Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts

Τελευταία ενημέρωση 08/01/2014 από Ηλιοβασίλεμα

Όπου ΜΠΛΕ αγορι, ΡΟΖ κορίτσι και ΜΠΛΕ/ΡΟΖ και τα δύο!!!

:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D ΛΙΣΤΑ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑΣ by Koalaki :-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D

Εγκούλες για το 2014:

Αγορομάμμυ>>> γιο εχει και το έπιασε το 2ο σποράκι για τον Αύγουστο του 2014!!!!! Να είναι καλοστερωμένο!!!!!!!!!!!!!

Ρίτσα >>>> Θετική χοριακή στις 8/1/2014! Φυτεύτηκε το νέο σποράκι!!!!!!!!!!!!!!

Μανούλες:

Ηλιοβασίλεμα >>> κορη εχει και στρωνει εδαφος για 2ρο, θα περασει βουνα, λαγκαδια, θαλασσες και ποταμια μα ενα ειναι το σιγουρο "για θιασοοοο την κοβω".

Μαρία Thess >>> κοριτσομάνα εκ Κοζάνης!!!

Κοαλακι >>> κορη εχει και δεν στρωνει τιποτα, εκλεισε το εργοστασιο, με κανεναν "συμβιβασμο" ισως ξανα ανοιξει.

Θαλεια >>> γιο αστρωτο επισης, εδω θελουμε μαλλον και υπογραφες εκτος απο τον συμβιβασμο.

Ιωάννα >>> φρεσκομανούλα με μια μπεμπούλα από Ορεστιαδα, 22/8/13!!!!

Vick >>> Να και η μανούλα η τρίτεκνη, ο μπέμπης της γεννήθηκε στις 31/8/2013 !!!!

Happymummy >>> Σεβασμός στη πολύτεκνη μαμά!!! Γέννησε και το 4ο μπουμπούκι της παρακαλώ !!!!

Μαρακι >>> γιο έχει και η μπέμπα της γεννηθηκε 26/9/13 !!!!

Ngn >>> γιο έχει και να και η κόρη γεννήθηκε 1/10/13 !!!!

May23 >>> κόρη έχει και η βιαστικιά η Μιχαέλα δεν ήθελε να γεννηθεί Χριστούγεννα,αλλά ήρθε στη ζωή στις 17/10/13 !!!!

Stefaniana >>> Ανυπομονούσε η μαμά αλλά ο μπέμπης της άνετος και ωραίος γεννήθηκε στις 9/11/2013!!!!!

Xrydim >>> Βγήκε από την κοιλίτσα της μαμάς της , στις 22/11/2013!!!

Νάσια >>> Φρεσκομανούλα από Πτολεμαϊδα , γεννησε τον μπέμπη της στις 22/11/13!!!!

Ελλη >>> Επιτέλους τον πήρε αγκαλιά τον Τρικαλινό τον μπέμπη της στις 23/11/2013 !!!!

Μποτσάκι >>> ο Μποτσακογιός απολαμβάνει την αγκαλιά της μαμάς του από τις 25/11/2013!!!!

Πατουσίτσα >>> Περίμενε ο γαμπρός και να τη και η νυφη ομορφη και γερή ξεπρόβαλλες στις 5/12/2013 !!!!

Yola >>> Απέκτησε το αδερφάκι της Βασιλικής της που τόσο λαχταρούσαν!!!!! Ο μπέμπης της ήρθε στον κόσμο στις 7/12/2013!!!

Ζωή >>> Να και η μικρούλα Θεσσαλονικιά μπέμπα μας, γεννήθηκε στις 10/12/2013 !!!!

Σοτσαφι >>> Απέκτησε τον μπέμπη της στις 14/12/2013!!!

Christina123 >>> Εγινε μανούλα στις 20/12/2013!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η Γιολα θα το μαθει απο φεις... Η Θαλεια επισης...Η Χρυντιμ το ίδιο.

Το σοτσαφι, η Χριστινα, η Στεφανιανα και η Νασια μενουν να το καταλαβουν....

Της Ριτσας της εστειλα πμ....


