Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts

Καλημερα και απο μενααα!Τι μου κανετε?Χθες με πηρε ο υπνος,οποτε δε σας καληνυχτισα!

Και γω λεω να μεινουμε εδω μωρε!Εξαλλου,λεγαμε πως γεννοντας ολες,θα αλλαζαμε!

Τη Νασια της εστειλα πμ,αλλα θα την παρω και τηλεφωνο σημερα!Ελπιζω να το καταλαβουν και τα υπολοιπα κοριτσια απο τον τιτλο!

Καλε,να ρωτησω κατι χαζουλη?''Γαλιαντρες'' τι σημαινει?:rolleyes:

Εμεις ειμαστε καλα!Η μικρη,παλι σηκωνοταν κατα τη διαρκεια της νυχτας,αλλα της εβαζα την πιπιλα και κοιμοταν παλι!Αυτο γινοταν ανα 2ωρο!Μεχρι που ξυπνησε στις 7 και τωρα παιζει!Ποσο θα καθησει μονη της στο παρκοκρεβατο,αγνωστο!

Μποτσακι μου,μεγαλωσε πολυ το παλικαρι σου!Μπραβο!Αχ με τους κολικους,πραγματι,οπως σας ειπε και η γιατρος θελει υπομονη!Της ξαδερφης μου εκλαιγε απο τις 6 το απογευμα μεχρι τις 12 το βραδυ!Τη δικια μου παλι της επιαναν το βραδυ μεχρι ξημερωματα!Ταλαιπωρια μεγαλη!Στον 3ο προς 4ο μηνα ηρεμησε!

Πατουσιτσα μου,αρμεγεσαι μαρη?Χιχιχι!Τι να κανεις?Εχεις γαλα?Ποσο βγαζεις περιπου?


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα. Για αλλη μια φορά με πήρε ο ύπνος καθιστη στον καναπε με το βυζι έξω και τον μπέμπη να κοιμάται στα χερια μου. (βασικά στο μαξιλαρι που βάζω κοιμάται αλλά τεσπα. Πάω να τον βαλω στο ξρεβατακι του.. Κρίμα παντος το αλλο θέμα.. Ήταν το προσωπικο μας αρχείο.. Είχε τα πάντα μεσα..


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!! τι κανετε? εμεις ειχαμε πολυυυυ ανησυχο υπνο σημερα, ξυπνησε πολλες φορες ο μικρος και εκλαιγε και τελικα ξυπνησε στις 6 15 οριστικα! ευτυχως μετα ηταν χαρουμενος και παιξαμε πολυ μεχρι να φυγουμε! τον πηγα στη μανα μου και στον μπαμπα μου για τους οποιους τρελαινεται, ουτε που γυρνα να με κοιταξει που φευγω!

Μαρακι βορινο!!! καφεδακι με γειτονισσα?? τι καλα! γαλιαντρες ειναι ενα πτηνο αν δεν κανω λαθος που το χαρακτηριστικο του ειναι οτι κανει πολυ θορυβο σα να μουρμουρα και τιτιβιζει συνεχεια!!! οποτε νομζω ειναι αντιπροσωπευτικοτατος ο τιτλος!! επαξιος!!! τι κανει η μικρη σου?

Ελλη καλημερα!!! δε σε πετυχαινω μεσα συνηθως! ο μαγκας σε ξενυχτα ε? χαλαλι!! εσυ πως εισαι? απο ραμματα κλπ εισαι ενταξει?

Μποτσακομανουλααααααα! μαρη θηριο ο Χρηστακος μας!!!! να του δωσεις ενα φιλακι!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

εκανα τις αλλαγες μου και να μαιιι!!!!

Μαρακι μου βορινοοοοοοοο!!!!!καλα εισαστε??????το κοριτσι μας καλα??????αντε καλο καφεδακι!!!!!!!!!!!

μαρη ασεεεεε!!!!!

ΞΕΒΥΖΙΣΤΗΚΑ!!!!!!!!!!!!!

αχαχχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!!!ναι εχω γαλα της δινω και συμπληρωμα της Δεσποινας!!!!!δεν την προλαβαινω την πειναλιτσα μου!!!!!!!!!!!

Ελλη μου καλημερααα!!!!!καλα εισαι????????ο μπεμπακος σου καλα???????/πως τα πατε με τους θηλασμους??????????

κουβαδες ξεκουρασης χρειαζομαστεεε!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσακια εμενα με ειδοποιησε η αγορομαμμυ!πωες

ειστε;

εγω εδω παλευω να μπουμε σε μια σειρα με τα γευματα

ειναι η τριτη μερα αποθηλασμου κ δν εχουμε βρει εντελως

τη σειρα μας με τα μλ κ ανα ποση ωρα ειναι κ τα δοντια στη

μεση!εσκασε το πρωτο μας χιχι!!!!

Ελπιζω να μαε παει γουρι κ αυτο το θεματακι


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

πατουσιτσαααααααα! τι κανεις μαρη??? το βυζι εχει γινει λαστιχο???? χαχαχαχα!!!! σε λιγες μερες σαραντιζετε ε??? θα πατε για ευχουλα?? εμεις οταν σαραντισαμε ηταν απιστευτη στιγμη οταν πηραμε ευχουλα γιατι ηταν Κυριακη και ειχαμε κανονισει μετα τη λειτουργια να παρουμε ευχη. Φτασαμε πριν τελειωσει η λειτουργια και ο παπας διεκοψε τη λειτουργια και μας πηρε στην εισοδο και αρχισε να διαβαζει ευχες, μετα πηρε τον μικρο ψηλα στα χερια και τον σηκωσε ψηλα ξαπλωμενο,τον εβαλε στο ιερο, πολυ συγκινητικο, δακρυζαν οι κυριουλες στην εκκλησια! δε θα το ξεχασω ποτε! εμας βεβαια ηταν και καλοκαιρι, τωρα που να τα πατε τα μωρακια Κυριακη με τοσο κοσμο με τις ιωσεις που κυκλοφορουν.


