Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts

Τωρα που το λες εγω ειχα πητ 15αυγουστο αλλα γεννησα 27 ιουλιου. Οποτε εγγ τη φμ την "επιασα" λιγο πιο πριν απο τη ριτσα. 17 νοεμβρη ειχα επαφη εκεινο το μηνα, λες να εκανα γκαφα και να πληρωνω μια ζωη??? :tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχαχα!! η πιο ομορφη γκαφα ηταν!!! αντε και στην επομενη! πως να μη βγει φουρτουνα αφου την επιασες 17Νοεμβρη σε επετειο επαναστασης πανω?? χααχχα!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι τη βλεπω!!! Κοψανε και βασιλοπιτα!!!

Κοριτσια μου σας καληνυχτο ....θα τα πουμε αυριο...παω να την αραξω στον καναπε,να ξεκουραστω λιγο....να παρω και το κολπικο μου φαρμακο.....

Τα λεμε κοριτσια μου Φιλακια πολλα!!

Koalaki μου περιμενω την λιστα....που πηρα προαγωγη....εεεε!!!


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

Α!! δεν εχουμε μεγαλη διαφορα Αγγορομαμμυ μου.....Δηλαδη Παρθενος θα ειναι....Χααα!!χααα!! την πατησε ο αντρουλης μου...πω!! πω!! θα εχει δυο παρθενους...Χιιι!!Χιιι!!

εμεις θα πηξουμε στα λιονταρια!!! χαχαχα! λιονταρι ο μεγαλος, λιονταρι το μικρο, ωροσκοπο λιονταρι εγω... χιχιχι!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου και εγω αποχωρω γιατι νυστααααζω! και αυριο θελω να κανω δουλιτσες. τα κανω πολυυυ χαλαρα ολα! το πρωι ολη μερα καθομαι στη δουλεια, μολις γυρισω τρωω και κοιμομαστε, και κανω λιγα πραγματα! σημερα καθαρισα μονο το μπανιο και αυριο τα υπολοιπα θα με βοηθησει ο καλος μου! θα κανουμε και ενα γαλακτομπουρεκο γιατι περιμενουμε φιλους το απογευμα!!! καληνυχτα και φιλακια πολλα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Με την έννοια δεν το στήριζε εννοώ πως ήταν ένα μωράκι που δεν μπορούσε καν να το κουνήσει. Όπως το έβαζες καθόταν.. Τώρα όντως το στηρίζουμε. Μας τσέκαρε ο παιδίατρος. Έχουμε λέει πολύ καλή νευρική και Ψυχοκινητική ανάπτυξη. Και πως θα μιλήσει γρήγορα μας είπε. Εγώ κουκουβαγιζω με αυτά που λέει ο παιδίατρος. Τον εμπιστεύομαι (αυτόν όχι τον πρώτο). Μου το έβγαλε από την πρώτη στιγμή το αίσθημα αυτό.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σημερα η κορη μου ηθελε να σηκωθουμε απο πολυ πρωι...αλλα μεχρι τις 8.30 μειναμε στο κρεβατι μου....με υπνο με διαλειματα για κουβεντα αλλα τουλαχιστον δεν σηκωθηκαμε νωριτερα.

Τωρα βλεπει παιδικα και παιζει με τα παιχνιδια της στο τραπεζακι του σαλονιου.

Σε καμια ωρα θα βγούμε...εχει και μαθημα μουσικοκινητικης.

Για μεσημερι εχω λιγα φασολακια λαδερο στο ψυγειο...θα τηγανισω και καμια ομελετα του αντρα μου και καπως ετσι θα περασουμε το σημερινο μεσημεριανο.


Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!απο σημερα ξανα μαζι σας εντατικα!!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ απατεωνες ε?αλιμονο!!!!!!!!!η φμ τι κανει?

ΡΙΤΣΑΚΙ χωσε την πεθερα κ κανε ξεκουραση εσυ!!!!!!!!!!!!!!!

παρε το αιμα σου πισω!!!!!!!!!ειναι η καλυτερη περιοδος η εγκυμοσυνη για την γυναικα!!!!!!!!!τι προαισθημα εχεις για το μπεμπε?βαλε κ ενα τικερακι να ξερουμε ποσων εβδομαδων εισαι!!!!!!!!!!!

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ μπραβο στην μικρη!!!εμας φετος στη μια βασιλοπιτα επεσε στην μπεμπα κ στην αλλη σε μενα!!!!!!!!ετυχε !!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΥ κ γω το χα κανει αυτο με τις θηλες κ εκλαιγε σαν τρελη η μπεμπα!!!!!!!!

ΜΠΟΤΣΑΚΙ καλες πλυσεις με το νεο σας πλυντηριο κ χωρις σουρτα φερτα πες του!!!!!!!!!!ο μπεμπακος ειναι καλυτερα?οι κολικοι θα περασουν!!!!!!!κ γω στεναχωριομουν που εβλεπα την μικρη να κλαιει κ δεν μπορουσα να την βοηθησω!!!!!τι του δινεις?

εγω εδινα μαραθο!!!!!!!!!!


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια για τις θηλες εμενα μου ειπε η παιδιατρος οτι οταν παρουμε καινουριες θηλες να τις δωσουμε πρωτα στο μωρο να τις μασαει κ να παιζει μεχρι να τις μαλακωσει για να τις πιασει πιο ευκολα!!!!!!!!!!!!!!


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!! καλα εισαστε?? εμεις καλα! μας ξυπνησε ο ταρζαν απο τις 7 και τωρα ξανακοιμηθηκε να ξεκουραστει!!! αχχαχα! σε λιγο θα βαλω να μαγειρεψω γαλοσουπα αυγολεμονο! πιστευω να το ξερετε αυτο το φαγητο, το φτιαχνουμε πολυ εδω και ειναι πεντανοστιμο!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...