Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts

αχχχχχχχχχχχχχχ αγορομανα μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!χαζομπαμπας κ ερωτευμενος με την κορη του!!!!!!!!!!!

μονο που δεν τη θηλαζει!!!!!!!!χαχαχχαχαχχχχχαχαχααχαααααααααααααα!!!!!!!!!!!και η Δεσποινα στα ματια τον κοιταει!!!!!!!!!

καλα θα χαζεψει ο αντρας σου!!!!!!!!!!!!

στο υπογραφω!!!!!!!!!!!

αμεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα ετερωνυμα ελκονται!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχεις μαια να ρωτησεις? ρωτα το γιατρο σου! νομιζω αν καπνισεις με το που βγαλεις το γαλα σου και μετα αργησεις να βγαλεις ή ακομα καλυτερα πεταξεις το επομενο γαλα δεν υπαρχει θεμα για ενα τσιγαρο.. οχι βεβαια να γινεις φουγαρο μαρη!!!!!!

ασε καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!σιγα μην πεταξω το γαλα για ενα τσιγαρο!!!!!!χχααχχαχαχχχαααααααααααα:tongue::tongue::tongue::tongue:

υπομονη θ καμωωωωω!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

αχχχχχχχχχχχχχχ αγορομανα μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!χαζομπαμπας κ ερωτευμενος με την κορη του!!!!!!!!!!!

μονο που δεν τη θηλαζει!!!!!!!!χαχαχχαχαχχχχχαχαχααχαααααααααααααα!!!!!!!!!!!και η Δεσποινα στα ματια τον κοιταει!!!!!!!!!

καλα θα χαζεψει ο αντρας σου!!!!!!!!!!!!

στο υπογραφω!!!!!!!!!!!

αμεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα ετερωνυμα ελκονται!!!!!!!!!!!

αχ κι εγω σιγουρη ειμαι, με τον γιο του εχει απιστευτο ερωτα, λιωνει σου λεω!!!! οσο για το τσιγαρο οπως λες, υπομονη! εσενα ο καλος σου ποτε ξαναφευγει για ταξιδι?


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Δεν ειμαι και στα καλυτερα μου με αυτο το κρυωμα που εχω και σε συνδυασμο με την περιοδο, με εχει ριξει ψυχολογικα εκτος απο σωματικα....Αλλα θα επανελθω, θελω να πιστευω...

Η ριτσα δεν θα το πηρε ειδηση....θα της ξαναστειλω πμ....

Πατουσιτσα, Μποτσακι, Μαυ φρεσκομανουλες ολες καλα; φιλακια στα μωρακια σας!

Ιωαννα η μουρμουριτσα πώς πάει; με τον αποθηλασμο τελικα τί εκανες;

Μαρακι αποθηλαζεις και εσυ; ο Αλεξ και η μπεμπα σου καλα;

Αγορομαμυ, κουραστικη μερα εργασιας;;; ποσα ατομα ειστε μαζι;


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τσουπ,ηρθα και γω!

Μαρακι μου,θα αποθηλασεις φυσιολογικα ή με χαπι?Καλη υπομονη κοριτσι μου,ευχομαι γρηγορα να συνηθισει τα νεα της γευματα η μικρη!

Μαρηηηη,βγαζετε δοντακι?Παναγια μου,τι νωρις!Μπραβο σας!

Πατουσιτσα μου,εγω ειμαι καπνιστρια!Προσωπικη μου αποψη,ΜΗΝ καπνισεις κοριτσι μου!Το ξερω πως το θελεις!Και γω,αν και σε ολη την εγκυμοσυνη δεν καπνισα,στα μεσα του θηλασμου,θελησα,αλλα φυσικα δεν εκανα.Ειναι αμαρτια μωρε!Η νικοτινη απορροφαται τοσο ευκολα απο τον οργανισμο,και καθεται στα τοιχωματα διαφορων οργανων,οπως και ο μαστος!Υπομονη κοριτσι μου!

