Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Να μαι κι εγώ μέσα στα νεύρα!!!!:mad:

ΤΖΙΦΟΣ!!!!!!

Έτυχε γέννα στον γιατρό μου και δεν μπορούσε να με δει στο ιατρείο του καθώς έφυγε εσπευσμένα για το Ιασώ...

Με πήρε τηλέφωνο, ένιωθε κι αυτός άσχημα να αφήνει τόσες γυναικες στον αέρα αλλά τι να γίνει;

Απλά ήθελα τόσο να δω τον μπεμπούλη σήμερα...

Προς το παρόν είμαι πολύ κοντα στο Ιασώ, σε καφέ και περιμένω μήπως και μπορέσει να με δει σήμερα στο Ιασώ για να μην έρχομαι ξανά αύριο με την ψυχή στο στόμα πριν την πτηση, στις 15.00

Μωρέ καλά το είδα εγώ το όνειρο...Ήμουν λέει μέσα σε βάρκα και είχε φουρτούνα....

Κατά τα άλλα έκανα shopping therapy και το ευχαριστήθηκα!!!

Αγόρασα ένα καταπληκτικό σετ σκουλαρίκια-δαχτυλίδι με έναν μπεμπούλη πάνω!!!!

Αλλά το ωραιότερο, κορίτσια, είναι ότι βρήκα σε δαχτυλίδι το avatar μου!!!!(Έχω πάθος με αυτόν τον πίνακα του Klimt, το mother and child-ορισμένες ίσως ξέρουν γιατί....)

Είμαι πολύ χαρούμενη που το βρήκα!!!!:P

Τζενάκο, σήμερα έκανα μια αμαρτία.....έφαγα κρεμ μπρουλέ από τον Τερκενλή!!!!Καλά ε; ΚΟΛΑΣΗ!!!!:tongue::tongue: Και το παράξενο είναι ότι μια ώρα μετά είχα μόνο 120!!!!!:-):-):-)

(Αχ, αυτός ο Τερκενλής...από τότε που σπούδαζα στην Θεσσαλονίκη τον είχα βάλει στο μάτι...)

Αμάν βρε πουλάκι μου να κάνεις ολόκληρο ταξίδι για το τίποτα...τι γκαντεμιά...

Άσε σήμερα κι εγώ αμάρτησα...χτύπησα ένα σαντουιτσάκι με απ'όλα, μη σου πώ καλύτερα που έφτασε το ζάχαρο αλλά χαλάλι του είχα τόσο καιρό να φάω και ήμουνα και τόσο κουρασμένη που δεν είχα κουράγιο να φτιάξω τίποτα...κι όσο για τον Τερκενλή δεν τολμώ να περάσω ούτε από το διπλανό τετράγωνο γιατί με πιάνουν οι μυρωδιές...πάντως άν σου αρέσουν οι κρέμ μπρουλέ έχει βγάλει και η σειρά sweet and balance η διανητολόγος μου είπε ότι μπορώ να αντικαταστήσω το γιαουρτάκι μου με ένα τέτοιο αλλά ρε μαμώτο δεν μπορώ να βρώ πουθενά...

Έχει Τερκενλή στην Αθήνα???

Όταν επιστρέψεις με το καλό βάλε καμιά φωτογραφία από το δαχτυλίδι με τον Κλίμτ δεν μπορώ να το φανταστώ πως μπορεί να είναι...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Με γεια με γεια, Τζενάκι!Πόσο θέλω κι εγώ να πάω τζάμπο, αλλά ποιος θα κρατήσει τα παιδιά??Να χαίρεστε τον ανηψιό σου.Μισό χρόνο πιο μικρός από το παληκάρι μου.Καλή ηλικία τα 4, συννεννοείσαι άψογα!

Σ' ευχαριστώ πολύ Μαράκι!Να σε ρωτήσω ο μπόμπιρας σου με τι παίζει?Ο δικός μας είναι πολύ δύσκολος και γενικά βαριέται εύκολα αλλά είπα να δοκιμάσω να του πάρω playmobile μπάς και ασχοληθεί καθόλου βέβαια με το ζόρι συγκρατώ τον θείο του (τον σύζυγο μου) να μην ανοίξει το κουτί, μόλις το είδε γυάλισε το μάτι του...τα playmobile ήταν ένας από τους πιό σημαντικούς λόγους που ήθελε αγόρι :lol:


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

Βικακυ το ειδα το βραδυ το μυνημα σου στις 10...ειμαι αδιορθωτη!

τι εγινε τελικα σε ειδε ο γιατρος??

