Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Αχ!μεγαλο θεμα!αυτο με τα παπουτσια! Ουτε εγω ειμαι φαν της αποστειρωσης αλλα Μαρουσκα εισαι τυχερη που δεν υποφερατε απο στοματιτιδα,ρωτα και μενα! Και τα 2 πρωτα περασανε ερπητικη ουλοστοματιτιδα και ηταν χαλια...τωρα τον Πεπε τον φυλαει ο φυλακας αγγελος του! :-)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι, θυμάμαι τότε που είχε βγάλει τα 2 πρώτα δοντάκια τι φόβο είχες να μην έχει πάθει το ίδιο κι ο μικρός!Μια φορά είχε άφθα ο Φάνης (αυτή ήταν η μοναδική μας φορά σε 3 παιδιά με στοματικό θέμα) ...Δεν υπάρχει χειρότερο, απαπαπα, σε καταλαβαίνω!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια κοριτσια μου!!!!

Να περασετε ομορφα και μοναδικα ευχομαι οχι μονο την σημερινη βραδια αλλα και την καθε ημερα της νεας χρονας!

Καθε ευτυχια να σας χτυπησει την πορτα ευχομαι και να σας φερει ονειρα και φιλοδοξιες εκπληρωμενες.

Σας αγαπαμε πολυ!!!


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΕΜΑΤΗ ΥΓΕΙΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ!ΤΟ 2012 ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΑ ΗΛΙΑΝΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΝΙΝΑΚΙ!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρονια πολλα και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑ !!!

Θα δανειστω μια ευχη της Λιανας που εγραψε στο φεις...

Ας μας φερει το 2012 οσα μας στερησε το '11.

Μα εχουμε παντα υγεια, δυναμη,

υπομονη και επιμονη,

αποθεματα αισιοδοξιας και

καρδια γεματη χαρα, ονειρα και αμετρητα χαμογελα!!!

Οτι ασχημο μπορει να μας σηνεβη το '11 να μεινει στο παρελθον και να μην μας ξαναχτυπησει την πορτα!

Να χαιρομαστε τις ομορφες οικογενειες μας !


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

ΛΑΣΚΑΡΗ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!Να είσαι πάντα γερός, να χαρίζεις ευτυχία στη μανούλα σου, στο μπαμπάκα και στα αδερφάκια σου!ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολες μας...

Χρονια πολλα και ευτυχισμενα και στο Λασκαρη που εχει τα πρωτα του γεννεθλια σημερα!!!

Φιλια σε ολα τα μωρουδιστικα μπουτουλια!!!! :D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΛΑΣΚΑΡΗ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!Να είσαι πάντα γερός, να χαρίζεις ευτυχία στη μανούλα σου, στο μπαμπάκα και στα αδερφάκια σου!ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ!!!

Γλυκιά μου Μαρούσκα, σε ευχαριστώ πολύ! Έχεις ένα γλυκό φιλάκι από τον Λάσκαρη!:P:p

Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολες μας...

Χρονια πολλα και ευτυχισμενα και στο Λασκαρη που εχει τα πρωτα του γεννεθλια σημερα!!!

Φιλια σε ολα τα μωρουδιστικα μπουτουλια!!!! :D

Βρε, βρε καλώς το κορίτσι!!!!:D Σαν τα χιόνια! Ευχαριστώ πολύ Λιάνα μου! Ο Πέπε σας ευχαριστεί και αυτός για τις ευχές σας!

Καλέ Λιάνα, μην εξαφανιστείς πάλι!:P:p:p


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πωπω!!!Λετε να μαι κατσικοποδαρη???

Δε βλεπω να κανα και πολυ καλο ποδαρικο!χιχιχι:P

Καλημέρα!

Μην το ξαναπείς αυτό Λιάνα!

Πιστεύω ότι ήταν οι μέρες γεμάτες...

Θα επανέλθουμε στους ρυθμούς μας!:tongue::tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται να αλλάξεις, εκτός κι αν συνεχίσεις να μετράς σε μήνες:tongue::tongue::tongue:

Καλησπέρα είπα, δεν είπα!Καλησπέρα λοιπόν!

Λιανάκι, καλώς μας ξανάρθες βρε!

Τα νεάκια μας...Πήγαμε στον παιδικό στη Βέροια, ο χώρος καταπληκτικός, πεντακάθαρα όλα, κήπος για το καλοκαίρι, χώρος για ύπνο, τραπεζαρία όλα οκ!Μην τα θεωρείτε δεδομένα, έχω δει εγώ παιδικό που ο χώρος για ύπνο ήταν ένα καρότσι:-(:sad::-( Η τάξη του Αντρίκου καμιά δεκαριά παιδάκια λίγο πάνω λίγο κάτω σε ηλικία, τρελά φατσόνια...Τον αφήσαμε για λίγο να δούμε πώς θα αντιδράσει κι όλα καλά!Συνηθισμένος με παιδιά, χάζεψε κι εκεί...:P:p:p:p Οπότε, σχεδόν σίγουρα θα πάει εκεί από τον άλλο μήνα.Το τι άγχος τον είχα βρε κορίτσια, το ξέρετε...Το πουλάκι μου!Πάω τώρα, γιατί αύριο έχω και τρία τέκνα, έχω και τραπέζι μεθαύριο...

Σας αγαπάω πολύ πολύ, πολύ όμως...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!Πρωινη πρωινη σημερα!!

Καποιος φουρνος θα γκρεμισει!!!χαχαχα :tongue:

Καλημερα Μαρουσκακι!!

Ολα καλα λοιπον με τον παιδικο! Δε χρειαζεται να ανησυχεις αλλο!

Κι εμενα απ' οσο τον περιεγραφες μου φαινεται πολυ καλος!

Και εφοσον και ο Αντρικος μας αντεδρασε αρκετα θετικα, (ειπαμε ειναι καλο μωρο, αγαπαει τη μαμα και θελει να ξεκουραζεται!), ακομα καλυτερα! ;)

Με το καλο λοιπον να ξεκινησει!!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...