Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

πωπω βρε μαρντω μου! Κριμα το ζουζουνι. Καλα και ο γιατρος περιμενει να ανεβει ο αριθμος αποικιων για να δωσει κάτι? μεχρι τοτε το μωρο θα υποφερει? του δινεις τιποτα κιντερτε τουλαχιστον να κανει πολλά τσισακια μηπως το αποβαλλει?


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

η γιατρός δεν επιτρέπει τσάγια γενικώς, μόνο γάλα κ κυρίως μητρικό, εμ που να το βρω η καημένη;

εχθές το βράδυ που ήταν λίγο καλύτερα του έδωσα ένα μπουκάλι παραπάνω, ευτυχώς το ήπιε, γιατί ειδικά την Παρασκευή που ήταν χάλια ήπιε με το ζόρι 40 για πρωί κ 50 για βράδυ! τίποτα! ήταν κολλημένος σα βδέλλα στο στήθος κ δε με άφηνε ούτε τουαλέτα να πάω! από την άλλη σκέφτομαι ότι ο θηλασμός μπορεί να τον γλύτωσε που έπαιρνε αντισώματα, ξέρουν αυτά τι κάνουν...

σκέφτομαι κ διάφορα χαζά, μήπως π.χ. το γάλα μου δεν έχει πολύ νερό κ.ά.

σήμερα βλέννες δεν είδα, ακόμη τουλάχιστον, αλλά το τσουτσουνάκι εξακολουθεί να είναι πρησμένο, λίγο πιο μαλακό όμως...

Link to comment
Share on other sites

Μαρντό περαστικά στο ζουζούνι σου!

Συμπληρώματα παίρνω κι εγώ ακόμα (σίδηρο και ασβέστιο), αλλά τα μαλλιά πέφτουν... ο άντρας μου έχει απηυδείσει... ευτυχώς τα έχω μπόλικα...


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια...μήνες έχουμε να τα πούμε. Δεν είχα καθόλου χρόνο και κουράγιο να μπω, πόσο μάλλον να γράψω κιόλας...Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μωράκια σας καλύτερα...κι εμείς καλά είμαστε...αν εξαιρέσουμε την αυπνία και την γκρίνια για τα δοντάκια μας....ελπίζω να τα λέμε συχνότερα πλέον


x4uqp3.png
Link to comment
Share on other sites

άντε βρε κορίτσι! κι αναρωτιόμουν τι κάνετε!

εμείς πήγαμε ντοκ. το πρήξιμο ήταν λιγότερο, αλλά είπε αφού δεν είναι κόκκινο της φαίνεται φυσιολογικό κ αφού δεν κάνει πυρετό δε ζήτησε επανεξέταση ούρων. βλέννες 2 μέρες δεν είχαμε, αλλά σήμερα είδα πάλι, το παρακολουθώ...

είμαστε 6400 κ 66εκ, στο 10% στην καμπύλη βάρους κ στο 90% του ύψους!

εσάς σας τα περνάει στις καμπύλες ανάπτυξης ο γιατρός;

κ τελικά θα αρχίσουμε από φρούτα κ μετά λαχανικά...

Link to comment
Share on other sites

καλως το χαμενο μας κοριτσι. Πως τα πάτε?

Μάρντω μου ειστε πολύ καλα. Μπραβο. Αφου δεν ανησυχει ο γιατρος για τα ουρα τελος.

εμεις εχουμε αυριο γιατρο. Θα δουμε

Σημερα ειμαι φοβερά κακοδιάθετη, με εχει φαει η κλεισουρα!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια μου. Κάναμε εχθες το εμβολιάκι μας!Ειμαστε 8430 κg και 71εκ. Σημερα φαγαμε την πρωτη μας κρεμα, μηλο. Σε δυο μερες θα φαμε αχλαδι και σε τεσσερις μπανανα για να ελεγξουμε για καμια αλλεργια. Μετά ολα μαζι. Την αλλη βδομαδα λαχανοσουπα, πατατα καροτο κολοκυθι και σε 2 βδομαδες απο τωρα θα προσθεσουμε στην σουπα και κοτοπουλο. Περιττο να σας πω οτι εκτος απο την πρωτη ξυνιλα το εφαγε ολο το μηλο και με ευχαριστηση θα ελεγα. Πολυ φαγανο παιδι εχω!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια μου. Κάναμε εχθες το εμβολιάκι μας!Ειμαστε 8430 κg και 71εκ. Σημερα φαγαμε την πρωτη μας κρεμα, μηλο. Σε δυο μερες θα φαμε αχλαδι και σε τεσσερις μπανανα για να ελεγξουμε για καμια αλλεργια. Μετά ολα μαζι. Την αλλη βδομαδα λαχανοσουπα, πατατα καροτο κολοκυθι και σε 2 βδομαδες απο τωρα θα προσθεσουμε στην σουπα και κοτοπουλο. Περιττο να σας πω οτι εκτος απο την πρωτη ξυνιλα το εφαγε ολο το μηλο και με ευχαριστηση θα ελεγα. Πολυ φαγανο παιδι εχω!

