Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλός ήρθες Άντρια (μαζευόμαστε αρκετές δευτερομανούλες από ότι βλέπω και χαίρομαι).

Με το καλό και εσύ Σταυρούλα να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και περιμένουμε νέα σου.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια.....καλησπέρα.....ειμαι καινούργια στην παρέα σας...... Ειμαι και εγω εγκυουλα 6w5d ...... Στις 13/2 πήγαμε για τον πρώτο υπέριχο ήμουν 6w1d και ευτυχώς ακούσαμε καρδούλα...... Μετα απο μια αποβολη που ειχα τον Δεκέμβρη ο ήχος αυτής της καρδούλα μου φάνηκε μαγικός ........

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις νέες μανούλες κ εγώ περιμένω το πρώτο μου μπεμπακι κ αύριο έχω κλείσει ραντεβού για να ακούσουμε καρδούλα κ να το δούμε
Κορίτσια.....καλησπέρα.....ειμαι καινούργια στην παρέα σας...... Ειμαι και εγω εγκυουλα 6w5d ...... Στις 13/2 πήγαμε για τον πρώτο υπέριχο ήμουν 6w1d και ευτυχώς ακούσαμε καρδούλα...... Μετα απο μια αποβολη που ειχα τον Δεκέμβρη ο ήχος αυτής της καρδούλα μου φάνηκε μαγικός ........

Κοριτσακια καλωσορισατε στο παρεακι μας!!!! Με το καλο!!

Τι ωραια που μεγαλωνει η παρεα μας!!! Σουπερ!!!!

Τι μου κανετε οι υπολοιπες;; απο συμπτωματακια!;;! Εγω κοριτσια εχω τρελλες καουριτσες!!! Το βραδυ ειδικα!!!

Κατα τα αλλα μια χαρα!! ΑΝυπομωνω να περασουν οι μερες να παμε στο επομενο ραντεβου!!!! :D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σταυρούλα καλώς ήλθες στην παρέα μας. Η ομάδα μεγαλώνει συνεχώς :) Σε ποια βδομάδα ακούσατε καρδούλα, όσες την ακούσατε; Εμείς στο πρώτο ραντεβού είδαμε μόνο σάκο και μας έκλεισε ραντεβού την 8η εβδομάδα για να ακούσουμε καρδούλα.


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

καλός ήρθες Φιλένια!!!!

Από συμπτώματα είμαι σε ντεμί κατάσταση, έχω συνέχεια αναγούλα αλλά ως εκεί, το απόγευμα έχω κρυάδες όπως όταν ανεβάζουμε πυρετό απότομα και τα ούλα είναι στο κακό τους χάλι αλλά με προσεκτική περιποίηση κάτι φτιάχνει η κατάσταση, επίσης λόγο της προληπτικής διατροφής για διαβήτη (εμφάνισα στη πρώτη εγκυμοσύνη) έχω χάσει 3 κιλά από όταν άρχισε η εγκυμοσύνη, μοντέλο θα γίνω μέχρι να γεννήσω :) 21 Μαρτίου ραντεβού για αυχενική και με μεγάλη μου χαρά είδα ότι τις ημέρες που θα είμαι Αθήνα θα έχει συνάντηση και η LLL κοντά στο σπίτι μου και θα τα καταφέρω επιτέλους να πάω.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλη μερα.....

εχθές παλι στο γιατρό...... το εμβρυακι μου ήταν διπλάσιο απο την προηγούμενη βδομάδα.......και ο χτύπος της καρδια πολυ πολυ ποιο ζωηρος......

Αχ....!!!! Δεν φαντάζεστε ποσο χαίρομαι (μετα απο την παληδρομη που ειχα) ....... Φτιάξαμε και καρτούλα με τον γιατρό μου..... Ξεκινάμε με 66κιλα....

Ραντεβου 20 Μαρτίου για την αυχενικη..... Μακάρι να πανε ολα καλα ......

Οσο για τους εμετους μειώθηκαν αισθητά νομίζω.....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλη μερα.....

εχθές παλι στο γιατρό...... το εμβρυακι μου ήταν διπλάσιο απο την προηγούμενη βδομάδα.......και ο χτύπος της καρδια πολυ πολυ ποιο ζωηρος......

