Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μποτσάκι τι του έδωσες και είναι καλύτερα?

Σήμερα είχαμε όλη μέρα κλάματα και μου μαύρισε η καρδιά... γιατί πρέπει από τόσο μικρά να βασανίζονται???

Ηλιοβασίλεμα μπράβο στην κορούλα σου που κερδισε το φλουρί.... πάντα καλότυχη να είναι!

Κοαλάκι που είναι η νέα λίστα οεοοοο????

Ιωάννα φαντάζομαι πόσο καλά ήταν με τους γονείς σου εκεί... Υπομονή τώρα μέχρι το Πάσχα. 'Οπως λένε τα κορίτσια θα έχεις και την δική μας παρέα για να περάσει γρήγορα ο καιρός :-)

Μαυ, πως πάει η δυσκοιλιότητα της μικρής σου? Ελπίζω να βοήθησε το νέο γάλα.

Σίδηρο μέχρι πότε θα παίρνει? Έχει μεγαλώσει αρκετά πλέον... αλήθεια δεν μας έχεις πει πόσο ζυγίζει.


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Koριτσιααααααααααααααααα!!!!!!!!!!1

Κανω δουλειες!!!!!!Ο μικρος εχει περιποιηθει ολο το σπιτι με τσισα και κανω γενικη και μαγειρευω.Φυσικα τον απασχολει η μαμα μου!!!!!

Να σας πω τις σταγονες του τις σταζω μεσα στο στομα.Υπαρχει αλλος τροπος?


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσακια μου!!! ολες καλα? εμεις καλα!! παιζουμε!

Ριτσακι μου σου ειπα γυρω στις 25/8 επειδη ειχες πει 6 εβδομ και σου ειπα στο περιπου, αν μου ειχες πει την περιοδο σου θα στο ειχα υπολογισει απευθειας ;)

Μποτσακι μου δουλειες κι εσυ? κι εμεις πηξαμε σημερα! στο στομα τις σταγονιτσες, μια χαρα! ισως θα μπορουσες και μεσα στο γαλατακι του αλλα ειναι λιγο ρισκο σε περιπτωση που δεν το πιει ολο!

Ηλιοβασιλεμα μου τι κανετε?? καλα εισαστε??

Χριστινακι κουραγιο για τη ζουζου σου!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγορομάμυ μου καλα;

Προσπαθησα να της δείξω να βαλει τικερακι η Ριτσα για αυτο την ρωτησα για ΠΗΤ και τελευατια ημερομηνια περιοδου...Στο τικερακι της το εβγαλε αυτοματα για ΠΗΤ 3/9....

Αλλα λογικα αυτα θα οριστικοποιηθουν με τους υπερηχους της.

Εμεις ησυχα....ειμαι μονη μου τωρα....ο αντρας μου εχει παει να δει ποδοσφαιρο και η μικρη παιζει κατω με τον ξαδερφο της. Αυριο φευγει και εχουμε απο τωρα κλαμματα που θα φυγει ο μικρος...ασε που καθε φορα που μαζευεται πανω, ερχεται και μου λεει ποτε θα κανουμε αδερφακι...


Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια κάθε απόγευμα γκρίνια από τις 5 και μετά. Και όσο πλησιάζει η ώρα,του μπάνιου ακομα περισσότερη. Και μόλις μπαίνει στο μπανακι χαίρετε με το νερό. Μόλις τον βγάζω μέχρι να τον ντυθώ χαμός πάλι. Τώρα τον βάζω για υπνο και παω και εγω. Καληνύχτα!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγορομάμυ μου καλα;

Προσπαθησα να της δείξω να βαλει τικερακι η Ριτσα για αυτο την ρωτησα για ΠΗΤ και τελευατια ημερομηνια περιοδου...Στο τικερακι της το εβγαλε αυτοματα για ΠΗΤ 3/9....

Αλλα λογικα αυτα θα οριστικοποιηθουν με τους υπερηχους της.

