Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Καλησπέρα σας...

Ελενάκι, το γιογιό γύρω στα 2 με 2,5 χρόνια!Τα δικά μας που γεννήθηκαν χειμώνα, το καλοκαίρι του 2013 θα είναι ό,τι πρέπει!Εμένα ο Φάνης (επίσης γεννημένος γενάρη) έμαθε σε 7 μέρες πέρσι το καλοκαίρι!Όσο για τα του έγγαμου βίου...άμα δεν έχεις προβλήματα μην το ψάχνεις το θέμα!;););)

Μαράκι, μια μεγάλη μεγάλη αγκαλίτσα από μένα για σένα ((((( ))))). Καταλαβαίνω -όσο μπορώ- πόσο δύσκολη είναι η μέρα αυτή για σένα για πολλούς λόγους...

Αννούλι, έφαγε τραχανά ο μικρός?Τον δοκίμασα χωρίς να τον αλέσω...με τίποτα δεν τον τρώει έτσι!Α, Γρηγόρης ουρίτσα, Φάνης ουρίτσα, Ανδρέας ίδωμεν!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Βικάκι, καθόλου μην το λες ότι άμα δεν κοιμούνται καλά το βράδυ θα σαπίσουν τη μέρα!Ναι, πάλι το παιδί εξαίρεση έχω, ναι!!!:confused::confused: Γκρίνια όλη τη μέρα....Ησυχάζει μόνο στο καρότσι, κοιμάται μόνο εκεί ή με θηλασμό (για 45 λεπτά μόνο όπως πάντα) και ζει ένα δράμα μακριά μου... Το βράδυ σηκώνεται 2-3 φορές κι ενδιάμεσα κατά τις 12 ουρλιάζει 3-4 φορές μέσα σε μια ώρα με αποτέλεσμα να σηκώνομαι, να πηγαίνω, να θηλάζω, να φεύγω, σκεπάζομαι, 5-10 λεπτά, ξανακλαίει, ξανασηκώνομαι και ούτω καθεξής :(:(:(:( Και το επόμενο πρωί ξανα μανά γκρίνια και τα ίδια!Σήμερα είχα και μαστόρια οπότε χάσαμε τη βόλτα τη δίωρη κι ήταν.... Ο άντρας μου που τον ακούει τα απογεύματα να γκρινιάζει λέει άμα ήταν στη θέση μου θα τον είχε βόλτα όλη μέρα!Μα, 2 ώρες τον πάω λέω...Τι να κάνω, να πάρω ψυγειάκι να το γεμίσω φρούτα, μεσημεριανό, γιαούρτι και να γυρνάω για το μπάνιο του????:shock::shock::shock::shock:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εγω λεω να κατασκηνωσεις σε κανενα παρκο χαχαχα


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, καλά θα ήταν!Όσο για το μωρό, θα ενθουσιαζόταν, αφού είναι σουρτούκι σαν τους άλλους δυο:P:p:p:p Η καροτσοβόλτα κι εμένα μου κάνει καλό, κακά τα ψέματα, αλλά έχω κι άλλα δύο μετά το μεσημέρι...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα και τα 2μου παληκαρια ο αγγελουκος εχει ξεκινησει τα βηματακια και ολο τουμπες ειναι..Το σποριδιο μου αρχιζει και κανει δειλα δειλα την εμφανιση του με κλωτσιτσες και γουργουρισματα...Εγω δεν την παλευω ομως σημερα ειχα 38,5 ποναει ολο μου το σωμα

Link to comment
Share on other sites

Πολλά υγρά και σουπίτσες για σένα ε!Καλέ, περπατάει ο παλήκαρος?Απαπαπα!Θα τρελαθώ, μωρέ μπράβο, να έχεις να τον κυνηγάς από νωρίς!Και γουργουρίσματα ο μικρός, αχ, κάτι μου θυμίζουν αυτά...κάτι περσινά γουργουρίσματα καλοκαιρινά;);););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν περπαταει μονος του θελει η να τον κραταμε η γραπωνετε μονος του,αλλα σε κανα μηνα τον βλεπω να κοβει μονος του βολτες...Εσεις κοριτσακια μου τι κανετε?

Link to comment
Share on other sites

Δεν περπαταει μονος του θελει η να τον κραταμε η γραπωνετε μονος του,αλλα σε κανα μηνα τον βλεπω να κοβει μονος του βολτες...Εσεις κοριτσακια μου τι κανετε?

Κι εμένα το κάνει αυτό κι ευτυχώς που λόγω ύψους -ανύπαρκτου!- δε χρειάζεται να σκύβω πολύ για να του κρατώ τα χέρια, χαχα!Κοίτα, ο Άγγελος κοντεύει και 10 μηνών, πολύ πιθανό να περπατήσει:P:p:p:p.Ω ρε συ, 11.30 πήγε, άιντε, φεύγω ως πρωινός τύπος κι αφήνω τη σκυτάλη στα κορίτσια της νύχτας!Καληνύχτα, Ηλιαννάκι και περαστικά!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εμένα το κάνει αυτό κι ευτυχώς που λόγω ύψους -ανύπαρκτου!- δε χρειάζεται να σκύβω πολύ για να του κρατώ τα χέρια, χαχα!Κοίτα, ο Άγγελος κοντεύει και 10 μηνών, πολύ πιθανό να περπατήσει:P:p:p:p.Ω ρε συ, 11.30 πήγε, άιντε, φεύγω ως πρωινός τύπος κι αφήνω τη σκυτάλη στα κορίτσια της νύχτας!Καληνύχτα, Ηλιαννάκι και περαστικά!