Καλέ, θρεφτάρι!!! Μπράβο σας!!! Άντε καλή αρχή και σε σας!!!

Μετά τις κρέμες πόσο γρήγορα πεινάνε τα μπεμπάκια σας; Εγώ ήλπιζα οτι θα τον κρατάει κανένα 3ωρο αλλά μάταια... Μόνο με θηλασμό αντέχει 2-2,5 ώρες άλλα με την φρουτόκρεμα (1/4 μήλο, 1/4 αχλάδι, μισό πορτοκάλι χυμό και μισή μπανάνα) αντέχει μόλις 1,5 ώρα... τι είν'τούτο;


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλέ, θρεφτάρι!!! Μπράβο σας!!! Άντε καλή αρχή και σε σας!!!

Μετά τις κρέμες πόσο γρήγορα πεινάνε τα μπεμπάκια σας; Εγώ ήλπιζα οτι θα τον κρατάει κανένα 3ωρο αλλά μάταια... Μόνο με θηλασμό αντέχει 2-2,5 ώρες άλλα με την φρουτόκρεμα (1/4 μήλο, 1/4 αχλάδι, μισό πορτοκάλι χυμό και μισή μπανάνα) αντέχει μόλις 1,5 ώρα... τι είν'τούτο;

Ε παλι καλα, εμενα μετα την κρεμα θελει στηθος! Στο καπακι εννοω! χαχαχαχα! Σας εβαλε απο τωρα πορτοκαλι?

Ρε γαμωτο ο δικος μου με το μηλο εγινε απευθειας δυσκοιλιος! Εσεις ειχατε τετοια θεματα?


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ε παλι καλα, εμενα μετα την κρεμα θελει στηθος! Στο καπακι εννοω! χαχαχαχα! Σας εβαλε απο τωρα πορτοκαλι?

Ρε γαμωτο ο δικος μου με το μηλο εγινε απευθειας δυσκοιλιος! Εσεις ειχατε τετοια θεματα?

Στην αρχή κι εμένα ήθελε στήθος, βέβαια, δεν έτρωγε καλά, τώρα που το τρώει σχεδόν όλο, χορταίνει, μόνο 2 λεπτά πίνει από το στήθος μάλλον για να ξεδιψάσει γιατί νερό δεν πίνει ακόμα... φοβάμαι μήπως ξέχασε το μπιμπερό γιατί δεν κάνει καν κίνηση να ρουφήξει... Όσο για το πορτοκάλι, γενικά είναι της άποψης να μπουν όλα γρήγορα... Δυσκοιλιότητα κι εμείς έχουμε σχετική... κάνει κάθε μέρα κακά αλλά σφίγγεται αρκετά και έχει και γκρίνια καμιά φορά...


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή κι εμένα ήθελε στήθος, βέβαια, δεν έτρωγε καλά, τώρα που το τρώει σχεδόν όλο, χορταίνει, μόνο 2 λεπτά πίνει από το στήθος μάλλον για να ξεδιψάσει γιατί νερό δεν πίνει ακόμα... φοβάμαι μήπως ξέχασε το μπιμπερό γιατί δεν κάνει καν κίνηση να ρουφήξει... Όσο για το πορτοκάλι, γενικά είναι της άποψης να μπουν όλα γρήγορα... Δυσκοιλιότητα κι εμείς έχουμε σχετική... κάνει κάθε μέρα κακά αλλά σφίγγεται αρκετά και έχει και γκρίνια καμιά φορά...

ki εμεις δεν τα παμε καλα με το μπιμπερο απο την πρωτη μερα της κρεμας. ρουφαει λιγο και μετα νευριαζει και το αφηνει. Το τερατακι μου τρωει χωρις προβλημα και χωρις να λερωνουμε. ευχομαι να μην γινει χοντρος οταν μεγαλωσει


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...