Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts

Αγορομαμυ δεν μένει βαφή στο πλυντήριο. Αλλά μετά τη βαφή αν φοβάστε μην έχει μείνει κάτι βάλε μια πλύση στους 60 με λίγο απορρυπαντικό χωρίς ρούχα.

Συμπεθερα κάθομαι στο ίντερνετ για να μην με παίρνει ο ύπνος. Αλλά και πάλι! Όσο το ευχαριστιεμαι να θηλάζω τόσο κουράζομαι. Χαλάλι!

Πατουσιτσα τόσο καιρό που ήμουν έγκυος δεν με ενοιαξε καθόλου το τσιγάρο. Τωρα όμως το σκέφτομαι που και που.. Αλλά ευκαιρία να το κόψω εντελώς..

Τώρα τον έχει η πεθερά μου τον μικρό και τον κάνει βόλτες έξω με τοκκαρότσι για να μαγειρέψω.. Δενθελει να κοιμαται με τίποτα. Έμαθε στις βόλτες και έχω βρει τον μπελά μου. Το βράδυ κοιμάται κανονικά. Την μερα το μάτι γαριδα..


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγορομαμυ δεν μένει βαφή στο πλυντήριο. Αλλά μετά τη βαφή αν φοβάστε μην έχει μείνει κάτι βάλε μια πλύση στους 60 με λίγο απορρυπαντικό χωρίς ρούχα.

Συμπεθερα κάθομαι στο ίντερνετ για να μην με παίρνει ο ύπνος. Αλλά και πάλι! Όσο το ευχαριστιεμαι να θηλάζω τόσο κουράζομαι. Χαλάλι!

Πατουσιτσα τόσο καιρό που ήμουν έγκυος δεν με ενοιαξε καθόλου το τσιγάρο. Τωρα όμως το σκέφτομαι που και που.. Αλλά ευκαιρία να το κόψω εντελώς..

Τώρα τον έχει η πεθερά μου τον μικρό και τον κάνει βόλτες έξω με τοκκαρότσι για να μαγειρέψω.. Δενθελει να κοιμαται με τίποτα. Έμαθε στις βόλτες και έχω βρει τον μπελά μου. Το βράδυ κοιμάται κανονικά. Την μερα το μάτι γαριδα..

χαχαχα θελει βολτες ο μαγκας!! παντως εγω απο ενα διαστημα και μετα μεχρι και ορθια τον θηλαζα για να κανω δουλειες! βεβαια μετα τον δευτερο μηνα που στεκεται καλα το κεφαλακι τους, πολυ πλακα ειχε! παντως αμα νυσταζα κι εμενα με επαιρνε παντου ο υπνος, ειδικα τον πρωτο καιρο αστα, καθομουν και τα ματια μου εκλειναν χωρις να το καταλαβω!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια τι κανετε?

σημερα εφαγε η μπεμπα την πρωτη της κρεμα!!!!!!!!!

ηταν να φαει απο βδομαδα αλλα ηθελα να την δουν κ οι δικοι μου να τρωει μιας κ φευγουν σημεραα!!!!τρελαθηκε απ τη χαρα της!!!!!

μετα επρεπε να της δωσω νερο?

η μανα μου ελεγε ναι αλλα δεν θυμαμαι να μου ειπε κατι η παιδιατρος οποτε της εδωσα λιγο χαμομηλι!!!!!!!!!

χτες εκανα εξετασεις αιματος θα ειναι ετοιμες την δευτερα!!!!

εκανα θυροειδη κ ειναι οπως ο περσινος αφου ο οζος που ειχα εχει μικρυνει!!!!!!πηγα κ στον γυναικολογο σε εναν που κ καλα ειναι κορυφη αλλα μου εσπασε τα νευρα!!!!!

μου γραψε το χαπι για τον αποθηλασμο αλλα δεν θα το παρω ακομα απλα να το χω!!!!!!!!!!!οταν βγουν κ οι εξετασεις θα δω τι θα κανω!!!!!!!

η τομη μου τρεχει παλι πολυ πολυ λιγο!!!!!!!!

μου πε αυτος να βαζω μπεταντιν

ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ εγω το εκοψα 27/12/2013 που εμαθα οτι ειμαι εγκυος κ δεν το ξαναπιασα το τσιγαρο!!!!

