Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσια!

Είμαι κι εγώ μέλλουσα μανούλα Οκτωβρίου!! Αναμένουμε το μικιό μας στις 26/10/14. Σήμερα ήταν το πρώτο ραντεβού μας στο γιατρό και θα ξαναπάμε σε 2 εβδομάδες για προγεννητικό και για να ακούσουμε καρδούλα. Επίσης, μένουμε στο εξωτερικό και είχαμε δυστυχώς και εμείς μια αποβολή πριν 2 χρόνια περίπου. Σκεφτόμαστε θετικά και προχωράμε.

Εύχομαι με όλη μου την καρδιά όλες να κρατήσουμε τα παιδάκια μας και να γεμίσει ο καφενές μας και ʽόλα τα καφενείαʼ χαρά και παιδικές φωνούλες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Είμαι κι εγώ μέλλουσα μανούλα Οκτωβρίου!! Αναμένουμε το μικιό μας στις 26/10/14. Σήμερα ήταν το πρώτο ραντεβού μας στο γιατρό και θα ξαναπάμε σε 2 εβδομάδες για προγεννητικό και για να ακούσουμε καρδούλα. Επίσης, μένουμε στο εξωτερικό και είχαμε δυστυχώς και εμείς μια αποβολή πριν 2 χρόνια περίπου. Σκεφτόμαστε θετικά και προχωράμε.

Εύχομαι με όλη μου την καρδιά όλες να κρατήσουμε τα παιδάκια μας και να γεμίσει ο καφενές μας και ʽόλα τα καφενείαʼ χαρά και παιδικές φωνούλες!

καλός ήρθες Εντελ να έχεις και εσύ μια υπέροχη, υπέροχη εγκυμοσύνη και να γεμίσουμε το cafe μας με πολλές πολλές όμορφες σελίδες. Που μένεις αν επιτρέπεται;;


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλός ήρθες Εντελ να έχεις και εσύ μια υπέροχη, υπέροχη εγκυμοσύνη και να γεμίσουμε το cafe μας με πολλές πολλές όμορφες σελίδες. Που μένεις αν επιτρέπεται;;

Γεια σου DimRous.. Ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σου...Ξέχασα η ξεχασιάρα να το γράψω κι έκανα έντιτ... Μένουμε στη Γερμανία και είναι τα συστήματα λίγο αλλιώς εδώ!

Αλλά βρήκα επιτέλους ένα καλό γιατρούλη κι έχω χαρεί και με αυτό, καθώς την προηγούμενη φορά δεν είχα καλές εμπειρίες.

Οι τελευταίοι του Οκτώβρη είμαστε, προς το παρόν, ή μου φαίνεται;;;


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια! Εμείς είμαστε μια χαρούλα με το νινάκι μας! Συγχαρητήρια σε όλα τα νεα κορίτσια! Θα πάμε την Πέμπτη το απόγευμα για να ακούσουμε και την καρδούλα στο γιατρό. Εμείς το περιμένουμε το αγγελουδάκι μας εως 18/10/2014. Κορίτσια νυστάζω συνέχειαααα......!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια! Εμείς είμαστε μια χαρούλα με το νινάκι μας! Συγχαρητήρια σε όλα τα νεα κορίτσια! Θα πάμε την Πέμπτη το απόγευμα για να ακούσουμε και την καρδούλα στο γιατρό. Εμείς το περιμένουμε το αγγελουδάκι μας εως 18/10/2014. Κορίτσια νυστάζω συνέχειαααα......!!!!!!:)

Ellen, έχουμε ίδια ΠΗΤ! Μακάρι να μας πάνε όλα καλά. Εμείς την Τρίτη, δηλαδή σε μια βδομάδα θα πάμε για την καρδούλα. Θα μας πεις τα νέα σου την Πέμπτη :)

Κορίτσια, νιώθετε κι εσείς ότι έχετε πολλά υγρά, ή μόνο εγώ το νιώθω αυτό; Είναι φυσιολογικό;


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

.....Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

DimRous 2/10/14

charma 6/10/14

Stavroula28 6/10/14

Κασσιόπη 6/10/14

antoniatr 10/10/14

ELLEN 2010 18/10/14

vκκ284 18/10/14

edel84 26/10/14

andria_80

Φιλένια

pharmacy

angel1990

Πρόσθεσα και την ΠΗΤ για ELLEN.