Ευακι θα συμφωνησω με την vasdeloγιατρο μας απολυτα οσο για το βαρος της μπεμπας σου μια χαρα μου ακουγεται!

Εγω παλι απο νεα δεν εχω πολυ καλα .... προχτες το βραδυ ειχα συσπασεις ανα 30 λεπτα και μετα ανα 15 λεπτα ειμασταν ετοιμοι για την κλινικη αλλα στις 1 το βραδυ σταματησαν τελειως....τα trofocard γινανε 8 την ημερα και βλεπουμε....

χτες ηταν καλο το βραδυ δεν εχω παραπονο!

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ Μαράκι!Να σε ρωτήσω ο μπόμπιρας σου με τι παίζει?Ο δικός μας είναι πολύ δύσκολος και γενικά βαριέται εύκολα αλλά είπα να δοκιμάσω να του πάρω playmobile μπάς και ασχοληθεί καθόλου βέβαια με το ζόρι συγκρατώ τον θείο του (τον σύζυγο μου) να μην ανοίξει το κουτί, μόλις το είδε γυάλισε το μάτι του...τα playmobile ήταν ένας από τους πιό σημαντικούς λόγους που ήθελε αγόρι :lol:

Καλησπέρα.Είμαι χάλια από το πρωί με πόνους στην μέση που δε φεύγανε με τίποτα μέχρι που ξάπλωσα στα τέσσερα, μη γελάτε, μόνο έτσι ανακουφίστηκα.Τζενάκι, ο γιος μου τρελαίνεται για playmobil.Έχει πάρα πολλά.Του αρέσουν πιο πολύ οι ιππότες και οι ρωμαίοι γιατί μπορεί και κάνει μάχες φανταστικές.Δεν πιστεύω να μην αρέσουν στον ανηψιό σου.Ειδικά αν παίξει κι ο μπαμπάς του μαζί του θα τρελαθεί!Ή ο θείος του.Πες στον άντρα σου έχει και κοριτσίστικα και δεν είναι όλα νοικοκυρούλες (για να ξέρει για τη μπέμπα, αύριο μεθαύριο););)

Μαράκι, τι δράμα έζησες πάλι βρε κορίτσι μου? Μήπως παρακουράστηκες κι εσύ σαν εμένα τη χαζή?Μήπως είμαστε πολύ χαζές τελικά που δεν κοιτάμε να ξεκουραζόμαστε περισσότερο????


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

mariaefi και fangri1523 ξαπλωστε και αφηστε τις δουλειες στην ακρη και κοιταξτε να ξεκουραστειτε λιγακι... οι δουλειες μπορουν να περιμενουν..... ευχομαι ολα να πανε καλα ....

vasdelaki τι εγινε τελικα? το ειδες το μωρακι σου ? μακαρι να πηγαν ολα τελεια !!!

Ολα τα αλλα κοριτσακια ειστε καλα ??? ευχομαι και σε σας τα καλυτερα !!!

εγω τωρα το μονο που μπορω να πω ειναι οτι ...... πειναω βρε κοριτσια.

ποσο θα ηθελα να φαω ενα κρουσαν κι ενα πατατακι.............


z4cfd52493ca14.gif.........
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eυάκι, είναι που είσαι στην αρχή με τη διατροφή,θα συνηθίσεις αργότερα.Αυτό βλέπω από τα άλλα γλυκά κορίτσια!Να σκέφτεσαι το καλό της μπέμπας, ναι?


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

αχ βρε Ευα δεν κανω τιποτα και ομως με πιανουν συσπασεις!

οσο για τις ορεξεις ε λογικο ειναι υπομονη εισαι στο τελος!

Μαρακι μου τιποτα δεν εκανα οπως σου ειπα κ σο φατσοβιβλιο....εσυ πως εισαι τωρα?

εγω εκανα ενα μπανακι ζεστο αλλα ποναω λιγακι...πηγε κ για καφε ο αντρας μου....μια χαρα περναει αυτος...

μην με παρεξηγησετε ρε κοριτσια αλλα αυτο που λενε οτι οι 9 καλυτεροι μηνες στην ζωη της γυναικας ε δεν με πολυεκφραζει!

ναι τρελενομαι με τα παιδια κ την κορη μου αλλα αν ειχα καλυτερη εγκυμοσυνη δεν θα ηταν πολυ καλυτερα???

ασε που με εχει πιασει κατι τελευταια κ εχω αγχος για το αν συμβει κατι τι θα απογινουν τα παιδακια μου! αφου εκανα κ ξεκαθαρισμα στον αντρα μου για το τι θα γινει με τα παιδια αν εγω παθω κατι....

