Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ειμαι εγκυος


Recommended Posts

λοιπον εγω με τα οσα διαβασα ενα πραγμα καταλαβα.. οτι ο τυπος δεν ειναι χωρισμένος.. αν ηταν χωρισμενος το λιγοτερο που θα εκανε ηταν να γνωρισει τους δικους σου. μηπως φοβαται μπας και τους γνωριζει γιαυτο δεν ερχετε;; αν ηταν χωρισμένος γιατι να μενει μαζι με την πρωην ακόμα;; και αντε αυτον τον βολευει λογο χρηματων οπως λες, αυτη η πρωην πως τον ανεχετε ακομα στα ποδια της;;; γιατι εγω αν ημουν χωρισμενη και δεν εφευγε αυτος θα εφευγα εγω με τα χιλια... γιατι δεν του προτεινεις να ερθει να μεινετε μαζι στους γονεις σου προσωρινα μεχρι να βρειτε κατι δικο σας;;

δεν μου πεφτει και λογος απλα επειδη ζητησες αποψη θα σου πω οτι εγω αν ημουν στη θεση σου απλα θα τον παρατουσα.. οι γονεις σου ειναι διαθετημενοι να σε βοηθησουν αμα τους πεις την ιστορια; δεν νομιζω να σε πεταξουν εξω.. θα θυμωσουν ειναι σιγουρο αλλα ειναι η μονη λύση..

26 ετων δεν εισε και τοσο μικρη.. εγω γεννησα το 2ο στα 26 μου..

εγω συμφωνω απολυτα με την november rain..


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα και χρονια πολλα.συγγνωμη που θα γινω λιγο σκληρη αλλα θα πω πραγματικα την αποψη μου. η κοπελα δεχτηκε να αρχισει μια σχεση με εναν ανθρωπο που ειναι και δεν ειναι παντρεμενος και μενει με αλλη γυναικα. εκτος αυτου δεχτηκε να μεινει εγκυος με εναν αντρα που δεν εχει φυγει απο την γυναικα του. ο κυριος απ'οτι εχουμε φυσικα ολες καταλαβει δεν προκειται να φυγει απο εκει που ειναι.επαιξε ας πουμε ενα χαρτι και εχασε. η κοπελα αυτη ηταν και θα ειναι δευτερη. στο τελος ξερουμε ποιος θα την πληρωσει αυτο το αθωο παιδακι που δεν φταιει σε τιποτα. ο πατερας θα ειναι εξαφανισμενος και το παιδι χωρις πατρικη φιγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε κοριτσι?πες κανα νεο!

καλησπερα χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους. λοιπον μιλησε με τους δικους μου υπηρχε ενα προβλημα που δεν το ελεγε για αυτο και οι υποθεσεις που καναμε αλλα τωρα μιλησαμε ολοι μαζι και βρηκαμε μια λυση. θελω να πιστευω με τα γεγονοντα που εχουν γινει οτι μπηκε καλα ο καινουργιος ο χρονος .θα αναλαβει τις ευθυνες του και ολα καλα... τον ειδα δηλαδη πολυ σιγουρο και αποφασιστηκο !!!σας ευχαριστω ολους που μου απαντησατε και για τις συμβουλες σας!!! να ειστε ολοι καλα !!! :) :) ;):)

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...