Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

.....Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

DimRous 2/10/14

charma 6/10/14

Stavroula28 6/10/14

Κασσιόπη 6/10/14

Φιλένια 8/10/14

antoniatr 10/10/14

ELLEN 2010 18/10/14

vκκ284 18/10/14

edel84 26/10/14

andria_80

pharmacy

angel1990

Nina Teo

Προστέθηκε και η ΠΗΤ της Φιλένια και η Nina Teo.

Nina Teo γράψε μας αναμενόμενη ημερομηνία τοκετού για να σε προσθέσουμε με ημερομηνία!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια! pharmacy σου ευχομαι μέσα απ την καρδιά μου να πάνε όλα καλά! Να σκεφτεσαι θετικά!

νκκ284 έχουμε και την ίδια ημερομηνία σύλληψης 22/01/14. :oops::-P

χαχα! λες? πάντως τελευταία περίοδος ήταν 11/1. η δική σου;


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο εμενα κοριτσια....απο θεμα αιματος κ καφε ευτυχως γ την ωρα τπτ...ειμαιψιλοξαπλα ,καθιστη κ σηκωνομαι γ τα απαραιτητα.τον μικρο τον πηρε σημερα πακετο η πεθερα μου κ το σαββατο θ μας παει ο αντρας μου καβαλα στην μαμα μου γ καμια βδομαδα ν με προσεχουν εμενα κ παναγιωτακο μου...εχω αρκετα τραβηγματα απο κατω πιεση κ μετα το πρωι αναγουλα...μια ομορφια.συνεχιζω κ παιρνω 3utrogestan 100mgημερησιως...

Ειδα κι αλλα κοριτσια μ καφε...τα καφε μην. Σας φοβιζουν.το κοκκινο ειναι το κακο...πιστη φιλες μου κ προσευχουλα κ θ μεινουν στο σπιτακι τους τα σπορακια μας...

Φιλακια πολλα σε ολες κ σας υπερευχαριστω ολες για το ενδιαφερον κ τις ευχες σας....δεν εχω λογια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Χθες πήγαμε πήραμε τη vasclor σήμερα να βάλει το χέρι του ο Θεός δεν έχω τίποτα απολύτως. Θα συνεχίσω τη κρέμα για 3 μέρες και μετά βλέπουμε.. Μου είπε ξεκούραση και να μην πάω δουλειά τις επόμενες μέρες. Δυστυχώς εγώ επειδή δεν είχα πολλά συμπτώματα φερόμουν όπως πριν και έκανα το ίδιο τρέξιμο και όταν βεβαιώθηκα για την καρδιά ήμουν ακόμα πιο χαλαρή και μάλλον είπε να με προειδοποιήσει ότι δεν πρέπει να κουράζομαι τόσο..

Pharmacy εύχομαι και σε σενα τα καλύτερα κοπέλα μου, και να φέρουμε υγιή μωρά στον κόσμο..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχα! λες? πάντως τελευταία περίοδος ήταν 11/1. η δική σου;

Ακριβώς 11/1! και ωορηξία είχα με τεστ 22/1! Είναι ίσα τα μωρουλινάκια μας! Ανυπομονώ να πάμε άυριο στο γιατρό να ακούσουμε το μαγικό τικ τακ!:) Εμένα είναι το 2ο νινάκι μου, έχω μια κορούλα 3ετών που όλη μερα χαϊδευει την κοιλίτσα μου! Αχ μοναδικές στιγμές κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites

charma κάθε πότε πας για υπέρηχο? Εγώ πήγα 2 φορές μέχρι στιγμής την δεύτερη πήγα στην 7η για καρδούλα, τώρα θα πάμε αρχή της 10ης πάλι.

φιλάκια! + φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια!:)


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γυρισαμε απο τον ντοκ!!! Μεγαλωσαμε και ολα ειναι μια χαραα!!! Αχ ποσο το αγαπω το μικρουλη μου!!! Ραντεβου σε 2 εβδομαδες παλι!!:D:D:D:D

charma κάθε πότε πας για υπέρηχο? Εγώ πήγα 2 φορές μέχρι στιγμής την δεύτερη πήγα στην 7η για καρδούλα, τώρα θα πάμε αρχή της 10ης πάλι.