οταν πλεον θηλαζα κ θηλαζω μια φορα την μερα φοβηθηκα οτι θα το ζητησω αλλα ευτυχως οχι!!!!!!αλλα δεν πινω κ καφε!!!!!

η κουμπαρα μου εκανε ενα τσιγαρο αμεσως μολις θηλαζε το μωρο της ειχε πει ο γιατρος οτι κανει εφοσον το μωρο θα ξαναφαει στο 3ωρο!!!!!!

ΑΓΟΡΟΜΑΜΗ μην το βαψεις εσυ αυτο που θες μη τυχον δεν κανει λογω εγκυμοσυνης κ χαλαρα με τις δουλειες!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΒΟΡΙΝΟ ηρεμησε λιγο η μικρη?

εμενα η δικια μου καλα!!!!!!


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννακι μου,ξεκινησατε στερεες?Αντε κοριτσι μου,καλη αρχη!Εμεις,απο τη στιγμη που ξεκινησαμε στερεες τις δινω νερο!Κατα τη διαρκεια του γευματος,αλλα και προς το τελος!Πλεον μπορει να ζητησει οποιαδηποτε στιγμη της μερας!Μονο κρεμα ξεκινησατε ή και φρουτα?Ή εννοεις φρουτοκρεμα?Καλο ταξιδι να εχουν οι δικοι σου και να εχετε καλη ανταμωση!

Καλα η ειναι η μικρη!Γκρινιαζει σαν ενα ζωηρο παιδακι που εχει μαθει αγκαλια μαμας!:tongue:!Κατα τ'αλλα τρεχω ολη μερα απο πισω της!

Ελλη μου,πραγματικα πρωτη φορα ακουω νεογεννητο να στηριζει το κεφαλακι του.:shock::shock:!Μπραβο σας!

Αγορομαμμυ μου,το Ηλιοβασιλεμα,μου ειπε ως παραδειγμα τον τροπο που κοιμιζε την μικρη της!Οπου την εβαζε στο κρεβατακι της και αυτη καθοταν κοντα της σε μια καρεκλα μεχρι να την παρει ο υπνος,με τις μερες ολο και απομακρυνοταν και μετα την αφηνε και πηγαινε που και που να την δει!Σε μας επιασε ευκολα!Εφαγε μεσημεριανο και κοιμηθηκε παλι με τον ιδιο τροπο!Οποτε μεχρι στιγμης δεν εχει κοιμηθει στην αγκαλια μου!Ευτυχως,προς το παρον!

Κοριτσια μου,θα σας ευχηθω καλο μεσημερι!

Ελπιζω να τα πουμε το βραδακι!Φιλια πολλα και καλη ορεξη!Σημερα τρωμε πατατες γιαχνι και κουνουπιδι,εβρασα και κατι καλαμποκια που ειχα στην καταψυξη...τρελενομαι!;)


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΛΛΑΚΙ μπραβο ο μικρος σου!!!!!!!!!

εμενα η δικια μου το στηριζει απο δεκα ημερων το κεφαλακι!!!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΒΟΡΙΝΟ ειπε η παιδιατρος να ξεκινησουμε με κρεμα βανιλια νουνου που χει ωραια γευση για να μαθει να καταπινει!!!!!!!!!μετα δεν ξερω τι θα μας πει να τρωει!!!!!!!! κ γω το εκανα αυτο με την μικρη δηλαδη την εβαζα στο κρεβατι αλλα εγω δεν εμενα στο δωματιο αλλα πηγαινοερχομουν μεχρι να κοιμηθει τωρα μου τα χει χαλασει κ θελει αγκαλιτσα για να κοιμηθει απο αυριο θα βρουμε την ρουτινα μας παλι!!!!!!!!!σε καμια ωρα φευγουν οι δικοι μου!!!!!!!!!!αχ με το ζορι θα κρατηθω να μην κλαψω!!!!!!

ευτυχως θα παω το πασχα κ θα παραμεινω για ολο το καλοκαιρι!!!!!!!!

που θα την αφηνεις την μικρη οταν πας για δουλεια?

Α ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ Ο ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΙΣ BABYLINO!!!!!!!!!!!!!!!!!!


