Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι αλλά το παιδί δεν έχει ξεκινήσει ακομα στερεές. Αυτη του δίνει από μόνη της. Δεν τρώει κρέμες. Λογικά τώρα που θα ξαναπάμε θα ξεκινήσει. Στις 23 εχουμε εμβόλιο. Εμεις το πρώτο και έχει και ο μικρος. Εγώ του εξήγησα του γιατρού ότι θα ξεκινήσω στον έκτο και μου είπε πως δεν υπάρχει προβλημα.

Πάω για νάνι τώρα που κοιμαται ο μικρος. Καληνύχτα!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρίτσα πώς είσαι; ξεκουράζεσαι; εκανες τις εξετασεις σου; πότε θα ξαναπας για υπερηχο;

δεν ξαναδες αιματακι, ετσι;

η πεθερα τί λεει;

Ουφ!! ωραια που τα καταφερα.....τις εξετασεις θα τις κανω την Δευτερα να τις κανω απλως πηγε την Πεμπτη η Πεθερα μου σε ενα γιατρο για τις γραψει για να τις κανω μεσω ικα.

Στις 23 θα παω για υπερυχο ....να δω παλι το εβρυομωρακι μου.....:-D:grin:.

Οχι δεν ξανα ειδα αιματακι απλως ειπε να μην κουραζωμαι καθολου απο το κρεβατι στον καναπε μου.....

Η Πεθερα ....καλα ....την εχω χωσει στις δουλειες....Χιιι!!χιιι!!


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι αλλά το παιδί δεν έχει ξεκινήσει ακομα στερεές. Αυτη του δίνει από μόνη της. Δεν τρώει κρέμες. Λογικά τώρα που θα ξαναπάμε θα ξεκινήσει. Στις 23 εχουμε εμβόλιο. Εμεις το πρώτο και έχει και ο μικρος. Εγώ του εξήγησα του γιατρού ότι θα ξεκινήσω στον έκτο και μου είπε πως δεν υπάρχει προβλημα.

Πάω για νάνι τώρα που κοιμαται ο μικρος. Καληνύχτα!

Ελλακι μου καληνυχτα μαναρακι μου....φιλακια πολλα στον μικρουλη σου!!

Καλη ξεκουραση!!


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

Ριτσα, παρε το αιμα σου πισω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Στρωσε την πεθερα στις δουλειες και εσυ αραχτη στον καναπε!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σου πω γιατι οχι....Χιι!!χιι!!

ΑΧ!! η Ηλιοβασιλεμα μου νιωθω οτι ζω ενα ονειρο και θα ξυπνησω....

Οταν το ειδα και ακουσα και την καρδουλα του...δεν μπορω να σου περιγραψω...πως ενιωσα...εγω κρατηθεικα δεν εκλαψα για τον αντρουλη μου....και ο αντρουλης μου εκλαψε...τον πηραν τα ζουμια!!

Τωρα περιμενουμε πως και πως να παει 23 να παμε να το δουμε παλι!!

Εσυ μαναρακι μου εισαι αρρωστουλα;;

Περαστικα μαναρακι μου...

Καλα που με βρηκες βρε θηριο;;

Βλεπω και εγω 2 πμ λεω για να δω ποιος μου τα εχει στηλει......:confused::confused:.

Σε ευχαριστω βρε φιλεναδα.....


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

Ειχα σβησει τα παλια μας μηνυματα τα προσωπικα και στην αρχη δεν μπορουσα να σε βρω...αλλα ευτυχως μπηκες και εγραψες στο αλλο θεμα και ετσι σε πετυχα!!!!!!!!!!!!!

Να το πιστεψεις και να το απολαυσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να εκδηλωνεις τα συναισθηματα σου ακομη και στους υπερηχους, δεν ειναι ντροπη ουτε κακο!!!!

το μωρακοεμβρυακι σου θελει να σε γνωρισει και να σε νιωσει!!!!!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρίτσα εισαι ολη την ωρα χαμογελαστη;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πολυ χαιρομαι για εσας!!!

ο αντρας σου τι λεει;;;;;;;;;;;

Απο την Τεταρτη εχει αλλαξει ολη η ζωη μας....

Εχει πιο πολυ νοημα οχι οτι δεν ειμασταν καλα πριν....αλλα αυτο το πλασματακι μας εδεσε πιο πολυ...

Καλα Ο αντρουλης μου ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ....καλα και εγω δεν παω πισω.....:-D:grin:.

Η Αγγελικουλα σου τι κανει μαναρακι μου;;


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

μπραβο σας!!!!!!!!!!!!!!! ολα καλα θα πανε και το καλοκαιρι θα εχετε στην αγκαλια σας το μωρακι σας!!!

εμεις καλα ειμαστε...Εδω διπλα μου ειναι η μικρη και θελω να παει για υπνο....Κερδισε το φλουρι στο νηπιαγωγειο σημερα και ηρθε σπιτι πολυ χαρουμενη!!!


Link to comment
Share on other sites

Ειχα σβησει τα παλια μας μηνυματα τα προσωπικα και στην αρχη δεν μπορουσα να σε βρω...αλλα ευτυχως μπηκες και εγραψες στο αλλο θεμα και ετσι σε πετυχα!!!!!!!!!!!!!

Να το πιστεψεις και να το απολαυσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να εκδηλωνεις τα συναισθηματα σου ακομη και στους υπερηχους, δεν ειναι ντροπη ουτε κακο!!!!

το μωρακοεμβρυακι σου θελει να σε γνωρισει και να σε νιωσει!!!!!!!!!!!!!

Ειδη το απολαμβανω και θα την χαρω την εγκυμοσυνη....το υποσχομαι

Παντος ολο αυτον τον καιρο ηταν καθαρα το αγχως μου τιποτε αλλο και μολις σταματησα να το σκεφτομαι....τσουπ ηρθε!!

Εσυ μαναρακι μου Δευτερα θα πας στον γιαρτο ε;;θυμαμαι καλα;;


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

μπραβο σας!!!!!!!!!!!!!!! ολα καλα θα πανε και το καλοκαιρι θα εχετε στην αγκαλια σας το μωρακι σας!!!

εμεις καλα ειμαστε...Εδω διπλα μου ειναι η μικρη και θελω να παει για υπνο....Κερδισε το φλουρι στο νηπιαγωγειο σημερα και ηρθε σπιτι πολυ χαρουμενη!!!

Σε ευχαριστω Ηλιοβασιλεμα μου.....και ολες σας γιατι χωρις εσας δεν θα ειχα ουτε δυναμη ,ουτε κουραγιο να συνεχεισω....σας αγαπαωωωω γαλιαντρεςςςς μουυυ πολυυυυ.....

ΑΧ!! τι ωραια που κερδισε το φλουρι η Αγγελικουλα σου....το μαναρακι μου.

Να τις δωσεις πολλα φιλακια και απο μενα.....να την χαιρεστε Ηλιοβασιλεμα μου και οπως επιθυμητε να την δειτε μαναρακι μου....


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...