Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts

καλως τα κοριτσιααααααααααα!!!!καλως ηρθα και εγω!!!!μια εξω ειμαι μια μεσα!!!!!!!!!!!!!

κοαλακι μουυυυυυυυυυ!!!!!!!!!καλα εινα η φουρτουνα μας??????

Ηλιοβασιλεμα μου,αρρωστη εισαι μαρη?????????????τι κανει το κοριτσι μας????????????ανοιξαν τα σχολεια???????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πατουσιτσα ναι κρυωσα τόσο όσο να ειμαι μεταξυ σωριασματος και ισσοροπιας!!!! Περισσοτερο μπουκωμα και κρυαδες και σε συνδυασμο με περιοδο, εδεσε το γλυκο!!!

Η φαγανουλα σου καλα ειναι; σαραντισατε;


Link to comment
Share on other sites

Κοαλακι μου,καλημερα!Τι κανετε?Πως αισθάνθηκε η μικρη οταν ειδε το μηχανακι?Με την περιπτωση της γυναικας εχουμε κανενα νεο?

Αγορομαμμυ μου,απο τη στιγμη που βρηκες γυναικα να παιρνει τοσο λιγα,καλα κανεις!Δεν εισαι σε θεση τωρα να κανεις πολλες δουλειες!Μονο για σιδερο ειναι ή και για το καθαρισμα του σπιτιου?

Η μικρη,φανηκε να ηρεμει,αν και το βραδυ,παλι ξυπνουσε,σηκωνοταν απο το κρεβατι αλλα οταν της εβαζα την πιπιλα κοιμοταν παλι!Απλως αυτο γινοταν συνεχεια!

Αλλα η τακτικη του Ηλιοβασιλεματος,επιασε!Πριν λιγο κοιμηθηκε,διοτι απο τις 7 δεν ξανακοιμηθηκε τελικα!Πηγα να την παρω αγκαλια για να την κοιμησω και δεν ηθελε!Με το που την αφησα στο παρκοκρεβατο και της εδωσα την κουβερτα,εκλεισε κατευθειαν τα ματακια της!Μακαρι να το υιοθετησει αυτο τον τροπο!Αχχχ βρε Ηλιοβασιλεμα μουυυυ!;)


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι βορινο μπραβο στην Δημητρουλα!!!!!!!!!!!

Για αυτο ειμαστε εδω οι παλιες μαμαδες για να μοιραζομαστε τις εμπειριες μας...λανθασμενες ή σωστες και εσεις να παίρνετε αυτα που θεωρειτε πιο σωστα για τα δικα σας μωρα!!!


Link to comment
Share on other sites

καλε τι κολπο εφαρμοσες?? δεν ειχα διαβασει! πειτε και σε εμενα αν μου χρειαζεται για να μη γκρινιαζει!!! οχι μονο για σιδερο την παιρνω τη γυναικα, αλλη μια φορα την ειχα παρει μονο κ την ειχα βαλει να μου κανει και μπαλκονια. Σιχαινομαι να μου κανουν αλλες το σπιτι να σου πω την αληθεια. τωρα αν χρειαστω μια γερη γενικη πριν γεννησω πιθανοτατα να παρω γυναικα αλλα εχω και τη μανα μου.


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγορομαμυ τι ωραριο εχεις στη δουλεια;

ερχομαι 8 10 περιπου και φευγω 14.30... η απολυτη βαρεμαρα τοσες ωρες. και το κτιριο ειναι πολυ παλιο, βρωμικο, αστα! τριγυρω μας εχουν αραχνες και μεχρι πριν λιγα χρονια υπηρχαν και ποντικια μας ειπαν! απο την επομενη εβδομαδα θα μας βαλουν σε διπλανο γραφειο και οπου μας αφησουν οριστικα θα κατσω να καθαρισω γιατι ειναι αηδιαστικα!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Καθαρισε το με τις αλλες.....και βολεψου οσο μπορεις....και αν εχεις και ελαστικο ωραριο, ακομη καλυτερα!!!!!

Παω για σιδερωμα....

Τα λεμε πιο μετα!

φιλακια


Link to comment
Share on other sites

Καθαρισε το με τις αλλες.....και βολεψου οσο μπορεις....και αν εχεις και ελαστικο ωραριο, ακομη καλυτερα!!!!!

Παω για σιδερωμα....