φιλάκια! + φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια!:)

Κασσιοπη μου καθε 2 εβδομαδες παω και μου φαινονται αιωνας καθε φορα!!!!

Εγω πηγα στην 6 και 2 και σημερα!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είναι καλό να κάνεις τόσο συχνά υπέρηχο ρε παιδιά; Εμένα ο γιατρός μου είπε τώρα στην αυχενική πάλι. Σε ένα μήνα δηλαδή.

Αφου όλα είναι καλά δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε συνέχεια υπερήχους.. Αν δείτε και στο ίντερνετ δεν είναι τόσο καλός ο συνεχής υπέρηχος..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αντωνια μου δεν νομιζω να επηρεαζει σε κατι ο υπερηχος..

Εμενα με βλεπει καθε 2 εβδομαδες!!! Ολα πολυ καλα ειναι!! Δεν ξερω με το που θα κλεισω το πρωτο τριμηνο αν τα ραντεβου γινουν μηνιαια!!

Αυχενικη λογικα θα κανω μετα τις 21 Μαρτιου!

Εσενα σου εκλεισε ο ντοκ αυχενικη??

Τα υπολοιπα κοριτσακια τι μου κανουνε??

Δεν σας ειπα!! Πηρα και το πρωτο μου κιλακι!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Χαρμάκι μας. Πολύ ωραία τα νεάκια σου.

Μην ανησυχεις καθόλου για τον υπέρηχο, ξέρει ο γιατρός σου τι κάνει :)

Φάρμασύ μου πως είσαι;;; Ελπίζω να μην έχεις καφετουλια πια.. Να έφυγαν τα παλιοκαφέ..

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια;

Εμείς έχουμε λίγη ανησυχία.. έχουμε λίγα καφετιά πάλι και ανησυχούμε λιγουλάκι.. Πήραμε τα χαπάκια μας όμως και ξαπλώσαμε. Με το που ξεκίνησα τη δουλειά και πάλι τσουπ τα καφέ. Αν και προχθές στο γιατρό πόνεσα λιγάκι... ίσως να είναι κι από αυτό..

Καλό βράδυ σε όλες.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Χαρμάκι μας. Πολύ ωραία τα νεάκια σου.

Μην ανησυχεις καθόλου για τον υπέρηχο, ξέρει ο γιατρός σου τι κάνει :)

Φάρμασύ μου πως είσαι;;; Ελπίζω να μην έχεις καφετουλια πια.. Να έφυγαν τα παλιοκαφέ..

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια;

Εμείς έχουμε λίγη ανησυχία.. έχουμε λίγα καφετιά πάλι και ανησυχούμε λιγουλάκι.. Πήραμε τα χαπάκια μας όμως και ξαπλώσαμε. Με το που ξεκίνησα τη δουλειά και πάλι τσουπ τα καφέ. Αν και προχθές στο γιατρό πόνεσα λιγάκι... ίσως να είναι κι από αυτό..

Καλό βράδυ σε όλες.

Εντελακι μου να μου ξεκουραζεσαι καλο μου!!!! Μηπως να παρεις λιγο αδειουλα? Μην φοβασαι και θα εξαφανιστουν τα καφετια!!!!!

Καλο βραδυ καλο μου!! Σε φιλω!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο μανουλιτσες... πολυ χαιρομαι που διαβαζω μονο χαρουμενα νεα... ο υπερηχος δεν επηρεαζει καθολου.. και κρινει ο γιατρος καθε ποτε πρεπει να σε βλεπει αναλογα με το ιστορικο μας... εγω παω παρασκευη πρωι και ελπιζω να ακουσω καρδουλα. βεβαια επειδη εχω μεγαλο κυκλο και κανω καθυστερημενη συλληψη ειμαι σε μικροτερη εβδομαδα απο υπολογιζει τι τικερακι μου... γι΄'αυτο και δεν ξερω ακομη πητ...

καλη νυχτα και ονειρα γλυκα...

1282496usvwvl7hxu.gif


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...