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ας παραμείνουμε σε αυτή τη σελίδα η γνώμη μου!! Ο τιπτλος είναι τέλειος και επειδή το ΚΟΑΛΑΚΙ μέρες έκανε κουβέντα για την αλλαγή, όποια μπει κ το δει θα το υποψιαστεί.. Όλες αλλάξατε τικεράκια καλέ;;! Σουπερ!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ας παραμείνουμε σε αυτή τη σελίδα η γνώμη μου!! Ο τιπτλος είναι τέλειος και επειδή το ΚΟΑΛΑΚΙ μέρες έκανε κουβέντα για την αλλαγή, όποια μπει κ το δει θα το υποψιαστεί.. Όλες αλλάξατε τικεράκια καλέ;;! Σουπερ!!!

Μαυ??????????????Τα δυο μας???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηρθε η παιδιατρος σημερα.

Ειμαστε μια χαρα!!!!!!!!εχουμε παει 5020 απο 4050 και 58 ποντους απο 55 σε 17 μερες!!!!!!!!!!

Η παιδιατρο ειναι πολυ ευχαριστημενοι απλα πρεπει να κανουμε υπομονη με τους κολικους οι οποιοι μας εχουν τρελανει.

Μας εδωσε και τις μπιογκαια τις σταγονες.Δεν μας αλαζει γαλα απλα πρεπει να κανουν τον κυκλο τους!!!!!!!!!

Εχουμε ειλικρινα εξαντληθει!Οχι απο την αυπνια αλλα επειδη βλεπουμε τον μικρο να ποναει και στεναχωριομαστε!!!!

Σπαραζει στο κλαμα ο καημενος!

Αααααααααα πηρα λαπτοπ οποτε απο αυριο και παλι κοντα σας!

Ισως οχι ολη μερα αλλα θα προσπαθησω καθε μερα!!!!!!!Μου λειπετε πολυ!!!!

Σας φιλωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!1

Καλα ενταξει!Πρεπει να αλλαξω τικερακι γιατι βλεπω να με βρισκουν και τα επομενα Χριστουγεννα ετοιμη!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαααααααααα!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η παιδιατρος σημερα.

Ειμαστε μια χαρα!!!!!!!!εχουμε παει 5020 απο 4050 και 58 ποντους απο 55 σε 17 μερες!!!!!!!!!!

Η παιδιατρο ειναι πολυ ευχαριστημενοι απλα πρεπει να κανουμε υπομονη με τους κολικους οι οποιοι μας εχουν τρελανει.

Μας εδωσε και τις μπιογκαια τις σταγονες.Δεν μας αλαζει γαλα απλα πρεπει να κανουν τον κυκλο τους!!!!!!!!!

Εχουμε ειλικρινα εξαντληθει!Οχι απο την αυπνια αλλα επειδη βλεπουμε τον μικρο να ποναει και στεναχωριομαστε!!!!

Σπαραζει στο κλαμα ο καημενος!

Αααααααααα πηρα λαπτοπ οποτε απο αυριο και παλι κοντα σας!

Ισως οχι ολη μερα αλλα θα προσπαθησω καθε μερα!!!!!!!Μου λειπετε πολυ!!!!

Σας φιλωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!1

Καλά καλέ, πήρατε 1 κιλό σε 17 μέρες;;; !!!! Και τρεις πόντους;;; Για ρεκόρ γκίνες τον βλέπω το μποτσακογιό σε ανάπτυξη....

Μαράκι biogaia πίνει και η μπέμπα.... Μακαρι να σε βοηθήσει, εμάς δεν πολυέχει κολικούς αλλά δεν πιστευω να οφείλεται στο φαρμακο....(φυτικό είναι)

Καλα ενταξει!Πρεπει να αλλαξω τικερακι γιατι βλεπω να με βρισκουν και τα επομενα Χριστουγεννα ετοιμη!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Όσο για το τικεράκι, καλά το σκέφτηκες!! Αχαχαχαχα!!!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιααααααααα!!!!!!!!!!μαζευτηκαμεεεεεεεεε???????????????

ΕΔΩ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕ ΓΑΛΙΑΝΤΡΕΣ!!!!!!!!!!!!

Αλλα ας μας ανοιξουν και το αλλο θεματακι.....

εμεις καλα ειμστε!!!!η μικρη κοιμαται και εγω αρμεγομαι!!!!

ΟΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ,Κ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΡΕΚΤΙΦΙΕ!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...