Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Εγώ είχα και έχω αιματοκριτη 41,5. Παρόλα αυτά μου έδωσαν σίδηρο. Εγώ πραγματικά γιατρευτηκα από την δυσκοιλιότητα. Ελπίζω μόνιμα. Πολλοί το λένε ότι η γέννες βοηθάνε σε πολλά. Μαρντο μου για να φαω καλά πρέπει κάποιος να κρατήσει τον μικρό και αυτό γίνεται στις έξι που έρχεται ο άντρας. Κάνω υπομονή.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ααααααααα γι αυτό μαδάω σαν το σκύλο μου!!;;;;;; Εγώ πίρνω μόνο ασβέστιο κ αυτό όποτε το θυμάμαι... Και σίδηρο στην αρχή τώρα τον έκοψα... Θα τν ξαναρχίσω όμως αφού το λέτε γιατί κ μένα το χε πει κ η μαία κ ο ντοκ...


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Οχι, μαδας γιατι χανουμε ολες τις τριχες που δε χασαμε στην εγκυμοσυνη. Ειναι νορμαλ...σου χαν πει κ εσενα σιδηρο,ε; εγω ξεχναω και το ασβεστιο κ αυτο με καιεινπιονπολυ, μη μεινω φαφουτα!!


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα μου πεφτουν απο καιρο...απο τοτε που σαραντισμα..κ οταν λουζομαιγινεται χαμος..αλλα το θεωρω φτσιολογικο...κακως;;;; και στις ομαδες θηλασμου λενσ ειναι νορμαλ :/


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου που είστε;

εμείς τρελλή αγωνία!

είδα βλέννες στα τσίσα κ τρέξαμε για γεν ούρων κ καλλι΄ργεια!

περιμένουμε αποτελέσματα, έκανε λίγο πυρετό κ είναι πρησμένο το τσοτσουνάκι του...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου που είστε;

εμείς τρελλή αγωνία!

είδα βλέννες στα τσίσα κ τρέξαμε για γεν ούρων κ καλλι΄ργεια!

περιμένουμε αποτελέσματα, έκανε λίγο πυρετό κ είναι πρησμένο το τσοτσουνάκι του...

Ελα ρε .... Περαστικά ψυχάκο .... Τι είπε ο γιατρός ;;;; Τι μπορεί να ναι;;;


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

η καλλιέργεια θετική, αλλά η συγκέντρωση δεν είναι για αντιβίωση, περιμένουμε...

αλλά αυτή η μύξα τι να είναι ρε παιδιά; ψάχνω στο νετ κ δε βρίσκω κάτι

πυρετό σήμερα δεν έχει, αλλά κλαίει δυνατά ώρες ώρες, ξύπναγε με κλάματα τη νύχτα, κάπου πονάει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αντε ρε.. θετικη η καλλιεργεια για τι; ουρολοιμωξη πχ; κατι αλλο;

(Ρωτω γιατι κ εμεις εχουμ δει βλεννες αλλα αφου ειναι απυρετη ειπε να μην κανουμε εξετασει;...κ εχουμε ξαφνικα ξυπνηματα με κλαματα οπως εχω πει..οποτε οταν δω κατι σχετικο ρωτω, σορι κοριτσια που πεταγομαι σαν τσουτσου στο οποιο προβκημα σας αλλα αγωνι η μανα...).

Περαστιμα κ σβουρηχτα φιλακια...πες μας νεα οταν εχεις...


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

κολοβακτηρίδια 100.000, οριακά για ουρολοίμωξη.

κι εμείς δεν έχουμε πυρετό γι αυτό δεν ανησυχεί η γιατρός, θα τον δει τη Δευτέρα...

βλέννες στα τσίσα είδατε;;; εμένα αυτό με προβληματίζει, μου φαίνεται πολύ παράξενο, είναι σα πράσινη μύξα πηχτή κ μένει πάνω στην πάνα, φοβάμαι μην είναι τίποτα διαφορετικό από μια απλή ουρολοίμωξη...

η γιατρός δε λέει τίποτα γι' αυτό, δε λέει κάτι αν δεν είναι σίγουρη...

(ε, όχι κ πετάγεσαι! άμα δεν ήθελα συζήτηση, δε θα τα έγραφα εδώ μέσα)

Link to comment
Share on other sites

κολοβακτηρίδια 100.000, οριακά για ουρολοίμωξη.

κι εμείς δεν έχουμε πυρετό γι αυτό δεν ανησυχεί η γιατρός, θα τον δει τη Δευτέρα...

βλέννες στα τσίσα είδατε;;; εμένα αυτό με προβληματίζει, μου φαίνεται πολύ παράξενο, είναι σα πράσινη μύξα πηχτή κ μένει πάνω στην πάνα, φοβάμαι μην είναι τίποτα διαφορετικό από μια απλή ουρολοίμωξη...

η γιατρός δε λέει τίποτα γι' αυτό, δε λέει κάτι αν δεν είναι σίγουρη...

(ε, όχι κ πετάγεσαι! άμα δεν ήθελα συζήτηση, δε θα τα έγραφα εδώ μέσα)

Οχι στα τσισα, στο πουλακι..


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Οχι στα τσισα, στο πουλακι..

κι εγώ έβλεπα τελευταία κάτι ασπράκια στο τσουτσουνάκι, αλλά νόμιζα ήταν από την πάνα...

στα κοριτσάκια σα να πήρε το μάτι μου ότι μπορεί να είναι υγρά από τον κόλπο κ οφείλεται στις ορμόνες της μαμάς, αλλά δε ξέρω σε τι ηλικία αναφερόταν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...