Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

ο γιος μου από 2 χρονών που πήραμε το πρώτο ζευγάρι δεν τα βγάζει από τα πόδια του καλοκαίρι και χειμώνα.Χθες τσίμπησα και εγώ από άμαζον δεν θα τα βρεις φθηνότερα έχουν και το -20% μια χαρά.

genuine υπομονή λίγο ακόμα μόλις κάτσει ο μικρός θα παίζουν και θα ναι καλύτερα τα πράγματα θα αρχίσετε και στερεές να μειωθούν λίγο οι θηλασμοί.Εμείς τώρα είμαστε σούπερ πλέον


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ο γιος μου από 2 χρονών που πήραμε το πρώτο ζευγάρι δεν τα βγάζει από τα πόδια του καλοκαίρι και χειμώνα.Χθες τσίμπησα και εγώ από άμαζον δεν θα τα βρεις φθηνότερα έχουν και το -20% μια χαρά.

Δηλαδή εμείς που θα είμαστε ενός το καλοκαίρι να του πάρω λες;

Ακόμα ψάχνομαι με το μέγεθος βέβαια....


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

εγώ μάλλον θα της πάρω αλλά περιμένω λίγο να βρω το σωστό νούμερο και εγώ το ψάχνω.κοίτα και εμένα ιούλιο ο γιος γεννημένος περπάταγε από 9 μηνών και του φόραγα κανονικά παπούτσια για αρχή οπότε δεν θα με βόλευαν σε εκείνη την φάση.Δεν τα είχα δοκιμάσει βέβαια.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

ψηφίζω και εγώ crocs δαγκωτό, ειδικά για καλοκαίρι. Τις 2 προηγούμενες χρονιές μας τα πήραν οι θείοι... Φέτος λέω να τους προλάβω. Η ερώτησή μου είναι: η Μ φοράει 27, κατά το άμαζον 10-11 και ο Ι 25 8-9. Τι θέλει να πει ο ποιητής 10UK junior 10 child UK; Ποια η διαφορά;


SenFp2.pngSjSRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Κορίτσια τα crocs είναι βολικά για τα παιδιά το καλοκαίρι; Πόσο κάνουν εδώ; Στο άμαζον τα έχει 7,68. http://www.amazon.co.uk/Crocs-Toddler-Cayman-Fuchsia-10006-670-021/dp/B0014CGS4K/ref=sr_1_4?s=shoes&ie=UTF8&qid=1330675727&sr=1-4 Φαντάζομαι συμφέρει, αλλά ξέρει κάποια σίγουρα;

Εξαρτάται το παιδί! Ο δικός μου δεν τα θέλει με τίποτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τα crocs είναι βολικά για τα παιδιά το καλοκαίρι; Πόσο κάνουν εδώ; Στο άμαζον τα έχει 7,68. http://www.amazon.co.uk/Crocs-Toddler-Cayman-Fuchsia-10006-670-021/dp/B0014CGS4K/ref=sr_1_4?s=shoes&ie=UTF8&qid=1330675727&sr=1-4 Φαντάζομαι συμφέρει, αλλά ξέρει κάποια σίγουρα;

σωτηρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

για βιηθηστε λιγο! τωρα εοχυμε το 6-7 δηλαδη 23-24 κ την ενοχλει λιγο αρα θελω το επομενο......... ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ? πως να μη παρω λαθος νουμερο απο αμαζον? θελω το συγκεκριμενο λινκ απο πανω που ειναι φθηνα.... βασικα ηθελα κανα πιο σουπερ αλλα αφου ειναι τοσο φθηνα δε πειραζει........ θα τα εμπλουτισω με πανεμορφα jibbitz!!!!!!!!!!! θελω να παραγγειλω αμεσα οποτε απαντηστε οσες εχετε αγορααει πλιιιιιιιιιιιιιιιιζ


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

μηπως θυμαται καμια καποια σελιδα που ειχε αναφερθει προσφατα για κουπονια απο αμαζον?? δεν εννοω τo voucher codes, καποιο αλλο ειχα αναφερει μια κοπελα κ δεν το βρισκωωωω