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε Ευα δεν κανω τιποτα και ομως με πιανουν συσπασεις!

οσο για τις ορεξεις ε λογικο ειναι υπομονη εισαι στο τελος!

Μαρακι μου τιποτα δεν εκανα οπως σου ειπα κ σο φατσοβιβλιο....εσυ πως εισαι τωρα?

εγω εκανα ενα μπανακι ζεστο αλλα ποναω λιγακι...πηγε κ για καφε ο αντρας μου....μια χαρα περναει αυτος...

μην με παρεξηγησετε ρε κοριτσια αλλα αυτο που λενε οτι οι 9 καλυτεροι μηνες στην ζωη της γυναικας ε δεν με πολυεκφραζει!

ναι τρελενομαι με τα παιδια κ την κορη μου αλλα αν ειχα καλυτερη εγκυμοσυνη δεν θα ηταν πολυ καλυτερα???

ασε που με εχει πιασει κατι τελευταια κ εχω αγχος για το αν συμβει κατι τι θα απογινουν τα παιδακια μου! αφου εκανα κ ξεκαθαρισμα στον αντρα μου για το τι θα γινει με τα παιδια αν εγω παθω κατι....

Και πού κατέληξες?ότι θα τα μεγαλώσει η πεθερά σου?Αχ, μην ακούω τέτοια 1,5 (και λιγότερο!) μήνα πριν γεννήσεις...Ας το αποδώσουμε στις ορμόνες...


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλησπερα..μπηκα να δωσω το παρον..ειμαστε καλα μαμα και μπεμπης εχω τις συσπασεις ακομα παιρνω φαρμακα αλλα πριν το δεκεμβρη μου επιβεβαιωσε ο γιατρος οτι δεν προκειτε να γεννησω....θα με χασετε για καποιο καιρο γιατι δεν μπορω δεν εχω το κουραγιο ουτε να σηκωθω απο το κρεβατι..ο γλυκος μου πατερουλης ''εφυγε''απο ανακοπη ξημερωματα τριτης...να ειστε ολες καλα και πανω απο ολα υγεια...σας φιλω...

Link to comment
Share on other sites

Hλιαννα μου λυπαμαι πολυ για την απωλεια σου....

ομως μην ξεχνας μια νεα ζωη θα ερθει στο φως σε λιγο καιρο και θα δωσει σε όλους μια νεα πνοη.....

και παλι λυπαμαι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συλλυπητήρια, Ηλιάννα μου.Να ζείτε να τον θυμάστε.Κρίμα, πολύ κρίμα,έτσι ήταν το γραφτό..Φαντάζομαι πώς είσαι, αλλά όσο μπορείς κάνε κράτει για το ψυχουλίνι σου...


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

ασε που με εχει πιασει κατι τελευταια κ εχω αγχος για το αν συμβει κατι τι θα απογινουν τα παιδακια μου! αφου εκανα κ ξεκαθαρισμα στον αντρα μου για το τι θα γινει με τα παιδια αν εγω παθω κατι....

μαρακι, να ανησυχεις βρε παιδι μου, αλλα εσυ το πηγες στο αλλο ακρο...

μολις κανεις ασχημες σκεψεις σκεψου κατι ομορφο...το μωρακι που ερχετε ας πουμε...(την εφουλα σου την βλεπεις δεν χρειαζεται να τη σκεφτεις)...την στιγμη που θα το πρωτοαντικρισεις...ααααααααχ...και θα σε κοιταζει με αυτα τα ματακια τα ομορφα!!!

κοριτσια μου καλησπερα..μπηκα να δωσω το παρον..ειμαστε καλα μαμα και μπεμπης εχω τις συσπασεις ακομα παιρνω φαρμακα αλλα πριν το δεκεμβρη μου επιβεβαιωσε ο γιατρος οτι δεν προκειτε να γεννησω....θα με χασετε για καποιο καιρο γιατι δεν μπορω δεν εχω το κουραγιο ουτε να σηκωθω απο το κρεβατι..ο γλυκος μου πατερουλης ''εφυγε''απο ανακοπη ξημερωματα τριτης...να ειστε ολες καλα και πανω απο ολα υγεια...σας φιλω...

ηλιαννα μου τα συλληπητηρια μου,να ζησετε να τον θυμοσαστε


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

βασδελακι μου, περιμενουμε τα νεακια σας!

φιλια σε ολες σας, μανουλες και νινακια!

να εχετε μια ομορφη κυριακη


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...