Αγορομαμμυ μου,τι επαθε το πουλακι μας?Δοντακια?Πιστευω να κοιμηθει τωρα στους δικους σου,δε θα ειναι κουρασμενος αραγε?Αν και αυτα εχουν τετοια ζωντανια μεσα τους,ουτε κουραση δε λογαριαζουν!Πολυ καλο το γεγονος πως καθεται στους δικους σου!Αυτο σε βγαζει και απο το αγχος της αναζητησης του προς εσενα!

Ιωαννα μου,τι κανει η μουρμουρα?Πως τα περασε με τους δικους σου?

Ελλη,ολα καλα?Σε πηρε ο υπνος με το μωρο στην αγκαλια?Σκεψου κουραση!Οσο μπορεις να ξεκουραζεσαι κοριτσι!Μαρη,οταν θηλαζεις γραφεις κιολας και εδω?Εμενα,θυμαμαι οταν θηλαζα,μου ειχε πει μια κοπελα,ειδημων στο θεμα,πως κατα τον θηλασμο ουτε στο τηλεφωνο να μην μιλαω,να ειμαι ηρεμη για ν'απολαυσει το μωρο το γευμα του αλλα και την ηρεμια της μανουλας!Οποτε το εφαρμοζα πιστα,γιατι ειναι και πολυ μικρουλια μωρε και θελουν την μανουλα τους σωμα και ψυχη εκει,εκεινη την τρυφερη στιγμη!:rolleyes:


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγορομαμμυ μου,δεν εχω παει ποτε να βαψω ρουχο μου,αλλα ξαδερφος μου εχει βαψει παπουτσια,απο ασπρο σε μαυρο,και ηταν δερμα!Πραγματικα δε φαινοταν!Δε ξερω εαν μπορω να κανω τη συσχετηση,αλλα πιστευω πως γινετε!

Ηλιοβασιλεμα μου,περαστικουλια!Ειπα και γω πως θα ειναι περαστικο,αλλα βλεπω πως σε καταβαλλει περισσοτερο!Μηπως και λογω περιοδου ο οργανισμος ειναι πιο εξασθενημενος,οποτε και θ'αργησεις να επανελθεις!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

οΥΦ....Τωρα εστειλα στα σιγουρα μηνυμα της Ριτσας....εγραψε χθες σε αλλο θεμα για τον γυναικολογο της και ευτυχως την εντοπισα!!!!!!!!!!!!

Μαλλον χθες δεν απεσταλλει το μηνυμα μου....


Link to comment
Share on other sites

Αγορομαμυ, γινεται να το βαψεις...αλλα θελει προσοχη λιγο στα κουμπωματα.

Εγω εχω βαψει ενα παντελονι του σπυρου απο ανοιχτοχρωμο που μου χαλασε με χλωρινη σε μαυρο, μονο που τωρα τα κλιπς φαινονται πιο εντονα...αλλα εγινε καλο!


Link to comment
Share on other sites

Αγορομαμυ, γινεται να το βαψεις...αλλα θελει προσοχη λιγο στα κουμπωματα.

Εγω εχω βαψει ενα παντελονι του σπυρου απο ανοιχτοχρωμο που μου χαλασε με χλωρινη σε μαυρο, μονο που τωρα τα κλιπς φαινονται πιο εντονα...αλλα εγινε καλο!

ααα ωραια! και βαφη απο που παιρνουμε? ειδα στο ιντερνετ καποιες και ειναι και σχετικα φθηνες, γυρω στα 10 ευρω. τα κουμπωματα ευτυχως ειναι μαυρα κι αυτα.

Μαρακι βορινο!! ναι κοιμηθηκε ο μικρος μια ωριτσα και μετα θα κοιμηθει αλλη μια ωρα το μεσημερι με εμενα. περνα πολυ ομορφα με τους γονεις μου γιατι ειναι και σε χωριο, κανει βολτα με το ποδηλατο, βλεπει τα ζωακια και γενικα χαιρεται!!! η μικρουλα σου με ανησυχιες πως τα παει?