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΛΑΚΙ μπραβο ο μικρος σου!!!!!!!!!

εμενα η δικια μου το στηριζει απο δεκα ημερων το κεφαλακι!!!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΒΟΡΙΝΟ ειπε η παιδιατρος να ξεκινησουμε με κρεμα βανιλια νουνου που χει ωραια γευση για να μαθει να καταπινει!!!!!!!!!μετα δεν ξερω τι θα μας πει να τρωει!!!!!!!! κ γω το εκανα αυτο με την μικρη δηλαδη την εβαζα στο κρεβατι αλλα εγω δεν εμενα στο δωματιο αλλα πηγαινοερχομουν μεχρι να κοιμηθει τωρα μου τα χει χαλασει κ θελει αγκαλιτσα για να κοιμηθει απο αυριο θα βρουμε την ρουτινα μας παλι!!!!!!!!!σε καμια ωρα φευγουν οι δικοι μου!!!!!!!!!!αχ με το ζορι θα κρατηθω να μην κλαψω!!!!!!

ευτυχως θα παω το πασχα κ θα παραμεινω για ολο το καλοκαιρι!!!!!!!!

που θα την αφηνεις την μικρη οταν πας για δουλεια?

Α ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ Ο ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΙΣ BABYLINO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ, δεν ειναι προσφορα!!! Εχει αυξημενη αρχικη εκτος εταιρειας και αυτος εχει κατεβασει την τιμη αλλα ουσιαστικα εχει ελαχιστη διαφορα με την κανονικη τιμη!!! Κοινως..........ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μουυυυυ!!!!

Τι κάνετε καλεεεεεεε???

Εμείς καλα είμαστε!!!Σηκωθήκαμε το πρωίαλλαξαμε φάγαμε και πήγαμε βόλτα.

Τώρα κοιμόμαστε και κατά τις 7 ξεκινάνε τα όργανα!!!!χαχαχαχαχαχαχαχσχα!!!!

Ευτυχώς κατά τη μια ηρεμεί και ξυπνάει στις 8 παρα!!!!!!Πάλι καλα!!!

Η παιδίατρος μου είπε ότι οι κολικοι σταματάνε στον 4ο μήνα,επειδή όμως αναπτύσσεται γρήγορα ο μικρός,θα γίνουν σύντομα πιο ήπιοι!!

Βρε κορίτσια μακάρι γιατί δεν μπορώ να βλέπω το παιδί να χτυπιέται!!!

Μας ήρθε και το καινούργιο πλυντήριο σημερα επιτέλους γιατί το άλλο έπαιρνε δρόμο κι έκανε βόλτες μέσα στο σπίτι!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Τώρα άνοιξα την πόρτα κι έφυγε μόνο του!!!!!!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχααααααα!!!!!

Ηλιοβασίλεμα μου περαστικουλια!!!Η Αγγελικουλα τι κάνει?

Πάντα τυχερό να είναι το κοριτσι σας σε όλη του τη ζωή!!!

Αγορομαμυ μου???Όλα καλα?Ο Μητσακος μας?

Μάρηηηηηη κι εγώ έχω βάψει.την είχα πάρει από μαγαζί με παλιά πράγματα κι εβραζα νερο στην κατσαρόλα κι έβαζα το ρούχο μέσα.Παλια κλασική βαφή ρούχων.

Τώρα αν τη βάλεις στο πλυντήριο μπορείς μετά να βάλεις χρωμοπαγιδα και να μη σου βγάλει στα επόμενα ρουχα.Το εμβρυακι μια χαρά?Έχω ένα προαίσθημα ότι θα είναι κοριτσάκι.

Μαρακι βορινό μια χαρά κοιμάται τώρα η Δημητρούλα ε???Καλα που έχουμε την παρεούλα μαςκαι δίνει η μια τα φωτα της στην άλλη!!!

Ιωαννακι μου τι κάνετε??Μη στεναχωριέσαι μαρη θα σου κάνουμε κι εμείς παρεούλα!!!

Μαρακι βγαίνει ο δοντις μαρηηηηηηηηηηηη!!!!

Ωρέ μανα μου κάνε γρήγορα αποθηλασμο για να δώσεις της μικρής κανένα μπριζολακι!!!!:tongue::tongue:

Έλλη μου μπράβο στο μωράκι σουυυυ!!!