καλα θα φυγεις χωρις να πεις ενα γλυκοοοοοοο καληνυχτα στην φιλη σου?φτου σου χαχα

ααααχ δεν φαγαμε τραχανουλη, απο της 13:30 που εφαγε και κοιμηθηκε στις 15:20 ξυπνησε 17:50 ειπες κατι?οταν θελω να ξυπνησει κοιμααααται!!!χαχα

αυριο λοιπον ειναι η μεγαλη μερα!

εμεις καλα, τωρα κοιμηθηκε και ειπα να ξεκουραστω και να βαλω σιδερο...τι εχω παθει δεν ξερω, προκοπη!!!απαπααααααα δεν νομιζω να ειναι χρονιο?χαχαχα

ηλιαννα μου περαστικα, μπραβο στον αγγελακο μας ετοιμος για να διανυσει χιλιομετρα, το σποριδιακι κοβει κι αυτο βολτες ε?μπραβο μπραβο, αααααχ θελω κι εγωωωωωωωωωωωωωω!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το κάνει αυτό κι ευτυχώς που λόγω ύψους -ανύπαρκτου!- δε χρειάζεται να σκύβω πολύ για να του κρατώ τα χέρια, χαχα!Κοίτα, ο Άγγελος κοντεύει και 10 μηνών, πολύ πιθανό να περπατήσει:P:p:p:p.Ω ρε συ, 11.30 πήγε, άιντε, φεύγω ως πρωινός τύπος κι αφήνω τη σκυτάλη στα κορίτσια της νύχτας!Καληνύχτα, Ηλιαννάκι και περαστικά!

παλιο αλλα σοφο: τα ακριβα αρωματα σε μικρα μπουκαλακια!!!

δεν προσβαλω τις ψηλες προς Θεου, τζενηηηηηηηηηηηηη χαχαχαα γυρνα πισωωωωωωωω καλεεεεεεεεεεε!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!

ολες καλα?

εμεις ετοιμοι για την βαπτιση και το μπλουμ μας!!μοιραστηκαν και τα τελευταια προσκλητηρια και οοοολα ετοιμα...δεν με βλεπετε συχνα αλλα πλεον απο το γραφειο δεν μπορω να μπαινω..

Ηλιαννα περαστικααα

Σε ολα τα κοριτσακια πολλα φιλιαααααα


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορτσούδια μου!

Ιωάννα, έφτασε η μέρα, έφτασε ο καιρός, ζήτω!:P:p:p:p:p:p Μανάρι, μετά τη βάφτιση στείλε με μέηλ καμιά φώτο και σε μένα γιατί το άλλο το 'κοψα μαχαίρι, λέμε!

Τα νέα μας....Ο άντρας μου είχε χρόνιο πονοκέφαλο ο οποίος μάλλον οφείλεται όπως είπε σήμερα η παθολόγος σε υψηλή πίεση, οπότε ξεκινάει εξετάσεις σε καρδιολόγους κλπ κι ελπίζουμε να είναι αυτό οπότε με διατροφή και υγιεινή ζωή να είναι οκ!:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Τώρα πήγανε με το μικρό να πάρουν το Γρηγόρη από τα γηπεδάκια και μετά να τον πάμε στους γονείς μου για σκ. Ο Φάνης είναι ήδη εκεί....Ζήτω!!!Παρασκευή και Σάββατο βράδυ με 1 παιδί μόνο!Καλά, μας βλέπω να τον βλέπουμε όλον τον 6ο κύκλο του grey's anatomy, χαχα!Άμα κοιμόταν και καλά, αχ!Μια από τα ίδια και χτες, τι θα το κάνω το σαμιαμίδι μου!!!

Αννούλα, σε πήρα πριν λίγο αλλά μάλλον κάνετε τριπλές αγκαλίτσες με ζέβρα και μπαμπά σας;);););)

Βικάκι, όλα καλά?

Μαράκι??Πώς είσαι?Μπες κι εδώ να μάθω νέα σου...:(:(:(

Για το βράδυ δεν υπόσχομαι να μπω ένεκα η ντιβιντομανία, αλλά παίζει κι η εθνική οπότε μπορεί και να τα πούμε;);)Έλα Τζένη, ευκαιρία!!Ρε σεις λοιπές κοριτσομανούλες πού είστε?Όλες beaute στις κοράκλες κάνετε και χαθήκατε?:tongue::tongue::tongue:

Πάω να ετοιμαστώ, σας φιλώ όλες γλυκά!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Aπαπα, περονόσπορος!Περιμένω το ψωμάκι να ψηθεί και διαβάζω...Αχ, το αντρούλι μου υποφέρει με το κεφάλι του και πήγε να ξαπλώσει:(:(:( Του έφτιαξα ψωμί να ξέρουμε και τι τρώμε, όλα κι όλα!Αρχίσαμε και χάπια για να πέσει η πίεση, αχ από μικρός στα βάσανα και δεν είναι ούτε 40 ακόμη...Δεν πειράζει, αυτό να είναι το κακό όλο κι όλο.Θα τρώμε και πιο υγιεινά;) Ο μικρός κοιμάται από τις 7.30, έφαγε 2 φορές από τότε και προς το παρόν ησυχία!Πού είστε όλες καλέεεε?Μη μάθω ότι είστε στο άλλο, θα σας βάλω τιμωρία να γράψετε ''Δε θα αφήνω τη Μαρούσκα μόνη τα βράδια'' 153 φορές!:tongue::tongue::tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...