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια εμενα με ειδοποιησε η αγορομαμμυ!πωες

ειστε;

εγω εδω παλευω να μπουμε σε μια σειρα με τα γευματα

ειναι η τριτη μερα αποθηλασμου κ δν εχουμε βρει εντελως

τη σειρα μας με τα μλ κ ανα ποση ωρα ειναι κ τα δοντια στη

μεση!εσκασε το πρωτο μας χιχι!!!!

Ελπιζω να μαε παει γουρι κ αυτο το θεματακι

καλημερα Μαρακι!!! ξεκινησατε αποθηλασμο? καλη δυναμη.. δε θα παρεις χαπι ετσι? ουτε εγω ειχα παρει. βγαλατε δοντακι απο τωρα? θα τα βγαλει πολυ ευκολα γιατι τα ουλακια της ειναι πολυ τρυφερα ακομα!! δωσε μπριζολα στη ζουζου!! εμεις ακομα εχουμε μονο 6 δοντια, θα γεννησω το αλλο και ο Μητσος ακομα θα παλευει με τα δοντια!:tongue::tongue: θα μπειτε συντομα σε σειρα με τα γευματα, εμενα σε 5 μερες ειχε στρωσει με τα γευματα! ευχομαι να ειστε το ιδιο τυχεροι!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια να κανω μια ερωτηση??? εχετε βαψει ποτε ρουχο? εχω ενα μπουφαν που ειναι πολυ καλο αλλα εχει ξεθωριασει γιατι μου επεσε στη θαλασσα (τοσο χαζη) και ενω ηταν σχεδον καινουργιο το ξεθωριασα! ειναι μαυρο και λυπαμαι να το πεταξω γιατι ηταν και λιγο ακριβο και ειναι και πολυ βολικο. διαβαζω οτι υπαρχουν βαφες ρουχων. αν εχει κανει καποια απο εσας κατι αντιστοιχο ας μου δωσει τα φωτα της!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα Ιωαννα! καλα ειμαστε, εσεις? η μουρμουρα?

η Ριτσα εμφανιστηκε καθολου?? θα ειδοποιηθηκε? μπορει να ξεκουραζεται το κοριτσι μας!!!!!! θα ετρεχε και στο ικα εχθες!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

αγορομαμμυ μουυυυυυυυ!!!!!!!!!!!καλημεραααααααα!!!!!καλα εισαι?????????ο Μητσακος μας καλα????το ζουζουνακι στην κοιλιτσα σου καλα ειναι??????????

ναιιιιιιιιιιιι!!!!!σαραντιζωωωωω!!!!!!!!!!!θα παμε για ευχουλα την τεταρτη!!!!!!

αχ πολυ συγκινιτικη στιγμη μαναρι!!!!!!!!!!!!

αντε να περασουνε οι μερες να της διαβαζει ευχουλες της μικρης μου περδικοστηθης!!!!!!!!!!!!

ααχχαχααχχαχαχααχααααααα!!!!!

μαρη συμπεθερααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!που σαι μαρηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ω ρε μανα μου ενας παιδαρος ο Χρηστακος μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φτου φτου φτου!!!!!!!!!

Μαρια μου,καλημερααααααα!!!!!!καλε??????μεγαλαωνουμεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!πρωτο δοντακι βγαλαμε????????χαχαχαχχαχαχαχααχααα!!!!κοπελαραααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ιωαννα μου καλημερααααααααα!!!!!!!!!!!!!καλα ειναι η μπεμπουλα σου???????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσιααααααααα!!!!!!!!οταν θηλαζατε καπνιζατε??????????????(οσες ηταν καπνηστριες στο παρελθον)

θελω να καπνισω η ρουφιανα αλλα δεν το τολμαω!!!!!!!!φοβαμαιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

μαρη πατουσιτσα! καλα ειμαστε, και το σπορακι καλα, μολις το ταϊσα τοστακι. Τι κανει η ζουζουνα σου??? να σου πω, ο αντρας σου ειναι καθολου χαζομπαμπας? ασχολειται με αλλαγματα κλπ? πιστευω οτι αν κανω κορη ο αντρας μου θα αποχαζεψει εντελως! παντως προχθες στο γιατρο το μωρο φαινοταν πεντακαθαρα και οταν το εβαλε σε 3D ο γιατρος κοιτουσε για πολυ ωρα αναμεσα στα ποδια και τον ρωτησα γιατι κοιταζει τοση ωρα εκει και μου ειπε θα σου ελεγα αυτο που βλεπω αλλα επειδη ειναι νωρις ακομα αστο για την επομενη εξεταση γιατι δεν ειναι τιποτα σιγουρο ακομα. Οποτε σκεφτηκα λετε να εβλεπε κανενα τσουτσουνακι???


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσιααααααααα!!!!!!!!οταν θηλαζατε καπνιζατε??????????????(οσες ηταν καπνηστριες στο παρελθον)

θελω να καπνισω η ρουφιανα αλλα δεν το τολμαω!!!!!!!!φοβαμαιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχεις μαια να ρωτησεις? ρωτα το γιατρο σου! νομιζω αν καπνισεις με το που βγαλεις το γαλα σου και μετα αργησεις να βγαλεις ή ακομα καλυτερα πεταξεις το επομενο γαλα δεν υπαρχει θεμα για ενα τσιγαρο.. οχι βεβαια να γινεις φουγαρο μαρη!!!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...