Τα λεμε πιο μετα!

φιλακια

καλα οι αλλες σιγα μη κουνηθουν και ο αλλος συμβασιουχος που ειναι μαζι μου θα αλλαξει γραφειο οποτε σιγα μην κατσει να καθαρισει! αντε καλο σιδερωμα!!! φιλακια!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η μικρη μου έτυχε το φλουρι του νηπιαγωγειου και γυρισε σπιτι καταχαρουμενη!!!!!

Και στο σπιτι τα ετυχε αλλά φέτος ήταν σικε...Οποτε το φλουρι του σχολειου είναι το αληθινά τυχερό!!!! :-D:grin::-D


Link to comment
Share on other sites

Η μικρη μου έτυχε το φλουρι του νηπιαγωγειου και γυρισε σπιτι καταχαρουμενη!!!!!

Και στο σπιτι τα ετυχε αλλά φέτος ήταν σικε...Οποτε το φλουρι του σχολειου είναι το αληθινά τυχερό!!!! :-D:grin::-D

μπραβο στο κοριτσακι σου!!!!! να ειναι τυχερουλα παντα η ζουζουνα σου και να εχει μια ομορφη χρονια που να της φερει το αδερφακι της!! αυτο με το σικε φλουρι το ξανακουσα φετος και να ειμαι ειλικρινης δε το καταλαβαινω:confused::confused: εκτος αν δε το κανετε συστηματικα καθε χρονο γιατι της συνυφαδας μου τα ανηψια το πετυχαινουν (οργανωμενα) καθε χρονο. Καλο ειναι να μαθαινουν την πραγματικη διαδικασια.. θα μου πεις μικρη ειναι, γιατι να μη χαρει?? ας μη λεω μεγαλες κουβεντες ομως μη τυχον κανω κι εγω τα ιδια!!!:tongue::tongue::tongue: παντως εμεις κοψαμε 3 διαφορετικες βασιλοπιτες, μια στην πεθερα μου, μια στη γιαγια μου, μια στους γονεις μου! στη γιαγια μου και στη πεθερα μου ετυχε στον μικρο και στων γονιων μου σε εμενα και στον αδερφο μου!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Φετος ηταν η πρωτη σικε απονομη του φλουριου....

Καναμε παραμονη στου αδερφου μου και αυτος εταξε δωρακι στον τυχερο του φλουριου και καπως ετσι κατεληξε στην Αγγελικη. Και την επομενη κοψαμε την δικια μας και της ξανακαναμε στημενη απονομη διχως δωρακι...Ετσι για το καλο...Μετα στην μανα μου, δεν το ξανακαναμε...γιατι και βεβαια δεν πρεπει να καταλαβει ετσι την διαδικασια.

Αλλα τωρα ετυχε και του σχολειου!!!!!!!!!!! και αυτο ηταν αληθινο!!!

Του χρόνου που θα ειναι μεγαλυτερα τα ξαδερφακια της, δεν θα εχει ιδιαιτερη μεταχειρηση!!!;););)


Link to comment
Share on other sites

Φετος ηταν η πρωτη σικε απονομη του φλουριου....

Καναμε παραμονη στου αδερφου μου και αυτος εταξε δωρακι στον τυχερο του φλουριου και καπως ετσι κατεληξε στην Αγγελικη. Και την επομενη κοψαμε την δικια μας και της ξανακαναμε στημενη απονομη διχως δωρακι...Ετσι για το καλο...Μετα στην μανα μου, δεν το ξανακαναμε...γιατι και βεβαια δεν πρεπει να καταλαβει ετσι την διαδικασια.

Αλλα τωρα ετυχε και του σχολειου!!!!!!!!!!! και αυτο ηταν αληθινο!!!

Του χρόνου που θα ειναι μεγαλυτερα τα ξαδερφακια της, δεν θα εχει ιδιαιτερη μεταχειρηση!!!;););)

χαχαχα του χρονου θα ειναι μεγαλος ο ανταγωνισμος!!!! στης γιαγιας μου τη πιτα δεν ειχαν πει κατι για δωρο και μολις ειδε η μανα μου οτι το ετυχε ο μικρος εσπευσε να το επιδοτησει με 50 ευρω:tongue::tongue::tongue: στην δικη της πιτα που ετυχε σε εμας δεν εδωσε τιποτα χαχαχαχα οι χαζογιαγιαδες!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...