά κ λιγότερη μπανάνα! όταν συνηθίσει ο οργανισμός δεν θα έχουν πρόβλημα!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω του το εκοψα τελειως το μηλο. με την μπανανα και το αχλαδι παει μια φορα τη μερα αλλα παει φυσιολογικα. Λιγο πιο σφιχτα απο πριν!

τον καταλαβατε εχθες τον σεισμο? Εμεις κουνηθηκαμε καλα και εκλαιγε και το ενα το σκυλι!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε φιλενάδα!!!!Δεν εχω δικαιολογία......

βρε καλα να ειστε και δεν θελω δικαιολογια! Στειλε ρε καμια φωτο της μικρης να δω πως μεγαλωσε! Σου στελνω πμ το μεηλ μου!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω του το εκοψα τελειως το μηλο. με την μπανανα και το αχλαδι παει μια φορα τη μερα αλλα παει φυσιολογικα. Λιγο πιο σφιχτα απο πριν!

Κι εγώ το έκοψα το μήλο αλλά δεν είδα διαφορά... Ο ντοκ είπε πάντως να βάζω ίχνη (ξύσματα), να μην το βγάλω τελείως...


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια μου τι κάνετε;χάθηκα λιγουλάκι αλλα ειλικρινα κάποιες μέρες ειναι τεράστια η κούραση....ευτυχως που μιλάτε κι εσείς για νυχτερινές σκοπιες κ ανάγκη για θηλασμους το βραδυ γιατι είχα αρχίσει να πιστεύω οτι κάπου το έχασα....ανα δυο ωρες ρε κορίτσια...την ημέρα δε...μπορει κ ανα 4 ωρες....θέλει να εξερευνά....μπερδεψαμε τη νύχτα με τη μέρα....κατα τα αλλα εμείς συνεχίζουμε με το αποκλειστικό κ θα μπούμε στις στερεες μόλις κλείσουμε τον 6ο, αν κ δοκιμάσαμε στο δάχτυλο της μαμάς λίγο λιωμενο μήλο κ ξετρελαθηκαμε!!!χαχαχαχα

μεγάλωσε παρα πολυ...κ όλο καμαρώνω....άλλος παιδι δεν έκανε μονο η μαριω τονγιαννη...αυτο σκέφτομαι συνέχεια....

Χμμμ ξυπναμε σιγα σιγα....σας φιλάμε πολυ πολυ γλυκα ολες τις μανούλες κ ειδικα τα μπεμπακια μας!!!!

υγ.πρεπει να κανονίσουμε μια συνάντηση ολες μαζι με τα νινακια μας ε;;;;;;


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου τι κάνετε;χάθηκα λιγουλάκι αλλα ειλικρινα κάποιες μέρες ειναι τεράστια η κούραση....ευτυχως που μιλάτε κι εσείς για νυχτερινές σκοπιες κ ανάγκη για θηλασμους το βραδυ γιατι είχα αρχίσει να πιστεύω οτι κάπου το έχασα....ανα δυο ωρες ρε κορίτσια...την ημέρα δε...μπορει κ ανα 4 ωρες....θέλει να εξερευνά....μπερδεψαμε τη νύχτα με τη μέρα....κατα τα αλλα εμείς συνεχίζουμε με το αποκλειστικό κ θα μπούμε στις στερεες μόλις κλείσουμε τον 6ο, αν κ δοκιμάσαμε στο δάχτυλο της μαμάς λίγο λιωμενο μήλο κ ξετρελαθηκαμε!!!χαχαχαχα

μεγάλωσε παρα πολυ...κ όλο καμαρώνω....άλλος παιδι δεν έκανε μονο η μαριω τονγιαννη...αυτο σκέφτομαι συνέχεια....

Χμμμ ξυπναμε σιγα σιγα....σας φιλάμε πολυ πολυ γλυκα ολες τις μανούλες κ ειδικα τα μπεμπακια μας!!!!

υγ.πρεπει να κανονίσουμε μια συνάντηση ολες μαζι με τα νινακια μας ε;;;;;;

ελα μου ντε, καιρος ειναι


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου τι κάνετε;χάθηκα λιγουλάκι αλλα ειλικρινα κάποιες μέρες ειναι τεράστια η κούραση....ευτυχως που μιλάτε κι εσείς για νυχτερινές σκοπιες κ ανάγκη για θηλασμους το βραδυ γιατι είχα αρχίσει να πιστεύω οτι κάπου το έχασα....ανα δυο ωρες ρε κορίτσια...την ημέρα δε...μπορει κ ανα 4 ωρες....θέλει να εξερευνά....μπερδεψαμε τη νύχτα με τη μέρα....κατα τα αλλα εμείς συνεχίζουμε με το αποκλειστικό κ θα μπούμε στις στερεες μόλις κλείσουμε τον 6ο, αν κ δοκιμάσαμε στο δάχτυλο της μαμάς λίγο λιωμενο μήλο κ ξετρελαθηκαμε!!!χαχαχαχα

μεγάλωσε παρα πολυ...κ όλο καμαρώνω....άλλος παιδι δεν έκανε μονο η μαριω τονγιαννη...αυτο σκέφτομαι συνέχεια....

Χμμμ ξυπναμε σιγα σιγα....σας φιλάμε πολυ πολυ γλυκα ολες τις μανούλες κ ειδικα τα μπεμπακια μας!!!!

υγ.πρεπει να κανονίσουμε μια συνάντηση ολες μαζι με τα νινακια μας ε;;;;;;

είσαι σίγουρη ότι πεινάει το βράδυ?


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω του το εκοψα τελειως το μηλο. με την μπανανα και το αχλαδι παει μια φορα τη μερα αλλα παει φυσιολογικα. Λιγο πιο σφιχτα απο πριν!

τον καταλαβατε εχθες τον σεισμο? Εμεις κουνηθηκαμε καλα και εκλαιγε και το ενα το σκυλι!

το δικό μου το σκυλί γιατί ειναι εντελώς βούρλο??????


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...