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια...εμεις το παλευουμε ν κρατηθουμε στην ομαδα....δυστυχως ενω χθες ειχαμε το πρωτο ραντεβου την παραδκευη μας προλαβε η αιμοραγια...επειδη ελειπε ο γιατρος μου πηγαμε σε αλλον...ειδαμε σακο κ ενα μεγαλο αιματωμα απο κατω...ξαπλα χαπια κ χθες πηγαμε επιτελους στο πολυποθητο ραντεβου..λοιπον.το νινι ειναι πιο μικρο γιατι κανω αργες ωορρηξιες..αν κ 6παρα βδομαδων ακουσαμε αχνα καρδουλα..το αιματωμα φανηκε στον αντρα μου οτι μικρυνε...ο γιατρος εοπεπως ειτεθ απορροφηθει οπου ειμαστε κ οκ ειτε θ επεκταθει κ θ προκαλεσει ολικη αποκκοληση=αποβολη...ευχομαστε για το καλυτερο.ν το παλεψει το μωρακιμου...δινει τον αγωνα του...μια προσευχουλα να τα καταφερει...σε 2βδομαδες τωρα θ ξαναπαμε..ας βαλει ο θεος τ χερι του

Link to comment
Share on other sites

Φάρμασύ μου σου εύχομαι με όλη μου τη δύναμη να τα καταφέρετε. Ξεκουράσου τόσο πολύ, ώστε να κουραστείς από ξεκούραση. Προσπάθησε να μη σε ενδιαφέρει τίποτα άλλο εκτός από το νινί σου. Ούτε καθαριότητες, ούτε δουλίτσες. Έχε πίστη, θα τα καταφέρετε. Κι εμείς θα προσευχόμαστε μαζί σου.

Χαρμάκι μου, ναι, θα τα λέμε κι από δωωω! Κι εσύ που προηγείσαι, μαζί με τις άλλες μανούλες στις αρχές του Οκτ, θα είστε οι οδηγοί μας.

νκκ284 κι εγώ έχω αυτή την αίσθηση που λες.

Φιλιά σε όλες.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

pharmacy, οι προσευχές μας μαζί σου. Να κάνεις ό,τι σου πει ο γιατρός και όλα θα πάνε καλά.

edel 84, τέλειο το τικεράκι σου!!!!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...εμεις το παλευουμε ν κρατηθουμε στην ομαδα....δυστυχως ενω χθες ειχαμε το πρωτο ραντεβου την παραδκευη μας προλαβε η αιμοραγια...επειδη ελειπε ο γιατρος μου πηγαμε σε αλλον...ειδαμε σακο κ ενα μεγαλο αιματωμα απο κατω...ξαπλα χαπια κ χθες πηγαμε επιτελους στο πολυποθητο ραντεβου..λοιπον.το νινι ειναι πιο μικρο γιατι κανω αργες ωορρηξιες..αν κ 6παρα βδομαδων ακουσαμε αχνα καρδουλα..το αιματωμα φανηκε στον αντρα μου οτι μικρυνε...ο γιατρος εοπεπως ειτεθ απορροφηθει οπου ειμαστε κ οκ ειτε θ επεκταθει κ θ προκαλεσει ολικη αποκκοληση=αποβολη...ευχομαστε για το καλυτερο.ν το παλεψει το μωρακιμου...δινει τον αγωνα του...μια προσευχουλα να τα καταφερει...σε 2βδομαδες τωρα θ ξαναπαμε..ας βαλει ο θεος τ χερι του

Φαρμαση μου οι προσευχουλσ μου ειναι μαζι σου κοριτσακι μου γλυκο!!! Η Παναγιτσα θα βοηθησει και ολα θα πανε καλα!! Να μου ξεκουραζεσαι και να σκεφτεσαι θετικα για το νινακι σου!!! Ειμαστε εδω για σενα και περιμενουμε νεα σου!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

το μπι Μανουλες μου τι μου κανετε?? Οι κοιλιτσες μας!!!??

Εφτιαξα την λιστουλα!! οποια θελει μπορει να την αλλαξει αν εχει αλλη ιδεα!!!

Εγω αυριο εχω ραντεβου με το μικρουλη μου! Ανυπομωνω!!!

Σας φιλω ολες!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...