μαρηηηηηη σε λίγο αυτος θα περπατήσει κιόλας!!Μιλάει στηρίζει κεφάλι σε λίγο εφυγεεεεεεε!!!!

Κοαλακι μουυυυυυ!!!μαρηηηη τι κάνει το φουρτουνιω???Τι θα γίνει μαρη με εκείνη τη λιστααααα???Ναι ναι ο Χρηστακος πάει βολίδα.Η παιδίατρος είναι πολύ ευχαριστημένη!!!

Μαρηηηηηηηηηηηη συμπεθερααααααααα!!!

Αμ τι νόμιζες?Αντρακλας ο γαμπρός!!!

Μανάρι κι ο άντρας μου πρέπει να είναι πολύ δυστυχισμένος που δεν γέννησε!!!!!χαχα χαχαχαχαχα!!!!Έχει σαλτάρει!!

Μαυ μουυυυυ τι κάνει η μικρή?πως πάει το κοριτσάκι μας?Η Βασιλικουλα μας?

Ngn μου είστε καλα?Τα βλασταρακια σου?


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!!καλή χρόνια να έχουμε!!!

πως είστε????εμείς καλά..δεν πολύ μπαίνω γιατί δεν προλαβαίνω με το παιδί.τώρα μπουσουλαει γρήγορα κ σηκώνεται από παντού κ δεν τον προλαβαίνω .είμαι από πίσω μην χτυπήσει.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο θάλαμο ήμουν μόνο ένα αγοράκι ήταν που δεν στήριζε καθόλου το κεφαλι του. Δεν ξέρω να σας ανεβασω βίντεο στο φεισμπουκ να δείτε.. Θα ανεβαίνει από το κινητό;; Όταν λεω μιλάει λέει μερικά οι αμπού (αντί για αγκου) αου ουα αυτά. Όταν τον πιάνουν τα καλα του τα λέει. ο γιατρος γελουσε. Τώρα αν θα περπατήσει είναι σχετικό. Θα πω μόνο οτι ελπίζω καποια στιγμή να μην μπουσουλισει και να περπατήσει απευθείας γιατί αν μπουσουλισει ζητώ που καήκαμε

Εντωμεταξύ έχω πάρει από φόβο την πεθερά μου. Τον άλλον ακόμα δεν έγινε ούτε 5 μηνών και του δίνουν νερο, μαρμελάδα του βάλανε στα χείλη, σοκολάτα του έβαλε στην πιπίλα, μπισκοτι, ψωμί, μουστοκουλουρο (!). Θα δινατε τέτοια πράγματα σετ τόσο μωρό; Το παιδί ακόμα θηλάζει. Εγώ παντος δεν πρόκειται να αφήσω το παιδί μου στη πεθερά μου με αυτά που βλέπω.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η Ρίτσα ενημερωθηκε, ειναι καλα αλλα θα μπει μολις μπορεσει... Το μηνυματακι της που την πετυχα σε αλλο θεμα και μπηκα σφηνα για να της δωσω σημα!!!:rolleyes:

Το ξερω μαναρακι μου αυριο θα μπω ...γιατι οπως σου εχω πει δεν ξερω απο υπολογιστη.

θα μου το φτιαξει ο αντρουλης ενταξει;;

Παντος ειμαι καλα γαλιαντρες μου....δωσε φιλακια στα κοριτσια...τα λεμε αυριο ...φιλακια!!!


Link to comment
Share on other sites

ΜΑΡΑΚΙ ΒΟΡΙΝΟ ειπε η παιδιατρος να ξεκινησουμε με κρεμα βανιλια νουνου που χει ωραια γευση για να μαθει να καταπινει!!!!!!!!!μετα δεν ξερω τι θα μας πει να τρωει!!!!!!!! κ γω το εκανα αυτο με την μικρη δηλαδη την εβαζα στο κρεβατι αλλα εγω δεν εμενα στο δωματιο αλλα πηγαινοερχομουν μεχρι να κοιμηθει τωρα μου τα χει χαλασει κ θελει αγκαλιτσα για να κοιμηθει απο αυριο θα βρουμε την ρουτινα μας παλι!!!!!!!!!σε καμια ωρα φευγουν οι δικοι μου!!!!!!!!!!αχ με το ζορι θα κρατηθω να μην κλαψω!!!!!!