το απογευμα περιμενω γυναικα να μου σιδερωσει, 5 ευρω παιρνει και βγαζει τουλαχιστον 4 πληντυρια! ε λεω αφου γενικα δε χαλαω λεφτα και τωρα δουλευουμε και οι δυο να δινω 5 ευρω καθε 10 μερες να μου κανει ολο το σιδερο γιατι το εχω μεγαλο αγχος. θα παει ο αντρας μου με τον μικρο να κανουν τα ψωνια του σπιτιου και εγω θα ασχοληθω με καθαρισμα για να εχω ανετο το ΣΚ με το παιδακι μου!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eγω το παιρνω απο τοπικο μαγαζι με πολλα ειδη για το σπιτι απο μαλλι πλεξιματος, κουζινικα, χαλια, κλωστες, ναυλον για τραπεζι κλπ....Ξερεις , αυτα τα παλιακα μαγαζια...

Φθηνο...γιατι ρωταει για ποσο βαρος τουχων θελεις να το χρησιμοποιησεις και σου δινει αντιστοιχα φακελακι βαφης που να ταιριαζει. Δηλαδη αν θελεις να βαψεις ρουχο 1 κιλου στο αντιστοιχει σε ποσα γραμμαρια βαφης και ποσο νερο πρεπει να το κανεις...


Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααααααααα κοριτσακια μου!!! Τι κανετε???

Εμεις καλα, ξυπνησαμε και παιζουμε!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ τι κανετε??? εγω βαφω ρουχα, την βαφη την παιρνεις απο καταστηματα που πουλανε κερια, βοτανα κλπ... Σου δινει αναλογια και αλατι για να εχεις το επιθυμητο αποτελεσμα. Οτι θες ρωτα!!!

ΜΠΟΤΣΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ τι κανεις μαρη???? οι σταγονουλες ειναι βιολογικες και αποτελεσματικες!!!

ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ ΜΟΥ αρμεγεις?????? υπομονηηηηηη!!!!!!!!

ΜΑΥ ΜΟΥ ολα καλα με το μπουμπουκι σου???


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Eγω το παιρνω απο τοπικο μαγαζι με πολλα ειδη για το σπιτι απο μαλλι πλεξιματος, κουζινικα, χαλια, κλωστες, ναυλον για τραπεζι κλπ....Ξερεις , αυτα τα παλιακα μαγαζια...

Φθηνο...γιατι ρωταει για ποσο βαρος τουχων θελεις να το χρησιμοποιησεις και σου δινει αντιστοιχα φακελακι βαφης που να ταιριαζει. Δηλαδη αν θελεις να βαψεις ρουχο 1 κιλου στο αντιστοιχει σε ποσα γραμμαρια βαφης και ποσο νερο πρεπει να το κανεις...

ααα καταλαβα, εχουμε εδω κατι τετοια μαγαζακια, θα παω να δω!! ευχαριστω για τις πληροφοριες! διαβαζα οτι γινεται και στο πλυντηριο το βαψιμο με κατι ειδικες βαφες αλλα φοβαμαι μη μεινει χρωμα στο πλυντηριο. μαλλον σε λεκανη ειναι η καλυτερη λυση


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλως τη συμπεθερα!!! α κι εσυ βαφεις?? τι καλα που μου δινετε τα φωτα σας γιατι το ειχα ξεγραμμενο το ωραιο μου το μπουφανακι!!! τι κανει η νυφουλα μου? δωστης ενα φιλακι τοοοοοοοσο μεγαλο!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ααα καταλαβα, εχουμε εδω κατι τετοια μαγαζακια, θα παω να δω!! ευχαριστω για τις πληροφοριες! διαβαζα οτι γινεται και στο πλυντηριο το βαψιμο με κατι ειδικες βαφες αλλα φοβαμαι μη μεινει χρωμα στο πλυντηριο. μαλλον σε λεκανη ειναι η καλυτερη λυση

Ναι, καλυτερα σε λεκανη!!! Ρωτα και την Κοαλακι που το κανει και αυτη. Εγω μια φορα το εκανα πριν πολλα χρονια...(μαλιστα το ειχα δωσει στην μανα μου να το κανει...:rolleyes:)

Σε τετοιο μαγαζι παιρνω και βαφες για τα αυγα το Πασχα....


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...