Εμεις ησυχα....ειμαι μονη μου τωρα....ο αντρας μου εχει παει να δει ποδοσφαιρο και η μικρη παιζει κατω με τον ξαδερφο της. Αυριο φευγει και εχουμε απο τωρα κλαμματα που θα φυγει ο μικρος...ασε που καθε φορα που μαζευεται πανω, ερχεται και μου λεει ποτε θα κανουμε αδερφακι...

αχου μωρε το κοριτσακι σου:(:(:roll: και αντε τωρα να της εξηγησεις της ψυχουλας! θελει παρεουλα το κοριτσακι μωρε! συντομα να ερθει το αδερφακι της, θα ξετρελαθει απο τη χαρα της πιστευω!!!!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΤΣΑΚΙ μου και εγώ τις σταγόνες απευθειας στο στόμα αυτές! Να ανακινείς το μπουκαλάκι πριν τις δώσεις. Άλλος τρόπος- εκτός απο το γάλα για να μην εχεις το ρίσκο που λεει η ΑΓΟΡΟΜΑΜΜΥ είναι με ένα μικρό κουταλάκι του γλυκού. Εγώ ετσι δινω το σίδηρο που δεν μπορώ να το ρίξω απευθειας γιατί άμα πεσει καμια απέξω γίνονται όλα κόκκινα.

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ παίζει η Αγγελικούλα σου κ στεναχωριεται που θα χάσει την παρέα της;; Είμαι σίγουρη πως φέτος θα ναι η χρονιά να της χαρίσεις το αδερφάκι της.

ΕΛΛΗ καλή ξεκούραση!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ υπομονή με τους κολικούς το κοριτσάκι σας!

Κορίτσια ο πρωτος καιρός είναι το πακέτο. Μετά το τρίμηνο όλα είναι καλύτερα!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα May μου!! τι κανετε?? εισαστε καλα? εσυ τον αλλο μηνα επιστρεφεις στη δουλεια ε?

Καλά είμαστε... Αν και του άντρα μου του την έχει βαρεσει σήμερα κ είναι μελαγχολικός και στεναχωριέμαι.. Λίγο η κλεισούρα, λίγο η κούραση, άλλες αντοχές έχουμε εμείς οι μανάδες τελικά... Η Β βλεπει ταινία εγώ λίγο μαζεύω και αναμένουμε το ξυππνημα της μικρής για φαγητό..

Στη δουλειά, ιδανικά θέλω να επιστρέψω 1/3 για να εχει ξεπεραχτεί κιάλλο το μωρό και να έχουν μειωθεί κ οι ιώσεις. Ελπίζω να τα καταφέρω.. Αλλιώς γύρω στα μέσα Φεβρουαρίου;; Θα δούμε...

Εσείς τί κάνετε ΑΓΟΡΟΜΑΜΜΥ μου;; Κοιμήθηκε ο Μητσάρας;;


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν πεταγεται μια βολτιτσα εκεινος? βεβαια οσο να 'ναι θα του βγαινει και η ψυχολογικη πιεση ολου του καιρου μωρε, περασατε πολυ μεγαλη περιπετεια... να περασει ο καιρος να μπορειτε να βολταρετε κιολας με τα κοριτσακια σας και θα περνατε ομορφα. Ο Μητσακος κοιμηθηκε πριν λιγο!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου να μαι και εγω, τι κανετε??? ολες καλα???

Εμεις καλα, αργησαμε λιγο σημερα να κοιμηθουμε... Παιξαμε οοολο το απογευμα και ηρθε και επισκεψη η γειτονισσα και τα ειπαμε λιγουλακι!!!

ΜΠΟΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ναι οι σταγονες στο στομα, υπαρχει συγκεκριμενος λογος που οριζεται αυτο, ειδικα με τις βιολογικες!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ, ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΜΟΥ, ΜΑΥ ΜΟΥ τι κανετε???


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

συμπεθερα μου!! καλα ειμαστε! τωρα ετοιμαζομουν να σας καληνυχτισω γιατι ειμαι ψοφια εντελως. παω να ξαπλωσω... φιλακια πολλα και καληνυχτα σε ολες!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...