ευτυχως θα παω το πασχα κ θα παραμεινω για ολο το καλοκαιρι!!!!!!!!

που θα την αφηνεις την μικρη οταν πας για δουλεια?

Μια χαρα Ιωαννα μου!Ο καθε παιδιατρος εχει τη δικη του τακτικη!Εμεις για παραδειγμα ξεκινησαμε με φρουτα ενα-ενα στην αρχη,και το απογευμα κρεμα!

Αχ ποσο σε καταλαβαινω που στεναχωριεσαι που φευγουν οι δικοι σου!Κοιτα ομως,το πασχα δεν αργει!Αλλωστε οπως ειπε και το Μποτσακι,ειμαστε εδω εμεις,αλλα φυσικα και η πιο ομορφη παρεα ειναι στο σπιτι σου,η κορουλα σου!

Μποτσακι μου,καλοριζικο το νεο σας πλυντηριο!Ελπιζω αυτο να καθεται στη θεση του και να μην γυρνοβολα οπως το αλλο!

Οσο για τους κολικους,οπως σου τα ειπε η παιδιατρος!Θελουν πολυ υπομονη,γιατι και το παιδι ταλαιπωριεται,αλλα και σεις κοριτσι μου!

Ναι,ευτυχως εχουμε η μια την αλλη και ακουμε διαφορες αποψεις σε διαφορα θεματα ουτως ωστε να βοηθηθούμε!

Θαλεια μου,μια απο τα ιδια!Οποτε σε καταλαβαινουμε απολυτα!Μην ανησυχεις κοριτσι μου!Θα δινουμε το παρον και μετα τσουυυπ.....στα ποντικακια μας!!!!

Ελλη μου,ειλικρινα στο λεω,δεν εχω ακουσει να στηριζουν το κεφαλακι τοσο μικρα.Τι να πω.Οσο για την πεθερα,για νερο,δεν την παρεξηγω,οταν μπαινουν στερεες τροφες το παιδι μπορει να πινει νερο.Οσο για τα υπολοιπα,δε θα τα εδινα!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα κοριτσάκια μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!

Τι μου κάνετε???????????

Εμείς το πρωί πήγαμε την μικρή στην παιδίατρο για εμβολιάκι γι'αυτό δεν μπήκα. Πωπω κορίτσια αρχίζουν και ανοίγουν τα μάτια της και η παιδίατρος μου είπε οτι θα κάνει ανοιχτά!!!!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧ ΚΑΤΟΥΡΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!! Μαράζι το είχα. Ο γιος μου έχει καστανοπράσινα και είχα σκάσει!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Μόλις γυρίσαμε μαγείρεψε μεζεδάκια ο άντρας μου και έφαγα σαν βόδι και με πιάσανε τύψεις! Αφού κάνα 2ωρο μπήκα στο youtube και βρήκα ένα πρόγραμμα και έκανα γυμναστική! Περιττό να σας πω οτι τα είδα όλααααααααααααα!!!!!! Ενάμιση χρόνο είχα να γυμναστώ. Με βλέπω αύριο να μην μπορώ να πάρω τα πόδια μου!!!

Μποτσάκι μου φιλιά στον Χρηστάκο σου!!!!!! Καλά είμαστε εμείς!!!!!!!

Όλες οι άλλες καλά???????


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

NGN θα κλεψει καρδιες η μικρουλα σας με τα ωραια τα ματια!!!!!!!!!! αν και φυσικα δεν πειραζει , αν ειχε και αυτη καστανα...

Εκανες και γυμναστικη;;;; τοσες τυψεις για τα λιγαααααααααααα μεζεδακια;;;


Link to comment
Share on other sites

NGN θα κλεψει καρδιες η μικρουλα σας με τα ωραια τα ματια!!!!!!!!!! αν και φυσικα δεν πειραζει , αν ειχε και αυτη καστανα...

Εκανες και γυμναστικη;;;; τοσες τυψεις για τα λιγαααααααααααα μεζεδακια;;;

Ουυυυ Ουυυ Ηλιοβασιλεμα μου μπηκα η οχι;;

Η δεν εχω μπει;;


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...