Link to comment
Share on other sites

http://www.crocs.eu/fit-guide-nochrome/fit-guide-nochrome,en_ES,pg.html για δες εδώ μπας και βγάλεις άκρη

εγώ του είχα 10-11 και πήρα 12 uk junior τώρα αν έκανα βλακεία θα φανεί όταν τα πάρω

χανπ το θεμα ειναι το αμαζον τι εννοει οχι τα κροκς......... ξερω οτι θελω το 8-9 ή 25-26 ευρωπαικο αλλα πως το αγοραζω αυτο απο αμαζον? μολις εκανα τσατ λαιβ αλλα δε βρηκα ακρη λεει μονο οτι γραφει διπλα ξερουν κ αυτοι κ αφησα το τηλ μου να με παρουν ωστε να βαλω τηλεφωνικα παραγγελια............. αλλα εγω θελω να την κανω μονη μου για να βαλω κ κατι αλλο κ να φτασει το ποσο κλπ.........


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμένα ο μικρός μου που είναι 10 μηνών κι ακόμα δεν έχει φορέσει παπούτσι πως θα ξέρω τι νούμερο χρειαζόμαστε? Υποθέτω το 4 child UK που λεει...

Επίσης, θα ήθελα να αγοράσω παπουτσάκια για τη βαφτιστήρα για το Πάσχα, και λέω να δω στο Amazon και το Javari. Καμιά άλλη πρόταση?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τα crocs είναι βολικά για τα παιδιά το καλοκαίρι; Πόσο κάνουν εδώ; Στο άμαζον τα έχει 7,68. http://www.amazon.co.uk/Crocs-Toddler-Cayman-Fuchsia-10006-670-021/dp/B0014CGS4K/ref=sr_1_4?s=shoes&ie=UTF8&qid=1330675727&sr=1-4 Φαντάζομαι συμφέρει, αλλά ξέρει κάποια σίγουρα;
χανπ το θεμα ειναι το αμαζον τι εννοει οχι τα κροκς......... ξερω οτι θελω το 8-9 ή 25-26 ευρωπαικο αλλα πως το αγοραζω αυτο απο αμαζον? μολις εκανα τσατ λαιβ αλλα δε βρηκα ακρη λεει μονο οτι γραφει διπλα ξερουν κ αυτοι κ αφησα το τηλ μου να με παρουν ωστε να βαλω τηλεφωνικα παραγγελια............. αλλα εγω θελω να την κανω μονη μου για να βαλω κ κατι αλλο κ να φτασει το ποσο κλπ.........

Υπάρχουν κ αυτά σε άλλο σχέδιο επίσης φτηνά

http://www.amazon.co.uk/Crocs-Junior-Crocband-10998-610-120-Child/dp/B002JIO94Y/ref=sr_1_2?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=shoes&ie=UTF8&qid=1330680272&sr=1-2

Εγώ πήρα τα μωβ ένα φεγγάρι που τα κατέβασε στις 10λίρες

Link to comment
Share on other sites

Ιριδάκι είσαι έγκυος!!!! Πωπω τώρα το είδα!

Με το καλό μάτια μου ακόμα ένα κορφιατόπουλο!!!! :)

Nαι φιλεναδα!!!!!!!!!!!!!!! Ευχαριστω!!!!!!!!!!!! κ στα δικα σας.......

Τωρα ψαχνω κροκς για τη "μεγαλη" γιατι τα θελει πολυ αλλιως ειναι ξυπολητη!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κ αυτά σε άλλο σχέδιο επίσης φτηνά

http://www.amazon.co.uk/Crocs-Junior-Crocband-10998-610-120-Child/dp/B002JIO94Y/ref=sr_1_2?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=shoes&ie=UTF8&qid=1330680272&sr=1-2

Εγώ πήρα τα μωβ ένα φεγγάρι που τα κατέβασε στις 10λίρες

βρε συ για τα νουμερα πες πως να βγαλουμε ακρη.........


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...