Αχ....!!!! Δεν φαντάζεστε ποσο χαίρομαι (μετα απο την παληδρομη που ειχα) ....... Φτιάξαμε και καρτούλα με τον γιατρό μου..... Ξεκινάμε με 66κιλα....

Ραντεβου 20 Μαρτίου για την αυχενικη..... Μακάρι να πανε ολα καλα ......

Οσο για τους εμετους μειώθηκαν αισθητά νομίζω.....

μπράβο Φιλένια και για το εβρυάκι (είναι μεγάλο το άγχος μετά από τέτοιες δυσκολίες) και για τη μείωση των συμπτωμάτων. άντε να ζεσταίνεται η ομάδα λίγο πεσμένες μας βρίσκω!!!!! :D


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κορίτσια και από εμένα!!!

Είμαι 7 εβδομάδων και 4 ημερών και προχθές ακούσαμε την καρδούλα του!

Είμαι πολύ χαρούμενη αλλά και πολύ συγκρατημένη γιατί τον Οκτώβρη που μας πέρασε είχα μία παλίνδρομη κύηση.

Εύχομαι σε όλες μας να έχουμε τελειόμηνες εγκυμοσύνες και να κρατήσουμε γερά τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας! :)

Υ.Γ: charma είμαστε ακριβώς ίδιες εβδομάδες και ίδιες ημέρες!


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.. ειχαμε προβλημα με τις γραμμες του ΟΤΕ και σχεδον 10 μερες χωρις ιντερνετ... δεν μπορουσα να μοιραστω την χαρα μου βρε κοριτσια...

Καλως ηρθανε και οι νεες μαμαδες, με το καλο να πανε ολα και καλες εγκυμοσυνες..

Εγω νομιζω πως ειμαι πιο πισω απο ολες σας.. συλληψη εγινε στις 22\1, εκανα 2 χοριακες και ο γιατρος μου θα με δει πρωτη φορα την τριτη στις 25\2. Εχω αγχωθει πολυ. στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα παει πριν να ακουσουμε καρδια 2 φορες και τωρα ουτε μια... αφου ακομη δεν το λεω σε συγγενεις.. να το σιγουρεψω πρωτα. εσεις ποτε ξαναπατε στον γιατρο?


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

October Mammys τι μου κανετε???

Εγω ειμαι μια χαρουλα και ανυπομωνω να περασουν οι μερες για το επομενο ραντεβου!!!

Θελω να ποαω να δω το μικρουλη μου!!!

Κοριτσια οι ορμονες μου δεν πανε καλα!!! κλαιω πολυ ευκολα και στεναχωριεμαι με βλακειες!!! Πρεπει να βρω λυση για αυτο!!!

Κατα τα αλλα ολα μια χαρα!!! Οι καουρες και οι ανακατωσουρες συνεχιζονται κανονικαα! πλεον τα βραδια τα περναω με φρυγανιες και ενα αγγουρακι και χαμομηλακι!! Νομιζω οτι θα χασω βαρος αντι να βαλω στο πρωτο τριμηνο!!!

Ντιμ και Φιλενια κλεισατε αυχενικη? Τελειααα!!! :) :)

Κασσιοπη ειμαστε το ιδιο εε?? Τελειααα!! Βαλε τικερακι!!!! welcome!!!

Σταυρουλα καλως ορισες!!!

Αντρια ολα θα ειναι τελεια!!! Θετικη σκεψη!!

Βκκ και Φαρμαση περιμενουμε νεα απο ντοκ!!

Αντωνια που χαθηκες κοριτσι??? ΜΠες να πεις νεακια!!!

Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

υ.γ Θελετε να κανουμε λιστουλα με την Πητ?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κασσιοπη κ charmα είμαστε ακριβώς στην ίδια εβδομάδα 7 κ 4 ημερών.να γράψουμε τις πητ την δικιά μου τη έχω γράψει ήδη επίσης ο γιατρός μου είπε οτι αλλάζω μήνα κάθε 6 του μήνος.απο συμπτώματα σχεδόν τίποτα μόνο υπνηλία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...